Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6412983 Napisano: 06.10.2017 21:42:39 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

...koszmar przedszkolny - "dymfowaną na słodko, prawie żółtą z tej wielogodzinnej obróbki cieplnej, marchewkę-purre"

Wkurza mnie, że gdy pytam w barze o "kapustę szmurowaną" to panieny robią taaaakie oczy i muszę im ze szczegółami tłumaczyć, że to taka w occie, że lekko dech zatyka przy jedzeniu, mniamu, mniamu... Czemu takie piękne słowa zanikają razem z przepysznymi dodatkami? Ech, jak Mama zrobiła taką szmurowaną, szklistą koniecznie kapuchę, to jadłem, aż się uszy trzęsły, a Mamie twarz rozpromieniała się w uśmiechu radości, że dzieciom smakuje jedzonko... emotka  

przyznam ,że też miałabym taaaaakie oczy ,a nawet większe !!!Szmurowana???

No nie?! emotka Straszne, że takie piękne, smakowite słówka giną bezpowrotnie w niepamięci młodszych pokoleń... emotka (przykładowy) przepis:

Kapustę poszatkować i ugotować do średniej miękkości, następnie odlać wodę. Boczek pokroić w małe kosteczki lub średnie według uznania i usmażyć na patelni. Kapustę ugotowaną doprawić do smaku solą, cukrem i octem według uznania i na koniec dodać usmażony na patelni boczek, wszystko dokładnie wymieszać. Tak przygotowaną kapustę wkładać do słoików, zagotować w zależności od wielkości słoika od 20 do 40 minut.  Podawać jako przystawkę do różnego rodzaju dań oraz jako dodatek do obiadu.

Przepis na szmurowaną kapustę można znaleźć w wielu książkach kucharskich zawierających dania regionalne, m.in. w publikacji „Polskie kuchnie regionalne” autorstwa Tadeusza Barowicza. emotka

Jestem przeszczęśliwa -wreszcie MAMY PRĄD!!! cb656 -już Cię kocham za to MŁODSZE POKOLENIE!! Wiesz,może gdzieś tam -jak przez mgłę przypominam sobie,że coś takiego chyba robiła babcia?? Ale przyznam ,że przepis wygląda apetycznie i chyba się pokuszę o mały eksperymencik ?! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6411823 Napisano: 05.10.2017 00:17:09 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Bardzo mnie zdenerwowało, że forumowa wymiana zdań o spożywanych warzywach przypomniała mi koszmar przedszkolny - "dymfowaną na słodko, prawie żółtą z tej wielogodzinnej obróbki cieplnej, marchewkę-purre"

Wkurza mnie, że gdy pytam w barze o "kapustę szmurowaną" to panieny robią taaaakie oczy i muszę im ze szczegółami tłumaczyć, że to taka w occie, że lekko dech zatyka przy jedzeniu, mniamu, mniamu... Czemu takie piękne słowa zanikają razem z przepysznymi dodatkami? Ech, jak Mama zrobiła taką szmurowaną, szklistą koniecznie kapuchę, to jadłem, aż się uszy trzęsły, a Mamie twarz rozpromieniała się w uśmiechu radości, że dzieciom smakuje jedzonko... emotka

przyznam ,że też miałabym taaaaakie oczy ,a nawet większe !!!Szmurowana??? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6411087 Napisano: 03.10.2017 22:58:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Czy może mi podpowiedzieć jakaś dobra dusza JAK  MOŻNA ZGŁOSIĆ kod do Lubelli???Pod adresem  podanym na opakowaniu niczego takiego nie mogę znaleźć! emotka emotka

jaki konkurs? Z rok temu był konkurs z wbijaniem kodów...

no ,cóż JA TO POTRAFIĘ!!! dopiero po Twoim pytaniu spojrzałam dokładnie na datę:3.10.ALE 2016 ROK... emotka  idę sprawdzić co mam w lodówce na wzmocnienie oka i nadwątlonych nerwów... Wyświetl w wątku >>
2 nkba, jokan 0

1mariusz

#6411078 Napisano: 03.10.2017 22:27:45 w SZUKAM....
Szukam dobrej duszy,która mi podpowie GDZIE mogę wpisać kody do Lubelli??Pod podanym adresem niczego takiego nie mogę znaleźć! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6411076 Napisano: 03.10.2017 22:24:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy może mi podpowiedzieć jakaś dobra dusza JAK  MOŻNA ZGŁOSIĆ kod do Lubelli???Pod adresem  podanym na opakowaniu niczego takiego nie mogę znaleźć!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6408636 Napisano: 27.09.2017 23:51:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
petunija1 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

maverick napisał(a):

7 dni, 3 konsole, 210 gier i 210 bonów- a dla mnie nic emotka oj Avanti, jak Wy to losujecie te Lay's Maxx??

