Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6249735 Napisano: 04.09.2016 12:05:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

a ja bym chciała, żeby taka agencja, każdorazowo, po wyłapaniu fałszywego paragonu, robiła u siebie na stronie wpis omawiający takie zdarzenie, i wykonane przez nią czynności, tzn. powiadomienie policji, nawet z podaniem nazwiska oszusta. Po takiej lekturze może nie jeden by pomyślał, zanim zechce coś kombinować...  

poki co mysle, ze agencje sprawdzaja wyrywkowo bo to dla nich za duzo pracy, chociaz pewnie czesciej niz kiedys i zazwyczaj konczy sie to poza pojedynczymi przypadkami na jedynie niestety nieprzyznaniu danej nagrody emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6249672 Napisano: 03.09.2016 22:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

loteryjny napisał(a):

kemli napisał(a):

jackk76 napisał(a):

barcza napisał(a):

kemli napisał(a):

defed napisał(a):

assal napisał(a):

Barcza: W zeszłym roku dziewczyna na forum też miała podróbki. Sprzedała komuś paragon, ktoś na paragon zagrał, wygrał główną i była wpadka. Tyle mogę napisać. 

Jestem porażona - falsyfikaty na handel?  emotka  emotka  Nie, że nie wierzę w wasze informacje... tylko... po prostu SZOK!

no ale to chyba nie była jakaś "stara" forumowiczka?  emotka  aż strach teraz kupować paragony na forum emotka

widzicie do czego ludzie są zdolni straszne emotka

Dobrze byłoby, gdyby w przypadku cenniejszych nagród wszystkie paragony były sprawdzane pod kątem oryginalności - przestałoby się opłacać cwaniaczkom drukowanie

Chyba Smolar weryfikuje oryginalność paragonów. Ale jak z resztą... Pewnie jeżeli chodzi o samochody to tak. 

słyszałem od znajomej o przypadku gdy Smolar zgłosił jakiegos laureata większej nagrody na policje bo wysłał podróbkę, ale ile w tym prawdy to nie wiem emotka mam nadzieję, że rzeczywiscie sprawdzają, przynajmniej tak mówią.

No ale jak można zrobić takie podróbki? Może ją jestem nie kumata ale przecież przez ksero nie da się dać rolki do kasy a papier różni się i to duuzo. No przeciez  kas fiskalnych w domu raczej nie mają .
Jakoś mi ciężko sobie to wyobrazić jak oni to robią :-D

jakos robią.. perspektywa łatwiejszego zarobku kusi, ale spokojnie, jesli w koncu popadnie na takiego kontrola to po zawiasach odechce mu sie tego na jakis czas emotka Wyświetl w wątku >>
1 kristof23 0

loteryjny

#6249636 Napisano: 03.09.2016 20:38:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kemli napisał(a):

jackk76 napisał(a):

barcza napisał(a):

kemli napisał(a):

defed napisał(a):

assal napisał(a):

Barcza: W zeszłym roku dziewczyna na forum też miała podróbki. Sprzedała komuś paragon, ktoś na paragon zagrał, wygrał główną i była wpadka. Tyle mogę napisać. 

Jestem porażona - falsyfikaty na handel?  emotka  emotka  Nie, że nie wierzę w wasze informacje... tylko... po prostu SZOK!

no ale to chyba nie była jakaś "stara" forumowiczka?  emotka  aż strach teraz kupować paragony na forum emotka

widzicie do czego ludzie są zdolni straszne emotka

Dobrze byłoby, gdyby w przypadku cenniejszych nagród wszystkie paragony były sprawdzane pod kątem oryginalności - przestałoby się opłacać cwaniaczkom drukowanie

Chyba Smolar weryfikuje oryginalność paragonów. Ale jak z resztą... Pewnie jeżeli chodzi o samochody to tak. 

słyszałem od znajomej o przypadku gdy Smolar zgłosił jakiegos laureata większej nagrody na policje bo wysłał podróbkę, ale ile w tym prawdy to nie wiem emotka mam nadzieję, że rzeczywiscie sprawdzają, przynajmniej tak mówią. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6199368 Napisano: 19.05.2016 12:50:46 w Smolar
ziolko napisał(a):

a ja zapomniałam dodac, że tzw. mugol pospolity kupi produkty na jedno zgłoszenie, bo nie przyjdzie mu do głowy kupować na kilka-kilkanaście paragonów i wysyłać tyle samo, albo i więcej, zgłoszeń. 

