Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukunamuniu

kukunamuniu

#6688317 Napisano: 06.03.2020 12:32:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smolar, karta, loteria "Słodkie wygrywanie" w Carrefour, kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6685594 Napisano: 25.02.2020 12:27:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Kubus Lewiatan dzwoni dalej?

Też jestem ciekawa?

Ja też. I z jakiego numeru tel dzwonią... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6678838 Napisano: 31.01.2020 14:03:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
przed 11 sms od Smolara - "Słodkie wygrywanie" karta 100 zł emotka Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6674367 Napisano: 16.01.2020 20:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Cześć. emotka
Czy byłby ktoś życzliwy i podpowiedział,co lubi Karslbad? Nigdy nie miałam do nich szczęścia, a teraz po dłuższej przerwie w konkursowaniu już w ogóle wypadłam z weny, pomysłów i jakichkolwiek domysłów chociażby,co mogłoby się spodobać...:(

Któż by nie chciał skraść serce Karlsbadowi choć na chwile, choć w Milce... To będzie moje 3 podejście (dwie ubiegłoroczne niewygrane) i tak po cichu mam nadzieję, że może do trzech razy sztuka emotka Są dwa rozwiązania - albo się uda, albo się nie uda, ale próbować zawsze warto emotka

Czyli mamy podobnie.... w takim razie życzę powodzenia!:) Wyświetl w wątku >>

kukunamuniu

#6674351 Napisano: 16.01.2020 19:56:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć. emotka
Czy byłby ktoś życzliwy i podpowiedział,co lubi Karslbad? Nigdy nie miałam do nich szczęścia, a teraz po dłuższej przerwie w konkursowaniu już w ogóle wypadłam z weny, pomysłów i jakichkolwiek domysłów chociażby,co mogłoby się spodobać...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6584293 Napisano: 27.03.2019 11:53:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Słaby ten rok... Loterie ciągle mnie omijają szerokim łukiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6566586 Napisano: 25.01.2019 14:04:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś mógłby być życzliwy i udzielić wskazówek co lubi agencja Los Mejores? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6566584 Napisano: 25.01.2019 13:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

kokii napisał(a):

Mam pytanie, czy na https://duzodobrego.com.pl/ są jakieś ograniczenia znakowe?
Nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji.. 

Mam informacje od agencji, że limitu znaków nie ma. emotka

A jeśli chodzi o bony to informują na bieżąco czy po zakończeniu? Nie widziałam jeszcze wpisów w MDW  emotka

Tego nie wiem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6566475 Napisano: 25.01.2019 07:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kokii napisał(a):

Mam pytanie, czy na https://duzodobrego.com.pl/ są jakieś ograniczenia znakowe?
Nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji.. 

Mam informacje od agencji, że limitu znaków nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kokii 0

kukunamuniu

#6564966 Napisano: 18.01.2019 20:05:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Co lubi Lidka jeśli chodzi o STAR? Proste rymy czy jakieś wyszukane? emotka

I w ogóle jak mowa o PACZKA to bardziej chodzi o paczkę STAR, czy np nawiązywanie do paczki znajomych ? emotka



Najbardziej lubi nietuzinkowe, oryginalne nazwiska i miejscowości emotka
A pytałeś o hasła? Aaa to obojętne   emotka

Nie no, ja tam u Lidki akurat wygrałam swego czasu 3 fajne nagrody (a oryginalnego nazwiska i miejscowości nie mam, aczkolwiek rzadko się owe dane powtarzają) ...ale jednak w STAR w poprzedniej edycji lipa. A teraz to w ogóle pomysłów nie mam, bo nie wiem co lubią w rymach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6564949 Napisano: 18.01.2019 19:20:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co lubi Lidka jeśli chodzi o STAR? Proste rymy czy jakieś wyszukane? emotka

I w ogóle jak mowa o PACZKA to bardziej chodzi o paczkę STAR, czy np nawiązywanie do paczki znajomych ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6558537 Napisano: 21.12.2018 12:18:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Mam pytanko odnośnie kodów kreskowych... czy Stock Prestige  ma inny, w zależności od sklepu? Nie znam się na tym kompletnie. Butelki już dawno po Andrzejkach wyrzucone, a kilka paragonów mam i zostawiłam je na teraz. emotka

EAN jest unikalny, przypisany do konkretnego produktu, zawsze taki sam emotka
To tak jakby pesel, tyle że człowiek jest jeden, a flaszka Stocka 0,7l ma sporo klonów emotka

