Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6366504 Napisano: 10.06.2017 23:05:15 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

Czy jak się nie odbierze telefonu od RMF FM to już po ptakach i ewentualna nagroda przepada?  emotka

jeżeli z rundy dodatkowej to i tak dostaniesz tą kasę .a jeżeli z tej głównej -to przesyłają gwarantowanego tysiaka! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366500 Napisano: 10.06.2017 22:50:54 w Lay's
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):a nie daj Boże jakaś iskra... emotka emotka

emotka widzę, że koledze mariuszowi nieobce są żołnierskie figle emotka

Z tego co się orientuję 1mariusz jest kobietą emotka

Nie znam, nie wiem, zarobiony jestem emotka
(nie utrzymujemy kontaktów pozaustrojowych - bazuję na tym, co widzę, a jedyne imię, jakie znam, dające się zastosować do obu płci, to MARIA - nie Mariusz emotka P

po prostu wskazałam jaka hierarchia panuje w domku-dobrze znać swoje miejsce...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366498 Napisano: 10.06.2017 22:46:39 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Powiem Ci,że wysyłam sms z krzyżówkami z Angory-tymi biorącymi udział w losowaniu wczasów tygodniowych. Kiedyś przeczytałam ,że osoba ,która wygrała konkurs o -chyba pensje premiera,chwaliła się,że ma już na koncie u nich ileś tam zdobytych wczasów i całą masę innych nagród.Moja pierwsza myśl-ale ściema!! Po 2 miesiącach wygrałam pierwsze wczasy,dokładnie po roku -drugie! Po kolejnych dwóch latach -trzecie,na które jedziemy za 2 tygodnie ,a po roku i 2 tygodniach wygrałam czwarty raz!!!! Teraz  nam pozostają ferie ,bo z latem już krucho, a w ciągu roku trzeba to zrealizować. Chyba już mam jednak spalony numer ,bo Pani skojarzyła nazwę mojej miejscowości. emotka   Z tym,że z każdego numeru gazety wysyłam po 3-4 sms-y ,ale i tak jestem do przodu!!Oni są przykładem ,że jednak w loteriach też można coś wygrać ! A im mniej się spodziewam wygranej -tym częściej wygrywam emotka  POWODZENIA!!

A nie pracujesz przypadkiem w Angorze emotka jeśli nie to masz po byku szczęście. Ja na wysłanych tam w dziesiątkach smsów trafiłam wyjazd 1 raz parę lat temu(dzięki temu,że dziewczyna ten konk. dodała tu do bazy bo ja nie czytuje tej "propagandy"). Jakbym podliczyła wszystkie smsy to pewnie już bym nimi opłaciła wyjazd. A ofertę hoteli niestety mają bardzo malutką

Moje chłopiątko pracuje razem z facetem ,którego matka też wygrała  3 razy wczasy u nich!!! Najdziwniejsze jest to ,że mieszka 10 km ode mnie !!Może taka szczęśliwa okolica? emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366496 Napisano: 10.06.2017 22:41:40 w Lay's
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

a nie daj Boże jakaś iskra... emotka emotka

emotka widzę, że koledze mariuszowi nieobce są żołnierskie figle emotka

jak w domu jest TRZECH facetów to się figluje na różne sposobyemotka . żeby nie było ,dziewczynka jest też -jaemotka !! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366489 Napisano: 10.06.2017 22:27:51 w Lay's
cb656 napisał(a):

synk napisał(a):

mczarna napisał(a):

Aj tam, my taką mamy i nawet w mieszkaniu ją rozkładaliśmy emotka

szczególnie łatwo szło po daniach gazopędnych?

