Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tosca

tosca

#6130442 Napisano: 12.12.2015 14:16:30 w co chcielibyście wygrać?
ZDROWIE!!!Dla siebie i najbliższej mi osoby.
Wiem,wiem,nierealne...niestety....ale w zamian ucieszyłaby mnie bardzo wygrana w postaci jakiejkolwiek gotówki,dzięki której mogłabym zrobić wreszcie odwlekany od lat ze względu na koszty związane z leczeniem remont mieszkania. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6130341 Napisano: 12.12.2015 11:41:54 w Wkurza mnie...

Ja też jestem bardzo ciekawa i chętnie przeczytałabym jakiś tekst,którego jakość zwali mnie z nóg.Ba,nawet starałabym się szukać w nim inspiracji,bo pisanie górnolotnych tekstów jakoś nigdy mi nie wychodzi...
Zawsze przerażało mnie w  ludziach zbyt duże mniemanie o sobie,dlatego staram się w życiu omijać tych,którzy zawsze wszystko,wiedzą i robią najlepiej,a na ludzi spoza swojej elity patrzą z góry,uważając,że nie dorastają im do pięt.Zdecydowanie wolę trzymać z tymi mniej "pojętnymi".Przy nich przynajmniej czuję się swobodnie ,bo  nawet,jeśli popełnię jakiś błąd w mowie,czy piśmie,nikt nie będzie tego roztrząsał,zarzucając mi brak inteligencji,elokwencji,czy tego,że moja kreatywność znajduje się poniżej jakiejkolwiek normy.Nikt nie jest doskonały i cieszę się,że organizatorzy konkursów też wychodzą z takiego założenia,nagradzając właśnie tych mniej "pojętnych".A jeśli ktoś z powodu,tego,że jego górnolotne teksty nie są doceniane przez komisje konkursowe,czuję się mocno rozgoryczony,zawsze może dać upust swoim zdolnościom,pisząc np.powieść,która stanie się bestsellerem.   Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6121614 Napisano: 29.11.2015 13:14:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

tosca napisał(a):

Mam pytanie do osób,które wzięły udział w tym konkursie.
http://www.e-konk...s-warto-zyc-eko.html
Czy dotarł do Was na pocztę link do potwierdzenia udziału?Po wpisaniu odpowiedzi i zaznaczeniu wszystkich pól pojawiła się informacja o jego wysłaniu,ale na poczcie go brak.Wkurza mnie to,bo już któryś raz tak się powtórzyło (kilka ostatnich konkursów),że napisana odpowiedź konkursowa okazała się tylko stratą czasu.
Może wiecie,jaka może być przyczyna,że te wiadomości nie dochodzą?Jeśli tak to będę wdzięczna za pomoc.

Sprawdziłaś spam?

W spamie nie ma,ani nigdzie indziej.Najciekawsze jest to,że inne maile z gazeta.pl dochodzą bez problemu prawie codziennie,tylko te linki do potwierdzenia udziału w konkursie znikają nie wiadomo gdzie.I tak się nawet zastanawiam,czy oni czasem nie nakładają jakiś blokad na biorących udziały w konkursach (chociaż nie mam pojęcia z jakiego powodu mogliby to robić),bo ta sytuacja jest trudna do wytłumaczenia.Nie ma więc innego wyjścia,jak tylko pogodzić się z tym,że konkursy na tej stronie nie są dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6121604 Napisano: 29.11.2015 12:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób,które wzięły udział w tym konkursie.
https://www.e-kon...s-warto-zyc-eko.html
Czy dotarł do Was na pocztę link do potwierdzenia udziału?Po wpisaniu odpowiedzi i zaznaczeniu wszystkich pól pojawiła się informacja o jego wysłaniu,ale na poczcie go brak.Wkurza mnie to,bo już któryś raz tak się powtórzyło (kilka ostatnich konkursów),że napisana odpowiedź konkursowa okazała się tylko stratą czasu.
Może wiecie,jaka może być przyczyna,że te wiadomości nie dochodzą?Jeśli tak to będę wdzięczna za pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6121284 Napisano: 28.11.2015 11:10:17 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

ponadto moje ręce, którym coś zaszkodziło dobrze ponad pół roku temu i jak się zaleczą, to znów się odnawia. lekki mrozik właśnie ponowie uaktywnił dziadostwo. i nie mam czasu wybrać się po skierowanie do dermatologa, a zanim się doczekam na wizytę... i dalej się głupia męczę, no.