Więc różne agencje żyją przede wszystkim z konkursowiczów i w mniejszym stopniu z tzw. zwykłych ludzi, którzy zobaczyli plakat czy ulotkę i wzięli udział w konkursie.

no agencje zyja z konkursowiczow, natomiast sponsorom zalezy na mugolach w liczbie mnogiej aby kupili dany produkt, wyprobowali go i polubili dana markę. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6199322 Napisano: 19.05.2016 12:01:19 w Smolar
Sami sobie podcinacie gałąź na której siedzicie tymi ciągłymi spekulacjami, teoriami spisków donosami do agencji i sponsorów itd., oni i tak to wyrzucają do kosza. Może niech niektórzy z was wezmą się do roboty, zaczną inwestować więcej kasy i pracy w konkursy a przestaną liczyć na wygraną - bo przecież wysłałem(am) 2 - 3 zgłoszenia i nie wygrałam(em) (!) Jak tak dalej pójdzie to Smolar i inne agencje przestaną przez to robić konkursy i loterie i ciekawe co wtedy niektórzy z was będą robić, zbierać butelki?
Tak czy inaczej życzę wszystkim wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6197959 Napisano: 17.05.2016 11:52:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
zaczytana-pola napisał(a):

asiatko napisał(a):

gratki Rio i II kresek
loteryjny Ty lubisz kumulacje, więc życzę co najmniej bliźniąt emotka

Niech będzie z przytupem, jak w tych loteriach- sześcioraczki emotka

A tak serio- przede wszystkim szczęśliwych 9 miesięcy i spokojnych 18 kolejnych lat emotka Gratuluję emotka

dzieki ale lepiej nie 6raczki bo jak ja je wyzywie jak sie konkursy skoncza a 500+ pewnie kiedys zabiorą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6197897 Napisano: 17.05.2016 11:13:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
dziekuje fajne uczucie po 1 roku ciezkiej harówy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6197882 Napisano: 17.05.2016 11:06:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Moja największa wygrana może troche nietypowa ale - 2 paski na tescie ciązowym żony, będe ojcem! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6197788 Napisano: 17.05.2016 00:22:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie pare biletów ze Smolarowego Lidla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6196685 Napisano: 13.05.2016 22:30:50 w Czy informują/ informowali?
barcza napisał(a):

czy Smolar Tesco coca cola  lub carrefour  piwo informował emotka

informowali w miarę na bieżąco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6195937 Napisano: 12.05.2016 23:24:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
bilety na Euro z Makro emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6187404 Napisano: 22.04.2016 13:29:50 w Informują
jola_asia napisał(a):

loteryjny napisał(a):

informują z coli Tesco i Coli Carrefour emotka

sms czy dzwonią?

jola_asia smsuja (smsy przed godz. 13), nie wiem czy dzienne tez ale tu akurat tygodniowe, czyli odpowiednio TV i Bilet + karta, a zeby sie nie posypały na mnie hejty to od razu mowie, ze wygralem tylko w 1 z tych loterii (bilet na jakies 9 zgloszen) a w drugiej wygrała znajoma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6187399 Napisano: 22.04.2016 13:23:38 w Informują
informują z coli Tesco i Coli Carrefour emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186869 Napisano: 21.04.2016 11:54:34 w SZUKAM....
loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ameryka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

termitek99 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Neutrogena w Tesco nie informowała? Wyslalem 150 zgłoszen to moze akurat wpadnie cos emotka emotka


Jeszcze nie. Najpierw będzie oświadczenie na stronie. Ten sam numer paragonu wysłałeś 150 razy?

