Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Halszka

Halszka

#6265593 Napisano: 07.10.2016 10:55:09 w Informują
emotka SMS z Olimpiada w Intermarche ze nie odesłane są dane laureata a nie było informacji o wygranej!? Wow Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6265039 Napisano: 06.10.2016 11:49:12 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

harnas napisał(a):

Więc oficjalne Info: produkty Winiary są jako jedyne w określonych cenach. Albedo ma te ceny, podobnie opis jest indywidualny dla produktów Winiary, nawet jeśli nie ma tego na paragonie, a no i Pani mówiła, że trzeba koniecznie dzwonić, bo oni sobie kolorują numery, które się "odezwały" emotka

ooo no i sprawa opisów paragonów rozwiązana-+ dla Albedo

i jak sobie ten numer pokolorują to ma to wpływ na losowanie? masz szanse bo się angażujesz czy nie, bo zawracasz gitarę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6264513 Napisano: 05.10.2016 12:10:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

mia napisał(a):

monisss napisał(a):

czy wyrzucacie już korki z Żywiec Zdrój i opakowania z Familijnych? ja nic nie wygrałam ale łudziłaś się na jakieś rezerwy.. ? inne praagony sobie moga leżeć ale te opakowania i korki zajmują mi za dużo miejsca w mojej szufladzie skarbów emotka

No właśnie... Familijne! Całe lato wszyscy moi goście obowiązkowo żarli ciasteczka i wafelki Familijnych i grzyb z tego! emotka

heheh u mnie te cole, almette, familijne, mentosy już dały dodatkowe kg.. chyba zacznę to "jedzenie" oddawać ....

Rety... u mnie sterta opakowań po wszystkim.  Właśnie robię porządki w szafkach i znalazłam kilka paczek przeterminowanych cheerosow i laysow blee. W ogole te niektóre słodycze i nawet coca-cola maja bardzo krótkie daty ważności.. już nauczyłem sie patrzeć na daty ale czasem i tak Coś sue trafi... Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6263628 Napisano: 03.10.2016 22:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czeko napisał(a):

Ktoś rejestrował dzisiaj bez żadnych problemów paragony na swiatkiwi? 

poszło, wszystko w porządku. Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6262735 Napisano: 01.10.2016 22:24:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
PatrycjaRT napisał(a):

mdepfs napisał(a):

jeeezuu emotka  nie brałam udziału w tym konkursie i.. SIĘ CIESZĘ. Garbusik jest, kosmonauci z Belvity są, Pan w czerwonych spodenkach na trawce, bliźniaczki klasycznie i wiele wiele innych emotka  nudą powiewa i cwaniactwem jak dla mnie. Ale nagrodzonym gratuluję, bo jest parę fajnych (dla mojego oka) nowych prac emotka

Jeszcze Pani na drabinie, impreza na plaży (aktualnie prawie to samo zdjęcie jest z Browarem Perła w ręku), impreza na plaży na fototapecie, zdjęcie z tv to pomysł innej osoby z konkursu oshee, włosy serca...
Ale i tak nic nie pobije wyboru niedorobionej grafiki na pierwsze miejsce  emotka
Ja nie brałam udziału, ale w sumie szkoda. Łatwo można było coś wygrać.

o rety... brak słów... całe szczęście umknął mi ten konkurs...
Uważam, że każda szanująca się agencja reklamowa powinna zatrudnić konkursowicza z kilkuletnim stażem, który uswiadomiłby Komisję jakie prace trafiają do konkursu emotka Wtedy może nawet autorzy tych wciąż powielanych motywów ruszyli by głowa po coś nowego, bo wierzę ze maja wyobraźnię, potrafią... i nagradzane byłyby świeże pomysły. No chyba że agencje też nagradzają to wszystko z pełna premedytacją? Nie wiem co myśleć...?! Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

