Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#7193419 Napisano: dzisiaj o 13:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

favita tam każdy wygrywa?

Dopóki się nie wyczerpie pula to tak Wyświetl w wątku >>
2 MDL, agakaz2 0

@gnieszk@

#7193367 Napisano: dzisiaj o 11:16:49 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Szanowny Panie
Tak mamy czarną listę oraz bazy danych ludzi którzy grają.
Pozdrawiamy serdecznie.
Macie kłopoty z inteligencją czy co przecież nikt tego oficjalnie nie napisze w służbowym mailu.
Nie rozumiem takie zapytania do agencji to jest jakiś chory odlot.


Tu się zgodzę. Sam pomysł zadania takiego pytania agencji jest ... Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7193169 Napisano: 21.07.2024 12:06:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
40 zł do Deichmann.
  • Kupon rabatowy jest ważny do 10.08.2024
  • Kod ważny tylko w sklepie internetowym Deichmann, minimalna wartość zamówienia 200,00 zł
  • Można zrealizować tylko online, tylko na produkty nieprzecenione
50 zł do BigStar.pl.
  • Kupon rabatowy jest ważny do 10.08.2024
  • Voucher obowiązuje na wszystkie produkty, minimalna wartość zakupu 250,00 zł
  • Można zrealizować tylko online
wymienię na kody piwne lub paragony Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7192633 Napisano: 18.07.2024 20:58:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Capri Sun 0/3 ☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7192552 Napisano: 18.07.2024 17:24:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Słuchajcie mam taką zagwozdkę. Muszę odesłać z konkursu podpisane oświadczenie i zdjęcie paragonu. Paragon mam ale nie mam drukarki żeby wydrukować owe zaświadczenie. Czy będzie ok jeśli napiszę wszystko odręcznie? Robił ktoś tak kiedyś?
Agencja first line
Proszę o pomocemotka


Będzie ok Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7191164 Napisano: 13.07.2024 10:56:33 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

radziosny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

radziosny napisał(a):

Jestem zmęczony.. nawarstwiły się problemy, a jeszcze trafiły nam się bardzo toksyczne osoby z sąsiedztwa, które mają ciągłe pretensje. W zasadzie za to, że oddychamy.. Najgorsze, że nie za bardzo da się z tym co zrobić. emotka

Podejrzewam, że "w zasadzie" jest tu kluczowe. Może jednak nie zachowujecie się zgodnie z przepisami, normami społecznymi, np. art. 51 kw...

To nie my jesteśmy problemem, a najlepszym tego potwierdzeniem jest to, że większość sąsiadów miało z tymi osobami do czynienia. Tylko my mamy pecha, że najbliżej jesteśmy.


Mieszkacie w domu czy w bloku?

Blok

To tym bardziej współczuję. Pewnie przeszkadza im wszystko co możliwe... Miałam taką sąsiadkę. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

@gnieszk@

#7191144 Napisano: 13.07.2024 09:31:02 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

radziosny napisał(a):

Jestem zmęczony.. nawarstwiły się problemy, a jeszcze trafiły nam się bardzo toksyczne osoby z sąsiedztwa, które mają ciągłe pretensje. W zasadzie za to, że oddychamy.. Najgorsze, że nie za bardzo da się z tym co zrobić. emotka

Podejrzewam, że "w zasadzie" jest tu kluczowe. Może jednak nie zachowujecie się zgodnie z przepisami, normami społecznymi, np. art. 51 kw...

To nie my jesteśmy problemem, a najlepszym tego potwierdzeniem jest to, że większość sąsiadów miało z tymi osobami do czynienia. Tylko my mamy pecha, że najbliżej jesteśmy.


Mieszkacie w domu czy w bloku? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7190912 Napisano: 12.07.2024 10:54:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Poczuj radość 200 zł do Allegro ❤️
Tak bardzo się cieszę, bo ostatnio nic nie mogę wygrać ogólnie, a u Avanti to już szczególnie 🙂 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7190278 Napisano: 10.07.2024 10:49:50 w Smolar
olunka napisał(a):

monia0303 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

monia0303 napisał(a):

[quote=@gnieszk@]

monia0303 napisał(a):

zubi napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy ktos jeszcze czeka na bon z dino z kasztelana? .

Miałaś pozytywną weryfikację?

Właśnie sprawdziłam maila i nic nie przyszło. Napisze do nich zapytanie jutro. Ale w sumie negatywnej też nie mam.

Negatywnej nie wysyłają. Sprawdź w wynikach na stronie jaki masz teraz komunikat.


To jest strona Laureaci. Sprawdź na wyniki Smolar



Na wynikach jest " gratulujemy jesteś laureatem..."

trzeba w laureatach sprawdzić, jesli jest cos nie tak to wyskakuje komunikat, że dane przyjete, ale zgłoszenie nie spełnia warnuków czy coś w tym stylu
A ok, to pomyliłam coś. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7190250 Napisano: 10.07.2024 09:00:57 w Smolar
monia0303 napisał(a):

[quote=@gnieszk@]

monia0303 napisał(a):

zubi napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy ktos jeszcze czeka na bon z dino z kasztelana? .

Miałaś pozytywną weryfikację?

Właśnie sprawdziłam maila i nic nie przyszło. Napisze do nich zapytanie jutro. Ale w sumie negatywnej też nie mam.

Negatywnej nie wysyłają. Sprawdź w wynikach na stronie jaki masz teraz komunikat.


To jest strona Laureaci. Sprawdź na wyniki Smolar Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7190111 Napisano: 09.07.2024 16:21:08 w Smolar
monia0303 napisał(a):

zubi napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy ktos jeszcze czeka na bon z dino z kasztelana? .

