Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6700626 Napisano: 03.05.2020 12:48:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy w Zgorzelcu dzisiaj (zreszta 1 maja tez) Kaufland jest otwarty? Bo tak mi wyskakuje na stronie u nich... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6697965 Napisano: 20.04.2020 18:55:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Skierowałam kogoś do mojej poradni dentystycznej na najzwyklejsze i pozbawione komplikacji wyrwanie zęba (wg oficjalnie obowiązującego cennika: 200,00 zł), a oni zaśpiewali cenę... 600,00 zł. Bo pracują w trybie epidemicznym. A inni dentyści to wcale. Na to przysięgali, uje jedne? Oby sami nie potrzebowali pomocy od tych Polaków, którym pomocy odmawiają. Może wszyscy przestańmy pracować i zamknijmy się w domach "dla bezpieczeństwa" zlizując farbę ze ścian? Albo niech kilo pomidorów kosztuje 100 zł, bo pani sklepikarka też pracuje w trybie epidemicznym.

Wk* się.

Tez mnie to wk*ia. Obecnie jedyne na co mozna zachorowac (oczekujac, ze ktos Ci pomoze) to koronawirus. Moja mam chodzi z zebem do wyrwania od miesiaca - najblizszy czynny dentysta oddalony prawie 100km - normalnie jak w XIXw... Mowilam jej ze jak cos to ja zawioze, ale stwierdzila ze poki jej nie boli to moze wytrzyma... Wlasnie a na stronie z informacja o tym czynnym dentyscie jest 'porada' ze na bolacy zab przylozyc sobie gozdziki... tak jak mowie jak w XIXw... Tak sie zastanawiam ile to ludzi umrze na zbyt pozno wykryty nowotwor... tez powinno sie takie osoby wliczyc do ofiar koronawirusa.... Wyświetl w wątku >>
3 mia, asia911, joan 0

ace

#6696914 Napisano: 15.04.2020 16:07:14 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

Znajoma z FB mi pisała, że zwykłe jednorazowe maseczki po 6 zł kupiła wczoraj w aptece. 
Okaże się, że to teraz będzie najbardziej poszukiwany towar na rynku.  emotka

lokalnie wiele firm i krawcowych szyje wielorazowe...mnie przeraza co sie bedzie dzialo i jakie bedzie zasmiecenie po tych madseczkach...bo po rekawiczkach juz widzialam (np. przez intermarche) ...a maseczki jednorazowe widzialam na plazach powywalane...wprawdzie nie u nas, ale skoro masowo wrzucili je do żabek, to już maly krok do tego, żeby zobaczyć je frywające na wietrze po chodnikach i ulicach (zuzyte oczywiscie)....

czekac az janusze biznesu beda takie jednorazowe zuzyte maseczki zbierac, prac, prasowac i sprzedawac jako nowki sztuki (tak bylo w chinach - dlatego rzad chinski zalecal by zuzyta maseczke jednorazowa przecinac na pol) Wyświetl w wątku >>

ace

#6696893 Napisano: 15.04.2020 14:55:36 w Paragony na trwające konkursy
Jade do Kauflandu wieczorem lub jutro rano. Moge komus kupic Staropolanke. Paragon 9zl (dodatkowo mozna wziac udzial w loterii Kauflandu) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6696706 Napisano: 14.04.2020 18:46:20 w SZUKAM....
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziewczyny doradzicie mi jakiego koniaczka dać lekarzowi w ramach podziękowania za opiekę i to, że zawsze mogę do niego zadzwonić i się dopytać wszystkiego. Nie chce by się obraził 


Się zastanawiam, ile jeszcze lat musi upłynąć, zanim przestanie się wciskać gorzołę w podziękowaniu - tatę mojej koleżanki ten debilny zwyczaj pchnął w alkoholizm, bo przydzielał urlopy w kadrach i każdy pracownik z flaszką przychodził emotka

Doradzam: żadnej butelczyny. Daj coś wartościowego, spersonalizowanego. Nie wiesz, co koleś lubi? Sprawdź go na FB emotka Albo wybierz coś a'la czekoladowy telegram z indywidualną dedykacją utworzoną z czekoladek.