Z tym zawsze taki sam to się nie zgodzę emotka w większości przypadków (98%) jest on stale taki sam, ale zdarzają sie przypadki (przeważnie wlasnie na wódkach) że się zmienia kod. 
Taki zabieg stosuje np. Soplica. W ciagu roku zmienia ze 3 razy kody kreskowe produktów. Wiem z doświadczenia, bo raz wprowadzone kody kreskowe do kasy są a tu nagle towar nie wchodzi... okazuje się że kod inny. W tym roku np. Soplica truskawkowa 0,2 l miała 3 rożne kody. Tak samo śliwkowa czy malinowa.
innym razem mamy wbite np. Czekolada truskawowa 100g i firma a się zaraz okazuje ze pod ten kod przychodzi np. Czekolada wisniowa tej firmy...
:P
Taka mała ciekawostka emotka  

Ale może od listopada akurat kod Stock Prestige się nie zmienił. emotka  Cóż, paragony wykorzystam, żeby nie mieć poczucia że się zmarnowały. I tak znając mnie nic z tego nie wyjdzie, ale lepiej żałować że się nie wygrało, niż że się w ogóle nie spróbowało. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6558464 Napisano: 21.12.2018 08:51:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Mam pytanko odnośnie kodów kreskowych... czy Stock Prestige  ma inny, w zależności od sklepu? Nie znam się na tym kompletnie. Butelki już dawno po Andrzejkach wyrzucone, a kilka paragonów mam i zostawiłam je na teraz. emotka

EAN jest unikalny, przypisany do konkretnego produktu, zawsze taki sam emotka
To tak jakby pesel, tyle że człowiek jest jeden, a flaszka Stocka 0,7l ma sporo klonów emotka

Czyli generalnie wystarczy mi w jakimś sklepie spisać kod i go trzymać. Dobrze wiedzieć na przyszłość. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

kukunamuniu

#6558456 Napisano: 21.12.2018 08:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko odnośnie kodów kreskowych... czy Stock Prestige  ma inny, w zależności od sklepu? Nie znam się na tym kompletnie. Butelki już dawno po Andrzejkach wyrzucone, a kilka paragonów mam i zostawiłam je na teraz. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6557503 Napisano: 17.12.2018 22:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mixik napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Byłam dzisiaj w ABC po M&M’s. Wszystko fajnie szkoda tylko, że po powrocie do domu obejrzałam paragon. Nie dość ze sklep mimo iż widnieje na liście sklepów ABC, ma nazwę na paragonie „delikatesy” i nazwisko właściciela, to jeszcze M&M’s podpisane sa tylko jako „cukierki”. Jest sens w ogóle brać udział na tak opisany paragon? emotka

Bierz. I przynajmnkej połowa tych dziwnych sklepów jest tak opisana, o produktach na paragonie nie wspomnę. Powodzenia 

Właśnie już drugi raz się spotkałam z czymś takim jeśli chodzi o ABC. Co więcej, na liście sklepów ABC jest tez inny sklep...który realnie ma szyld „Od A do Z”. Ale tam to nie wiem czy już ryzykować zakupy emotka
W każdym razie dzieki za odpowiedź! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6557498 Napisano: 17.12.2018 22:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Byłam dzisiaj w ABC po M&M’s. Wszystko fajnie szkoda tylko, że po powrocie do domu obejrzałam paragon. Nie dość ze sklep mimo iż widnieje na liście sklepów ABC, ma nazwę na paragonie „delikatesy” i nazwisko właściciela, to jeszcze M&M’s podpisane sa tylko jako „cukierki”. Jest sens w ogóle brać udział na tak opisany paragon? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6550063 Napisano: 23.11.2018 08:37:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Konkurs kupujesz-zyskujesz:
Czteropak danio jest traktowany jako cztery sztuki czy jako jedna jeśli chodzi o paragon? Wysłałam do nich maila ale ciagle bez odzewu emotka A nie wiem pod która nagrodę dać zgłoszenie konkursowe emotka  może ktoś pomoże ? emotka


"(...)zakup w Sklepie przez Uczestnika dowolnych 4 lub 8, lub 12 Produktów Promocyjnych"
"(...) za 1 (jeden) Produkt Promocyjny uznaje się czteropak Danio, będący opakowaniem zbiorczym zawierającym 4 sztuki jednostkowe produktów spożywczych marki Danio."

Dzięki, Czytałam regulamin, ale jak widać moje oczy to przeoczyły. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6549947 Napisano: 22.11.2018 18:18:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs kupujesz-zyskujesz:
Czteropak danio jest traktowany jako cztery sztuki czy jako jedna jeśli chodzi o paragon? Wysłałam do nich maila ale ciagle bez odzewu emotka A nie wiem pod która nagrodę dać zgłoszenie konkursowe emotka  może ktoś pomoże ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6539232 Napisano: 17.10.2018 14:07:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Słabizna. Loterie dalej mnie nie lubią. Ani prince polo, ani ferrero rocher. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6539230 Napisano: 17.10.2018 14:04:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Przyjechał do pracy kurier, nie pozwolił nikomu odebrać nagrody, koleżanka na szkoleniu 3 dni, nagroda z NIVEA- ktoś tak miał?

Moją nagrodę normalnie odebrał jeden z domowników, gdy ja byłam w pracy.  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0