Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika venix

venix

#6728586 Napisano: 12.09.2020 17:11:58 w Wkurza mnie...
-Violka- napisał(a):

W Dino była promocja na kawy jacobs, więc wzięłam od razu na 4 paragony  emotka , nie kupując już na te konkursy po które przyszłam. 
W Selgrosie zakupy na 2 paragony po kilka konkursów, kasjerka położyła mi jeden na rolkach i wciągnęło w pi.du. Niemożliwe - mówi! A jednak. Na uj mi paragon zastępczy ? 
Męża nie ma tydzień, a urwały mi się 2 zawiasy w meblach, złamała bateria od prysznica i zapchał kibelek. 
Że nie wspomnę, że od 2 tygodni nie może dotrzeć do mnie serwis od zmywarki. 
No i czekam. Co jeszcze ?  emotka

Kupiłam spiralę i przepchałam kibelek. Mam jajca emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6728569 Napisano: 12.09.2020 13:19:08 w SZUKAM....
prosiaczek napisał(a):

bethan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ma ktoś kod Ikea na 40 zł z którego na 100% nie skorzysta? W jakiejś korzystnej paragonowej cenie?  Bo moje dziecko nie wyjdzie dzis z Ikei bez tej kasy

Wątpię, to są 4 dychy do wydania bez żadnych warunków  emotka

Dlatego proponowałam zamianę na paragony a nie gratis emotka  

Teraz możesz drukować paragony  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

venix

#6728568 Napisano: 12.09.2020 13:18:05 w Wkurza mnie...
FBewa36 napisał(a):

bethan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ale Dino nie bierze udzialu w konkursie Jacobs Barista. Chyba ze jest jakis inny konkurs z jacobs?

Weź jej nie dobijaj  emotka


I szkoda że biedronka też nie bierze bo barista w biedrze za 15!

W leclercu ok 24 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6728556 Napisano: 12.09.2020 11:16:25 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

W Dino była promocja na kawy jacobs, więc wzięłam od razu na 4 paragony  emotka , nie kupując już na te konkursy po które przyszłam. 
W Selgrosie zakupy na 2 paragony po kilka konkursów, kasjerka położyła mi jeden na rolkach i wciągnęło w pi.du. Niemożliwe - mówi! A jednak. Na uj mi paragon zastępczy ? 
Męża nie ma tydzień, a urwały mi się 2 zawiasy w meblach, złamała bateria od prysznica i zapchał kibelek. 
Że nie wspomnę, że od 2 tygodni nie może dotrzeć do mnie serwis od zmywarki. 
No i czekam. Co jeszcze ?  emotka

Ale Dino nie bierze udzialu w konkursie Jacobs Barista. Chyba ze jest jakis inny konkurs z jacobs?

no właśnie emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6728547 Napisano: 12.09.2020 09:37:25 w Wkurza mnie...
W Dino była promocja na kawy jacobs, więc wzięłam od razu na 4 paragony emotka , nie kupując już na te konkursy po które przyszłam. 
W Selgrosie zakupy na 2 paragony po kilka konkursów, kasjerka położyła mi jeden na rolkach i wciągnęło w pi.du. Niemożliwe - mówi! A jednak. Na uj mi paragon zastępczy ? 
Męża nie ma tydzień, a urwały mi się 2 zawiasy w meblach, złamała bateria od prysznica i zapchał kibelek. 
Że nie wspomnę, że od 2 tygodni nie może dotrzeć do mnie serwis od zmywarki. 
No i czekam. Co jeszcze ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6728496 Napisano: 11.09.2020 18:48:32 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Bolerioza, Lekramówka... -ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Kordła, sprzęsło, wziąść, pisiąt groszy - lubię takie .  Wyświetl w wątku >>

venix

#6728349 Napisano: 11.09.2020 07:00:31 w Smolar
frodo napisał(a):

Informowali już może z tego konkursu: https://www.e-kon...co.html#.X1ol0lUzbIU

Chyba zaspali. Rozstrzygnięcie 3.09 plus 7 dni na sms,  upłynęło wczoraj  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6728226 Napisano: 10.09.2020 14:01:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

jest cos obecnie z Gillette albo innej pianki do golenia? emotka
c4 biedra rosmann hebe?

