Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika venix

venix

#6730943 Napisano: 22.09.2020 18:04:10 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Żeby nie mieć numerów paragonów na konkurs po kolei poszłam do sklepu w odstępie 3 dni i na inna kasę. Teraz gapię się i gapię...
7-cyfrowy numer różni się tylko ostatnią cyferką. Jeden ma 9, drugi 7. Taki numer! 
Równie dobrze mogłam się nie fatygować. Dodatkowo na kasie leżał paragon, zwinęłam go , a tam też produkt konkursowy... Mam 3 pod rząd. Taka konspiracja. 

Ciesz się, że jeden ma 7, a drugi 9 emotka  Kiedyś w Leclercu na kasach samoobsługowych miałam taki numer, że "ogarnęłam" jeden paragon, poszłam zanieść produkty do samochodu, wróciłam...zrobiłam zakupy, poszłam do innej kasy samoobsługowej i wydrukował mi się DOKŁANIE taki sam numer paragonu, jak z kasy obok!  emotka  Oczywiście skroiłam się dopiero w domu, 35 zł w plecy, bo nawet nie zagrałam na niego.

Trzeci, zdobyczny ma 6... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730939 Napisano: 22.09.2020 17:57:04 w Wkurza mnie...
Żeby nie mieć numerów paragonów na konkurs po kolei poszłam do sklepu w odstępie 3 dni i na inna kasę. Teraz gapię się i gapię...
7-cyfrowy numer różni się tylko ostatnią cyferką. Jeden ma 9, drugi 7. Taki numer! 
Równie dobrze mogłam się nie fatygować. Dodatkowo na kasie leżał paragon, zwinęłam go , a tam też produkt konkursowy... Mam 3 pod rząd. Taka konspiracja.  Wyświetl w wątku >>

venix

#6730845 Napisano: 22.09.2020 12:38:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam dziś list gratulacyjny od Prymat.  Nie bacząc na terminy i regulaminy,  od razu zgadłam, że to nagroda miesięczna  emotka
No niestety nie. To tylko pozytywna weryfikacja stówki emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6730673 Napisano: 21.09.2020 17:45:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Doczekałam się i ja Dino  Wyświetl w wątku >>

venix

#6730664 Napisano: 21.09.2020 17:09:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Smolar Tchibo nie powinien dzisiaj informować?

Rozstrzygnięcie 17.09 plus 7 dni = 24.09 Wyświetl w wątku >>

venix

venix

#6730512 Napisano: 21.09.2020 11:56:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

macie problem z wysłaniem maila laureata loterii Jacobs?
od wczoraj próbuję i wyskakuje komunikat o niedostarczonej wiadomości emotka

O2 też lipa  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730511 Napisano: 21.09.2020 11:55:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natik999 napisał(a):

Czy na konkurs  Winiary majonez można kupić w dowolnym sklepie?

Tak. Ale miałam opis: majonez sałatkowy,  ileś tam gram i kazali iść po pieczątkę  Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730510 Napisano: 21.09.2020 11:54:12 w SZUKAM....
magdalena-chili napisał(a):

androm napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Jak wysłać wiadomość do stock presige? Mam już messengera, wpisałam w wyszukiwarce M.ME/STOCKPRESTIGE i nic nie znaleziono. Muszę zacząć od fb ? 
edit. Syn mi pomógł  emotka  i to politowanie w oczach... 

może to nie politowanie tylko wzruszenie, że teraz to on matce pomaga, a nie odwrotnie jak wcześniej:)

taaaak, znając nastolatków (o ile Syn jest nastolatkiem, bo może mieć np >20l), to napewno było wzruszenie, na bank!  emotka    (przepraszam, ale mój właśnie wchodzi w ten cudowny wiek i nie mogę się pozbierać z tego szoku że to już)  emotka

16l.  Ewidentnie śmiał się ze mnie  emotka  
Ale jest fajny emotka   Wyświetl w wątku >>

venix

#6730438 Napisano: 20.09.2020 21:22:06 w Wkurza mnie...
FBemilia6 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

3 hasła do Velvetu c4 dziś wymyśliłam, wiadomo, że zaj....ste  emotka
Kto by pomyślał, że już 20sty  emotka

Do 20 trwa?  emotka wg Regulaminu do 15

Nie, do 15go. To tylko ja niewiele w życiu już ogarniam. Co gorsza sprawdziłam w telefonie - wysłałam już zgłoszenia, paragony wykorzystane, a nic mi nie zaświtało, że to już było...  Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

venix

#6730435 Napisano: 20.09.2020 20:54:32 w SZUKAM....
Jak wysłać wiadomość do stock presige? Mam już messengera, wpisałam w wyszukiwarce M.ME/STOCKPRESTIGE i nic nie znaleziono. Muszę zacząć od fb ? 
edit. Syn mi pomógł emotka  i to politowanie w oczach...  Wyświetl w wątku >>

venix

#6730434 Napisano: 20.09.2020 20:47:11 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

orbitka napisał(a):

Wkurza mnie, że konkursy są organizowane w tym samym czasie w różnych produktach. Jak ich nie ma, to sobie myślę "mogliby jakiś fajny konkursik zrobić". Jak się zaczną ( głównie sierpień-listopad) to jakby ich coś opętało. We wszystkim. A ja mam później tyle słodkiego, że rodzina gardzi wafelkami, cukierkami itp.
Aha i wkurza mnie również to, że mało jest fajnych konkursów w proszkach do prania, papierach toaletowych, środkach czystości, czy jakichś zdrowszych produktach spożywczych. Są głównie w chipsach, słodyczach i słodzonych napojach.  I weź tu się zdrowo odżywiaj. 