a mnie zastanawia jak dlugo w Polsce bedzie sie dawac cos w 'podziekowaniu'... To troche tak jak z klaskaniem samolocie, tylko dziwne, ze jak pani sprzatajaca wypucuje kibelek, ze mozna byloby z niego jesc nikt jej nie nagradza oklaskami, flaszka czy czekolada. Jak ja dobrze wspominam mojego promotora z Polski, ktory mi powiedzial bym nie kupowala na obrone zadnych kwiatow czy alkoholu, bo trzeba zwalczyc ten glupi zwyczaj. Bo on za to co robi ma juz placone. A jak studiowalam w UK to kolega z Kurdystanu przywiozl na graduation ciastka tradycyjne i ladnie zapakowane chcial dac swojemu promotorowi (u nich zwyczaje takie jak w Pl emotka ), to promotor uprzejmie podziekowal i nie przyjal podarunku. Stwierdzil ze w UK takie cos nie jest mile widziane, bo moze byc traktowane jako proba przekupstwa (tak zwykle ciastka, do tego juz po wystawieniu wszystkich ocen). Bardzo mi sie spodobala ta postawa. Wyświetl w wątku >>

ace

#6694530 Napisano: 02.04.2020 22:01:32 w Paragony na trwające konkursy
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś aquafresh LIDL? Jak widzę te kolejki w sklepie to mnie zniechęca tam iść emotka  


Najgorsze są te PRZED sklepem emotka

Ja dzis jak bylam przed 7rano to nie bylo kolejki. Weszlam jak za starych dawnych czasow. Ale jak wychodzilam po 7 to kolejka na 20 osob jak nic. Moze dlatego nie bylo przed 7 kolejki bo ludzie nie wiedzieli ze Lidl otwarty od 6? (ja nie wiedzialam) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6694528 Napisano: 02.04.2020 21:57:39 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Mnie wkurza kolejna inwazja moli spożywczych... latem i jesienią robiłam porządki w mąkach, kaszach, makaronach itp. Masę rzeczy wywaliłam, wszystko przeglądałam z latarką w ręce, żeby nic nie przeoczyć. Wymyłam szafki wodą z octem. I co??
Znowu mendy latają! a na plastrach jest ich coraz więcej...
Mam tego dość...  emotka emotka

ja dlatego WSZYSTKO trzymam w sloikach. Przynosze ze sklepu i od razu przesypuje do sloika. Od kiedy to robie problem sie skonczyl. Nawet jesli cos jest zainfekowanego (przytargane ze sklepu) zostaje w jednym sloiku. Polecam.
A teraz ciekawostka. Mialam kiedys mole w ... cukrze! Nie wiedzialam ze mole sie takiego dziadostwa chwytaja? Co nastepne? Sol? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6693336 Napisano: 29.03.2020 22:41:51 w Wkurza mnie...
https://lifemanag...koronawirus-empatia/
Wedlug  mnie bardzo dobry wpis poruszajacy temat empatii w czasach zarazy.
Kazdy hejtowany spacerowicz, moze miec powody by jednak spacerowac... Wiec prosze - nie oceniajmy. Wyświetl w wątku >>

ace

#6693244 Napisano: 29.03.2020 12:53:14 w SZUKAM....
basku napisał(a):

Może ktoś wie gdzie w Krakowie można kupić CIF ten nowy? W której Biedronce? Okolice Prokocimia, Bieżanów? Nie mogę nigdzie znaleźć

Na Ruczaju tez nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6692435 Napisano: 25.03.2020 15:23:36 w Pomocy!!!!
O dzieki. DObrze wiedziec. Dzis juz wydrukowalam w COPY landia (maja 3 punkty w Krk i wszystkie podobno otwarte - jakby ktos potrzebowal). Ale to co podalas dla mnie blizej. Dzieki. Nastepnym razem tam uderze emotka Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

ace

#6692310 Napisano: 24.03.2020 20:32:17 w Pomocy!!!!
Czy ktos wie gdzie obecnie moge cos wydrukowac (w Krakowie)? Doslownie jedna strone potrzebuje... A pewnie wszystkie lub wiekszosc punktow ksero jest zamknieta... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6690531 Napisano: 17.03.2020 12:12:03 w Wkurza mnie...
caramela napisał(a):

edzia21 napisał(a):

elizam napisał(a):

Mnie wkurza totalnie nieodpowiedzialne podejście seniorów do sytuacji. Mieszkam w Koszalinie, młodzież - co mnie pozytywnie zaskoczyło - podeszła do tego rozsądnie, prawie nie widać ich na mieście, a jeśli już to pojedynczo, z psami... Natomiast grupa 70+ przechodzi samych siebie, spacerują, marudzą ze centrum handlowe pozamykali, kręci się ich mnóstwo.w sobotę zwróciłam takiej babuleńce uwagę, że nie powinna się kręcić, tym bardziej po centrum handlowym, to mnie opierdzielila, że to dzieciom szkoły zamknęli więc niech siedzą w domu, a o starszych nikt nic nie mówi, a ja w ogóle nie mam szacunku do starszych skoro jej każę w domu siedzieć... 

eee to u mnie lepiej emotka  sąsiadki 80+ "uhahahane" wracają "pod paszkę" w niedzielę, pytam skąd idą i co tak wesoło, na co one, że z "kościółka". Ja OCZY...pytam czy nie słyszały o koronawirusie i zagrożeniu, na co one "Pani Edytko, my już grypę miałyśmy, drugi raz jej nie będzie". LoL! Wydaje mi się, że na starość mózg się "wygładza", serio.

