Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukunamuniu

kukunamuniu

#6175223 Napisano: 21.03.2016 01:48:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aerdna napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

U mnie ostatnio też cienko... Kiedyś kurierzy lub poczta dobijali się do drzwi i się zastanawiali (pytali tatę) czy prowadzę jakąś działalność czy co, że tak ciągle pod nasz adres kursują. Ale póki co te czasy minęły.:(

Myślę, że nie tylko u Ciebie te czasy minęły... Sama nie wiem.. albo jestem już za stara, albo nowi są dużo lepsi, albo nie poświęcam już tyle czasu, co kiedyś... emotka Jak odczarować los ?

Akurat ja nigdy nie byłam wyżeraczką konkursów, ani też nie traciłam kasy na loterie. Chyba mi ostatnio zapał minąl na kreatywność, z drugiej strony mam wrażenie że po prostu organizatorzy już nie doceniają większej kreatywności. Ciężko stwierdzić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175016 Napisano: 20.03.2016 01:36:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie ostatnio też cienko... Kiedyś kurierzy lub poczta dobijali się do drzwi i się zastanawiali (pytali tatę) czy prowadzę jakąś działalność czy co, że tak ciągle pod nasz adres kursują. Ale póki co te czasy minęły.:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175015 Napisano: 20.03.2016 01:32:40 w Smolar
Nie ukrywam, że jestem tu nowa. Ostatnio w którymś z wątków dojrzałam, że nie wszyscy są że tak powiem...zadowoleni ze Smolara i z tego, że jest organizatorem loterii. Mogłabym się dowiedzieć, czemu tak? I czego można się spodziewać po Smolarze, wyborze laureatów itp? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6170632 Napisano: 09.03.2016 11:49:58 w Paragony
A ja mam pytanie odnośnie paragonów i loterii:

jeśli na jednym paragonie będę mieć zakupy do kilku loterii (dajmy na to milka, graal) to normalnie ten jeden paragon mogę zgłosić w tych dwóch loteriach? Raczej nie ma chyba co do tego przeciwwskazań?  Wyświetl w wątku >>
0 0