Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6158912 Napisano: 11.02.2016 13:46:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piłkarzyki mam już w swoim aucie emotka kurier DPD emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6158809 Napisano: 11.02.2016 10:19:20 w SZUKAM....
staszek napisał(a):

Szukam informacji czy małże potrafią grać w piłkarzyki. Bo rzuciło mi się w oczy, że ktoś dostał piłkarzyki i małż się ucieszy. Więc się zastanawiam czy potrafią, może jakby im ten stół pod wodę wstawić? No nie wiem.

Małż - ten mój udomowiony -  twierdzi, że jest dobry w te piłkarzyki, a im więcej mokrego (niekoniecznie wody emotka ) wokół to tym lepiej mu idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6158770 Napisano: 11.02.2016 09:03:30 w Biedronka
dolly napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A propos: rejestrował ktoś zakupy poniżej 10 zł. i otrzymał 1 los ??? 

ja nie, ale dodali na dole strony info o ilosci losow, za konkretną kwote (tzn.ja to dopiero zobaczylam)

Ode mnie ktoś zgłaszał i dostał potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia emotka Ale czy to jednoznaczne z udziałem w losowaniu to pewna nie jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6158767 Napisano: 11.02.2016 08:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Dostalam o 5 z hakiem sms od DPD, ze przyjedzie z paczka, ale nie wiem co to moze byc, dostal ktos takie powiadomienie? 

To stół z piłkarzykami jedzie emotka oczywiście o ile wysyłałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6158630 Napisano: 10.02.2016 20:19:39 w Czy informują/ informowali?
Pawel91 napisał(a):

Zott - Biedronka. Zwycięzców, którego etapu dziś informowali ?

Z pierwszego. Na razie są tylko na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6158164 Napisano: 10.02.2016 07:27:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratkiemotka chyba rozpoczęliście dobrą passę na forum emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6158015 Napisano: 09.02.2016 18:35:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
ale super!!! Gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6157618 Napisano: 08.02.2016 23:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@dzikiwiewiór napisał(a):

Bartosz i Helena z nowego dworu mazowieckiego wymiatają, nie wiedziałem że tam taka mocna reprezentacja w loteriach. Kolejny aleksandrow lodzki? emotka

https://www.zakreckubkiem.pl/#zwyciezcy

dokładnie to samo miałam napisać emotka Aleksandrów ma konkurencję !!! w czołówce jeszcze Ostrów Wielkopolski emotka No to się nam turniej miast zapowiada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6157543 Napisano: 08.02.2016 20:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):


Myślicie, że pomysł dobry? Kiora nagrodzi? emotka

mam to samo tylko piasek żółty i kapelutek inny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6156981 Napisano: 08.02.2016 00:10:59 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

A co to za święto, że kończył się termin konkursu w Kauflandzie, a tu żadnych dyskusji o braku weny i wysyłaniu zgłoszeń na ostatnią chwilę? emotka  

u mnie nie brak weny tylko czasu emotka wysłane 23.59 Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6156435 Napisano: 06.02.2016 12:25:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś gra na Szczecin? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6156078 Napisano: 05.02.2016 16:49:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneczka-p napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

defed napisał(a):

Czy jest tu ktoś, kto nie otrzymał maila o wygranej/przegranej w konku Auchan z bonami, mimo że wczoraj aktywował zgłoszenie klikając w link?

tak.

ja również

i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6154597 Napisano: 03.02.2016 17:47:42 w SZUKAM....
defed napisał(a):

dolly napisał(a):

Szukam osob/y, która slala w poniedzialek kody na pilkarzyki z kindera i moze sprawdzic kiedy i o ktorej godzinie przesylka zostala odebrana.

Nadanie przesyłki 2016-02-01 11:37
Doręczenie przesyłki 2016-02-02 12:43
(priorytet), ale... to jest dostarczenie do skrytki pocztowej, nie wiadomo o której ktoś tam zajrzał emotka

ja też mam odbiór 12.43 z tego co wiem to odbiór to odbiór do "łapek" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6152729 Napisano: 31.01.2016 11:25:32 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurza mnie znowu choroba emotka Zapalenie oskrzeli,tchawicy i krtani antybiotyk skonczony w niedzielę a dzisiaj na nowo antybiotyk:angina ropna emotka Tak to jest jak się pracuje z malymi dziećmi,tyle razy mowi sie rodzicom żeby nie przyprowadzali chorych dzieci,zarażaja się nawzajem pochodzą 1 tydzień i znowu chorują a ja w tym roku poraz pierwszy pracuję z maluchami i łapię od nich wszystko kolejne L4 a nie chorowalam kilka lat!!Wiecie że rodzice dają dzieciom rano syropy na gorączkę i to często po kryjomu w szatni a potem za 3 godziny muszę dzwonić do pracy bo mają już 38 stopni gorączki albo jelitowka 1 dzien i już dziecko zdrowe w przedszkolu.Wiem nikt nie chce brac L4 takie czasy ,tylko szkoda tych dzieci które rodzice przetrzymują w domu żeby wyzdrowiały a potem 4 dni i znowu biedaczyska chore emotka Jest jeden plus L4 ,trochę poświęcę czasu na konkursy i nadrobię wszystkie zaległości  emotka