Halszka

#6260672 Napisano: 27.09.2016 19:02:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ehh... Już zapomniałam, jak to jest cieszyć sie z wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6258857 Napisano: 23.09.2016 11:15:44 w Biedronka
aleksiak napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

no kto jak nie ja? no kto znowu nic nie trafił? emotka

Jeszcze ja emotka

i ja ....

emotka

I u mnie nic Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6258013 Napisano: 21.09.2016 21:21:41 w Kaufland konkursy
gracet napisał(a):

czy mógłby mi ktoś przeslać treść smsa, prooooosze, moja mama nie potrafi mi go odczytać:)

Kaufland:P&G troszczy sie... do 25 09 na kaufland@tqg.pl przeslij dane wymagane w pkt 13 regulaminu Wymagany adres zameld. Zalacznik nie moze przekraczac 1 M Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6257788 Napisano: 21.09.2016 15:47:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland x2 emotka Jup jup Jupi! Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6257303 Napisano: 20.09.2016 20:53:51 w Kaufland konkursy
Domino123 napisał(a):

frodo napisał(a):

Były już może wyniki poprzedniego konkursu z bonami?

miałam o to samo pytać emotka

Jeszcze nie. Czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6257301 Napisano: 20.09.2016 20:48:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Halszka napisał(a):

Loteria Kinderbueno "Podróż do świata bueno"
W reg. jest zapis: Laureatowi nagrody nie przysługuje prawo przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. We wszytskich etapach realizacji nagrody Laureat nagrody winien uczestniczyć osobiście.

Jakie macie doświadczenia z takimi zapisami? Nagroda jest imienna? Wyślę zgłoszenie na brata i tylko On będzie mógł skorzystać? Czy tak tylko piszą w reg a Voucher i tak jest in blanco?

Nawet jak jest taki zapis w regulaminie to różnie to bywa, kiedyś miałam mieć imienny a był na okaziciela, innym razem przyszedł na okaziciela (bez moich danych) a w reg był zapis, że nie można będzie przenieś praw emotka Wszystko zależy od "widzimisię"organizatora

Dziekuję, czyli trzeba czekac końca emotka W sumie, chyba na tych 5 planowanych zgłoszeniach skończę bo jak takie jedno miasteczko załapie loterię to i tak zonk hihi Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6257248 Napisano: 20.09.2016 19:26:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

Loteria Kinderbueno "Podróż do świata bueno"
W reg. jest zapis: Laureatowi nagrody nie przysługuje prawo przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. We wszytskich etapach realizacji nagrody Laureat nagrody winien uczestniczyć osobiście.

Jakie macie doświadczenia z takimi zapisami? Nagroda jest imienna? Wyślę zgłoszenie na brata i tylko On będzie mógł skorzystać? Czy tak tylko piszą w reg a Voucher i tak jest in blanco?

Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6256903 Napisano: 20.09.2016 09:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Loteria Kinderbueno "Podróż do świata bueno"
W reg. jest zapis: Laureatowi nagrody nie przysługuje prawo przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. We wszytskich etapach realizacji nagrody Laureat nagrody winien uczestniczyć osobiście.

Jakie macie doświadczenia z takimi zapisami? Nagroda jest imienna? Wyślę zgłoszenie na brata i tylko On będzie mógł skorzystać? Czy tak tylko piszą w reg a Voucher i tak jest in blanco?

Też mnie to interesuje emotka mój mąż ma wygraną nagrodę główną z Black- jazda Porsche o wartości 5 tyś. Termin vouchera mija w grudniu. Jeszcze kilka okazji zostało (bo tam w określonych dniach można zrealizować), do Poznania mamy prawie 700 km, poza tym mąż ciągle za granicą i też mam dylemat... bo niby zapis w regulaminie, że nie można przenieść na osoby trzecie. I tak o to nam pewnie taka nagroda przepadnie emotka  a chętnie odsprzedałabym nawet za grosze emotka

A nagroda już dotarła? Masz konkretne zapisy na dokumentach?