Jak dla mnie - spoko, "selekcja naturalna", niech sobie chodzą gdzie chcą skoro nie dociera, ale niech później nie zarażają innych. 

W moim mieście to samo, babcie dziś pod sklepem sobie plotkują w najlepsze. "Najśmieszniejsze" jest to, że pouczać w innych dziedzinach potrafią, ale same się nie stosują do tego aby unikać zagrożenia. Jak Was tak czytam i widzę to co się dzieje, mogę powiedzieć, że naprawdę, cieszę się, że moi dziadkowie wzięli sobie ten apel do serca i siedzą grzecznie w domu, a jak coś potrzebują to kontaktują się z rodziną. 

Ale takie podejscie to tez troche brak empatii. Nie wiem czy macie duzo osob starszych wokol siebie? Ja np od zawsze bylam bardziej wrazliwa na krzywde ludzi starszych niz dzieci (dlatego nigdy nie wspieram zbiorek na dzieci, ale tych dla osob starszych jak np fundacja Bracia Ubogich - zachecam do oddania im 1%) i mam z nimi sporo stycznosci. Starsi ludzie czesto bardziej od smierci boja sie samotnosci. Ile to razy w markecie zagadywala mnie jakas staruszka i tak z nia rozmawialam przez 15 czy wiecej minut - o niczym, albo o pogodzie, albo o rodzinie itd., bo widzialam, ze ona nie wyszla na zakupy, ale dla towarzystwa, by odezwac sie do kogos innego niz swoj kot - czasami wrecz mi sie do tego same przyznawaly. Wezcie pod uwage, ze takie osoby tez maja inne choroby. Sasiadka mojej mamy (lat 86) codziennie schodzi z 3pietra i idzie na spacer (i dzis dalej to praktykuje). Ma problemy z nogami, a lekarz jej powiedzial, ze jesli nie bedzie chodzic to czeka ja amputacja obu nog - dla niej to rownowazne smierci. Ile jest takich historii, ktorych nie znamy? Wyświetl w wątku >>

ace

#6690414 Napisano: 16.03.2020 20:11:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Moskala22 i Assal dziekuje za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6690413 Napisano: 16.03.2020 20:09:50 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

babariba napisał(a):

Joan,
ja zrezygnowałam z wyjść na siłownię, ze względu na to, że to jednak skupisko ludzi, często bardzo nieodpowiedzialnych: dezynfekując sprzęt czułam się niejednokrotnie jak kosmita, bo nieliczne osoby to robią, przychodzą przeziębione, a bardzo często są to jeszcze osoby, które dużo podróżują po Europie i świecie. Dodatkowo nie wierzę w skuteczną dezynfekcję chropowatych rączek i uchwytów oraz mat. A dodatkowo jeszcze zamknięty obieg powietrza i klimatyzacja...

Uważam, że można poćwiczyć w domu lub na dworze, co będzie bezpieczniejsze dla wszystkich.

A poza tym przy wykupionych karnetach właściciele klubów tak naprawdę nie tracą finansowo, inaczej ma się sprawa z instruktorami, których to jest jedyna praca i mają podpisaną umowę-zlecenie lub inny typ umowy.

Staram się nie panikować, ale uważam, że wszyscy powinniśmy przestrzegać kwarantanny i, o ile nie jest to konieczne, nie chodzić tam, gdzie jest więcej ludzi.


Wszyscy chodzą wszędzie, taka prawda. W ciągu ostatnich dni tyle razy spotkałam się z tłumem, że nic mnie nie zdziwi. W każdym sklepie: koszyki, towary macane przez macantów, klimatyzacja - może dlatego siłownia nie robi na mnie wrażenia. Aczkolwiek zgadzam się z Twoimi wątpliwościami dot. dezynfekcji niektórych miejsc, ja akurat takowych nie dotykam.