10 paragonow 15 razy emotka

Polskie cwaniactwo - Brawo Ty

to loteria byla?

brak słów... ja nie mam czasu, ale koniecznie trzeba to zgłosić do Smolara i wyżej emotka   w loteriach Smolara w tym roku wygrałam na ponad 7 lat pierwszy raz... nigdy nie wysyłam numeru paragonu więcej niż raz.... a tu proszzz... taki loteryjny 7 pralek i inne nagrody w hurtowej ilości? Śmieszne emotka   a poważnie obserwuje Smolara, bo.. jest tak jak dziś ten 20 kwietnia roku Pańskiego 2016 a ta agencja ogarnia jakieś 83% rynku emotka  jak tak dalej będzie to w 2016 potroi obroty? tylko zaraz, bo przy loteriach, w których losy są wybierane z urny to chyba trzeba pół Tajgi wyrąbać emotka   a uwiarygodniających filmików z losowań na yt nie ma do dziś... TAK NIE MOŻE BYĆ, ŻE LOTERYJNY KILKANAŚCIE RAZY ZGŁASZA TE SAME PARAGONY! człowieku to loteria ograniczona przepisami jakie Ci się pewnie nie mieszczą w głowie chociaż google za free.. jak się już jawnie do takich przekrętów na forum przyznałeś to lepiej z własnej woli zwróć te pralki i inne nagrody tak wygrane, bo przez takich jak Ty mogą kary zapłacić i inni czy wygrali czy nie, a agencja może iść z torbami... skąd się tacy ludzie biorą? w dobie netu? ale i tak intuicja podpowiada mi, że ten nick to fake... 

hipokrytów coraz wiecej na tym forum emotka w loteriach i nie tylko 80 % lub wiecej osob tu dubluje paragony (jestem w stanie wymyslic na taki konkurs nawet kilkadziesiat hasel, wiec tez sie musze napracowac) , taaak wysyłasz 1 paragon raz....yhyy i masz racje - dalej mysl, ze jestem fake`m emotka

no cóż każdy sądzi według siebie.... wygrywające liczby w lotto też znasz na 80% lub więcej? emotka

giulietta Ty ciagle widzisz problem na forum, ciagle widzisz podstępy, komentujesz itd, zajmij się wysyłaniem swojego "1 smsika z 1 numerku telefonku" na konkurs i zyczę Ci powodzenia emotka a dla Ciebie niech będzie, że nie istnieje i nic nie wygrywam a tylko trolluje emotka

 nawet widzisz, co ja widzę?  emotka  emotka  1 smsikiem też da się wygrać  emotka  a teraz zadzwoń do US lub adwokata i dowiedz się co robisz... 

giulietta koniec tego tematu emotka a pomyslec, ze kiedys mialem Cie nawet poprosic o zakupy na konkurs, pewnie bys mnie wtedy przeswietlila z 5 razy emotka zanim bys kupila emotka poza tym z powietrza bierzesz info ile pralek w Persilu wygrałem, co to Cie, liczysz?.... itede

Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186866 Napisano: 21.04.2016 11:51:19 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ameryka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

termitek99 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Neutrogena w Tesco nie informowała? Wyslalem 150 zgłoszen to moze akurat wpadnie cos emotka emotka


Jeszcze nie. Najpierw będzie oświadczenie na stronie. Ten sam numer paragonu wysłałeś 150 razy?

10 paragonow 15 razy emotka

Polskie cwaniactwo - Brawo Ty

to loteria byla?