Miałaś pozytywną weryfikację?

Właśnie sprawdziłam maila i nic nie przyszło. Napisze do nich zapytanie jutro. Ale w sumie negatywnej też nie mam.

Negatywnej nie wysyłają. Sprawdź w wynikach na stronie jaki masz teraz komunikat. Wyświetl w wątku >>
1 monia0303 0

@gnieszk@

#7190096 Napisano: 09.07.2024 16:06:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cóż, jak ktoś już zna Twój mail, to chyba najlepiej założyć nowy...

Na tego maila mi przychodzą zaproszenia do ankiet i jestem już do niego przyzwyczajona. Dlaczego ja mam zmieniać maila? Niech ta osoba przestanie się nim posługiwać!

To może dodaj sobie chociaż dodatkowy alias do konta? To tak jakby dodatkowy adres, ale w ramach tego samego konta i maile przychodzą i tak na tą samą pocztę. I Ty do konkursów podawaj już ten nowy adres. W odebranych widać na który adres przyszła wiadomość. I wysyłać też możesz z obu. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

@gnieszk@

#7189788 Napisano: 08.07.2024 18:51:10 w Wkurza mnie...
nataliii napisał(a):

sks900 napisał(a):

ziolko napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Wiele tych przesyłek można przekierować do paczkomatu i nie będzie kontaktu z kurierem. Trzeba tylko zainstalować aplikację DPD.

Do paczkomatu? Na pewno można skierować do punktu DPD. W dniu dostawy wysyłają smsa lub maila z informacją i można przekierować przesyłkę

DPD ma paczkomaty, dokładnie automaty paczkowe, dzisiaj w apce przekierowałem przesyłkę.

W aplikacji bez problemu można! emotka  Polecam zainstalować emotka


Pod warunkiem, że nie ma dokumentów zwrotnych. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

@gnieszk@

#7189397 Napisano: 06.07.2024 12:24:31 w Paragony na trwające konkursy
Biedronka Nałęczowianka 10 z Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7189369 Napisano: 06.07.2024 10:27:42 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂


Generalnie wchodzę w to. Lubię pokręcone osoby. Zwłok mogę szukać. Ale czereśni zrywać nie będę. Na kubek możemy się zrzucić.
To jest komentarz nr 2 (jeszcze tylko157 brakuje 😉)

Już te. 2 mnie całkowicie satysfakcjonują ❤️❤️ ok  czereśnie możemy kupić. emotka  
 Najgorzej bo ja często mam takie piętrowo fabularne sny. Jakby ktoś wymyślił nagrywarkę do snów to bym sprzedawała  Netflixowi prawa do scenariuszy emotka  i żyłabym jak 2pączki w maśle (bo na razie już żyję jak jeden) emotka


Mam dokładnie tak samo. Nie wiem skąd mi się te sny biorą, bo ogólnie zbyt bujnej wyobraźni nie mam. I zawsze mnie zadziwia, że mój mózg wygenerował taaaaką fabułę. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7189360 Napisano: 06.07.2024 09:48:03 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

Śniło mi się dzisiaj że nagle pod jakimś moim postem tutaj pojawiło się 159 komentarzy wychwalających moją osobę- takie wyrazy sympatii. (Nie wiem skąd u mnie taka podświadoma potrzeba atencji).  Doszło do spotkania konkursowiczów na którym dostałam niebieski kubek, oszukałam panią w Żabce nie płacąc za masło orzechowe i pojechałam na nasze kolejne spotkanie na którym zbieraliśmy czereśnie z drzew. A pod wieczór umówiliśmy się ł, że pojedziemy do Wilanowa szukać zaginionych zwłok…
Chyba przedawkowałam urlop 😂


Generalnie wchodzę w to. Lubię pokręcone osoby. Zwłok mogę szukać. Ale czereśni zrywać nie będę. Na kubek możemy się zrzucić.
To jest komentarz nr 2 (jeszcze tylko157 brakuje 😉) Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7188924 Napisano: 04.07.2024 18:39:46 w Smolar
Monika11 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

olunka napisał(a):

czy o wysyłce bonów do Dino macie info na mailu czy w apce dpd?


I tu i tu

ja czekam na 8 bonów i na razie mam powiadomienie na 5-iu @ , nie wszystkie poszły

Tak, wiem. Też nie mam wszystkich. Pisałam o samej formie powiadamiania o wysyłce. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7188918 Napisano: 04.07.2024 18:30:55 w Smolar
olunka napisał(a):

czy o wysyłce bonów do Dino macie info na mailu czy w apce dpd?


I tu i tu Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

@gnieszk@

#7188774 Napisano: 04.07.2024 13:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dzis smolar nadaje dpd? Wella czy bony Dino?

Dino Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

@gnieszk@

#7188687 Napisano: 04.07.2024 10:39:28 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

atyde25 napisał(a):

By nie było,że jestem jakaś kłótliwa i roszczeniowa, wybrzydzam.Leżak Gate cd.Kilka leżaków rozdałam na przestrzeni lat po rodzinie.Jeden mam na pseudo balkonie (suszę na nim coś przy okazji),o drugi ( pamiętny Martini) się potykam,raz nawet o mało nogi nie złamałam bo się o drewnianą ramę uderzyłam.Nie wierzę co ja piszę.Dobrze mi chłop mówił po co się meczysz wynieś to pod blok.To chyba ten moment.Jacyś chętni na lezak marzeń,nigdy o niczym tak nie marzyłam całe życie o 100 leżakach.

wystaw na OLX z odbiorem osobistym


Dokładnie. Leżaki akurat super się sprzedają. Ja w zeszłym roku miałam ich ogromną ilość z konkursu Somersby i schodziły jak świeże bułeczki. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0