Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika golocia

golocia

#6211956 Napisano: 10.06.2016 21:53:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

bella55 napisał(a):

bella55 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

skaki napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

skaki napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat odbioru roweru z konkursu Belvita w Auchan?? emotka

znajoma czeka na leclerca i też cisza emotka

ktoś wczoraj z forum napisał że dzwoniła przedstawicielka z Belvity w celu umówienia się na odbiór  nagrody 

Dzięki za info

Do mnie dzwonił wczoraj Pan, chciał się umówić na konkretny dzień i godzinę.
Myślę, że ogarniają to powoli.

Do mnie jeszcze nikt nie dzwonił:(

Ale jak widac trzeba czekac;)

ja już mam rower emotka

ja mam odebrać w poniedziałek(z Auchana), wczoraj miły pan dzwonił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6208197 Napisano: 05.06.2016 23:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

gryszelm napisał(a):

szczupak napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj zgłoszenie na konkurs ciasteczek tago z biedry??
dostaję zwrotkę, że wiadomość nie dotarła :-/
jak to obejść?
pomoże ktoś?

no właśnie mam to samo i nie wiem co tu zrobić z tym fantem

Albo im się skrzynka zapchała, albo macie za duże rysunki, oni w regulaminie ściśle określili wagę i wymiary moze trzeba zmniejszyć.

I ja nie dam rady wysłać... maja zapchana skrzynkę, wysłałam maila test i też nie przeszedł. Trzeba do nich jutro pisać, to nie nasza wina. Ale jestem zła...

ja tez!!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6205265 Napisano: 01.06.2016 13:36:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
stokrotka238 napisał(a):

giulietta napisał(a):

bridget napisał(a):

sms dove przed chwilką

i u mnie teraz  emotka

i u mnie też kosmetyki Dove emotka

i u mnie też:) Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6203866 Napisano: 30.05.2016 17:47:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

golocia

#6203859 Napisano: 30.05.2016 17:41:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

golocia

#6201474 Napisano: 24.05.2016 14:30:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw 3 patelni z Fiskarsa z konkursu wielkanocnego z Urządzamy Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6198875 Napisano: 18.05.2016 14:24:09 w Czy informują/ informowali?
A Danio z Tesco już informowało? Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6198498 Napisano: 17.05.2016 19:56:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower z Belvityemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6191243 Napisano: 02.05.2016 16:38:52 w Czy informują/ informowali?
Czy były już wyniki z wina Cono Sur - ten konkurs w róznych sklepach z rowerami do wygrania...? Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6189571 Napisano: 27.04.2016 19:35:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Biedronka Coca cola z tego numeru dzwoni 228738798?

Nie, to jakiś automat. Jak wyślesz smsa to niby coś masz wygrać...

A chwile potem przychodzi cudowny sms z opłatami premium! Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6189537 Napisano: 27.04.2016 18:11:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mariolakal napisał(a):

Czteropak warki z biedry /DPD/

i do mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6186945 Napisano: 21.04.2016 13:03:47 w Gratulacje! Dla wygranych!

golocia

#6184846 Napisano: 16.04.2016 23:36:52 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

luckymen napisał(a):

Wkurza mnie, że kupiłem żywca w Polo, a tu okazało się, że loteria zakończona, bo ktoś dał złą datę przy dodawaniu konkursu  emotka
http://www.e-konk...-w-polomarkecie.html

też tak miałam emotka zawsze czytam regulaminy, a ten jeden raz nie emotka i nie wściekłabym się aż tak bardzo gdyby to nie był konkurs dla dzieci emotka córeczka prace zrobiła śliczną i pomysłową (tzn. wg mnie) i d..a emotka  

Też tak miałam 3 tyg temu!  Dlatego popieram kilka dni temu rzuconą propozycję, jezeli ktoś wprowadza innych w błąd -celowo lub nie- powinien być karniak!  Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6183198 Napisano: 12.04.2016 19:10:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
power bank od Małego Głoda Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6182350 Napisano: 10.04.2016 23:16:47 w Biedronka
mia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy są u Was w Biedronkach jakieś rośliny marki Tomaszewski? emotka

Nie wiem, jak teraz, bo już jakiś czas inwentarza doniczkowego tam nie przeglądałam, ale Biedronkę przede wszystkim Tomaszewski zaopatrywał i wszelkie roślinki zielone (z kwitnącymi to już różnie bywało) były właśnie od niego...
Patrzyłaś po nalepkach na doniczkach?

tylko pelargonie albo begonie- nie pamietam dokładnie w 6pakach - ok 9 zł- takie raczej "szału nie ma"- może co druga przeżyje! Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6182314 Napisano: 10.04.2016 21:14:31 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

joan napisał(a):

...rowerzysta nic nie musi, dlatego - chociaż pełno u mnie bitumicznych ścieżek rowerowych - na głównych & długich ulicach auta jadą po 10/h, gdyż pan rowerzysta KONIECZNIE musi jechać drogą i tamować ruch uliczny. Bo przecież ścieżką rowerową to jedynie baby, cioty i konformiści zasuwają. Gdybym miała pistolet na kulki z półpłynną kocią kupą, pierwsze strzały poleciałyby w kierunku jednośladów.