brak słów... ja nie mam czasu, ale koniecznie trzeba to zgłosić do Smolara i wyżej emotka   w loteriach Smolara w tym roku wygrałam na ponad 7 lat pierwszy raz... nigdy nie wysyłam numeru paragonu więcej niż raz.... a tu proszzz... taki loteryjny 7 pralek i inne nagrody w hurtowej ilości? Śmieszne emotka   a poważnie obserwuje Smolara, bo.. jest tak jak dziś ten 20 kwietnia roku Pańskiego 2016 a ta agencja ogarnia jakieś 83% rynku emotka  jak tak dalej będzie to w 2016 potroi obroty? tylko zaraz, bo przy loteriach, w których losy są wybierane z urny to chyba trzeba pół Tajgi wyrąbać emotka   a uwiarygodniających filmików z losowań na yt nie ma do dziś... TAK NIE MOŻE BYĆ, ŻE LOTERYJNY KILKANAŚCIE RAZY ZGŁASZA TE SAME PARAGONY! człowieku to loteria ograniczona przepisami jakie Ci się pewnie nie mieszczą w głowie chociaż google za free.. jak się już jawnie do takich przekrętów na forum przyznałeś to lepiej z własnej woli zwróć te pralki i inne nagrody tak wygrane, bo przez takich jak Ty mogą kary zapłacić i inni czy wygrali czy nie, a agencja może iść z torbami... skąd się tacy ludzie biorą? w dobie netu? ale i tak intuicja podpowiada mi, że ten nick to fake... 

hipokrytów coraz wiecej na tym forum emotka w loteriach i nie tylko 80 % lub wiecej osob tu dubluje paragony (jestem w stanie wymyslic na taki konkurs nawet kilkadziesiat hasel, wiec tez sie musze napracowac) , taaak wysyłasz 1 paragon raz....yhyy i masz racje - dalej mysl, ze jestem fake`m emotka

no cóż każdy sądzi według siebie.... wygrywające liczby w lotto też znasz na 80% lub więcej? emotka

giulietta Ty ciagle widzisz problem na forum, ciagle widzisz podstępy, komentujesz itd, zajmij się wysyłaniem swojego "1 smsika z 1 numerku telefonku" na konkurs i zyczę Ci powodzenia emotka a dla Ciebie niech będzie, że nie istnieje i nic nie wygrywam a tylko trolluje emotka

 nawet widzisz, co ja widzę?  emotka  emotka  1 smsikiem też da się wygrać  emotka  a teraz zadzwoń do US lub adwokata i dowiedz się co robisz... 

giulietta koniec tego tematu emotka a pomyslec, ze kiedys mialem Cie nawet poprosic o zakupy na konkurs, pewnie bys mnie wtedy przeswietlila z 5 razy emotka zanim bys kupila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186846 Napisano: 21.04.2016 11:41:04 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ameryka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

termitek99 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Neutrogena w Tesco nie informowała? Wyslalem 150 zgłoszen to moze akurat wpadnie cos emotka emotka


Jeszcze nie. Najpierw będzie oświadczenie na stronie. Ten sam numer paragonu wysłałeś 150 razy?

10 paragonow 15 razy emotka

Polskie cwaniactwo - Brawo Ty

to loteria byla?

brak słów... ja nie mam czasu, ale koniecznie trzeba to zgłosić do Smolara i wyżej emotka   w loteriach Smolara w tym roku wygrałam na ponad 7 lat pierwszy raz... nigdy nie wysyłam numeru paragonu więcej niż raz.... a tu proszzz... taki loteryjny 7 pralek i inne nagrody w hurtowej ilości? Śmieszne emotka   a poważnie obserwuje Smolara, bo.. jest tak jak dziś ten 20 kwietnia roku Pańskiego 2016 a ta agencja ogarnia jakieś 83% rynku emotka  jak tak dalej będzie to w 2016 potroi obroty? tylko zaraz, bo przy loteriach, w których losy są wybierane z urny to chyba trzeba pół Tajgi wyrąbać emotka   a uwiarygodniających filmików z losowań na yt nie ma do dziś... TAK NIE MOŻE BYĆ, ŻE LOTERYJNY KILKANAŚCIE RAZY ZGŁASZA TE SAME PARAGONY! człowieku to loteria ograniczona przepisami jakie Ci się pewnie nie mieszczą w głowie chociaż google za free.. jak się już jawnie do takich przekrętów na forum przyznałeś to lepiej z własnej woli zwróć te pralki i inne nagrody tak wygrane, bo przez takich jak Ty mogą kary zapłacić i inni czy wygrali czy nie, a agencja może iść z torbami... skąd się tacy ludzie biorą? w dobie netu? ale i tak intuicja podpowiada mi, że ten nick to fake... 

