Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 1mariusz

1mariusz

#6492609 Napisano: 27.05.2018 00:00:05 w Dziś cieszę się z.....
ziolko napisał(a):

1mariusz może dlatego, że przy niektórych książkach NIE DA SIĘ nie kwiczeć z radości... emotka   emotka
Kiedyś czytałam historie fanek książek J.Ch. to jedna napisała, że poszła do szpitala rodzić, dzień przed porodem zaczęła czytać bodajże "Lesia", musiała iść do toalety (mimo zakazu wstawania), bo tak się śmiała, że cały oddział to słyszał  emotka emotka
Inna podczas porodu pękała ze śmiechu z tych książek  emotka
A ja pękałam, jak ten duński policjant mówił po polsku.. masakra  emotka emotka

Jednym słowem,masz parszywy dzień -sięgnij po klasyka!!!emotka  NA PEWNO POMOŻE!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6492605 Napisano: 26.05.2018 23:34:11 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

My kiedyś daliśmy rodzinie domowej roboty czerwone wino, osobiście przez nas zakorkowane i zalakowane. Położyli je sobie w nowej, pięknej białej kuchni na specjalnej poziomej półeczce na wino. I pewnej nocy "się odkorkowało"... Widok prawdopodobnie był podobny do tego co u Ciebie, tylko było bardziej czerwono... Do dziś na imprezach rodzinnych "wspominają" jak ich piękne białe meble i piękne białe ściany i piękny biały sufit trzeba było czyścić z naszego CZERWONEGO wina...  emotka emotka   emotka

Ech, wróciły wspomnienia... emotka
Polecam wszystkim na deszczowy/nudny/gorszy dzień lekturę "Wszystko czerwone" Joanny Chmielewskiej. Masakreska emotka

"Opanowany przezeń język wydawał się dość oryginalny, zdradzał niekiedy naleciałości jakby biblijne i stał w niejakiej sprzeczności z przyjętą w Polsce powszechnie gramatyką, niemniej jednak dawało się go zrozumieć.
- Kogo zewłoka pani życzy sobie tu? - spytał bardzo uprzejmie i równie stanowczo, na nowo otwierając swój notes
- Ucho moje słyszało. Jakiego zewłoka, pragnie wiedzieć. Bez zwłoki.
- Zewłoka bez zwłoki - powtórzył z pewnym trudem i wyraźnym upodobaniem, najwidoczniej delektując się bogactwem subtelności polskiego języka."

Bardzo miło mnie zaskoczyłeś! Kogo jak kogo ale Ciebie NIE podejrzewałabym o czytanie Chmielewskiej i jeszcze żeby publicznie  się tym chwalić!!!emotka  Uwielbiam J.Ch. ale jej książki-a zwłaszcza "Wszystko czerwone" staram się czytać gdzieś w zaciszu. Nie wiem dlaczego ludzie tak mi się dziwnie przyglądająemotka ... Wyświetl w wątku >>
1 leoniu 0

1mariusz

#6492562 Napisano: 26.05.2018 17:45:25 w SZUKAM....
A wiesz,że nawet n
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Czy ktoś kojarzy konkurs,jakąś akcję,zgłoszenie par. z zakupem czegokolwiek firmy BOSCH ? Gdzieś coś mi świta ale nie potrafię tego znaleźć! Może komuś coś się przypomina?? emotka

pionas ratuj, wyszukiwarka nie działa emotka
https://www.e-kon...h-wygraj-1500zl.html

jednak jestem chory?
https://www.e-kon...j/wyniki?item1=bosch - 3 strona...

No masz Mistrza normalnie emotka
A popatrz - ludzie nie mogą znaleźć... cuda wianki na kiju jakieś emotka

