Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika golocia

golocia

#6404216 Napisano: 16.09.2017 18:26:25 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

maryam napisał(a):

mama2006 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

mama2006 napisał(a):

trzeba być mistrzem, żeby zamiast margaryny "Śniadaniowej " kupić na konkurs margarynę "Smakowitą"  emotka .I to nie żaden małż, ani dzieci, tylko ja sama, osobiście.  emotka

Ja to zrobiłam, ja! I właśnie przed 5 minutami się zorientowałam. Tak to jest jak masłożerca zabiera się za zakup margaryny...

ja też kompletnie nie znam tych margaryn, wszystkie dla mnie takie same. Najgorsze jest to, że nie mam co z nimi zrobić,chyba zacznę używać do pieczenia emotka

Faktycznie jesteś "miszczem" emotka Myślę że do pieczenia się nie nadaje, ciasto nie wyjdzie...

To ja taka sama mistrzyni, siadłam puszczać zgłoszenie, patrzę a na paragonie mam Smakowitą, a teraz chodzę i szukam tej śniadaniowej i nie mogę znaleźć emotka

I ja z Wami  w gronie "miszczów" emotka Wyświetl w wątku >>

golocia

#6403138 Napisano: 13.09.2017 17:20:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
burgundowo napisał(a):

PUFA z Lipton ICE TEA

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

golocia

#6396665 Napisano: 30.08.2017 16:57:53 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

golocia napisał(a):

"ktos" wjechał im z całym impetem w tył samochodu- bo paniusia zajęta była rozmowa przez komórkę i nie bardzo patrzyła na drogę przed sobą, na dodatek  jechała z małym dzieckiem bez fotelika, bez żadnych dokumentów...

Ta paniusia jeszcze żyje? Ja bym babę chyba gołymi rękami... emotka O punktach karnych nie wspomnę. I niech mi nikt nie wyjeżdża z tekstem, że "donoszenie jest be".
PIERWSZE, co bym zrobił w takiej sytuacji, to włączył rejestrację w telefonie i wszystko sfilmował, jako materiał dowodowy. emotka
edit: godzina i minuta rejestracji filmu da się łatwo skorelować z bilingiem połączeń tej pańci, gdyby twierdziła, że absolutnie nie, ona nie rozmawiała.

policje od razu wezwali, mieli świadków, paniusia od razu sie łzami zalała, wśród łkań dowiedzieli się że auto niedawno z warsztatu odebrane bo mąż pańci usnął za kierownicą i je własnie niedawno rozj.......ł!!!! po dwóch godzinach przywieźli dokumenty od auta sprawczyni, która gdzieś obok mieszkała, bo mąż zjawił się 5 minut po wypadku!!!!! i jeszcze zdziwieni że Konrad chciał lawete na ich koszt wziąć !!!!! Mandat dostała za wszystkie winy, ale przerażające jest to jak można być takim bezmózgiememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6396653 Napisano: 30.08.2017 16:25:10 w Wkurza mnie...
Wkurzają ( to za słabe słowo) mnie poje........ne, nieodpowiedzialne mamuśkiemotka  córka pojechała na wakacje z chłopakiem i  taki "ktos" wjechał im z całym impetem w tył samochodu- bo paniusia zajęta była rozmowa przez komórkę i nie bardzo patrzyła na drogę przed sobą,na dodatek  jechała z małym dzieckiem bez fotelika, bez żadnych dokumentów, luzik... zostali z rozbitym autem, 400 kilometrów od domu, córke juz boli kregosłup, chłopakowi zdrętwiała ręka, masa nerwów - o straconych wakacjach nie wspominając...  Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6391673 Napisano: 18.08.2017 22:12:10 w Popraw sobie humor...
glena napisał(a):

W zasadzie to mogłoby iść do "wkurza mnie", ale w sumie to się sama sobą rozbawiłam, więc się podzielę: Kupiłam masło roślinne na loterię w C4, ale że mi nie posmakowało, a wyrzucić szkoda (jak wiadomo "lepiej zjeść i odchorować niżby miało się zmarnować"), to szukam w necie przepisów na wypieki z tym produktem. Znalazłam różne, ale do jednego mi się szczególnie oczy zaświeciły, bo to coś a la sernikobrownie z serkami śmietankowymi. Więc w geniuszu swoim uznałam, że będzie to fantastyczna okazja by kupić almette, którego normalnie nie jadam. Nabyłam cztery serki. Przy odpakowywaniu przetargałam kod na jednym wieczku emotka  ale nie martwię się, mam jeszcze trzy. Zrobiłam masę kakaową, biorę się za serową, ucieram jajka z cukrem, dodaję serki... no... wszyscy już pewnie teraz wiedzą, co nastąpiło... tak, serki są solone... 