Właściciele małych klubów fitness tracą. W jednym z miejsc, gdzie mój facet prowadzi zajęcia, czynsz dla właścicieli klubu wynosił już rok temu ponad 3.500 zł za miesiąc. Poza tym nigdy nie wiadomo, czy klienci wrócą - w końcu każdy się będzie jakoś organizował, szukał alternatyw. A instruktorzy z dnia na dzień zostają zupełnie bez źródła dochodu.

Dużo zdrówka dla Ciebie!

Teraz widzalam, ze jedna z instruktorek Salsa Libre oglasza, ze jest nosicielka koronawirusa i jesli ktos byl na jej zajeciach powinien sie przebadac. Wiec pewnie tez silownie zamykaja z tego powodu... Niepotrzebny kontakt z ludzmi. Wyświetl w wątku >>

ace

#6690395 Napisano: 16.03.2020 18:39:26 w WC - rozmowy o wszystkim
czy jest na forum stomatolog? Albo ktos sie orientuje jakie sa wytyczne dla stomatologow w zwiazku z korona? Moja mama dzis poszla na usuniecie zeba i pocalowala klamke. Dentystka powiesila na drzwiach nr swojego tel by ewentualnie dzwonic. Jak mam zadzwonila, ta powiedziala, ze nie przyjmuje bo takie sa najnowsze wytyczne (praktyka prywatna). I ja nie mam nic przeciwko jesli po prostu postanowila zakmac bo boi sie zarazenia, ale zastanawiam sie czy te wytyczne ktorymi sie zaslania sa prawdziwe... (nadmienie, ze w tamtym tyg chwalila sie, ze ma zapasy maseczek, rekawiczek, sterylizatorow itd wiec moze pracowac...) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6688647 Napisano: 08.03.2020 22:41:55 w Wkurza mnie...
Dokladnie to samo u mojego brata (Trydent). Zycie toczy sie normalnie. Tzn Uniwerek jest zamkniety dla studentow, ale pracownicy normalnie maja dostep. Ma jednego kolege w 'zamknietej strefie', ale powiedzial mu, ze jedyne co odczuwa w zwiazku z tym koronawirusem to to ze nie moze wyjechac z miasta. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6688622 Napisano: 08.03.2020 20:05:43 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Moj brat mieszka na polnocy Wloch i jakos pustych polek do dzisiaj nie widzial w zadnym sklepie emotka W TV wszystko pokaza z takiej perspektywy by wygladalo jak apokalipsa jesli tylko to przyciagnie uwage widza ...

4 dni pozniej...
W newsach “lockdown”
over 300 deaths
a jak w rzeczywistosci?

I wkurza news, kiedy facet z północnych Wloch rusza do rodziny na południe... bez testu emotka   

Polki w sklepach dalej pelne, brat zyje, jego znajomi zyja, nie ma zadnego lockdown u niego, chodzi normalnie na Uniwerek, chodzi na scianki wspinaczkowe, jezdzi w gory na narty i zyje tak jak przed cala koronalipsa.... Wyświetl w wątku >>

ace

#6688207 Napisano: 05.03.2020 21:36:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziekuje za odp emotka Myslalam ze to jest przyporzadkowane jakos (do miasta czy wojewodztwa).
Wlasnie dlatego myslimy o Skawinie bo najkrotsze terminy emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6688164 Napisano: 05.03.2020 17:01:04 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy mieszkajac w Krakowie mozna sie umowic na wizyte u okulisty w Skawienie lub Wieliczce? Oczywiscie na NFZ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6687856 Napisano: 04.03.2020 16:30:18 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):


Ależ ja wcale nie twierdzę, że tak tam jest, ale taki obraz sprzedają nam media. A przeciętny człowiek przecież na tym się opiera, bo zwyczajnie tego nie zweryfikuje...

TYlko wlasnie mnie dziwi to, ze ludzie tak sie nabieraja. Ostatnio krazyly zdjecia pustych polek z makaronem w Biedronce (dziwne ze te zdjecia obrazowaly tylko czesc z makaronami czyli jakies pol metra, bo obok ryz i inne kasze wywalaly sie juz z polek ale to juz by podwazalo teorie, ze to zapasy na koronolipse) i oczywiscie ludzie zwalali na koronawirus. Tyle, ze wtedy byla promocja na makarony w Biedrze emotka A ja slyszalam rozmowe obslugi sklepu z klientka pare dni temu. Kasjerka mowila Pani, ze gdy jest promocja na niektore produkty to u nich zawsze byly puste poki w polowie dnia emotka . Podobne zdjecie mozna trzasnac w lidlu w sobote pol godziny przed zamknieciem sklepu. Warzyw i owocow prawie brak, pieczywa zero no apokalipsa jak nic! Wyświetl w wątku >>