Ryzykowne... emotka Wytrzymałość podają co prawda na te 200 kg nacisku, ale ja tam swoje wiem emotka Chińska robota, szwy mogą nagle puścić (zwłaszcza, gdy harcują po tym dzieci, rzucając się na sofę z impetem, siły działają wtedy większe) i co wtedy?! Pojemność kilkadziesiąt litrów smrodów nagle zostaje uwolniona w zamknietym pomieszczeniu... emotka Zanim dobiegną do okna, by wywietrzyć, zemdleją po drodze.

a nie daj Boże jakaś iskra... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366487 Napisano: 10.06.2017 22:22:26 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

1mariusz napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

1mariusz napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Poza wchodem Ukrainy naprawdę jest tam bezpiecznie.
Po krymskim kryzysie byłem wiele razy tam, sylwestry spędzałem, wakacje na plaży, tanio, bezpiecznie i przemili ludzie emotka

Jeździsz na zorganizowane wypady,czy spontan?Samochód,pociąg-samolot? Byliśmy tam jakieś 10 lat temu i to były nasze -śmiem twierdzić jedne z lepszych wakacji! Już wtedy ludzie pukali się w czoło ,gdy słyszeli gdzie jedziemy ,a co dopiero teraz?? emotka Ale korci nas strasznie aby tam wrócić!!

Sam organizuje dla siebie lub z grupą znajomych, ale jeśli jeden z wieeelu planów na życie po studiach się zrealizuje, to w przyszłości będę jeździł z turystami emotka
Na Ukrainę to najlepiej pociągami, także też rozumiem przewagę polskiego morza, dojechać samemu duuużo łatwiej, jeszcze język itd.

Od 11.06 otwierają "bezwiz" dla Ukrainy i ponoć puszczają pociągi z Przemyśla przez całą Ukrainę, autobusy to kursują codziennie chyba z każdego większego miasta w Polsce, a po Ukrainie marszrutki to standard. Mam w bardzo bliskiej rodzinie Ukraińców i co do języka on chyba nie jest aż tak trudny. Ja co prawda, z bardzo dobrą znajomością rosyjskiego, przestawiałam się chyba z miesiąc, aby zrozumieć co oni do mnie mówią. Moi rodzice, bez rosyjskiego, ze stroną ukraińską po dwóch dniach śmigali bez tłumacza. Więc grunt, to wyzbyć się przekonania, że język podobny jest do rosyjskiego, a uwierzyć, że jest tam też sporo polonizmów. 

Odessa przepiękna, ja ze swojej strony polecam jeszcze Kamieniec Podolski. Pogoda gwarantowana, ceny za hotele nawet 4* bardzo niskie (z wyłączeniem Kijowa, bo tam to wiadomo).

Nas pognało na Krym,jak wyjechaliśmy w piątek o 19 to w Jalcie byliśmy JUŻ o 12 w południe! emotka !Z tym,że do przejścia mamy już jakieś 800.km. Zjechaliśmy krymskie wybrzeże od Jałty po Kercz .BYŁO CUDNIE! Odessę planowaliśmy na później i teraz po Waszych wpisach zapaliło się światełko w tunelu wypełnione po brzegi nadzieją,że może jednak????RAFI -działaj !Chętnie się przyłączymy!! emotka DWABUREKOTY-mówisz,że z rosyjskim lepiej się nie wychylać? Co prawda znajomość jest MOCNO szkolna ,ale WTEDY nie było większego problemu z dogadaniem.

Bardziej miałam na myśli to, że na siłę szukałam odpowiedników w rosyjskim zamiast potraktować ukraiński jako odrębny język. Jest wiele zwrotów, których Polak się bez problemu domyśli, a Rosjanin nie. Miałam tylko jeden przypadek, że mój rosyjski był traktowany nieprzyjaźnie - we Lwowie. Odessa jest typowo rosyjskojęzyczna. My najwięcej czasu spędzamy w Chmielnickim (pierwszy od zachodu okręg dwujęzyczny). Bratowa męża jest z Tarnopola. Mówi tylko po ukraińsku i to jeszcze spolszczonym. Mimo to, trudno się z nią dogadać lub domyśleć co mówi. Ot taka mieszanka językowa. 

