Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6548810 Napisano: 19.11.2018 15:44:12 w SZUKAM....
szejknaftowy napisał(a):

Szukam regulaminu z konkursu jesiennego MIXA gdzie można było wygrać 80kocyków, ale tego  pierwszego regulaminu w którym nie ma zapisu że jest on prowadzony tylko w super pharm.... może ktoś z Was zapisał sobie go

Dołączam się do prośby emotka Nieśli ktoś go ma to byłabym wdzięczna emotka I wiele innych osób zapewne też emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6548801 Napisano: 19.11.2018 15:28:37 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Danonki DC/Eko- może pan Tomek odpowie?:)

Dołączam się z pytaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6548393 Napisano: 18.11.2018 10:30:55 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

Wkurza mnie, że często nakupuję promocyjnych produktów, robiąc wycieczkę po sklepach ... po czym zapominam wysłać zgłoszenia, a termin upłynął. Od dzisiaj obiecuję sobie wysyłać zgłoszenia najpóźniej następnego dnia po zakupie.

Ja też sobie obiecywałam i co? Dalej to samo emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6548278 Napisano: 17.11.2018 13:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
raznamilion napisał(a):

nkba napisał(a):

raznamilion napisał(a):

Też kupiłam gdzie indziej, czytałam regulamin i też jestem pewna, że na początku ten regulamin był inny. Niestety nie zapisałam. Miało być 80 koców a ile jest?

Zastanawiająca jest ta liczba osób, które teoretycznie "nie doczytały regulaminu" i kupiły gdzie indziej, nie uważasz?

Bardzo dziwne to jest. Czytałam regulamin w pierwszych dniach i naprawdę ciężko jest przeoczyć ten zapis gdzie trzeba kupić produkt. Mam pytanie do wszystkich. Czy jest na forum osoba która kupiła Mixe  w SPH zrobiła zdjęcie, dokonała prawidłowo zgłoszenia i nie wygrała koca???

Dokładnie, zwłaszcza, że link jest na czerwono i baaardzo trudno byłoby to przeoczyć emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6548192 Napisano: 16.11.2018 22:38:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
raznamilion napisał(a):

nkba napisał(a):

isiulka napisał(a):

nkba napisał(a):

nkba napisał(a):

wea86 napisał(a):

Ech, też kupiłam gdzieś indziej Mixe. I też jestem pewna że czytałam regulamin, ale nigdzie w pobranych go nie mam:-(

tez kupiłam gdzie indziej ale jestem pewna, że nie było info, że w sph.

Może niech się wypowie ktoś bardziej w temacie ale jak chciałam zapisać ten regulamin to w jego właściwościach jest zapisane, że został utworzony i zmieniony 16.10.2018 z podaną godziną i imieniem i nazwiskiem osoby, która jest autorem tego pliku. Skoro konek trwał (chyba) od 11.10 to jak miał być regulamin utworzony 16? Może to moje teorie spiskowe ale śmierdzi mi tu coś emotka

Ale przecież w bazie e-konkursy jest podpięty regulamin, pod linkiem Mixa Superpharm- to Pionas też musiałby podmienić.
Ja grałam na koniec i kupowałam w SPH, chociaż opis konkursu początkowo też mnie zmylił.

A to nie jest tak, że kliknięcie w regulamin na e-konkach  przekierowuje na ich stronkę? Zazaczam, że lotna w temacie informatyki nie jestem emotka

Też kupiłam gdzie indziej, czytałam regulamin i też jestem pewna, że na początku ten regulamin był inny. Niestety nie zapisałam. Miało być 80 koców a ile jest?

Zastanawiająca jest ta liczba osób, które teoretycznie "nie doczytały regulaminu" i kupiły gdzie indziej, nie uważasz? Wyświetl w wątku >>

nkba

#6548083 Napisano: 16.11.2018 16:40:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

To ten sam co na stronie, a masz go zapisanego? A jeśli tak to masz może datę kiedy go zapisałaś?


Nie zapisałam, bo nie wzięłam udziału.