Skąd ja to nam.Moja wnusia 3 lata nie chorowała i poszła od września do przedszkola.Chodziła cały tydzień,następne 3 tygodnie już nie chodziła,bo złapała jakieś choróbsko.To samo było koniec listopada, dostała jakieś uczulenie,córka pojechała na pogotowie,gdzie lekarz stwierdził ospę,która po 2 dniach zniknęła(nie wyglądało mi na ospę,jednak było uczulenie),więc nie poszła już do końca grudnia.Od stycznia poszła zdrowa do przedszkola,po tygodniu katar,znowu przestała chodzić następne 2 tygodnie.Teraz poszła ,chodziła tydzień.U nas są ferie,była 2 dni,okazało się,że teraz dostała faktycznie ospę i znowu następny miesiąc nie będzie chodziła.Dlaczego tak się dzieje?Rodzice przyprowadzają chore,zasmarkane dzieci do przedszkola i następne chwytają chorobę.Mówią,że dziecko musi odchorować przedszkole,ale uważam,że można by było tego uniknąć,gdyby nie przychodziły dzieci chore.Nigdy nie posyłałam swoich chorych dzieci do przedszkola,dopóki nie wyzdrowiały całkowicie,a też pracowałam i nie miałam nikogo, z kim mogłabym zostawić.

Moja kuzynka z mężem mieli ten sam problem ze swoją 3 i półletnią córką. Kuzynka zostawiała miesięcznie tyle kasy w aptece, bo mała jest dodatkowo alergiczką, iż stwierdzili po naradzie rodzinnej, że wezmą opiekunkę za 1200 zł na miesiąc, na którą się składają ona z mężem, rodzice i teściowie.Ale rozumiem,że nie każdego stać na opiekunkę nawet w takim układzie. Moja mama pracuje w przedszkolu na pięciolatkach i jak rodzice przyprowadzają swoje chore lub niedoleczone dzieci na siłę do przedszkola, to te biedne dzieciaki potem są ledwo żywe, zakatarzone, kaszlące, wymiotują i ciężko jest pracować w takiej grupie.W końcu też panie się pochorują i na zwolnienie idą, czyli także 80 procent pensji dostają i kółko się zamyka.

Moja córeczka ma teraz 5 lat i ten rok przedszkolny jest lżejszy niż dwa poprzednie. W ubiegłyn roku wylądowałam z nią nawet w szpitalu z bardzo ostrym zapaleniem krtani, mój pediatra (z powołania emotka ) zalecił aby już do września do przedszkola nie chodziła, żeby po tej dawce antybiotyków trochę organizm się "podniósł".. Pół roku w domu, ja na zwolnieniach, mąż na zwolnieniach, wykorzystaliśmy całe urlopy, żeby zająć się dzieckiem. Teraz jest "odpukać" naprawdę lepiej, Płakałam czasami, że to maleństwo tyle świństwa musi przyjmować i było jak u Ciebie: tydzień w domu - dwa, trzy tygodnie w domu. Niekoniecznie jest tak, że dziecko musi się wychorować. W moim przedszkolu jest bardzo gorąca, więc panie wiecznie otwierają okna - nie mam nic przeciwko, ale do tego pootwierane drzwi... Ale najgorsi są rodzice, którzy przyprowadzają dzieci chore, nawet z gorączką! Jak zwróciłam uwagę to matka mi powiedziała "A co mam z nim zrobić?" Nawet nie przejęła się tym, że dziecko potrzebuje opieki.  Ręce mi opadły emotka Interwencje u dyrekcji nie przyniosły żadnych skutków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6152313 Napisano: 29.01.2016 20:03:00 w Biedronka
yolka123 napisał(a):

joan napisał(a):

A jeśli kierowca płaci kartą firmową za paliwo? I paragon bierze? Chyba wtedy jest to zgodne z prawem, a posługiwanie się CUDZĄ kartą już nie - ale to tylko moje przemyślenia, niczym nie podparte!

Albedo jak zwykle ma swoje bramki do aut.
Albowiem:

Nie jest wymagane, aby Uczestnik był właścicielem karty płatniczej, przy pomocy której dokonywana jest Transakcja (tzn. jego
nazwisko nie musi widnieć na karcie płatniczej), jednakże dokonanie przez Uczestnika
Transakcji przy pomocy danej karty nie może mieć charakteru bezprawnego 
(tzn. nie jest akceptowane dokonanie płatności na przykład: kartą ukradzioną lub przywłaszczoną, a także
jakakolwiek inna płatność dokonana bez wiedzy lub zgody właściciela karty płatniczej oraz
płatność dokonana przez osobę inną niż Uczestnik).


