Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6592611 Napisano: 24.04.2019 11:43:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nosz emotka co za kicha emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6592281 Napisano: 23.04.2019 14:59:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic nie pozostaje tylko emotka emotka emotka , a potem emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6592094 Napisano: 23.04.2019 09:56:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy ma ktos w domu bluzę OREO  w rozm S i może mi napisac jaki jest faktyczny rozmiar? emotka

Mogę Ci podać wymiary po południu jak wrócę do domu emotka Wg mnie ten S nalezy do tych mniejszych "esów" emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nkba

#6590359 Napisano: 15.04.2019 20:32:48 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Nie to, że się wkurzam, ale jest mi przykro, że płonie katedra Notre Dame.
Runęła piękna iglica, zawalił się dach. A mam tyle pięknych wspomnień z Paryża!
Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy
tylu setkach litrów wody, ich los pewnie przesądzony.
Ach, gdzie ten Paryż sprzed kilku lat, kiedy był piękny i spokojny?

Patrzę i nie wierzę emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6587399 Napisano: 05.04.2019 13:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy Tymbark wybrane sklepu informuje miastami czy niekoniecznie?

Na moje oko, siecią sklepów i miastami alfabetycznie

Dzienks emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6587394 Napisano: 05.04.2019 13:09:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Tymbark wybrane sklepu informuje miastami czy niekoniecznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

nkba

#6586921 Napisano: 03.04.2019 22:21:18 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

Jako wyrodna matka nie kupiłam jeszcze mojej ośmiolatce telefonu - i jeszcze długo nie zamierzam. A w dodatku zabraniam używać telefonów i tabletów dzieciom, które przychodzą się z nią pobawić. Wiem, że jęczą ale max po pół godzinie zaczynają grać w planszówki, bawią się, np. w szkołę, rysują, śpiewają, teraz szaleją na dworze itp. Mam tylko iskierkę nadziei, że kiedyś będą wspominać nie licznik w gierce tylko te zabawy, oczywiście z uśmiechem...

Na pewno Dziecko niejeden raz Ci za to podziękuje! Zapamięta zwyczajne, rozwojowe zabawy, a nie - bezmyślne "klikanie".  emotka emotka

Oby tak było jak piszesz emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6586916 Napisano: 03.04.2019 22:08:08 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

(...) I aby miały dzieciństwo - wracają ze szkoły, rzucają plecak, jedzą obiad idą na godzinę pobawić się na dworze z kolegami, na rower, potem siadają na godzinę do zadań domowych a wieczorem mają czas dla nas rodziców - obejrzeć wspólnie film lub upiec ciasteczka itp. Bo ja takie miałam właśnie czasy szkolne a nie w szkole nauka w domu nauka. (...)

Niestety takiego dzieciństwa na razie już nie będzie - i nie tylko z powodu szkoły. Dzieciaki siedzą w domu niekoniecznie nad nauką, lecz na łóżku ze smartfonem, ajfonem lub innym gadem i spędzają z swoje dzieciństwo na fejzbuku lub/i instagramie... emotka
I to jest tragiczne... emotka
Z całą resztą wpisu się zgadzam. emotka emotka

Jako wyrodna matka nie kupiłam jeszcze mojej ośmiolatce telefonu - i jeszcze długo nie zamierzam. A w dodatku zabraniam używać telefonów i tabletów dzieciom, które przychodzą się z nią pobawić. Wiem, że jęczą ale max po pół godzinie zaczynają grać w planszówki, bawią się, np. w szkołę, rysują, śpiewają, teraz szaleją na dworze itp. Mam tylko iskierkę nadziei, że kiedyś będą wspominać nie licznik w gierce tylko te zabawy, oczywiście z uśmiechem... Wyświetl w wątku >>

nkba

#6586643 Napisano: 03.04.2019 13:04:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie dość, że notorycznie nie wygrywam to jeszcze czarny koteł mi przebiegł przez drogę emotka Przecież już gorzej być nie może!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nkba

#6586639 Napisano: 03.04.2019 12:57:26 w Gratulacje! Dla wygranych!

nkba

#6586135 Napisano: 02.04.2019 11:18:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No co jest emotka emotka Ileż można nie wygrywać! emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nkba

#6585785 Napisano: 01.04.2019 11:30:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
kreatia napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jeśli dziś mam czegoś gratulować to Waszego poczucia humoru emotka miłego dnia!
Ps. Gratulacje dla wszystkich! emotka

dawno już nie płakałam ze śmiechu...

