Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6502876 Napisano: 27.06.2018 09:34:06 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

ace napisał(a):

defed napisał(a):


Szukam też po całym mieście sosów do makaronu Winiary, kupowałam je w Biedronce, w C4, w Kauflandzie, ale teraz na półkach brak, a obsługa nie wie o co mi chodzi i wciska mi konkurencyjne, niedobre i z brzydkim składem...  emotka

a tam gotowe sosy. korzystaj z sezonu pomidorowego emotka Sama zrób emotka Banalnie proste emotka

Ta, ja wiem, moje domowe sosy najsmaczniejsze emotka  - no ale te od Winiary to nieliczna zjadliwa dla mnie rzecz Winiary, a w konkursie takie fajne huśtawki są, wiesz...  emotka

aaaaaaa konkurs jest emotka No ja ostatnio taka nieogarnięta konkursowo emotka No to oczywiście jak najbardziej rozumiem. Też te sosy kupowałam jak był konkurs w Biedrze emotka Jedyna zjadliwa rzecz z Winiary emotka

Oblukałam i ja też chcę takie huśtawki emotka   Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

ace

#6502869 Napisano: 27.06.2018 09:22:57 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):


Szukam też po całym mieście sosów do makaronu Winiary, kupowałam je w Biedronce, w C4, w Kauflandzie, ale teraz na półkach brak, a obsługa nie wie o co mi chodzi i wciska mi konkurencyjne, niedobre i z brzydkim składem...  emotka

a tam gotowe sosy. korzystaj z sezonu pomidorowego emotka Sama zrób emotka Banalnie proste emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

ace

#6502324 Napisano: 25.06.2018 20:49:03 w Lay's
Avanti z Kauflandu już informowało? Bo widzę swoje imię i inicjał nazwiska i tak się zastanawiam, ja czy nie ja? Wyświetl w wątku >>

ace

#6501834 Napisano: 24.06.2018 22:21:31 w Sport
joasiunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka emotka Przestaję pić 4movy bo chyba już nie daje siły tyle co kiedyś emotka  nie psikam sie już Rexoną, nie piję teś turbogrosika ani Tymbarka, odchodzę z playa ... bojkotuję wszystko co reklamują nasi  emotka fftopic: emotka emotka
co jeszcze tam reklamowali żeby tez zbojkotować?

Parówki trzeba przestać jeść, konkursowe Lay'sy, piwo Tyskie... Oj, z konkursowego punktu widzenia - nie opłaca się tego bojkotować emotka

jak zaczniemy tak wymieniać to padniemy z głodu, bo oni to już chyba wszystko reklamują emotka I może na tym niech się skupią, bo piłka to nie ich działka emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6501718 Napisano: 24.06.2018 18:40:44 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

budryska napisał(a):

Wkurzył mnie wczoraj wieczorem facet na rowerze. Wracam z zakupów samochodem, z dziećmi na pokładzie, a tu nagle ten gość zasuwa sobie ulicą, mimo zakazu i tego, że obok chodnik i ścieżka rowerowa emotka Mało tego - facet jedna ręką trzymał kierownicę, bo w drugiej miał telefon, z którego sobie coś czytał. Z naprzeciwka był duży ruch i nie dało się go tak łatwo wymiąć, wiec za jego plecami zrobił się korek.
Czy ludzie to naprawdę nie mają żadnej wyobraźni?  emotka

jakiś czas temu starszy Pan na skrzyżowaniu równorzędnym pomykał rowerem, w prawo nie patrząc oczywiście, ja na pierwszeństwie, zwróciłam uwagę, że jak to on mi się pod koła wtarabania, a Dziadzio oburzony: "Ale ja przecież jestem ROWEREM", czytaj: "weź się usuń kobieto, bo ja mam tu bezwzględne pierwszeństwo!" I basta. Tak będzie, dopóki w ruchu uczestniczą ludzie nie muszący znać przepisów drogowych...

oj racja. Ale to działa w dwie strony. Mnie kiedyś opieprzył (przed tym jak mnie najpierw prawie rozjechał, bo miał zieloną strzałkę) o zgrozo taksówkarz! że powinnam zsiąść z roweru i przeprowadzić przez jezdnię. Bo według niego na PRZEJEŹDZIE rowerowym tak się widocznie powinno robić.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6501380 Napisano: 22.06.2018 21:43:36 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mam pytanie, bo muszę wymienić szkła w okularach bo mam już porysowane 
Okulista wizyta dopiero mają na listopada
i tu moje pytanie 
lepiej iść do optyka i załatwić na miejscu czy poczekać na wizytę u okulisty? Czy optyk tak samo dobrze zbada oczy jak okulista? 