Ja chcę taki pistolet, będę walił seriami, ale w czarnych!! emotka
W moim mieście straż miejska i policja tego najprostszego nie chce albo nie potrafi zrozumieć. Jezdnia szerokości dwóch pasów w przeciwnych kierunkach, w większości rozdzielonych podwójną ciągłą, więc wyprzedzić bez złamania przepisów się nie da, o zachowaniu bezpiecznego (nakazanego przepisami) dystansu od rowerzysty mowy nie ma. Chodnik przy ulicy szeroki na dwa metry, ludzi niewielu, bo to dzielnica nazwijmy to willowa, kawał zadupia. Ale za jazdę po takim chodniku szykanowani są rowerzyści. I ŻADNE argumenty do tępych czarnych łbów nie trafiają. Mają tam nasrane i niewymieszane. Tylko kocia kupa brakuje do kompletu emotka

jak masz tam jakiś znak informujący o tym, że  dopuszczalna prędkość na owej wąskiej drodze jest powyżej 50 km/h- w sensie np ograniczenie do 70km/h- nie masz ścieżki rowerowej i chodnik minimum 2 m- to masz święte prawo jechać po chodniku- paragrafu nie pamiętam, ale na bank tak jest- tylko te trzy warunki musza byc spełnione:) Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6182050 Napisano: 09.04.2016 11:27:52 w Wkurza mnie...
gosposia07 napisał(a):

snowflake napisał(a):

taalvikki napisał(a):

a poważnie wkurza mnie bezmyślne albo złośliwe dodawanie konkursów, które już są zakończone. tak trudno wejść w regulamin i podać prawdziwe dane? lepiej dodać 3 konkursy, ale dobrze, niż 200, ale ch*jowo, naprawdę.

Wg mnie raczej często celowe i przemyślane  emotka  Po co szukać nowych konkursów ( żeby wyrobić "normę"), skoro można dodać stare? emotka

Powinien być karniak, za wprowadzanie w błąd. emotka

powinienemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6181852 Napisano: 08.04.2016 18:11:44 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

Wy też macie już takich dużych chrześniaków?Myślałam, ze tylko ja już jestem taka "stara", bo mój skończy w tym roku 16 lat emotka

a na Bierzmowanie coś chrześni dają? Bo mój ma w czerwcu emotka

to na to się też coś daje????? U mnie+rodzina+znajomi- nic nie dawali!- no co kraj to obyczaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6181829 Napisano: 08.04.2016 17:21:58 w SZUKAM....
mia napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

Chyba jednak muszę sięgnąć głębiej do kieszeni, bo podobno średnia kasy na 18-te urodziny to jakieś 600 zł. Tak mówią ludzie którzy sami są wujkami, ciociami, oraz wszystko wiedzący internet. Muszę więc niestety działać zgodnie z przysłowiem: "Zastaw się, a postaw się " i dorzucić kilka stówek emotka

Dobić Cię? Albo pocieszyć? emotka
W rodzinie mojego męża (dość majętnej), chrzestny standardowo z kieszeni na 18-tkę wyciąga 1000 zł; ewentualnie może jakiś upominek dorzucić jak chce - przydałoby się. emotka
I nikogo to nie interesuje, że my kurna, na debecie jedziemy... A potem teściowa z miną osoby, której synowa ma węża w kieszeni, daje moim dzieciom po 500 i mega. emotka Reasumując: my jesteśmy tysiaka do tyłu, potomstwo po pięćset do przodu, ja dodatkowo czuje się jakby mi w pysk ktoś dał, a jubilatka z lubością gładzi stos kopert... emotka

Też dobije, u mnie podobnie się daje-chrześni i dziadkowie po  ok 1000 zł,  rodzina raczej średniomajętna, ja już wszystkich trzech chrześniaków zaliczyłam, ostatni w ubiegłym roku na zakończenie cyklu wesel starszych chrześnic - wszystko w przeciągu pół roku! bolesnego dla kieszeni jak diabiemotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6181820 Napisano: 08.04.2016 16:43:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
arabela79 napisał(a):

Nagroda  II STOPNIA LOTERII WARKA w Biedronce. Sms.

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0