Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6451306 Napisano: 10.01.2018 23:25:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tak mi jakoś smutno się zrobiło...pomożesz? Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

1mariusz

#6450339 Napisano: 08.01.2018 18:45:39 w Popraw sobie humor...
stamp2 napisał(a):

Ruchomy obrazek.Który wrzucił petardę do WC? emotka

Zakładam jednak ,że to czekolada! SŁODKIE chłopaki!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6449715 Napisano: 07.01.2018 00:10:57 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

mariolakal napisał(a):

1mariusz napisał(a):

sosna napisał(a):

Szukam podpowiedzi, czy Cocollino można kupić jako produkt Surf?

zdradzisz co to za konkurs??

1. Nie można...
2. https://www.smola...r-przedluzaja-swieta

Dzięki za odpowiedź! Tak czytam regulamin i nie wiem ,czy to późna godzina powoduje-ale nie potrafię znaleźć info jakiż to sklep jest :sklepem promocyjnym??? emotka

dżizas. Masz przecież sklep W TYTULE KONKURSU!
LIDL

toż wspominałam coś o późnej godzinie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6449713 Napisano: 07.01.2018 00:07:37 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

1mariusz napisał(a):

sosna napisał(a):

Szukam podpowiedzi, czy Cocollino można kupić jako produkt Surf?

zdradzisz co to za konkurs??

1. Nie można...
2. https://www.smola...r-przedluzaja-swieta

Dzięki za odpowiedź! Tak czytam regulamin i nie wiem ,czy to późna godzina powoduje-ale nie potrafię znaleźć info jakiż to sklep jest :sklepem promocyjnym???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6449706 Napisano: 06.01.2018 23:18:22 w SZUKAM....
sosna napisał(a):

Szukam podpowiedzi, czy Cocollino można kupić jako produkt Surf?

zdradzisz co to za konkurs?? Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6448127 Napisano: 02.01.2018 23:23:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
z taką wielką nadzieją odebrałam dzisiaj warszawski numer-a to jakieś babsko chciało mnie ubezpieczyć...emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6446592 Napisano: 28.12.2017 22:13:04 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Krew dla dziecka z taką-to-a-taką ciężką chorobą i numer telefonu podany w KILKULETNIM już ponoć spamie, zdzierającym od ludzi spore sumy, na FB mnie wkurza maksymalnie. emotka emotka

dostałam-puściłam dalej! emotka  a potem nie ma co się dziwić,że ludzi ogarnia znieczulica!!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6444711 Napisano: 20.12.2017 23:02:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
myślałam,że chłopcy napiją się heniusia...
no cóż pomyliłam się... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6441796 Napisano: 13.12.2017 23:58:47 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taka oszczędna i szkoda mi pieniędzy nawet na potrzebne rzeczy... Od dawna marzy mi się blender z prawdziwego zdarzenia. I znalazłam fajną okazję, przeceniony na 999 zł, plus dostałabym za niego 25% zwrotu, czyli wyszedłby jakieś 750 zł... Taki akurat na moje potrzeby do robienie maseł orzechowych, sorbetów i koktajli. Ale oczywiście szkoda mi kasy. Już miałam zamawiać, ale zaraz sobie pomyślałam, a czy potrzebuję tego? A czy to rozsądne? A może dalej męczyć się ze starym blenderem? W końcu orzechy mogę zjeść w całości, sorbet wymęczyć ręcznym blenderem, koktajl zrobić w starym kielichowym (co z tego, że co jakiś czas wszystko się z niego wylewa  emotka  i jak chcę dorzucić mrożoną truskawkę, to muszę poczekać aż się rozmrozi). I ostatecznie pożałowałam sobie tego blendera, bo przecież kasę trzeba na czarną godzinę odkładać. Nie wiem, czy to jeszcze rozsądek czy już przesadne chomikowanie oszczędności. 

Mam to samo, jakbym to ja napisała  emotka

Albo ja.. 
Nową sokowirówke już trzeci rok kupuje emotka

I dlatego uwielbiam tu wchodzić!!!emotka  Jak to miło się dowiedzieć,że takich szajb...ów jak ja jest WIĘCEJ!!!emotka  Z sokowirówką tak długo zwlekałam,że Bozia w końcu rzekła:a niech ją już wreszcie wygra bo przecież następne 10 lat będzie kombinować jak jej NIE kupić!!! emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6441158 Napisano: 12.12.2017 23:28:35 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

mój (kot) był kiedyś na gigancie 2 tygodnie, także wyszaleje się i wróci emotka  

Szkoda, że faceci nie mają tak, jak koty emotka

W sensie, że szkoda, że nie wracają, czy raczej szkoda, że nie dadzą kobiecie 2 tygodni spokoju? emotka

Szkoda,że nieprędko wracają jak się wyszumieją emotka

a Twój tata w końcu wrócił?