Uspokoiłaś mnie emotka  ! Zawsze można sięgnąć po najbardziej sprawdzony język -migowy !!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366475 Napisano: 10.06.2017 22:00:48 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

ondine napisał(a):

bruce napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie ceny nad morzem! Jestem w szoku ile kosztuje wynajęcie domku letniskowego. Jeszcze liczą sobie za wodę i prąd, czego nigdy nie było, jest coraz gorzej emotka

emotka  A miałam nadzieję, że tak się nie stanie. Akurat wybieramy się tam i liczyłam na tanie wczasy w kraju. emotka

A masz już coś "na oku"? Ja od tygodnia szukam domku i wszędzie full, a jak nie full to 2 km od morza, znalazłam jedno jedyne miejsce, w miarę wydaje się OK, ale ceny mnie i tak przerażają. I ta nowa "moda" mnie szokuje, chyba od tego roku, prąd od zużycia + woda. Z pokojem powinno być łatwiej, ale domki - tragedia.

A dlaczego tylko morze??? Jedź na tzw.małe mazury -Boszkowo,woda jak w Adriatyku,piękna,czysta,chata w rozsądnej cenie też się znajdzie!!

cudaczku ,kochany co masz do Boszkowa?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366474 Napisano: 10.06.2017 21:50:46 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

1mariusz napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Poza wchodem Ukrainy naprawdę jest tam bezpiecznie.
Po krymskim kryzysie byłem wiele razy tam, sylwestry spędzałem, wakacje na plaży, tanio, bezpiecznie i przemili ludzie emotka

Jeździsz na zorganizowane wypady,czy spontan?Samochód,pociąg-samolot? Byliśmy tam jakieś 10 lat temu i to były nasze -śmiem twierdzić jedne z lepszych wakacji! Już wtedy ludzie pukali się w czoło ,gdy słyszeli gdzie jedziemy ,a co dopiero teraz?? emotka Ale korci nas strasznie aby tam wrócić!!

Sam organizuje dla siebie lub z grupą znajomych, ale jeśli jeden z wieeelu planów na życie po studiach się zrealizuje, to w przyszłości będę jeździł z turystami emotka
Na Ukrainę to najlepiej pociągami, także też rozumiem przewagę polskiego morza, dojechać samemu duuużo łatwiej, jeszcze język itd.

Od 11.06 otwierają "bezwiz" dla Ukrainy i ponoć puszczają pociągi z Przemyśla przez całą Ukrainę, autobusy to kursują codziennie chyba z każdego większego miasta w Polsce, a po Ukrainie marszrutki to standard. Mam w bardzo bliskiej rodzinie Ukraińców i co do języka on chyba nie jest aż tak trudny. Ja co prawda, z bardzo dobrą znajomością rosyjskiego, przestawiałam się chyba z miesiąc, aby zrozumieć co oni do mnie mówią. Moi rodzice, bez rosyjskiego, ze stroną ukraińską po dwóch dniach śmigali bez tłumacza. Więc grunt, to wyzbyć się przekonania, że język podobny jest do rosyjskiego, a uwierzyć, że jest tam też sporo polonizmów. 

Odessa przepiękna, ja ze swojej strony polecam jeszcze Kamieniec Podolski. Pogoda gwarantowana, ceny za hotele nawet 4* bardzo niskie (z wyłączeniem Kijowa, bo tam to wiadomo).