Ja też emotka Gratulacje dla wszystkich emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6584539 Napisano: 28.03.2019 08:40:24 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

na pewno nie wygram Mini z Goralek. te wafle są obrzydliwe..... fuuuuu...
ps. tak wiem, ze nie muszę ich jeść, ale:
1) staram się szanować swoje pieniądze nawet jeśli to 1zl
2) jestem przewrazliwiona na temat próchnicy u dzieci nie tylko swoich
3) żal mi ptaków, które wpadną w taką otyłość, że nie będą w stanie wzbić się w powietrze.

Ja pamiętam jak Góralki (kiedyś Horalky) moja teściowa przynosiła moim dzieciom. Córcia pół roczku a ta z tym je*** Horalky. Trafiało mnie i do tej pory tych batoników nienawidzę. Wiecznie ich wyrzucałam  emotka

Moja teściówka też zawalała dziecko słodyczami chociaż za każdym razem mówiłam, że ma nie przywozić i że jak chce to niech zamiast tego owoców dziecku kupi emotka Ale nie trafiało do mohera emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

nkba

#6584186 Napisano: 26.03.2019 23:26:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Widzę, że Frugo się zakumplowało z Tic Tacami emotka To "se" wybrałam qfa towarzystwo emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

nkba

#6583891 Napisano: 26.03.2019 09:55:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipi99 napisał(a):

Czy na misia z Velvet trzeba mieć super opisany paragon? W Delikatesach Centrum mam zapis: Papier toaletowy Vex...w regulaminie nie widze nic o pieczątce ze sklepu w razie wątpliwości. Pomoże ktoś?

Miałam taki, zrobiłam fotkę na tle produktu i miś dojechał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6583890 Napisano: 26.03.2019 09:54:16 w Pomocy!!!!
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

A to musi być koniecznie poczta (w sensie: "Poczta Polska")? Bo np. u mnie kurierzy (np. DPD) nazajutrz paczki dostarczają. 

Dzięki Kochana, już ogarnęłam emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6583889 Napisano: 26.03.2019 09:53:25 w Pomocy!!!!
vazzz napisał(a):

nkba napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka


a nie może być kurier? to jest największą pewność dostarczenia i chyba nawet takie są opcje dodatkowe z pełną gwarancją dostarczenia.

z kurierów mogę tylko inpostem ale oni u mnie tez różnie emotka

A znasz stronę Sendit? Tam możesz zamówić kuriera do domu- przyjedzie i odbierze przesyłkę.

Poczta pantoflową dorwałam znajomego, który akurat tam jedzie więc mi zawiezie emotka Dziękuję Wam za pomoc emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

nkba

#6583881 Napisano: 26.03.2019 09:31:50 w Pomocy!!!!
madzia1-s napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka


a nie może być kurier? to jest największą pewność dostarczenia i chyba nawet takie są opcje dodatkowe z pełną gwarancją dostarczenia.

z kurierów mogę tylko inpostem ale oni u mnie tez różnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6583878 Napisano: 26.03.2019 09:30:22 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

nkba napisał(a):

superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

Pocztex 24???

A dają gwarancję? Wysyłam tylko listy czasami  emotka Sorki, ze pytam ale pilne to bardzo, a nie ma czasu czytać regulaminów usług emotka

Coś mi się obiło o uszy że Poczta ma u siebie usługę jakoś dodatkowo płatną że list dotrze na następny dzień ale to by trzeba się było na poczcie zapytać... Ja za ich cenami i usługami nie nadążam emotka

Jak zapytam to pewnie mi powiedzą to co chcę usłyszeć emotka A mogę tylko albo pocztą albo inpostem emotka I jedno i drugie szwankuje i weź tu bądź mądry... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0