he, he.... tez jestem w tym klubie "lepiej zjeść i odchorować niżby miało się zmarnować" i to tez nadaje sie do wkurza mnie..
Mam z sąsiadką (handluje owocami i warzywami) taki "dil owocowy", ze jak coś jej zostanie i nie sprzeda- przerzuca mi przez płot i ja coś tam dodaje i tworze z tego inną wersje produktu owocopodobnego (konkretnie wino- bo mnie wychodzi a jej nie;), miesiąc temu dostałam od groma porzeczek, a nie chciałam mieć owocówek w domu, więc wynieśliśmy balony z winem na taras i tam sobie spoko pracowały. Wczoraj niczym Wezuwiusz czy inna Etna jeden eksplodował rurką i "wytrysnął" tym "bożole" w przestrzen tarasową. Wszystkie owady w promieniu kilometra odmeldowały się u mnie na imprezce, tysiące much, os i szerszeni!!!!nic nie dało sie zrobic, bo każdy się bał do tego podejść, a balon tryskał tak coraz słabiej do wieczora, imprezowicze sie zmienili- teraz dołączyły setki ciem/ćmów, budzik na 2 w nocy ustawiony- bo w internecie napisali, że wtedy osy i szerszenie śpią:) ... i w nocy to sprzątałam, dziś rano towarzystwo owadzie chyba otrzeźwiało i dalej pakować mi się domu... kilkudziesięciu poległo, okna do mycia! Brawo Ja!!! ja to sobie umiem zoorganizowac dzień żeby mi się nie nudziło!!! ... Wyświetl w wątku >>

golocia

#6389781 Napisano: 14.08.2017 21:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś próbował odebrać więcej niż jedną nagrodę z WOAH Coca-Coli? Np. jak chcę założyć konto mamie i dla niej ogarnąć drugi ręcznik, to ona musi osobiście go odebrać? W regulaminie jest, że po odbiór trzeba przyjść z dowodem tożsamości, ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś wie? 

odbierałam tzn zakładałam konto na męża i syna. każdy osobiście odbierał ręcznik  emotka

Hmm, a pytali w ogóle o jakiś dokument tożsamości czy wystarczył sam voucher?

ja przy odbiorze musiałam dowód pokazać. mężowi dali na twarz bez sprawdzania jakichkolwiek dokumentów, a syn pokazał legitymację szkolną

przy odbiorze musiałam okazać dowód, w innej części W-wy mąż czekał i czekał, bo jedna osoba odbierała... dwie pełne torby ręczników. Chyba zależy czy trafisz na służbistę/tkę , czy kioskarz chce uwolnić sobie miejsce i starcza mu sam wydruk 

Ja odbierałam na dowód, ale ręczników to już na Śląsku raczej nie ma, wybiórczo sprawdziłam inne miejsca w których bede w niedalekiej przyszłości ,  zostały okulary i plecaki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6387773 Napisano: 09.08.2017 11:17:37 w Informują
Bic Biedronka  tel teraz Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

golocia

#6387625 Napisano: 08.08.2017 22:19:38 w WC - rozmowy o wszystkim
jako mieszkaniec podjasnogórskich okolic, po traumie prawie wjechania w toitojowóz pielgrzymkowy  usłyszałam to : https://www.youtu.../watch?v=a2ssIkeNooQ      emotka Wyświetl w wątku >>

golocia

#6387325 Napisano: 08.08.2017 08:54:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nagrody z Tymbark Prank- kurier GEIS Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6386868 Napisano: 06.08.2017 20:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

karola-00 napisał(a):

działa wam ta strona ?https://muzykaodleszka.pl/#ranking

u mnie od 2 dni:Oj! Coś poszło nie tak. 
Sprawdź, czy adres strony 
jest wpisany poprawnie. 
Jeżeli problem się powtarza, napisz 
do nas na adres 
[email protected]

w poprzedni weekend było tak samo, tylko kody zżeraemotka , oczywiście nikt nie odpisuje na meila.... Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6386757 Napisano: 06.08.2017 14:08:37 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

golocia napisał(a):

