Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6433766 Napisano: 27.11.2017 20:14:05 w SZUKAM....
Jak długo się czeka za dostarczeniem aparatu z ACTIMEL-a? Ktoś może wie?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6433325 Napisano: 26.11.2017 22:01:34 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Wkurza Mnie pazerność i chciwość  emotka emotka Nie ma jak znajomi  emotka

dołóż do tego jeszcze :rodzina,sąsiedzi ,współpracownicy, ,,przyjaciele"...itp itd... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6433218 Napisano: 26.11.2017 11:39:28 w PODZIĘKOWANIA
estrelitta
konkretna babka-co obiecuje,to zrobi!! Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6433217 Napisano: 26.11.2017 11:37:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
4 chusty !I coś fajnego:APARAT!!!emotka (sprzedamemotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6432960 Napisano: 24.11.2017 23:33:39 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

1mariusz napisał(a):

bruce napisał(a):

(W nawiązaniu do mojego awatara i nieodpartej chęci dzielenia się) emotka emotka

Kiedyś mój psiak -cały dumny! Położył mi TAAAKIEGO szczura na stopach. Że ja wtedy nie zeszłam na zawał...

O, biedna Ty! emotka emotka  Ja bym zeszła na mur, bo wyjątkowo nie cierpię. emotka  Upolowane i jeszcze dychające myszy w paszczęce ukochanej kici to dla mnie chleb powszedni całego dzieciństwa. emotka  Jakie to jednak troskliwe te nasze zwierzątka! emotka emotka

Wierz mi,że żona Lota przy mnie to była rozedrgana pannica! Tak stałam jak skała,jak opoka i tylko prosiłam Befi weź to,proszę cię weź to! A on cały dumny i szczęśliwy siedzi przede mną -merdając ogonkiem i ,,mówi,,:zobacz co dla ciebie upolowałem!No pochwal mnie!!Trauma na całe życie! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6432951 Napisano: 24.11.2017 23:14:05 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

(W nawiązaniu do mojego awatara i nieodpartej chęci dzielenia się) emotka emotka

Kiedyś mój psiak -cały dumny! Położył mi TAAAKIEGO szczura na stopach. Że ja wtedy nie zeszłam na zawał... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6431490 Napisano: 21.11.2017 22:45:53 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak się grało smsem, to masz wysłać skan paragonu+ dane. O telefonie nie ma mowy.

Nie za bardzo rozumiem w czym problem... Że nie informują sms-em tylko trzeba sprawdzać? Czy, że nie wiesz z jakiego numeru było zgłoszenie? 

Dokładnie, nie wiem, z którego numeru szedł ten numer paragonu, a oni nie wysyłają smsa, więc nie mogę dopasować  emotka

Teraz rozumiem. I nie chcą wydać nagrody bez tego? 

zaraz,zaraz-to znaczy ,że nie powiadamiają o wygranej tylko trzeba samemu sprawdzać paragony???? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6430274 Napisano: 19.11.2017 23:05:09 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

zbierałam opakowania i paragony po kinder bueno, nawet dziś dokupiłam batonik, i siadam wpisać ten uzbierany stosik, no i mogę się cmoknąć  emotka

ja się jeszcze wziąłem i 31.10 kupiłem 3 opakowania Petitki Lubisie na kalosze i też się cmoknąłem emotka

Jeżeli to Was pocieszy-to tych cmokniętych jest więcej...emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6430271 Napisano: 19.11.2017 23:00:45 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie,że nie można było włączyć e-konkursów emotka Cały dzień było niedostępne,dopiero po 17 włączyli,ani na Chrome,ani na Mozilli.Czy coś się dzieje z serwerem? U kogoś też tak było? Myślałam, że internet u mnie wyłączyli, ale w inne strony wchodziłam bez niczego,tylko na konki nie chciały otworzyć się emotka

a ja już zaczęłam się bać ,że cusik pogrzebałam i popsułam! Albo już zaczynałam podejrzewać ,że młody porył ,bo ,,n" też coś dziwnie wchodzi...NO KAMIEŃ Z SERCA!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6430267 Napisano: 19.11.2017 22:54:47 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

A wiesz, że nawet kiedyś już Ci się z tego tłumaczyłAm??? emotka

A wiesz, że nie? emotka Ale to dlatego, że żyję chwilą i mogło mi ulecieć emotka Przypomnisz? emotka

EEE po co???Lubię ,jak się tak tak ładnie dziwisz,czuję się wtedy taka zauważona...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6430262 Napisano: 19.11.2017 22:45:12 w Popraw sobie humor...
synk napisał(a):

cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Wiesz, ja uwielbiam takie programy-typu: "Kobiety, które niosły śmierć", "śmierć na 1000 sposobów".
Człowiek nigdy nie wie co mu się w życiu przyda... Razem je oglądamy: ja w celach edukacyjnych. On - bo TRZA być czujnym...

Mariusz, mieszkasz z facetem? emotka

Kurdę, nawet TRZEMA!! emotka

Wiesz... to jest okrucieństwo nie do przyjęcia, tak zwodzić nickiem. emotka Już mnie Dolly uświadomiła. A swoją drogą, to zabawne. Podzielisz się, dlaczego kobieta, a Mariusz? emotka
dlaczego Mariusz, choć kobieta?

oj, Ty też zwodzisz. Fotką.