Nas pognało na Krym,jak wyjechaliśmy w piątek o 19 to w Jalcie byliśmy JUŻ o 12 w południe!emotka !Z tym,że do przejścia mamy już jakieś 800.km. Zjechaliśmy krymskie wybrzeże od Jałty po Kercz .BYŁO CUDNIE! Odessę planowaliśmy na później i teraz po Waszych wpisach zapaliło się światełko w tunelu wypełnione po brzegi nadzieją,że może jednak????RAFI -działaj !Chętnie się przyłączymy!!emotka DWABUREKOTY-mówisz,że z rosyjskim lepiej się nie wychylać? Co prawda znajomość jest MOCNO szkolna ,ale WTEDY nie było większego problemu z dogadaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6366432 Napisano: 10.06.2017 19:03:25 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

kermit napisał(a):

delvitto napisał(a):

dolly napisał(a):

1mariusz napisał(a):Powiem Ci,że wysyłam sms z krzyżówkami z Angory-tymi biorącymi udział w losowaniu wczasów tygodniowych. Kiedyś przeczytałam ,że osoba ,która wygrała konkurs o -chyba pensje premiera,chwaliła się,że ma już na koncie u nich ileś tam zdobytych wczasów i całą masę innych nagród.Moja pierwsza myśl-ale ściema!! Po 2 miesiącach wygrałam pierwsze wczasy,dokładnie po roku -drugie! Po kolejnych dwóch latach -trzecie,na które jedziemy za 2 tygodnie ,a po roku i 2 tygodniach wygrałam czwarty raz!!!! Teraz  nam pozostają ferie ,bo z latem już krucho, a w ciągu roku trzeba to zrealizować. Chyba już mam jednak spalony numer ,bo Pani skojarzyła nazwę mojej miejscowości. emotka   Z tym,że z każdego numeru gazety wysyłam po 3-4 sms-y ,ale i tak jestem do przodu!!Oni są przykładem ,że jednak w loteriach też można coś wygrać ! A im mniej się spodziewam wygranej -tym częściej wygrywam emotka  POWODZENIA!!

Po tym wpisie, to nawet przy nieblokowanym numerze, ciężko będzie Ci wygrać emotka

aż z ciekawości sięgnęłam po angorę, bo często czytam. Nie kojarzę,by były tu takie nagrody, teraz specjalnie przejrzałam, i same pierdółki do wygrania, to ja się pytam, gdzie są te wycieczki? a mam sporo gazet starych jeszcze nie wyrzuconych, to w wolnej chwili przeszukam. Ale serio, na wycieczki w angorze nie wpadłam jeszcze chyba.

Z tego co kojarzę to wycieczka jest rozlosowywana wśród osób nadsyłających odp. sms-em. Nie mam teraz przy sobie Angory żeby zajrzeć, ale zobacz tam gdzie są zasady nadsyłania odpowiedzi.

a faktycznie! myślałam, że wczasy są nagrodą za krzyżówkę, a to nie tyle za krzyżówkę, co za rozwiązania wysłane smsem. Ale doczytałam się, że w ciągu godziny trzeba im odpowiedzieć na wygranego smsa, w moim przypadku to byłoby ciężko...

Ja przez nich nawet do WC chodzę z telefonem!emotka emotka dolly- I tak jak już  kobieta mnie skojarzyła to będę musiała sobie zrobić jakąś roczną przerwę! Co ja będę robić w poniedziałki-panie premierze jak żyć????emotka emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366295 Napisano: 10.06.2017 00:53:09 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

bruce napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Nie widziałam wcześniej tego filmu, po obejrzeniu stwierdzam, że chyba z zelek zrezygnuje, albo bede szukać tych roślinnych.....szok..
Wiem,że prędko się nie złame i dziękuję za wsparcie emotka

Nie obejrzę po Waszych komentarzach, bo żelki ubóstwiam nad życie! emotka

Ja też nie, bo żelki są pycha emotka

A ja obejrzałam i nic na mnie nie działa emotka
Wiem skąd się bierze żelatyna, mięsko też jem.