Spoko, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6548078 Napisano: 16.11.2018 16:29:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

Może niech się wypowie ktoś bardziej w temacie ale jak chciałam zapisać ten regulamin to w jego właściwościach jest zapisane, że został utworzony i zmieniony 16.10.2018 z podaną godziną i imieniem i nazwiskiem osoby, która jest autorem tego pliku. Skoro konek trwał (chyba) od 11.10 to jak miał być regulamin utworzony 16? Może to moje teorie spiskowe ale śmierdzi mi tu coś emotka


A ten?
https://www.mixa....Pharm_11-10-2018.pdf

To ten sam co na stronie, a masz go zapisanego? A jeśli tak to masz może datę kiedy go zapisałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6548069 Napisano: 16.11.2018 16:21:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

nkba napisał(a):

nkba napisał(a):

wea86 napisał(a):

Ech, też kupiłam gdzieś indziej Mixe. I też jestem pewna że czytałam regulamin, ale nigdzie w pobranych go nie mam:-(

tez kupiłam gdzie indziej ale jestem pewna, że nie było info, że w sph.

Może niech się wypowie ktoś bardziej w temacie ale jak chciałam zapisać ten regulamin to w jego właściwościach jest zapisane, że został utworzony i zmieniony 16.10.2018 z podaną godziną i imieniem i nazwiskiem osoby, która jest autorem tego pliku. Skoro konek trwał (chyba) od 11.10 to jak miał być regulamin utworzony 16? Może to moje teorie spiskowe ale śmierdzi mi tu coś emotka

Ale przecież w bazie e-konkursy jest podpięty regulamin, pod linkiem Mixa Superpharm- to Pionas też musiałby podmienić.
Ja grałam na koniec i kupowałam w SPH, chociaż opis konkursu początkowo też mnie zmylił.

A to nie jest tak, że kliknięcie w regulamin na e-konkach  przekierowuje na ich stronkę? Zazaczam, że lotna w temacie informatyki nie jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6548063 Napisano: 16.11.2018 16:11:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

wea86 napisał(a):

Ech, też kupiłam gdzieś indziej Mixe. I też jestem pewna że czytałam regulamin, ale nigdzie w pobranych go nie mam:-(

tez kupiłam gdzie indziej ale jestem pewna, że nie było info, że w sph.

Może niech się wypowie ktoś bardziej w temacie ale jak chciałam zapisać ten regulamin to w jego właściwościach jest zapisane, że został utworzony i zmieniony 16.10.2018 z podaną godziną i imieniem i nazwiskiem osoby, która jest autorem tego pliku. Skoro konek trwał (chyba) od 11.10 to jak miał być regulamin utworzony 16? Może to moje teorie spiskowe ale śmierdzi mi tu coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6548061 Napisano: 16.11.2018 16:06:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wea86 napisał(a):

Ech, też kupiłam gdzieś indziej Mixe. I też jestem pewna że czytałam regulamin, ale nigdzie w pobranych go nie mam:-(

tez kupiłam gdzie indziej ale jestem pewna, że nie było info, że w sph. Wyświetl w wątku >>

nkba

#6548013 Napisano: 16.11.2018 14:18:41 w Wkurza mnie...
danae napisał(a):

nkba napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mnie tez wlasnie wkur. .kurier z UPS. Siedze w donu a tu sms ze byla proba doreczenia i paczka do odbioru gdzies na jakim wygwizdowiu.o jak mi cisnienie podniósł dziad jeden. Zadzwonilam do siedziby ups i maja wyjasnic dlaczego nie dostarczyl mi tej paczki. Na pewno nie pojade jej odbierac grom wie gdzie niech ruszy 4 litery i mi ja przywiezie . Pewnie nie chcialo mu sie wchodzic na 2 pietro 

Ja mam nowego kuriera dpd emotka Jestem na etapie "wychowaj sobie kuriera bo będziesz miała prze#@$%^&**ane" emotka

Jeśli chodzi o dpd, to miałam rewelacyjnego kuriera pod poprzednim adresem. Normalnie facet do rany przyłóż, pełna kultura, zawsze zadzwonił, megauprzejmy. Z GLS-em nie chciałabym mieć nigdy nic wspólnego.
A PP to materiał na osobną książkę, listonosz w mojej okolicy nawet wypisuje mi awizo na inne imię, chociaż reszta danych się zgadza emotka