 A wiesz,że nawet kiedyś już Ci się z tego tłumaczyłAm???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6430261 Napisano: 19.11.2017 22:42:31 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

pink086 napisał(a):

wczoraj korzystając gdy jedno dziecko śpi- zdrzemnęłam się - mój synek 2,5 letni w tym czasie dostał weny twórczej i w tym czasie zrobił mamie graffiti na buzi:) w pewnym momencie wiedziałam, że coś robi, ale było mi wszystko jedno- mąż miał ubaw gdy mnie zobaczył:)

Czy był na sali lekarz fotograf? emotka Bo jeśli tak, masz gotowca na konkurs emotka

Przypomniało mi się jak wieeeele lat temu przyszłam z pracy a mój czcigodny małżonek ma pazurki w pięknym bordo-kolorze! Wrócił z nocki i trochę mu się przysnęło. Młody znalazł moje lakiery do paznokci i dalej ozdabiać WSZYSTKIE ojcowskie paznokietki!W pewnym momencie nawet wyczaił ,że coś się święci-ale uznał,że ładnie się bawi to nie będzie chłopcu przeszkadzać-a szkietki umyje MYDŁEM i będzie ok!Jego mina ,gdy kolorki nie zeszły od mycia- bezcenna!! A mi właśnie wyszedł cały zmywacz ! Jak sobie przypomnę ,że cały weekend dwumetrowy chłop chodził z wymalowanymi paznokciami to dostaję czkawki ze śmiechuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6430250 Napisano: 19.11.2017 22:13:04 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Wiesz, ja uwielbiam takie programy-typu: "Kobiety, które niosły śmierć", "śmierć na 1000 sposobów".
Człowiek nigdy nie wie co mu się w życiu przyda... Razem je oglądamy: ja w celach edukacyjnych. On - bo TRZA być czujnym...

Mariusz, mieszkasz z facetem? emotka

Kurdę,nawet TRZEMA!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6429897 Napisano: 17.11.2017 23:05:09 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

Jak sprawić, by facet nie czekał wyłącznie na gotowe i podanie pod nos, ale by też korzystał z kuchni emotka emotka

Wiesz,ja uwielbiam takie programy-typu:Kobiety,,które niosły śmierć",,śmierć na 1000 sposobów".Człowiek nigdy nie wie co mu się w życiu przyda...Razem je oglądamy,ja w celach edukacyjnych.On -bo TRZA być czujnym... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6429896 Napisano: 17.11.2017 22:58:18 w Popraw sobie humor...
nataszka napisał(a):

stellasz napisał(a):


emotka

ja pierdule.....nie wiem co napisać...

A ja wiem!!! To zdjęcie kosztowało mnie kieliszek wspaniałego bimberku,który mi się wylał na kanapę!!!! Tak mi rączka zadrżała-i nie był tu winien tenże napój...(mam nadzieję,że plamy NIE będzie???) Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6428078 Napisano: 14.11.2017 00:18:34 w Pomocy!!!!
buka napisał(a):

jakaś mała podpowiedź z actimelem, ktoś coś?  emotka

podbijam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6428042 Napisano: 13.11.2017 22:52:16 w Wkurza mnie...
JAK MNIE WKURZA DESPERADOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6427974 Napisano: 13.11.2017 21:08:43 w SZUKAM....
ktoś może wie na ilu metrach ostatnio był despero? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6427920 Napisano: 13.11.2017 19:26:31 w Popraw sobie humor...
aurorcia napisał(a):

Nie wiem gdzie napisać, tutaj czy wkurza mnie...
Mój 20-letni syn był w weekend w domu (studiuje w innym mieście)i jak już miał wracać to tak się zadumał, uśmiech na twarzy i taki rozmarzony mówi "Już za 3 tygodnie Mikołaj..." i wtedy dotarło do mnie, że myśmy mu nigdy nie powiedzieli, że Mikołaja nie ma i to my... emotka  Co radzicie, powiedzieć mu?

e,no coś Ty?? Chcesz chłopaka narazić na taki szok?! Jak milczeliście tyle czasu to milczcie dalej!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6427479 Napisano: 12.11.2017 23:24:29 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

astronautka napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

astronautka napisał(a):

kampania z królikami... my z mężem też przez 5 lat zachowywaliśmy się jak te króliki i co? i nic....nie chodzi o ilość, ale jakość i jeszcze ta forma przedstawienia problemu....moja ciotka ma króliki, które też się tak "pukały" bez kontroli i rodziły się potem mutanty, bo potem każdy z każdym czy o to chodzi w tej kampanii? za 3 bańki wiele rodzin mogłoby cieszyć się z rodzicielstwa dzięki invitro, albo jeszcze więcej przez inseminację...mnie się ta kampania w głowie nie mieści, szczególnie teraz kiedy jestem w ciąży po tylu latach starań, wyrzeczeń, wpakowania w to pieniędzy, nerwów i czasu....ręce opadają  emotka

Chyba mi umknęło, co to za kampania? 

http://wiadomosci...ja-zagranice/t0ej3z1

o kurde...  emotka

Chyba sobie jaja robią! Zamiast królików Niech wystąpią Ci z rządu i pokażą jak się to robi  emotka

no to ród ludzki wyginie...wyobrażasz sobie taką Kryśkę z Jarusiem???emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0