Przecież pierwsze wyklucza się z ostatnim, czy ja zwariowałam, czy coś jest nie tak z tym regulaminem.
Czyli wracamy do punktu wyjścia - zgłaszaj sobie ile chcesz tych transakcji, niech się sponsorzy cieszą , że taki fajny konkurs i tyle zgłoszeń, 
ale "jak co do czego" ( czyli do auta), to przejdzie na naszą Albedowską własność, boś nie doczytał, głupku do końca.emotka
Niby jest rezerwa, ale tak naprawdę wygrać może tylko osoba , która widnieje na karcie i która jednocześnie sama imiennie jest uczestnikiem (mąż, córka też się nie łapie, chyba, że karta jest wspólna).
I tego się trzymajmy, bo " jak co do czego". to na pewno będą dokładnie sprawdzać.
Dzięki, annna84 za zwrócenie na to uwagi.

Moim zdaniem zapisy się nie wykluczają.  Większość z nas płaci kartami, płatniczymi  i kredytowymi, na których widnieje Imię i nazwisko. Nie jesteśmy ich właścicielami - bo właścicielem karty jest zawsze bank, który ją wydał, my jesteśmy tylko posiadaczami karty.  Można też płacić kartą podarunkową - przedpłaconą, którą np. wygrało się w jakimś konkursie emotka Możesz z niej korzystać i nią płacić ale jest ona na okaziciela i jej właścicielem jest bank, który ją wydał. Wtedy należy tylko udowodnić, że to Ty ją wygrałaś i masz prawo nią rozporządzać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6150651 Napisano: 26.01.2016 22:48:56 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mia napisał(a):

nkba, to akurat nie moje śniadanie. emotka
Ja nie wygrałam śniadań...
I zdziwisz się jak powiem, że akurat taki typ śniadania by mi pasował - ascetyczny, bezmięsny. Ilościowo dla mnie też ok. emotka Nie w tym rzecz.
Rzecz w tym, że:
a) Mogli to śniadanie choć czymkolwiek upiększyć, rzucić parę pomidorków koktajlowych, rzodkiewek - koszty żadne, a zupełnie inaczej dla oka by wyglądało.
b) Jeżeli w regulaminie podają, że wartość śniadania to ok. 60 zł, to należałoby się choć w przybliżeniu tego trzymać. 
c) Co to za firma cateringowa, że masło podaje w postaci "mydełka Wars"? Ostatni raz coś takiego widziałam na śniadaniu w szpitalu chyba...

P.S.
Mam nadzieję, że przynajmniej twarożek był smaczny. Myślę tu o adresatce śniadania. emotka

A Ty się zdziwisz, że mi też takie śniadanie mi też by pasowało emotka   Ale to nie chodzi o to co my byśmy chciały ale o podejście (czytaj: sknerstwo) firmy emotka   moja mama (spokojna, dobra i uczciwa kobieta) zajmuje się gotowaniem zawodowo i jakby to zobaczyła to by wścieku dostała!!! śniadanie w jej wykonaniu o wartości 5 zł o niebo lepiej by wyglądało! Doliczając ciastka - to jakieś 7 zł emotka Popieram Cię w 100%. I niech moc będzie z tym (nie)szczęśliwcem, który zapewne bardzo cieszył się z wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6150641 Napisano: 26.01.2016 22:09:59 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mia napisał(a):

Może ja tylko dodam, że śniadania dochodzą rozmaite, ale dyskusja krąży konkretnie koło tego śniadania:


Ale numer! Podejrzewam jak jesteś wściekła! Naprawdę współczuję! Tak sobie pomyślałam gdybym w pracy powiedziała, ze wygrałam śniadania... wszyscy czekają na te pyszności.. wpada kurier, wyciągam.. a tu d..pa emotka Może oni razem z ich dietetykiem myśleli, że dla orki to śniadanie ma być (nie mam zamiaru Cię obrazić absolutnie), która musi w ciągu 20 dni roboczych schudnąć do co najmniej rozmiaru 38? Może takie wyzwanie sobie postawili emotka Wiem, że dla Ciebie to przykre ale to takie beznadziejne śniadanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6150553 Napisano: 26.01.2016 18:46:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
mama2006 napisał(a):

kreatywny17 -gratuluję emotka

Gratulacje!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6149592 Napisano: 24.01.2016 21:33:03 w Biedronka
stefania7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

Może wyniki wrzucają ??? emotka

tak, wrzucają...w niedzielę o 21:15 emotka

chyba do maszyny losującej emotka

nabijam się przecież emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6149584 Napisano: 24.01.2016 21:14:12 w Biedronka
Może wyniki wrzucają ??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0