HA,HA,HA !! A wiesz,że nawet nie wpadłam na to żeby tego szukać w naszej bazie?!?!?!emotka  Pamiętam,że trzymałam taką ulotkę FIZYCZNIE W ŁAPCE i dzisiaj od rana szukam tego z pianą na ustach... PANOWIE ,WIELKIE DZIĘKI!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6492556 Napisano: 26.05.2018 17:11:37 w SZUKAM....
Czy ktoś kojarzy konkurs,jakąś akcję,zgłoszenie par. z zakupem czegokolwiek firmy BOSCH ? Gdzieś coś mi świta ale nie potrafię tego znaleźć! Może komuś coś się przypomina??emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6489471 Napisano: 14.05.2018 22:32:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wreszcie po tak długiej przerwie i ja mogę się tu wpisać!emotka W zeszłym tygodniu załapałam się na testowanie dezodorantu ,potem przyszedł sms o wygranej poduszce z carex.Na drugi dzień wracam z pracy ,a tu coś pac mi na rękę-ptaszkowi nie podobała się moja bluzka w paski -więc dołożył coś od siebie! No ładny rzucik mu nawet wyszedł! Pycho mi się rozciągnęło w uśmiechu dookoła głowy-OJ,COŚ BĘDZIE!! Po obiedzie przyszedł sms ,że moja pamiątka ślubna wygrała drukarkę z wedla, a za chwilę ja odczytałam meila,że jestem dumną posiadaczką kina domowego!!! Przeprowadzam się do parku-ptaszki jestem do waszej dyspozycji!!!emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6489095 Napisano: 13.05.2018 22:52:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

1mariusz napisał(a):

ace napisał(a):

czy w ptasim mleczku wystarczy zachować przykrywkę z kodem? czy koniecznie musi być całę opakowanie?

na wszelki wypadek zachowałam całe i takie CAŁE wcisnęłam do koperty i jutro wysyłam .

ok dzięki emotka To też zachowam całe. Choć brat już zdążył rozczłonować na 2 części i jedną wyrzucił emotka Ale już wyciągnął z makulatury emotka ciekawe czy w 2 czesciach będzie ok emotka

niech sobie spasują!!emotka wydaje mi się,że raczej im chodziło o to żeby cwaniaczki nie "pożyczały "sobie wieczek w sklepie Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

1mariusz

#6489093 Napisano: 13.05.2018 22:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

czy w ptasim mleczku wystarczy zachować przykrywkę z kodem? czy koniecznie musi być całę opakowanie?

na wszelki wypadek zachowałam całe i takie CAŁE wcisnęłam do koperty i jutro wysyłam . Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6488915 Napisano: 12.05.2018 23:15:37 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

1mariusz napisał(a):

superloser napisał(a):

1mariusz napisał(a):

assal napisał(a):

1mariusz: To zależy od agencji. Ja tak chciałam przyoszczędzić raz u smolara i druga nagroda nie dotarła. Niestety, nie miałam potwierdzenia nadania na drugie dane  emotka   

A na dowodzie nadania listu poleconego mam imię swoje i męża.

Ale REGULAMINU nie przeczytałaś ;


11.9  Jedna  osoba  oraz  osoby  z  jednego  gospodarstwa  domowego  (przez  termin „gospodarstwo domowe”  organizator  rozumie  ten  sam  adres  zamieszkania, korespondencyjny  lub  zameldowania  uczestników  loterii),  a  także  na  ten  sam  numer rachunku  bankowego  można  w  ramach  całej  loterii  otrzymać  maksymalnie  trzy  nagrody,  tj. tylko  i  wyłącznie  jedną  nagrodę  tygodniową  I-go stopnia  oraz  tylko  i  wyłącznie  jedną  nagrodę tygodniową  II-go  stopnia  oraz  tylko  i  wyłącznie  jedną  nagrodę  główną...

no teraz to idę po coś do barku...buuuuu emotka

U Smolara niestety przeważnie jest takie ograniczenie emotka

a ja się głupia zasugerowałam  tymi trzema wygranymi...i pomyśleć,że dzieciaka się ostatnio czepiałam ,że ma czytać ze zrozumieniememotka ! Teraz powinnam napisać coś o jabłku i jabłoni...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6488912 Napisano: 12.05.2018 23:01:58 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

1mariusz napisał(a):

assal napisał(a):

1mariusz: To zależy od agencji. Ja tak chciałam przyoszczędzić raz u smolara i druga nagroda nie dotarła. Niestety, nie miałam potwierdzenia nadania na drugie dane  emotka   

A na dowodzie nadania listu poleconego mam imię swoje i męża.