Potrzebuje pomocy, córka pomieszała mi zawleczki od piwa- za Chiny nie wiem które są z czego teraz, mam takie rodzaje : 1. czerwone- jedne czerwone obustronnie z kodem w jednym rzedzie 8 cyfrowym,2. obustronnie czerwone z kodem w dwóch rzędach po 4 cyferki , 3.czerwone od góry, srebrne od dołu z kodem w dwóch rzędach, 4.niebieskie u góry i srebrne na dole z kodem, ktoś pomoże mi zidentyfikować te kluczyki?

Wejdz na strony konkursów , tam zobaczyć rozstawienia.Carlsberg ma krótkie kody
Coca-Cola ma chyba 12 znaków 
Kapsle łatwiej zidentyfikować.

Dziękuje za pomoc,  juz rozszyfrowałam wszystkie Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6386749 Napisano: 06.08.2017 13:10:06 w Pomocy!!!!
nariam napisał(a):

niebieskie u góry i srebrne na dole z kodem-to żywiec

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6386743 Napisano: 06.08.2017 12:49:44 w Pomocy!!!!
Potrzebuje pomocy, córka pomieszała mi zawleczki od piwa- za Chiny nie wiem które są z czego teraz, mam takie rodzaje :
1. czerwone- jedne czerwone obustronnie z kodem w jednym rzedzie 8 cyfrowym,2. obustronnie czerwone z kodem w dwóch rzędach po 4 cyferki , 3.czerwone od góry, srebrne od dołu z kodem w dwóch rzędach, 4.niebieskie u góry i srebrne na dole z kodem, ktoś pomoże mi zidentyfikować te kluczyki? Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6384363 Napisano: 30.07.2017 23:12:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie czy działa Wam strona muzyka od leszka, u mnie jakieś cyrki od wczoraj, wiesza sie, wpisuje kod- blokuje stronę, kod jest juz nieaktywny/ info że został użyty i tak juz kilka straciłam bez sensuemotka emotka , próbowałam na różnych laptopach, komórkach, w różnych sieciach komórkowych.... Czy ktoś też tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6376963 Napisano: 07.07.2017 12:29:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smart watch Alcatel emotka z Żabki/kiora, kurier nie wiem jaki Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6376356 Napisano: 05.07.2017 19:07:08 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

golocia napisał(a):

Szukam konkurs z mlekiem/jogurtem/maślanką  jakąstam- rzucił mi się wczoraj w oczy, nie zaznaczyłam....i teraz nie mogę go znaleźć emotka

ten? https://milkonadroge.pl

TAK!!!! dziękujeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6376354 Napisano: 05.07.2017 19:03:48 w SZUKAM....
Szukam konkurs z mlekiem/jogurtem/maślanką  jakąstam- rzucił mi się wczoraj w oczy, nie zaznaczyłam....i teraz nie mogę go znaleźćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6375348 Napisano: 03.07.2017 16:04:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
monisss napisał(a):

Perfect Fit Carrefour dzienna emotka

I nasz pies też wygrał karmę emotka emotka   a przy okazji kolejny raz- dziękuje andii za szczęśliwy paragonemotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

golocia

#6370293 Napisano: 21.06.2017 17:02:01 w Czy informują/ informowali?
Pitach napisał(a):

atanerka napisał(a):

Pitach napisał(a):

Czy wszyscy dostali maile o wysyłce walizek z żabki z I etapu?

Ja nie dostałam 

Uf,może ślą partiami emotka

nie dostałam, ale zdarzyło sie pare razy od Avanti, że nagroda juz dotarła i dopiero meil  przychodził Wyświetl w wątku >>
0 0

golocia

#6368708 Napisano: 16.06.2017 16:22:48 w Czy informują/ informowali?
joasiunia napisał(a):

golocia napisał(a):

Z Mokate 8 etap informowali już może?

Już informowali przed długim weekendem emotka Łudziłam się, że może zostawili sobie coś na dzisiaj, ale telefon milczy, więc chyba nie...

Dziękuje, też się łudziłam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0