Ciekawe pytanie - poza badaniami okresowymi z zakładu pracy, nigdy nie byłam u okulisty emotka Jeśli nie masz jakiejś nietypowej przypadłości typu zespół-tego-a-tego, możesz normalnie zbadać wzrok od razu przy wybieraniu okularów. Zresztą chyba nawet bez badania Ci i tak nie sprzedadzą. Powinieneś pójść rano + oczy mają być wypoczęte.

ja nie mam zaufania do "optykowych" badań. Moje zaufanie padło przy wyborze pierwszych soczewek (może przy okularach jest inna bajka, nie wiem bo okulary zawsze dobierał mi "normalny" okulista), jak to pani dr dobrała mi złą krzywiznę soczewki... A to dlatego, że ich firmowe soczewki nie miały mojej krzywizny, a wiadomo, ważne by sprzedać... Po 2 czy 3 latach dopiero jak normalny okulista mi dobrał soczewki to okazało się, że soczewki nie muszą się ślizgać po oczach...
A nie ma jakiegoś okulisty z mniejszą kolejką? Na str NFZ można sprawdzić kolejki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6501376 Napisano: 22.06.2018 21:34:43 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

Wszystko na to się składa: geny, ale i charakter (by nie rzecz wprost: "charakterek" emotka ). Nasuwa mi się przykład całkiem klasyczny: zawsze była moda na palenie. emotka A jednak są jednostki, które twardo się jej opierały, stawały okoniem wobec grupy i w życiu jednego papierosa nie wypaliły emotka emotka , celowo decydując się na bycie "niemodnymi", lecz także - zdrowszymi i mądrzejszymi.  emotka


Tu nawet nie chodziło o zdrowie i mądrość, ale odkąd pamiętam, każdą sugestię otulam pytaniem "A po co?" I jeśli ktoś nie potrafi na to pytanie odpowiedzieć, kij mu w oko. Dlatego właśnie nigdy nie paliłam papierosów, to oczywista wina niekompetencji bliźnich emotka Wiele aspektów mojego życia ukształtował brak sensownej odpowiedzi na pytanie "A po co?" Naprawdę warto czasem zadać sobie to krótkie pytanie, chociaż może ono przewrócić świat do góry nogami emotka

ja też nie paliłam, mimo, że znajomi palili... nikt się ze mnie nie śmiał, nie namawiał na siłę, a do tego byłam szanowana jako tester "smrodu papierosowego" i kontrolowałam czy mogą spokojnie wrócić na lekcję czy do domu emotka . I odpowiem, żadna guma czy żaden krem nigdy nie zamaskował tego zapachu emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6500067 Napisano: 19.06.2018 22:32:58 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

ace napisał(a):

moskala22 napisał(a):


dobrze wiedzieć że nie ja jedyna nie wiedziałam emotka

Pisałam o tym w wątku Intermarche zaraz jak się tam na tą likwidację natknęłam (zresztą jadąc oczywiście po konkursowe produkty) - ale pewnie Wam akurat w oko nie wpadło. Nie wiem skąd dojeżdżacie - dla mnie do Wieliczki to jest niewiele dłuższa droga niż była do tego krakowskiego, a podobno jeszcze jest sklep w Krzeszowicach (chyba)

Ja przez to że nie mam ITM pod nosem (ten zlikwidowany był dosłownie na drugim końcu miasta) to nie zaglądam do tego wątku emotka W sumie możliwe ze do Wieliczki miałabym bliżej, abiorąc pod uwagę Krakowskie korki szybciej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6500046 Napisano: 19.06.2018 21:34:05 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):


dobrze wiedzieć że nie ja jedyna nie wiedziałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

ace

#6500041 Napisano: 19.06.2018 21:28:14 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

ace napisał(a):

glena napisał(a):

Wiecznie ten sam problem w Intermarche - "Halinka, a te bony to my przyjmujemy?", "Nie, takich nie!". Tłumaczę, że miesiąc wcześniej takim płaciłam i nie było problemu (w tym momencie straciłam chyba wiarygodność, słusznie zresztą, bo problem oczywiście był, ale finalnie bon zrealizowałam). Panie we trzy pochylają się nad bonem i patrzą na niego - chyba się wtedy telepatycznie komunikują, tak myślę. Potem chyba zapada decyzja, że przyjmą (musiały zobaczyć coś takiego we mnie, że jednak wymiękły), ale jeszcze chwilę debatują jak go nabić. Kolejka za mną wzbiera irytacją. 
Dodam jeszcze, że zamknęli mi Itm w Krakowie i pojechałam z tym nieszczęsnym bonem (szczęśliwie ostatnim w moich zasobach) do Wieliczki - to jest dwugodzinna wyrwa w życiorysie.

zamknęli ITM w Krk?

