Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika skaki

skaki

#6156914 Napisano: 07.02.2016 20:21:06 w Biedronka
magnus napisał(a):

@asante napisał(a):

Czy ktokolwiek w którejkolwiek Biedronce znalazł te naturalne jogurty Zott? To jedyne, które jem z podanych produktów, a nigdzie nie znalazłam od początku konkursu emotka  

Ja też nie spotkałem,  są tylko desery Monte i jogorty Smakija z tą polewą

Dostępne w sieci sklepów Biedronka: 4x125g Zott Natur Jogurt Naturalny*  *Dostępny od 19.01.2015 lub do wyczerpania zapasów - takie jest info na stronie konkursu, czyli mogło w ogóle nie być Wyświetl w wątku >>
0 0

skaki

#6156787 Napisano: 07.02.2016 12:25:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Orientuje się ktoś co w przypadku, gdy:
Wysłałam pierwsze zgłoszenie i nie otrzymałam na niego potwierdzenia.
Później wysłałam drugie i od razu dostałam e-maila z potwierdzeniem - oczywiście kliknęłam w linka.
Po jakimś czasie doszedł e-mail na to pierwsze zgłoszenie, które też wtedy potwierdziłam.
Oba zgłoszenia na tę samą osobę. Które wezmą pod uwagę?
To, które jako pierwsze dotarło do aplikacji, ale zostało później potwierdzone w linku
czy to, które jako drugie wysłałam, ale szybciej potwierdziłam?
Masło maślane, ale jestem chora i nie umiem tego jaśniej teraz wytłumaczyć XD
Z góry dzięki za info. emotka  

Mi się wydaje, że to korzystniejsze dla Ciebie Wyświetl w wątku >>
0 0

skaki

#6156778 Napisano: 07.02.2016 12:14:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

falus napisał(a):

sydariameki napisał(a):

12:00:52 co dzień to wolniej mi to idzie  :/ Czy jak informują o wygranej to jest napisane miasto, w którym się wygrało?

Skąd ty masz te sekundy ?

wlasnie tez chcialabym to wiedziec emotka

właśnie też nie mogłem skumać odpowiedzi, pobiegłem do kuchni sprawdzać nazwę na plackach w szafce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

skaki

#6156776 Napisano: 07.02.2016 12:12:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
falus napisał(a):

sydariameki napisał(a):

12:00:52 co dzień to wolniej mi to idzie  :/ Czy jak informują o wygranej to jest napisane miasto, w którym się wygrało?

Skąd ty masz te sekundy ?

tortilla, nie informują jakie miasto ani jaki sklep w mieście, najlepiej zadzwonić, żeby nie krążyć i nie szukać - do sklepów emotka mi też zmuliło o 12 Wyświetl w wątku >>
0 0

skaki

#6156482 Napisano: 06.02.2016 13:31:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnike napisał(a):

Ja też na Łódź emotka  ..sklep na Jana Pawła

Też LDZ ale sekund nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0

skaki

#6156404 Napisano: 06.02.2016 12:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć Wszystkim. też wpisałem tagine emotka ale musiałem goglować więc długo mi to zajęło:( Wyświetl w wątku >>
0 0