hipokrytów coraz wiecej na tym forum emotka w loteriach i nie tylko 80 % lub wiecej osob tu dubluje paragony (jestem w stanie wymyslic na taki konkurs nawet kilkadziesiat hasel, wiec tez sie musze napracowac) , taaak wysyłasz 1 paragon raz....yhyy i masz racje - dalej mysl, ze jestem fake`m emotka

no cóż każdy sądzi według siebie.... wygrywające liczby w lotto też znasz na 80% lub więcej? emotka

giulietta Ty ciagle widzisz problem na forum, ciagle widzisz podstępy, komentujesz itd, zajmij się wysyłaniem swojego "1 smsika z 1 numerku telefonku" na konkurs i zyczę Ci powodzenia emotka a dla Ciebie niech będzie, że nie istnieje i nic nie wygrywam a tylko trolluje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186827 Napisano: 21.04.2016 11:23:17 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

ameryka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

termitek99 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Neutrogena w Tesco nie informowała? Wyslalem 150 zgłoszen to moze akurat wpadnie cos emotka emotka


Jeszcze nie. Najpierw będzie oświadczenie na stronie. Ten sam numer paragonu wysłałeś 150 razy?

10 paragonow 15 razy emotka

Polskie cwaniactwo - Brawo Ty

to loteria byla?

brak słów... ja nie mam czasu, ale koniecznie trzeba to zgłosić do Smolara i wyżej emotka   w loteriach Smolara w tym roku wygrałam na ponad 7 lat pierwszy raz... nigdy nie wysyłam numeru paragonu więcej niż raz.... a tu proszzz... taki loteryjny 7 pralek i inne nagrody w hurtowej ilości? Śmieszne emotka   a poważnie obserwuje Smolara, bo.. jest tak jak dziś ten 20 kwietnia roku Pańskiego 2016 a ta agencja ogarnia jakieś 83% rynku emotka  jak tak dalej będzie to w 2016 potroi obroty? tylko zaraz, bo przy loteriach, w których losy są wybierane z urny to chyba trzeba pół Tajgi wyrąbać emotka   a uwiarygodniających filmików z losowań na yt nie ma do dziś... TAK NIE MOŻE BYĆ, ŻE LOTERYJNY KILKANAŚCIE RAZY ZGŁASZA TE SAME PARAGONY! człowieku to loteria ograniczona przepisami jakie Ci się pewnie nie mieszczą w głowie chociaż google za free.. jak się już jawnie do takich przekrętów na forum przyznałeś to lepiej z własnej woli zwróć te pralki i inne nagrody tak wygrane, bo przez takich jak Ty mogą kary zapłacić i inni czy wygrali czy nie, a agencja może iść z torbami... skąd się tacy ludzie biorą? w dobie netu? ale i tak intuicja podpowiada mi, że ten nick to fake... 

hipokrytów coraz wiecej na tym forum emotka w loteriach i nie tylko 80 % lub wiecej osob tu dubluje paragony (jestem w stanie wymyslic na taki konkurs nawet kilkadziesiat hasel, wiec tez sie musze napracowac) , taaak wysyłasz 1 paragon raz....yhyy i masz racje - dalej mysl, ze jestem fake`m emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186817 Napisano: 21.04.2016 11:16:26 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

agicho napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

A Colgate Biedronka do kiedy ma czas? do jutra? 

Niby do 20.IV ale mowa też o jakiś 3 dniach na informowanieemotka

Dzisiaj na bank nie będzie info emotka

jaka Ty Edzia jestes wiecznie wszystkiego pewna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186815 Napisano: 21.04.2016 11:11:58 w Czy informują/ informowali?
malgorzataking napisał(a):

Czy informowali już z Tesco - Neutrogena (Smolar)

jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6186441 Napisano: 20.04.2016 16:02:17 w SZUKAM....
termitek99 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Neutrogena w Tesco nie informowała? Wyslalem 150 zgłoszen to moze akurat wpadnie cos emotka emotka


Jeszcze nie. Najpierw będzie oświadczenie na stronie. Ten sam numer paragonu wysłałeś 150 razy?

10 paragonow 15 razy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0