I ja na nic sie nie załapałam....lidka sie wypina w kazdym konku i loterii emotka A do tego Lindt,bueno,almette ..toz to straszne emotka

Jeśli to jakieś pocieszenie,to nie Jesteś sama.Zapomniałam jak wyglądają porządne nagrody.
Sama drobnica wpada... emotka

ja to już nawet drobnicy nie oglądam...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6404456 Napisano: 17.09.2017 23:56:30 w Lay's
delvitto napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy jeśli wysylacie zgłoszenie to na @ przychodzi Wam potrójne potwierdzenie?

też tak miałam emotka

kilka razy tak było:(

też mam dzisiaj potrójne potwierdzenie zgłoszenia-i niech im tam będzie! Byleby wygrana była chociaż jedna!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6404451 Napisano: 17.09.2017 23:34:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
astronautka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

basku napisał(a):

Agnes napisał(a):

basku napisał(a):

https://uploads.d...10cd43fc18db56ba.jpg

basku napisał(a):

Agnes napisał(a):

basku napisał(a):

https://uploads.d...isz-lody-grycan/Lody Grycan & obcasy.pl nagradzają coś takiego emotka a jednak można wygrać ubierając się w karton emotka  

to zdjęcie wygrało?????????????????litości

tak, jedną z nagród....................

nagradzają coś takiego emotka a jednak można wygrać ubierając się w karton emotka  

to zdjęcie wygrało?????????????????litości

tak, jedną z nagród....................

Tutaj poprawny link:http://obcasy.pl/...lody-grycan/Myślę, że zwykle nie nagradzają kartony tylko te długaśne teksty bo inne fotki o niebo lepsze. Mnie najbardziej w tym wszystkim razi spacja przed kropką lub przecinkiem. Jeśli pani skończyła studia tj ma w opisie na Fb to nie wiem czego ją tam uczyli...

widząc takie pomieszanie z poplątaniem w jej tekstach, po przeczytaniu których bolą oczy, które są pisane niezgodnie z zasadami gramatyki itp. w życiu bym jej nie nagrodziła...ale wiadomo, mamy gusta i guściki

No cóż-miało być NIESZABLONOWO ,to i jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6403599 Napisano: 14.09.2017 20:56:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
mama2006 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

bruce napisał(a):

edzia3 napisał(a): Ostatnio nic nie wygrywałam ani pufki ani żadnej stówki nic i nic i zero,już miałam się wpisywać do wątku dzisiaj nic nie wygrałam ale tak sobie myślę może to cisza przed burzą i co dzisiaj w  spamie mail od loterii z nestle o nagrodzie rezerwowej voucher do biura podróży Itaka o wartości 8000 zł jestem w szoku -czytałam i nie wierzyłam,czytałam i nie wierzyłam aż mnie zatkało-moja pierwsza tak duża nagroda

emotka Serdeczne gratki, bo to w ogóle super sprawa emotka , ale też ogólnie gratuluję wszystkim laureatom - przecież każda nagroda cieszy. emotka

Dziękuję bardzo aż się wzruszyłam -pierwszy raz jestem w tym wątku

i ja serdecznie gratuluję emotka

GRATKI,GRATKI I JESZCZE RAZ GRATKI!!!Pewnie każde z nas ma nadzieję na taką burzę?!emotka Wyświetl w wątku >>
1 toka 0

1mariusz

#6402725 Napisano: 12.09.2017 23:16:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Powiem mężowi żeby mi zlizał czółko,bo chyba mnie znowu ociotali ! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6400761 Napisano: 07.09.2017 22:44:13 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Byłam dziś w Kauflandzie na zakupach.Po odejściu od kasy,ukucnęłam ,żeby poukładać sobie w torbie zakupy,(a miałam ich sporo),więc położyłam parasol obok.Zapomniałam go zabrać,uszłam,może z 10m i skojarzyłam ,że nie mam parasola.Cofnęłam do kasy i pytam kasjerkę,czy nie został parasol? Kasjerka i klienci powiedzieli, że jakaś starsza pani podniosła go , więc kasjerka mówi mi, że mam iść zobaczyć do informacji, może pani zostawiła.Oczywiście, poszłam i co?baba nie zostawiła,tylko sobie zabrała.Jeżeli ja cofnęłam się ,to ona musiała mnie mijać !!! Złodziejstwo w biały dzień emotka Parasol kupiłam tydzień temu, fajny składany, taki podręczny.Całe szczęście,że nie padało, jak wracałam,bo jeszcze więcej bym była wkurzona emotka

Ja tak w ubiegłym roku straciłam telefon... nie zdążyłam wyjść ze sklepu, trwało to minuty, dzwonię z drugiego telefonu i już wyłączony. Musiał zabrać go ktoś kto stał tuż za mną w kolejce... Masakra. Żeby to jeszcze był jakiś iPhone za 3 tysiaki, a to był badziew kupiony 3 lata wcześniej za 300 zł i jeszcze całą szybkę miał stłuczoną.... ludzie są okropni. 