Leclerc.  U mnie dwupak za 20 zł.  Uefa chempion.
Ale chyba żel.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6728123 Napisano: 10.09.2020 08:07:47 w Czy informują/ informowali?
barcza napisał(a):

czy rezerwa z zozoli może była albo tygodniowa z Tymbarka  emotka

Nikt się nie chwalił. Losowanie niewydanych było 8.09  więc  jeszcze mają czas na inf  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727955 Napisano: 09.09.2020 14:00:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Aktywna niezależnie od dnia to jakaś rezerwa?

Rezerwy jest tylko 3 szt,  dziwne  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727918 Napisano: 09.09.2020 12:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

działa wam poczta na interia?

Działa  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727830 Napisano: 09.09.2020 08:38:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

Mam pytanie odnośnie paragonów z cerrfoura, po długiej przerwie odwiedziłam ten sklep i widzę, że są całkiem inne paragony -mniejsza czcionka, ogólnie mniejsze  ale to nieistotne. Chodzi mi o numer paragonu bo jest np. taki 202015/0326  Te cyfry po ukosniku mam jednakowe na wszystkich dzisiejszych paragonach. Czy w Waszych cerrfourach tez sa takie numery? Jak zgłaszacie nr to podajecie cały czy ten zmienny  czyli z przykładu  202015  ?

W niektórych formularzach on line ten ukośnik nie wchodzi . Wtedy pisze cały numer , a ukośnik pomijam  Wyświetl w wątku >>
2 baxter, nkba 0

venix

#6727732 Napisano: 08.09.2020 16:59:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Familijne przelew 
Dino suszarka Elseve   Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727605 Napisano: 08.09.2020 09:00:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simsonowa napisał(a):

Trochę poczytałam o tych przepisach pisząc reklamację do organizatora Valbon. 
Przede wszystkim RODO, czyli dane potrzebne do dostarczenia nagrody - pilnujmy tego.
Ewidencja wydanych nagród dotyczy wartości powyżej 20 tys zł.
Na Twoje ŻĄDANIE możesz też otrzymać zaświadczenie o uzyskanej nagrodzie wtedy DOBROWOLNIE podajesz szczegółowe dane, ale to trzeba zgłosić do czasu jej wydania.

Skąd ta kwota- 20.000 ? Bo w ustawie jest tak : 

5. Podmiot urządzający gry hazardowe jest obowiązany prowadzić ewidencję
wypłaconych (wydanych) wygranych, których wartość wynosi co najmniej 2280 zł.

Co do zaświadczeń racja. Na własne życzenie podajemy te dane.  Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

venix

#6727601 Napisano: 08.09.2020 08:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Na Finish z Biedronki - wysyłamy górny numer paragonu ?

Tak. 

 Aby wziąć udział w Konkursie należy każdorazowo spełnić wszystkie warunki Konkursu, tj. w terminie od godz. 00:00:01 dnia 20.08.2020 r. do dnia 9.09.2020 r. do godz. 23:59:59:
a. Dokonać w sklepie Biedronka zakupu dwóch dowolnych produktów Finish (zwanego dalej Zestawem
produktów), przy czym zakup musi być udokumentowany na jednym paragonie fiskalnym.
b. wykonać zadanie konkursowe czyli odpowiedzieć na pytanie: Za co lubisz swoją kuchnię i dlaczego?
c. przesłać prawidłowe zgłoszenie udziału w Konkursie przez wysłanie wiadomości SMS na numer 7055 (koszt
0,62 zł brutto) wraz z wykonanym zadaniem konkursowym. Wykonanie zadania konkursowego – treść
wiadomości SMS powinna być poprzedzona słowem „FINISH” oraz numerem paragonu (numer umieszczony na górze paragonu, na wysokości daty po prawej stronie). Przykład formatu treści wiadomości SMS:FINISH.NUMER PARAGONU.TWOJA ODPOWIEDŹ Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

venix

#6727523 Napisano: 07.09.2020 20:47:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zoonder napisał(a):

zoonder napisał(a):

zoonder napisał(a):

jokan napisał(a):

Jak wysyłać smsa, gdy można wysłać do 400 znaków, a telefon zamienia na mmsa? Kiedyś przez to musiałam skracać smsa. Czy to kwestia telefonu? Podpowie ktoś?