Miałam kiedyś ten sam problem i dermatolog nie za bardzo pomógł(przepisany lek nie przyniósł poprawy),więc zaczęłam działać na własną rękę.Pomogła mi wtedy tania maść z witaminą A (kładłam ją przed spaniem grubą warstwą na dłonie i wkładałam na całą noc bawełniane rękawiczki).Podrażnienia stawały się mniej dokuczliwe.Dobry efekt przyniosło także stosowanie odkrytego przypadkiem kremu Bielenda z serii Kuracja Parafinowa (wygładzał wszystkie szorstkości,zmniejszając podatność skóry na pękanie). Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6117282 Napisano: 22.11.2015 08:44:33 w Czy informują/ informowali?
Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6117280 Napisano: 22.11.2015 08:32:33 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

basiag napisał(a):

Moc prania i suszenia z Kauflandu , powiadamiali już ? tam były pralko=suszarki  i jakieś produkty

To nie był Kaufland, tylko TESCO. Tak, powiadamiali już. 

A kiedy,jeśli można wiedzieć?Z jakiego numeru dzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6114564 Napisano: 18.11.2015 16:42:01 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

Depresja. Jeden krok do przodu równa się trzydziestu krokom w tył emotka  Gdyby mi ktoś wcześniej powiedział, że to taka straszna choroba nie uwierzyłabym. 

Doskonale rozumiem,o czym piszesz.Choroba jest straszna sama w sobie ,ale gorszy od niej bywa totalny brak zrozumienia ze strony otoczenia.Kiedy zamiast słów wsparcia,słyszysz zewsząd  "Nie przesadzaj,weź się w garść!",cofasz się o kolejnych kilka kroków.Taka jest niestety smutna prawda.Trzymaj się jakoś. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6112130 Napisano: 15.11.2015 13:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko do osób,które brały udział w tym konkursie http://wkruk.pl/k...owy/dodaj-historie/.
Czy udało Wam się wysłać formularz?Jeśli tak to bardzo proszę o podpowiedź,w jaki sposób można wgrać zdjęcie,aby przejść dalej.Męczę się z tym od ponad godziny i nic.Zdjęcie niby się wgrywa,ale przechodząc do punktu drugiego formularza w ogóle nie ma go i nie chce mnie przepuścić dalej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6111816 Napisano: 14.11.2015 12:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkurs14 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

stamp2 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

no i światło dzienne (a właściwie nocne) ujrzały imiona leniwca. nihil novi - dalej -usie, -esie, -eki, -ciuncie itp. są cenniejsze dla szanownej komisji niż te bardziej ambitne i wcale nie chodzi o moje propozycje, a inne nienagrodzone propozycje forumowiczów. wybaczcie, ale "Stefek Burczy-w-Ucho", choć wywołuje skojarzenia to moim zdaniem na siłę został przerobiony. ale jak to w życiu, kwestia gustu - nie mam nic do twórcy, miał taką koncepcję, stworzył, wysłał, wygrał. jedyne pocieszenie, że Czarusiowi na razie dali spokój emotka
ciekawe, czy komuś z jednego numeru udało wygrać się więcej niż jeden telefon lub więcej niż jedno doładowanie.

nie kumam jak można nagrodzić imie Radocha emotka lub Lepciu emotka  

HE HE HE - Stefek jest mój emotka i został wymyślony po wnikliwej analizie tego co wygrywa. Wcześniej słałam lepsze i ambitniejsze, ale jak komisja chce takie to ja się dostosowuję emotka  I dodatkowo - jest to drugi telefon od Leniwca, na ten sam numer. Prawie dzień po dniu.

emotka no skoro komisja takie badziewie lubi to dzisiaj wysyłąm ZosiaSamosiaemotka

cóż... pozostaje mi jedynie pogratulować mamodwojga. widocznie masz loteryjne szczęście i trafiasz w określone widzimisię jury w danym dniu.
stamp2 - a nie lepiej Czaruś Leniwiuś ? emotka

Ja również gratuluję.Szczęścia w konkursie oczywiście,bo loteria to raczej nie jest,skoro komisja wybiera a nie losuje.No chyba,że się mylę...
W każdym bądź razie wygrać dwa telefony w krótkim czasie-nie lada wyczyn bez wątpienia godny pochwały. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6111734 Napisano: 14.11.2015 01:09:35 w Biedronka
evita napisał(a):

tosca - nie musi być Kropka Tv na paragonie. Były odpowiedzi wcześniej. Gazetki musisz kupić by mieć kupony jedynie.

Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6111686 Napisano: 13.11.2015 21:48:55 w Biedronka
A jak rozumiecie tem zapis w regulaminie(punkt 13b),bo powiem szczerze,że ja trochę zgłupiałam:

"w okresie Sprzedaży Promocyjnej (tj. w dniach od 09.11.2015 roku do 22.11.2015 roku) wdowolnym sklepie sieci BIEDRONKA dokonać jednorazowego zakupu dowolnych
produktów (na jednym dowodzie zakupu; z wyłączeniem alkoholu i produktów tytoniowych)
za kwotę nie mniejszą niż 10,00 zł brutto, z zastrzeżeniem, że wśród zakupionych produktów
może znajdować się przynajmniej jeden egzemplarz tygodnika „Kropka TV” o dowolnym
numerze"

Piszą,że na paragonie może znajdować  się przynajmniej jeden egzemplarz tygodnika „Kropka TV”,ale czy MUSI???????
(bo to robi wielką różnicę)?Podpowiedzcie bardzo proszę,jeśli macie jakieś informacje na ten temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6111003 Napisano: 13.11.2015 08:08:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

mirai napisał(a):Nie podoba mi się to, że jeżeli dodaję konkurs do bazy i jest on już widoczny na stronie - to automatycznie nie ma tego w ilości nadesłanych konkursów na moim profilu. Tak jak dzisiaj na przykład...emotka .

czasami jest tak, że konkurs jednak jest był już wcześniej dodany i wtedy muszę go usunąć, a to automatycznie powiązane jest z tym, że zmniejsza się ilość nadesłanych konkursów, obecnie skrypt podliczający liczbę dodanych konkursów uruchamiany jest co 4h...



Tak z ciekawości,to w jakim czasie od dodania usuwasz te zdublowane konkursy?Miałam dodanych ok.130 konkursów i taka liczba jeszcze niedawno widniała w moim profilu.Najpierw zniknęło kilka z nich,później znów sytuacja się powtórzyła.przedwczoraj było ich już tylko 111,a dziś  pomimo,że wczoraj dodałam nowe liczba spadła do 98 i przewiduję,że jeszcze może się zmniejszyć.Chciałabym wiedzieć czym to jest spowodowane?Czy to  możliwe,aby aż ponad 30 konkursów, powtórzyło się czy może poprostu ktoś je zgłasza i Ty je usuwasz?Dla mnie to ważne,bo nie wiem,czy poświęcania swojego czasu na wyszukiwanie i dodanie do bazy konkursów,które nie od razu,ale dopiero za jakiś czas po dodaniu poprostu znikają ma sens, Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6106697 Napisano: 04.11.2015 20:29:56 w Wkurza mnie...
polarniczka napisałaś,że przy takiej ilości konkursów  nie masz czasu wchodzić i analizować daty,bo ufasz,że ktoś,kto go zamieścił podał dobrą.Moim zdaniem to zawsze działa w dwie strony.Ten ktoś,kto wklejał konkurs do bazy też może mógł nie mieć czasu (w tym wypadku na dokładne przeanalizowanie regulaminu) i pewnie ufał,że dodając go do bazy,osoby,które zechcą wziąć w nim udział,przyjrzą się uważnie warunkom .Chciał dobrze-wyszło jak zwykle.Dodać-źle,nie dodać-jeszcze gorzej,a pochwalić się wygraną w konkursie,którego nie było w bazie-nie do wybaczenia.
I nie są to żadne patetyczne wstawki tylko mój pogląd na tego typu sytuacje.Zdaję sobie sprawę,że wiele osób na forum  może się  ze mną kompletnie nie zgadzać,ale i tak będę obstawać przy swoim,że czasem odrobina zrozumienia wobec osób,które popełniły błąd (w moim odczuciu całkowicie wybaczalny) nie zaszkodzi.To również tyle w temacie.   Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6106665 Napisano: 04.11.2015 19:22:45 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