Tak, w lutym już był w likwidacji. 

o kurde,od jego otwarcia się do niego wybierałam na zakupy konkursowe i już nie dotrę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6499871 Napisano: 19.06.2018 15:15:33 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

Wiecznie ten sam problem w Intermarche - "Halinka, a te bony to my przyjmujemy?", "Nie, takich nie!". Tłumaczę, że miesiąc wcześniej takim płaciłam i nie było problemu (w tym momencie straciłam chyba wiarygodność, słusznie zresztą, bo problem oczywiście był, ale finalnie bon zrealizowałam). Panie we trzy pochylają się nad bonem i patrzą na niego - chyba się wtedy telepatycznie komunikują, tak myślę. Potem chyba zapada decyzja, że przyjmą (musiały zobaczyć coś takiego we mnie, że jednak wymiękły), ale jeszcze chwilę debatują jak go nabić. Kolejka za mną wzbiera irytacją. 
Dodam jeszcze, że zamknęli mi Itm w Krakowie i pojechałam z tym nieszczęsnym bonem (szczęśliwie ostatnim w moich zasobach) do Wieliczki - to jest dwugodzinna wyrwa w życiorysie.

zamknęli ITM w Krk? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6498511 Napisano: 15.06.2018 10:25:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ostatnio jak się wpisałam podziałało emotka Podziała i tym razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6498496 Napisano: 15.06.2018 10:01:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
obi o dziennych po ilu dniach informuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6498455 Napisano: 15.06.2018 08:39:22 w SZUKAM....
glena napisał(a):

cb656 napisał(a):

jak długo serwis gwarancyjny może trzymać sprzęt oddany do naprawy

Musisz sprawdzić w warunkach gwarancji.
http://www.komput...ia-i-odpowiedzi.aspx - "Niestety wiele kwestii w tym zakresie zależy od warunków zamieszczonych w karcie gwarancyjnej, gdyżzarówno okres naprawy, jak i możliwość wymiany towaru czy limit napraw, może być dobrowolnie ukształtowany przez gwaranta. O ile postanowienia przewidujące niewspółmiernie długie okresy naprawy rzeczy (np. trzymiesięczny) postrzegane będą jako abuzywna (niedozwolona - przyp. red.) klauzula umowna, o tyle gwarant nie ma obowiązku przewidzieć limitu napraw, możliwości wymiany towaru na nowy, czy tym bardziej - zwrotu zapłaconej ceny."

dlatego lepiej reklamować na rękojmię a nie na gwarancję Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6497993 Napisano: 14.06.2018 12:35:37 w WC - rozmowy o wszystkim
powiem, że mnie przekonujecie argumentami i chyba przestanę dawać napiwki dostawcom jedzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6497978 Napisano: 14.06.2018 12:25:32 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

ace napisał(a):

no właśnie wśród niektórych znajomych to był argument że nie płacą w ogóle, bo skoro już opłacili to on ma ją tylko przynieść. ale podobno ci co rozwożą jedzenie mają bardzo marne stawki, zwykle jeżdżą swoimi samochodami i utrzymują się głównie z napiwków (ale tak chyba było kiedyś, teraz jak brakuje rąk do pracy jest już inaczej nie?). Dlatego pytam, ja zwykle daję do 5 zł (w zależności co mam w portfelu), ale niektórzy mówili że nic nie dają, a mój TŻ (co już oczywiście wiedziałam wcześniej) potrafi dać i wartość 1/3 zamówienia ("w zależności od pogody i od tego jak bardzo nie chce mi się wychodzić z domu"...) ...


Idąc tropem myślenia marnej stawki, musiałabyś wszędzie pytać "A ile Pani zarabia? Bo jak mało, to dam Pani coś na lewo, poza okiem fiskusa." Bo nie można dyskryminować pani z Biedronki, pana z targu warzywnego czy studenta w punkcie ksero.

też prawda. Ale to samo by było z kelnerami w restauracji... No i z tego co widzę przeważnie przyjeżdżają samochodami całymi oklejonymi w naklejki restauracji więc to raczej służbowy samochód.
Ogólnie dlatego pytam Was o opinię. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6497962 Napisano: 14.06.2018 12:10:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Niebieska_Laguna napisał(a):

ace napisał(a):

Czy i ile płacicie osobie przywożącej Wam jedzenie (np pizze)? Ostatnio wywiązała się dyskusja wśród znajomych i odpowiedzi były na prawdę bardzo różne, a niektóre totalnie skrajne. Chciałabym poznać Waszą opinie emotka