Jestem dziewczę ze wsi i wiem skąd się bierze jedzonko!  emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366292 Napisano: 10.06.2017 00:40:36 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

Poza wchodem Ukrainy naprawdę jest tam bezpiecznie.
Po krymskim kryzysie byłem wiele razy tam, sylwestry spędzałem, wakacje na plaży, tanio, bezpiecznie i przemili ludzie emotka

Jeździsz na zorganizowane wypady,czy spontan?Samochód,pociąg-samolot? Byliśmy tam jakieś 10 lat temu i to były nasze -śmiem twierdzić jedne z lepszych wakacji! Już wtedy ludzie pukali się w czoło ,gdy słyszeli gdzie jedziemy ,a co dopiero teraz??emotka Ale korci nas strasznie aby tam wrócić!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366291 Napisano: 10.06.2017 00:33:12 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

bruce napisał(a):

ondine napisał(a):

Wkurzają mnie ceny nad morzem! Jestem w szoku ile kosztuje wynajęcie domku letniskowego. Jeszcze liczą sobie za wodę i prąd, czego nigdy nie było, jest coraz gorzej emotka

emotka  A miałam nadzieję, że tak się nie stanie. Akurat wybieramy się tam i liczyłam na tanie wczasy w kraju. emotka

A masz już coś "na oku"? Ja od tygodnia szukam domku i wszędzie full, a jak nie full to 2 km od morza, znalazłam jedno jedyne miejsce, w miarę wydaje się OK, ale ceny mnie i tak przerażają. I ta nowa "moda" mnie szokuje, chyba od tego roku, prąd od zużycia + woda. Z pokojem powinno być łatwiej, ale domki - tragedia.

A dlaczego tylko morze??? Jedź na tzw.małe mazury -Boszkowo,woda jak w Adriatyku,piękna,czysta,chata w rozsądnej cenie też się znajdzie!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6366290 Napisano: 10.06.2017 00:29:16 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wkurza mnie mój pech. Ledwie zaczęłam grać w konkursach promocyjnych, a już mam ich dosyć. Szczerze gratuluję osobom, którym udaje się coś zdobyć, wysyłając tylko jedno zgłoszenie, bo dla mnie jest to nie do pomyślenia. Mój bilans:
-12 kodów Lays - zero wygranych
- 8 kodów Desperadosa - zero wygranych
-16 kodów czystej loterii - zero wygranych
-3 zgłoszenia Nestle - zero wygranych.
Niech mnie ktoś oświeci, czy to faktycznie tak mało, czy mam rzeczywiście takiego pecha. Po ile Wy tych produktów kupujecie? Skrzynkami?


Oto problemy, z którymi musisz się zmierzyć:
-12 kodów Lays - zero wygranych -> gracze kupują najmniejsze paczki w ogromnych ilościach
- 8 kodów Desperadosa - zero wygranych -> każdy kasjer w knajpie ma multum kodów z butelek klientów
-16 kodów czystej loterii - zero wygranych -> żadne kody nie były potrzebne, ale dominowali chyba oszuści, paragonowi drukarze itp.
-3 zgłoszenia Nestle - zero wygranych. -> nadal masz szansę na nagrody główne, aczkolwiek małe przy tych wszystkich rodzicach, co karmią dzieci w każdym wieku produktami Nestle.

Na pocieszenie napiszę, że wczoraj rozmawiałam z osobą, co ma naprawdę duże szczęście w loteriach - właśnie wygrała coś jednym zgłoszeniem, choć na całą Polskę rozdawali 11 nagród. Da się.