Ale REGULAMINU nie przeczytałaś ;


11.9  Jedna  osoba  oraz  osoby  z  jednego  gospodarstwa  domowego  (przez  termin „gospodarstwo domowe”  organizator  rozumie  ten  sam  adres  zamieszkania, korespondencyjny  lub  zameldowania  uczestników  loterii),  a  także  na  ten  sam  numer rachunku  bankowego  można  w  ramach  całej  loterii  otrzymać  maksymalnie  trzy  nagrody,  tj. tylko  i  wyłącznie  jedną  nagrodę  tygodniową  I-go stopnia  oraz  tylko  i  wyłącznie  jedną  nagrodę tygodniową  II-go  stopnia  oraz  tylko  i  wyłącznie  jedną  nagrodę  główną...

no teraz to idę po coś do barku...buuuuuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6488909 Napisano: 12.05.2018 22:49:35 w SZUKAM....
assal napisał(a):

1mariusz: To zależy od agencji. Ja tak chciałam przyoszczędzić raz u smolara i druga nagroda nie dotarła. Niestety, nie miałam potwierdzenia nadania na drugie dane  emotka   

A na dowodzie nadania listu poleconego mam imię swoje i męża. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6488908 Napisano: 12.05.2018 22:48:33 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Udało mi się wygrać z Amino w Biedronce 100 zł i mąż również 100zł -tego samego dnia .Chciałam przyoszczędzić i dane + dowody zakupu wysłałam w jednym liście. Teraz widzę ,że przelew przyszedł tylko jeden.Czy ktoś miał może podobną sytuację i podpowie -czy i jak dalej działać? Nigdy nie składałam żadnej reklamacji! emotka

a tam nie było ograniczeń na gospodarstwo domowe?

Było coś takiego,że jedna osoba może wygrać 3 nagrody,lub jeden ,,dom" 3 razy! To i tak mieściliśmy się ilościowo. Na dowodzie nadania mam zaznaczone imię swoje i męża. Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6488903 Napisano: 12.05.2018 22:27:16 w SZUKAM....
Udało mi się wygrać z Amino w Biedronce 100 zł i mąż również 100zł -tego samego dnia .Chciałam przyoszczędzić i dane + dowody zakupu wysłałam w jednym liście. Teraz widzę ,że przelew przyszedł tylko jeden.Czy ktoś miał może podobną sytuację i podpowie -czy i jak dalej działać? Nigdy nie składałam żadnej reklamacji! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6486695 Napisano: 05.05.2018 09:07:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jakoś już nawet nie chce mi się tu wpisywać... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6486069 Napisano: 30.04.2018 22:40:58 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!! Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...

Dziś cieszę się, że mieszkam w jakimś w miarę normalnym mieście, gdzie ta procedura przebiega zwykłym trybem i bez znajomości gotowy paszport dostaję do ręki w dwa tygodnie od złożenia wniosku, jeszcze z uprzejmym powiadomieniem przez telefon "Zapraszamy do odbioru, książeczka czeka, udało się skrócić cykl". emotka

Gdy zobaczyliśmy ten kłębiący się tłum pod drzwiami.Mąż z przerażeniem stwierdził:czasem nie graj o wyjazd do Rosji!!
Cebuś-powiem tak:ZAZDROSZCZĘ!! Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6486057 Napisano: 30.04.2018 21:51:29 w Dziś cieszę się z.....
Że po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!!Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...   Aż się zastanawiałam ,czy nie wpisać tego w MDW ?!emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

1mariusz

#6483859 Napisano: 22.04.2018 21:11:38 w co chcielibyście wygrać?
Na tą chwilę to ucieszyłoby mnie wszystko!! Ale jakbym zajechała pod blok wygraną furą to...emotka Wyświetl w wątku >>

1mariusz

#6481021 Napisano: 10.04.2018 22:48:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku-KOCHAM CIĘ!!(Ale TY o tym wiesz!) Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6480611 Napisano: 09.04.2018 20:37:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dawno już nie czułam takiego totalnego,bezgranicznego,nieutulonego żalu,rozgoryczenia,rozczarowania... Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6478057 Napisano: 28.03.2018 21:52:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku wiesz,że jutro czwartek? Może na zajączka dostanę tego wyczekiwanego sms-a? Ty już wiesz jaki! (Ewentualnie może być każdy inny!!)emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

1mariusz

#6476939 Napisano: 25.03.2018 23:51:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
mamuska085 napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

[quote=jokan]

rufus napisał(a):



emotka


no gratuluję szczęścia, chciałabym mieć chociaż połowę....

Z 6tego marca jeszcze większe szczęście. emotka

to są wg mnie kpiny, nie wierzę aż w takie szczęście...

Normalnie nie wierzę emotka To się przyjrzyjcie ,że tam występuje jeszcze damska wersja J.z tej Cięciny... Wyświetl w wątku >>
0 0