Jezzzu co Wy macie za facetów???????? Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

1mariusz

#6440565 Napisano: 11.12.2017 22:34:54 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wkurzył mnie Leclerc....ostatnio zrobiłam tam zakupy konkursowe na Milke i Wedla, dzień później siadam do pisania i wysyłania tekstów...a tu paragony z Auchan! Mąż sugerował jakąś chorobę (w żartach rzecz jasna), koleżanka z forum przemęczenie emotka  a mnie krew ze złości zalewała, bo przecież wiem gdzie byłam! Noc minęła nerwowo, z rana wzięłam syna pod pachę i pędem do Leclerca. Mina Pani bezcenna, gdy tłumaczę Jej, że chora nie jestem i tutaj zrobiłam zakupy, ale paragony i wydruki  mam z Auchan. Pani o dziwo od razu uwierzyła i sprawdziła w systemie moje zakupy...okazało się, że na serwisie pomylili drukarki i kasa nr 1 drukowała paragony dla Auchan  emotka   Co prawda dostałam tylko wydruk z systemu, bo paragon z leclerca nie istniał, ale cieszę się, że pomimo przemęczenia nie straciłam jeszcze głowy  emotka

Niebywałe.Nie wiedziałam,że takie coś jest w ogóle możliwe emotka

Nosz kurde! I nikt z obsługi tego NIE zauważył?????emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

1mariusz

#6439980 Napisano: 10.12.2017 23:02:32 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Pojechałam na tygodniowy wypad w ciepłe kraje i idąc po plaży przygrzmociłam noga o kamień i krach...palec złamany. I to ostatniego dnia...
Powrót i zamiast do roboty to przymusowe L4.. Masakra i to przed Świętami. Nic nie ogarnięte, a do tego mobilność na poziomie -10 emotka
i do tego tak boli emotka

szczęście w nieszczęściu, że ostatniego, a nie pierwszego emotka

No właśnie ! Ciesz się,że jednak to był OSTATNI dzień!( Ja zaliczyłam baaardzo bolesną glebę pierwszego dnia!) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6439971 Napisano: 10.12.2017 22:51:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj w naszej lokalnej ,,rozgłośni radiowej" wygrałam w konkursie urodzinowym kolacyjkę!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6439403 Napisano: 08.12.2017 22:52:08 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to za tajemnicze numerki na zawleczce od coli??? emotka

To chyba ze starej loterii, bo na tych świątecznych puszkach nie ma.

ale termin ważności na puszkach jest koniec października 2018! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6439401 Napisano: 08.12.2017 22:47:22 w SZUKAM....
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to za tajemnicze numerki na zawleczce od coli???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6439399 Napisano: 08.12.2017 22:41:59 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bajka ,normalnie BAJKA!!!Wielkie GRATULACJE!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6436957 Napisano: 04.12.2017 20:36:42 w SZUKAM....
Szukam pomocy przy Heniusiu,jestem skłonna oddać Buffa!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6436525 Napisano: 03.12.2017 23:06:51 w SZUKAM....
ivanotta napisał(a):

cb656 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Podpowie ktoś jak ustrzelić bufkę w actimelu emotka ?


Rejestracja udziału w Loterii oraz zgłoszenie kodu mogą być dokonywane codziennie w czasie od dnia 3 listopada 2017 roku do dnia 22 grudnia 2017 roku (od poniedziałku do niedzieli), wyłącznie w godzinach od 8:00 do 20:00. W pozostałych godzinach możliwość rejestracji i zgłoszenia kodu jest zablokowana przez Organizatora.

Rejestrując kod należy mruczeć Zaklęcie Zaklinające Trafienie. Mruczando oczywiście w radosnej tonacji C-dur.
I już. emotka emotka

Podobno jak się wypowie podobne zaklęcie o północy przy pełni  to jeszcze smolar coś sypnie z loterii kolejnego dnia emotka

Ale to koniecznie na rozstaju dróg mając czarnego kota w worku na plecach...emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

1mariusz

#6436374 Napisano: 03.12.2017 10:55:32 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

mariolakal napisał(a):

dolly napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Dzisiaj doszedł aparat z actimela ale żadnego dodatku w postaci :gwarancji,protokołu przekazania nagrody,czy jakichś gratulacji ZERO! Kurczę w poniedziałek dziewczyna chce go kupić ale bez tych świstków???Co robicie w  takiej sytuacji?Ktoś coś doradzi? emotka

Mówimy, ze to nietrafiony prezent, dlatego bez dokumentow i dlatego sprzedajemy taniej emotka

Nie każdy nabiera się na taką teorię... Są ludziska, które drążą temat... Wiem coś o tym...  emotka

Kwestia asertywności emotka
czasami drążą, ale wtedy ucina się temat i tyle.
Mnie kiedyś facet chciał naciągnąć na umowę kupna - sprzedaży na 500zł

Dziękuję za podpowiedziemotka emotka  człowiek uczy się całe życie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6436082 Napisano: 02.12.2017 00:27:45 w SZUKAM....
Dzisiaj doszedł aparat z actimela ale żadnego dodatku w postaci :gwarancji,protokołu przekazania nagrody,czy jakichś gratulacji ZERO! Kurczę w poniedziałek dziewczyna chce go kupić ale bez tych świstków???Co robicie w  takiej sytuacji?Ktoś coś doradzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0