Pamiętam te czasy ok 5-6 lat temu kiedy budowałam dom to kurierzy po prostu bajka! Uprzejmi, pomocni, jak nie było mnie na miejscu to i podwozili... nie było kłopotu. A teraz to od jakiś 2 lat to po prostu porażka! Jak jednego wychowasz to zaraz inny przychodzi i w kółko to samo! I jeszcze %%^&&& bez wcześniejszego telefonu paczki zostawiają gdzie popadnie i podpisują sami. Interwencje w centrali nic nie dają bo nie ma kto pracować, a jak takiego postraszę, że na policję zgłoszę podrabianie podpisów to nawet się nie przejmują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6547969 Napisano: 16.11.2018 12:42:34 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Mnie tez wlasnie wkur. .kurier z UPS. Siedze w donu a tu sms ze byla proba doreczenia i paczka do odbioru gdzies na jakim wygwizdowiu.o jak mi cisnienie podniósł dziad jeden. Zadzwonilam do siedziby ups i maja wyjasnic dlaczego nie dostarczyl mi tej paczki. Na pewno nie pojade jej odbierac grom wie gdzie niech ruszy 4 litery i mi ja przywiezie . Pewnie nie chcialo mu sie wchodzic na 2 pietro 

Ja mam nowego kuriera dpd emotka Jestem na etapie "wychowaj sobie kuriera bo będziesz miała prze#@$%^&**ane" emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6547967 Napisano: 16.11.2018 12:38:24 w Czy informują/ informowali?
Co z tym konkiem Mixa? Kogoś informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6547827 Napisano: 15.11.2018 22:14:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gyrydymptum napisał(a):

delvitto napisał(a):

nie mogę znaleźć w loterii bakaland (słoiki), czy można więcej słoiczków na 1 osobę, czy tylko jeden?

Możesz maksymalnie 5000 bo więcej nie ma emotka

Teraz chyba kilkaset mniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6547673 Napisano: 15.11.2018 16:28:21 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

co dziś wozi TNT ?

Głównie paczki emotka

Nie mam nic złego na myśli kaka72 ale cb656 tak mnie rozbawił swoją odpowiedzią, że jeszcze się "rechotam" emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6547664 Napisano: 15.11.2018 16:03:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Czy gdzieś na profilu nivea jest zachowany numer paragonu który wykorzystałam do konkursu nivea baby bo nie wiem ktory mam im wgrac emotka

Witaj w klubie...

Jest nas więcej emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

nkba

#6547316 Napisano: 14.11.2018 18:31:50 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

http://bedzin.nas...Q9sBPLzED7sP_aLOw944
jutro - Lidl, Będzin! emotka


Nie ma się z czego cieszyć, bo: "Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się pyszną kawą oraz wziąć udział we wspólnym grillowaniu." W praktyce oznacza to... syf / kiła / mogiła na przestrzeni kilometra, chodniki upier* tackami po kiełbasach i walające się na trawnikach kubki oraz strzępki balonów. Przynajmniej w moim mieście tak właśnie było emotka

Bardzo prawdopodobne niestety emotka Ale najważniejsze, że bruce będzie miała Lidla pod noskiem emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6547021 Napisano: 13.11.2018 23:20:14 w Smolar
A mi bardzo podoba się proces dodawania zgłoszenia do nowej biedronkowej loterii emotka Serio emotka A nie nudy: numer paragonu, numer telefonu, captcha... i tak w kółko... Wyświetl w wątku >>

nkba

#6546952 Napisano: 13.11.2018 20:06:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

e-e napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

margobb napisał(a):

Czy po zalogowaniu do Klubu Nivea Baby widzicie swoje zgloszenia do konkursu Nivea Disney? Właśnie to sprawdzilam... i brak zgloszen emotka  a bralam udzial w edycji październikowej i tak się zastanawiam czy mi sie nie zapisalo to zgloszenie, czy mają jakis błąd... 

ja też brałam udział w październiku a mam to samo co Ty - brak zgłoszeń...

Nie ma ponieważ teraz są zgłoszenia z bieżącej edycji czyli kolejnego etapu emotka  

Tam są dwie "rubryki" stare zgloszenia i z biezacego etapu.

A gdzie Wy widzicie te zgłoszenia bo ja nie ogarniam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6545640 Napisano: 09.11.2018 13:50:38 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

Cieszę się, że w moim miasteczku, w centrum, zbierają się mieszkańcy i przybywają dzieci i młodzież ze szkół aby o 11.11 wspólnie zaśpiewać hymn emotka Jestem wzruszona emotka Sama też byłam ale więcej ryczałam niż śpiewałam emotka

emotka emotka emotka
Tak... to najtrudniejsze - publicznie przyznać się do ludzkich uczuć. Wzruszyłaś mnie tym wpisem. emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0