A czy jeśli sprawdzam znaki na jakiejś stronce do liczenia i wiem że nie przekroczyłam np. tych 400 znaków, moje zgłoszenie wysyła się jako MMS ale dostaje potwierdzenie zgłoszenia to wszystko jest ok? Pytasz o to tylko w kontekście liczenia znaków? 

Proszę rozwiejcie moje wątpliwości  emotka

Mms to nie sms.  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6727501 Napisano: 07.09.2020 19:05:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

W zeszłym roku wygrałam nagrodę o wartości 5tyś. A teraz dostałam z agencji maila z prośbą o uzupełnienie danych w pesel i numer dowodu. Powołują się na Rozporządzenie  Ministra Finansów, według którego jako organizator muszą przygotować ewidencję wydanych nagród, z tymi właśnie danymi. Ktoś miał taką sytuację ? Może być priv.

Dz. U. 2009 Nr 201 poz. 1540
U S T AWA z dnia 19 listopada 2009 r.
o grach hazardowych.
Art. 20. 1. Podmiot urządzający grę hazardową jest obowiązany, na żądanie
uczestnika takiej gry, wystawić imienne zaświadczenie o uzyskanej przez niego
wygranej. Zaświadczenie jest drukiem ścisłego zarachowania.
2. Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po
dniu, w którym uzyskano wygraną, lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata (wydanie)
wygranej.
3. Podmiot urządzający grę hazardową jest obowiązany prowadzić ewidencję
zaświadczeń oraz przechowywać odpisy wydanych zaświadczeń przez okres 5 lat,
licząc od końca roku kalendarzowego, w którym uzyskano wygraną lub nastąpiła
wypłata (wydanie) wygranej. Ewidencja zaświadczeń jest udostępniana, w celu jej
poświadczenia, naczelnikowi urzędu skarbowego.
4. Podmiot urządzający grę hazardową nabywa druki zaświadczeń o uzyskanej
wygranej, po złożeniu pisemnego wniosku, od wyznaczonego naczelnika urzędu
skarbowego.
5. Podmiot urządzający gry hazardowe jest obowiązany prowadzić ewidencję
wypłaconych (wydanych) wygranych, których wartość wynosi co najmniej 2280 zł.
6. Podmiot urządzający gry hazardowe przechowuje ewidencje, o których mowa
w ust. 3 i 5, przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym
uzyskano wygraną lub nastąpiła jej wypłata (wydanie).
7. W ewidencji, o której mowa w ust. 5, umieszcza się:
1) dane osoby wygrywającej (imię i nazwisko, rodzaj i numer dokumentu
potwierdzającego tożsamość, numer PESEL, a w przypadku braku numeru
PESEL – adres zamieszkania, datę urodzenia i obywatelstwo);
2) wartość wypłaconej (wydanej) wygranej;
3) datę wypłaty (wydania). Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

venix

#6727439 Napisano: 07.09.2020 14:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

SMolar Dino Tiger - czy dobrze widzę w regulaminie że jeden uczestnik to jedna nagroda?

Szukam zapisu czy jedna nagroda na jeden adres - nie widzę takiej informacji, czy ktoś może mnie utwierdzić w tym ?

Uczestnik  Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

venix

#6727230 Napisano: 06.09.2020 16:16:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Macie zwrotki od Columbita 7055? Wyprawka., Finish.

Nie mam na Orange z Bic Biedronka.

dzięki, poczekamy Wyświetl w wątku >>

venix

#6727228 Napisano: 06.09.2020 16:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie zwrotki od Columbita 7055? Wyprawka., Finish.  Wyświetl w wątku >>
0 0