Z 2 lata temu była loteria na feat&easy - sałaty. Codziennie brałam sobie do pracy. To był jedyny okres kiedy byłam taka fit  emotka
Teraz biorę słodycze ...

Ojj konkurs marzenie emotka  - pamiętam!  emotka
i do tego te kolorowe oBAGi, które schodziły jak ciepłe bułeczki  emotka emotka emotka

Chyba mamy na myśli różne. Loteria i rowery kross w bramkach  emotka

A to nie - ja nieloteryjna emotka Kiedyś Albedo robiło konkurs Fit&easy i rozdawało oBagi emotka
o kurczę, w sumie to już 4 lata temu emotka    http://www.fitand...wygraj-modna-torebke

ALbedo jeszcze nie rozgryzłam. 5 lat emotka  Wygrałam hamak i suszarkę, chyba nie było zgłoszeń  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730429 Napisano: 20.09.2020 20:25:36 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

orbitka napisał(a):

Wkurza mnie, że konkursy są organizowane w tym samym czasie w różnych produktach. Jak ich nie ma, to sobie myślę "mogliby jakiś fajny konkursik zrobić". Jak się zaczną ( głównie sierpień-listopad) to jakby ich coś opętało. We wszystkim. A ja mam później tyle słodkiego, że rodzina gardzi wafelkami, cukierkami itp.
Aha i wkurza mnie również to, że mało jest fajnych konkursów w proszkach do prania, papierach toaletowych, środkach czystości, czy jakichś zdrowszych produktach spożywczych. Są głównie w chipsach, słodyczach i słodzonych napojach.  I weź tu się zdrowo odżywiaj. 

Z 2 lata temu była loteria na feat&easy - sałaty. Codziennie brałam sobie do pracy. To był jedyny okres kiedy byłam taka fit  emotka
Teraz biorę słodycze ...

Ojj konkurs marzenie emotka  - pamiętam!  emotka
i do tego te kolorowe oBAGi, które schodziły jak ciepłe bułeczki  emotka emotka emotka

Chyba mamy na myśli różne. Loteria i rowery kross w bramkach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730427 Napisano: 20.09.2020 20:14:02 w SZUKAM....
escada napisał(a):

czy z loterii ETI potwierdzają przyjęcie zgłoszenia? bo mi nie puszczało formularza tylko zmieniało co chwilę kody na dole a przy kolejnej zmianie puściło i pojawił się komunikat o zdublowanym zgłoszeniu

na stronie się wyświetla komunikat, jakiś taki mały, może przegapiłaś Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730422 Napisano: 20.09.2020 19:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

czy w loterii winiary dany nr telefonu może wygrać tylko raz?

10x Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

venix

#6730417 Napisano: 20.09.2020 19:24:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

Czy tylko mi w loterii Black pokazuje się dzisiaj taki komunikat:
Whoops, looks like something went wrong.

u mnie około południa poszło ok Wyświetl w wątku >>
0 0

venix

#6730414 Napisano: 20.09.2020 19:11:23 w Wkurza mnie...
3 hasła do Velvetu c4 dziś wymyśliłam, wiadomo, że zaj....ste emotka
Kto by pomyślał, że już 20sty emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6730406 Napisano: 20.09.2020 17:53:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tymbark 20zł, Haribo 100, Tchibo zestaw kaw. emotka
Tyle, że nijak to się ma do moich nakładów - pieniędzy i czasu emotka Wyświetl w wątku >>

venix

#6730346 Napisano: 20.09.2020 08:33:48 w Wkurza mnie...
orbitka napisał(a):

Wkurza mnie, że konkursy są organizowane w tym samym czasie w różnych produktach. Jak ich nie ma, to sobie myślę "mogliby jakiś fajny konkursik zrobić". Jak się zaczną ( głównie sierpień-listopad) to jakby ich coś opętało. We wszystkim. A ja mam później tyle słodkiego, że rodzina gardzi wafelkami, cukierkami itp.
Aha i wkurza mnie również to, że mało jest fajnych konkursów w proszkach do prania, papierach toaletowych, środkach czystości, czy jakichś zdrowszych produktach spożywczych. Są głównie w chipsach, słodyczach i słodzonych napojach.  I weź tu się zdrowo odżywiaj. 

Z 2 lata temu była loteria na feat&easy - sałaty. Codziennie brałam sobie do pracy. To był jedyny okres kiedy byłam taka fit emotka
Teraz biorę słodycze ... Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

venix

#6730222 Napisano: 19.09.2020 10:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
psotka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

psotka napisał(a):

i drugie pytanie - kod z Lion. wpisalam kod na stronie, strona się zawiesiła.  ponownie wpisałam kod z batona. wyskoczył komunikat że kod już wykorzystano. jest jeszcze szansa na wyjaśnienie? czy przepadło? 

gdy wygrasz powinien przyjść @

Wpisalam tylko kod, captcha i strona sie zawiesila. Wiec nie podalam nawet mejla

faktycznie tak tam jest. To może pisz do nich.  Wyświetl w wątku >>
0 0