Powiem Ci,że wysyłam sms z krzyżówkami z Angory-tymi biorącymi udział w losowaniu wczasów tygodniowych. Kiedyś przeczytałam ,że osoba ,która wygrała konkurs o -chyba pensje premiera,chwaliła się,że ma już na koncie u nich ileś tam zdobytych wczasów i całą masę innych nagród.Moja pierwsza myśl-ale ściema!! Po 2 miesiącach wygrałam pierwsze wczasy,dokładnie po roku -drugie! Po kolejnych dwóch latach -trzecie,na które jedziemy za 2 tygodnie ,a po roku i 2 tygodniach wygrałam czwarty raz!!!! Teraz  nam pozostają ferie ,bo z latem już krucho, a w ciągu roku trzeba to zrealizować. Chyba już mam jednak spalony numer ,bo Pani skojarzyła nazwę mojej miejscowości. emotka   Z tym,że z każdego numeru gazety wysyłam po 3-4 sms-y ,ale i tak jestem do przodu!!Oni są przykładem ,że jednak w loteriach też można coś wygrać ! A im mniej się spodziewam wygranej -tym częściej wygrywamemotka  POWODZENIA!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6363646 Napisano: 04.06.2017 00:49:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
rano ,tak od niechcenia wpisałam kod z HALLS-ów,bo byłam pewna ,że już jest wykorzystany emotka .Po czym wyświetliło mi się coś takiego innego,kolorowego-i dopiero po dobrej chwili cyknęłam- emotka MAM SŁUCHAWKI!!!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6363644 Napisano: 04.06.2017 00:40:03 w SZUKAM....
mksmichal napisał(a):

1mariusz napisał(a):

mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

mksmichal napisał(a):

Szukam osób, które wypełnią anonimową ankietę odnośnie konkursów i loterii. Kończę pisać pracę magisterską. chętnie podzielę się wynikami moich badań  https://goo.gl/forms/KTwALMiwpieX4G0j1

Wypełniłam z wielką przyjemnością.  emotka Najlepsze było pytanie, co chcę wygrać. emotka emotka

i ja:-)

dorzuciłam i ja swoje 5 groszy  emotka .chociaż może warto byłoby uściślić to pytanie o ilość wygranych-w tygodniu?miesiącu? roku?w sumie wszystkich?

Bardzo dziękuję Wam za pomoc, brakuje jeszcze co najmniej 30 ankiet emotka
W pytaniu chodziło o wszystkie dotychczasowe wygrane. Badanie jest skierowane zarówno do konkursowiczów jak i do kowalskiego. Na tą chwilę ok 40% badanych w ogóle nie bierze udziału w konkursach.

i niech dalej NIE biorąemotka ... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6363057 Napisano: 01.06.2017 22:58:46 w SZUKAM....
mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

mksmichal napisał(a):

Szukam osób, które wypełnią anonimową ankietę odnośnie konkursów i loterii. Kończę pisać pracę magisterską. chętnie podzielę się wynikami moich badań  https://goo.gl/forms/KTwALMiwpieX4G0j1

Wypełniłam z wielką przyjemnością.  emotka Najlepsze było pytanie, co chcę wygrać. emotka emotka

i ja:-)

dorzuciłam i ja swoje 5 groszy  emotka .chociaż może warto byłoby uściślić to pytanie o ilość wygranych-w tygodniu?miesiącu? roku?w sumie wszystkich? Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6360209 Napisano: 25.05.2017 20:48:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wąteczku pomóż mi proszę poczuć TO uczucie,gdy ktoś dzwoni z info lub czytam- WYGRAŁAŚ!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6354897 Napisano: 10.05.2017 23:03:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
O 16.55 z numeru zastrzeżonego pani o uroczym głosie zapytała mnie czy może brałam udział w konkursie MOKATE?  I kontynuując tym miłym głosem przekazała mi informację,że wygrałam TOREBKĘ !!!!!!emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6350601 Napisano: 26.04.2017 22:59:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tuw3105 napisał(a):

GLS sokowirówka z konkursu Henkel w Polomarket

do nas też  dzisiaj dotarła wielka paka z sokowirówką!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6350110 Napisano: 25.04.2017 22:41:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jeszcze mną targają emocje po ostatniej wygranej,ale to był tak przyjemne uczucie ,że chcę więcEJ ,częściEJ i wszystkie inne ...ej,...ej!! Wyświetl w wątku >>
0 0