Nie wiem jak puścić te 5 kodów na bueno. Chyba się człowiek niepotrzebnie zastanawia, ale mieć później problem i pluć sobie w brodę to ja dziękuję.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6256890 Napisano: 20.09.2016 09:06:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Kinderbueno "Podróż do świata bueno"
W reg. jest zapis: Laureatowi nagrody nie przysługuje prawo przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. We wszytskich etapach realizacji nagrody Laureat nagrody winien uczestniczyć osobiście.

Jakie macie doświadczenia z takimi zapisami? Nagroda jest imienna? Wyślę zgłoszenie na brata i tylko On będzie mógł skorzystać? Czy tak tylko piszą w reg a Voucher i tak jest in blanco?

Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6256633 Napisano: 19.09.2016 18:55:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
ludzka_istota napisał(a):

kawa z kawiarką Woseba za wczoraj emotka

i u mnie (17,09) Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6255249 Napisano: 15.09.2016 23:58:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i lipaaa nic nie idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6252180 Napisano: 09.09.2016 13:41:05 w Czy informują/ informowali?
malutka456 napisał(a):

Vanish ostatni etap? 

z galerii wyliczyłam jak by było rozwiązanych 6 etapów a wszystkich jest 9.
Chyba ze ktoś chwalił się z VII etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6251919 Napisano: 09.09.2016 09:15:58 w Kaufland konkursy
huda napisał(a):

Ktoś  się  orientuje ile kosztuje almette w Kaufie? Upiekłabym 2 pieczenie w jednym sklepie:)

Szukałam wczoraj na półkach sklepu i Pani z obsługi powiedziała, że w ogóle nie mają Almette Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6250601 Napisano: 06.09.2016 13:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafi323raf napisał(a):

monisss napisał(a):

napisałam swoją dezaprobatę co do wyników w DC Tygryski na FB i mam pytanie, nie mogą mnie o nic oskarżyć?:P
a w temacie, ja nie mam z tego dnia, ale bym nie sprzedała bo liczę na rezerwę emotka

nie, wyjdziesz tylko na kolejną zdesperowaną osobę co do wszystkiego musi się doczepić i nic jej nie pasuje jak nie wygra, czyli najgorszy rodzaj konkursowicza emotka

Akurat kilka minut temu przeglądałam FB i zainteresował mnie Twój wpis. Przyznam ze z ciekawości otworzyłam galerię, ale nie udało mi się znaleźć zdjęcia, które byłoby zgodne z Twoim wpisem... Może później zerknę jeszcze raz i docenię... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Halszka

#6249470 Napisano: 02.09.2016 21:49:42 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
bucik-konkursy napisał(a):

bucik-konkursy napisał(a):

Jestem za zlikwidowaniem czerwonej "łapki w dół" , dlatego że tylko wprowadza niezdrową atmosferę i tak naprawdę jej funkcja dubluje się z czymś, co jest już dawno -  jeśli ktoś uważa, że jakiś wpis jest niewłaściwy, powinien reagować przyciskiem "ZGŁOŚ" .
Zostawić natomiast należy zielone "łapki w górę" , bo to pozwoli społeczności podkreślić, że są jakieś wypowiedzi szczególnie wartościowe, czy że po prostu podzielają tę opinię. No i takie "głosowanie" tylko poprawia humor wszystkim zainteresowanym, nie rodzi kwasów. emotka


joan napisał(a):Czy łapki plusowo-minusowe można by umieścić na środku ekranu i w znacznie
większej odległości od siebie? Wiele osób przegląda forum na tabletach
czy telefonach i wciska łapki przypadkowo emotka

Ewentualnie żeby była możliwość odklikania "błednie" wystawionej opinii? Mnie tez na tel klika sie łapka w dół i teraz głupio człowiekowi.., choć miało być OK- łapka w gore! Wyświetl w wątku >>
0 0