Zazwyczaj zamawiam tam gdzie są płatności on-line (pyszne.pl, uber eats), więc płacę co do grosza tyle ile wynosi rachunek. I z osobą dostarczającą nie przeprowadzam już żadnych transakcji gotówkowych, tylko dobieram zamówienie i jesteśmy kwita emotka  Pewnie wyjdzie na to, że brak mi kultury, ale dla mnie to praca jak każda inna, przecież płacę już za wykonaną usługę i nie widzę powodu, żeby dawać jeszcze coś ekstra dostawcy - w końcu otrzymuje on swoje wynagrodzenie. To trochę tak jakbym miała dać kurierowi napiwek za to, że przywiózł mi paczkę. Pewnie to mało eleganckie z mojej strony, no ale cóż... emotka  nie widzę powodu, żeby wyróżniać tak kelnerów czy dostawców jedzenia  emotka

no właśnie wśród niektórych znajomych to był argument że nie płacą w ogóle, bo skoro już opłacili to on ma ją tylko przynieść. ale podobno ci co rozwożą jedzenie mają bardzo marne stawki, zwykle jeżdżą swoimi samochodami i utrzymują się głównie z napiwków (ale tak chyba było kiedyś, teraz jak brakuje rąk do pracy jest już inaczej nie?). Dlatego pytam, ja zwykle daję do 5 zł (w zależności co mam w portfelu), ale niektórzy mówili że nic nie dają, a mój TŻ (co już oczywiście wiedziałam wcześniej) potrafi dać i wartość 1/3 zamówienia ("w zależności od pogody i od tego jak bardzo nie chce mi się wychodzić z domu"...) ... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6497932 Napisano: 14.06.2018 11:46:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy i ile płacicie osobie przywożącej Wam jedzenie (np pizze)? Ostatnio wywiązała się dyskusja wśród znajomych i odpowiedzi były na prawdę bardzo różne, a niektóre totalnie skrajne. Chciałabym poznać Waszą opinie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6497816 Napisano: 14.06.2018 08:49:16 w SZUKAM....
joan napisał(a):

amif napisał(a):

(...) Pewnie tyle ile maili macie, tyle i kart SIM – dlatego nie nadążacie sprawdzać.
„Normlani” uczestnicy naszych promocji nie mają takich problemów. Pozdrawiam,
Robert Wojkowski
Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa(...)


Nie rozumiem, jakim cudem ktoś taki dostał pozwolenie na wypowiadanie się w imieniu firmy Smolar. Myśleć sobie może, co mu się żywnie podoba i przy piwerku swe teorie snuć - nawet o tym, że Ziemia jest płaska. Ale lanie żółci z firmowego adresu e-mail i brak profesjonalizmu mnie szokuje. To nie do pomyślenia.

ej to samo pomyślałam... Serio? W taki sposób odpisać na maila? Jakim cudem ten ktoś pracuje w marketingu??????

Też bym podesłała tego maila sponsorowi.

@amif napisał(a): aż mną zatelepało jak to przeczytałam, nasmarowałam mu co o tym myślę, tym samym "spaliłam" się pewnie w Smolarze...
mało tego, w @ podał 3 adresy mailowe z których dostał informacje, a coś mi się wydaje, że tego mu nie wolno

Złóż skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych o łamaniu przepisów RODO. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6497530 Napisano: 13.06.2018 15:25:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

Halszka napisał(a):

edi999a napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

https://www.e-kon...mi.html#.Wx_-4_ZuIdV
W Piwniczance po dwóch losowaniach jak widzę prym zdecydowanie wiedzie Tarnów.  emotka
Niestety, wody tej w niektórych sieciach sklepowych w niektórych regionach kraju nadal brak.  emotka

Mnie się wydaje że ludzie tam ta wodę piją na codzień bo jest więcej. 
U mnie na sklep zgrzewka konkursowa co to jest 6 kodów emotka

U mnie są zgrzewki konkursowe , ale tu gdzie mieszkam jest to woda nr 1 (większość znajomych ją pije) no i mieszkam w regionie rozlewni emotka

A tak, z ciekawości jaka cena za 1,5l butelkę wody w regionie rozlewni? Ciekawe czy taniej, w Auchanie ok. 2,50

to drogo jak na wodę...z czegos musza te nagrody fundowac....a ile ma mineralow na 1 litr?

cena jest adekwatna do jakości. minerałów o ile dobrze pamiętam coś ok 1700-1800. Ale do tego mają idealną proporcję wapnia do magnezu. Ja tam bardzo się cieszę z tej loterii bo bardzo lubię smak Piwniczanki emotka Wolę ją niż kranówę typu Żywiec Zdrój czy Kropla Beskidu emotka Wyświetl w wątku >>