A ja pół roku temu,właśnie w Kauflandzie w toalecie znalazłam nowiutkiego IPhone i poszłam zanieść do informacji.Przyszła po niego dziewczyna.Należę do uczciwych ludzi i nie popieram kradzieży emotka

W zeszłym tygodniu pojechaliśmy wreszcie do Cetniewa .Poszliśmy na basen ,była z nami tylko grupa emerytów na aerobiku.Przy wyjściu okazało się ,że mężowskie klapeczki wcięło...No cóż ,mogę tylko pochwalić męża za dobry gust! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6395454 Napisano: 27.08.2017 21:22:50 w Zjazd e-konkursowiczów
a może ktoś się wybiera  w tym tygodniu do Cetniewa? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6395126 Napisano: 26.08.2017 01:01:03 w SZUKAM....
rene5 napisał(a):

Odpowiedzi na pytanie: czy do kogoś dzwonili z Żywca z dodatkowego losowania nagród?

Łudzimy się?emotka  Mi mało serce nie stanęło jak na liście zwycięzców zobaczyłam moją małą wioskę,ale kuurde jakieś imię nie to...emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6393041 Napisano: 21.08.2017 23:30:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiaj to nawet specjalnie wykąpałam się w czarcim żebrze ,jak to nie pomoże to już NIC nie da rady!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6392946 Napisano: 21.08.2017 20:39:29 w SZUKAM....
Właśnie dostałam zaproszenie do :"ZYMETRIA".Warto się w to bawić? Strasznie dużo osobistych pytań zadają!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6390821 Napisano: 17.08.2017 13:03:18 w SZUKAM....
malgol napisał(a):

Czy ktoś wie co wysyła dzisiaj firma Traffica z Warszawy?

nagrody od Heniusiaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6390141 Napisano: 16.08.2017 09:20:17 w Giełda Kodów ; )
25 kodów leszka oddam za LAYS MAXX Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6390139 Napisano: 16.08.2017 09:18:22 w Giełda Kodów ; )
asiam napisał(a):

burza64 napisał(a):

asiam napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

Oddam 21 kodów z leszka w zamian za odebranie ręcznika z coca coli i wysłanie go do mnie najtańszym listem - najbliższy punkt odbioru mam ok 300km

Z tego co pamiętam odbiór tylko osobiście

Nie słyszałam by w którymkolwiek punkcie pytali o dowód. Byleby się pł emotka eć zgadzała

A ja jak najbardziej słyszałam,a nawet doświadczyłam. Za mamę nawet nie mogłam odebrać. A nuż byłaby słupem? 

Czyli różnie to bywa w różnych punktach.

dokładnie tak!! to samo miasto- w TESCO ,najmniejszego kłopotu,czy jakiegoś oglądania dowodu.drugi był do odebrania w Kauflandzie-i sprawdzanie dokumentów i dziwne spojrzenia emotka !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6390135 Napisano: 16.08.2017 09:11:27 w Zjazd e-konkursowiczów
gagi napisał(a):

angie222 napisał(a):

Drogi Poznaniu, ewentualnie łodzianie - czyżbyście się zbierali w jakimś najbliższym czasie?

Poznań

coś bliżej?? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6389804 Napisano: 14.08.2017 22:50:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golocia napisał(a):

azaflora napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś próbował odebrać więcej niż jedną nagrodę z WOAH Coca-Coli? Np. jak chcę założyć konto mamie i dla niej ogarnąć drugi ręcznik, to ona musi osobiście go odebrać? W regulaminie jest, że po odbiór trzeba przyjść z dowodem tożsamości, ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś wie? 

odbierałam tzn zakładałam konto na męża i syna. każdy osobiście odbierał ręcznik  emotka

Hmm, a pytali w ogóle o jakiś dokument tożsamości czy wystarczył sam voucher?

ja przy odbiorze musiałam dowód pokazać. mężowi dali na twarz bez sprawdzania jakichkolwiek dokumentów, a syn pokazał legitymację szkolną

przy odbiorze musiałam okazać dowód, w innej części W-wy mąż czekał i czekał, bo jedna osoba odbierała... dwie pełne torby ręczników. Chyba zależy czy trafisz na służbistę/tkę , czy kioskarz chce uwolnić sobie miejsce i starcza mu sam wydruk 

Ja odbierałam na dowód, ale ręczników to już na Śląsku raczej nie ma, wybiórczo sprawdziłam inne miejsca w których bede w niedalekiej przyszłości ,  zostały okulary i plecaki....

Odbierałam 5 ręczników w jednym kiosku w Tesco i kobieta nawet nie pomyślała aby prosić o dowód. Dwa pozostałe odbierałam  w tej samej miejscowości ale w Kaufie i wyskakiwałam z dowodu! Tak więc zależy na kogo trafisz... Wyświetl w wątku >>
0 0