wkurzają mnie ludzie wklejający konkursy i nie czytający regulaminów....pisze, że konkurs (zbieranie odpowiedzi) trwa do 01.11.2015 a wyłanianie laureatów do 05.11.2015 i co pisze ten co wkleja? że konkurs trwa do 05.11.2015....dla takich osób jest specjalne miejsce w piekle....wrrrrrr 

Chyba jestem kompletnie niekumata,bo  nie za bardzo rozumiem w czym tkwi problem?
Zawsze przecież można się pofatygować i konkurs znaleźć samemu w sieci już w dniu jego rozpoczęcia, a przeczytawszy regulamin dostępny dla każdego od deski do deski, uprzedzając  "wklejającego" zamieścić w bazie jego dokładniejszy opis.
Sama się natknęłam na sytuację ,o której piszesz,ale nigdy nie przyszło by mi do głowy ,aby temu,kto zamieścił konkurs na stronie,życzyć smażenia się w piekle.Wolę przyjąć,że było to nieumyślne działanie i zamiast się bezsensu złościć,staram się docenić chęci i czyjś poświęcony czas,który zamiast na szukanie nowych konkursów,mógł poświęcić na branie udziałów w tych,które podane są "na tacy". Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6105388 Napisano: 02.11.2015 21:45:44 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

tosca , wtedy bierze się takie mięso i zanosi się do sklepu, żeby oddali kasę emotka
Ja tak zrobiłam z mąką, w której były mole. Z drugą już nie poszłam, bo nie sprawdziłam od razu i znowu mole mi się zalęgły... emotka
Zaś mięsa z promocji nie kupuję, tak samo jak wszelkiej maści gotowych mięs na grilla i do pieczenia, albo paczkowanych.
Z promocji wyprzedażowych korzystam często, jeśli akurat trafię na coś, co mnie ciekawi. Np. sery pleśniowe przy końcu terminu są lepsze, niż takie, co mają jeszcze 3-4 tygodnie - bo są lepiej dojrzałe emotka

Owszem,pomyślałam o tym,żeby to to mięso oddać i wykrzyczeć,to co myślę,jednak wizja drogi powrotnej do sklepu w niemiłosiernie śmierdzącym towarzystwie,którego nie byłabym w stanie znieść,szybko wybiła mi ten pomysł z głowy emotka Obiecałam jednak sobie,że jeśli kiedykolwiek taka sytuacja się powtórzy,bez względu na wszystko,nie odpuszczę.    Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6105335 Napisano: 02.11.2015 20:29:17 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

awi napisał(a):

A mnie ciekawi co się dzieje z nie sprzedaną, przeterminowaną ale jeszcze nie zepsutą żywnością... Nie jestem optymistką w swoich wizjach.


Mięso się moczy i myje aż do uzyskania odpowiedniego wyglądu, sery zostają okrojone z każdej strony, produkty w opakowaniach dostają metkę z nową datą, żywność wyjątkowo śmierdząca idzie na stoiska z fast-foodami typu grillowany kurczak itp.

No niestety,mi też kiedyś zdarzyło się  kupić takie właśnie mięso.W niedługą chwilę  po przyjściu ze sklepu w moim mieszkaniu pojawił się wielki smród,którego źródło tkwiło  w kupionych w promocji udkach z kurczaka,odpakowanych ze szczelnie zamkniętego opakowania.Zapakowałam więc je szybko do worka na śmieci,wystawiając za drzwi z zamiarem jak najszybszego wyniesienia na śmietnik.Nie zdążyłam wyjść z domu,kiedy sąsiedzi zbiegli się z awanturą,że wszystko wskazuje na to,że na klatce niemiłosiernie śmierdzi z mojego powodu.Nie próbowałam się nawet usprawiedliwiać,jednak w owym sklepie już nigdy nie zrobię zakupów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6105269 Napisano: 02.11.2015 18:48:25 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

Wkurzyło mnie BRW (meble). W piątek chciałem zamówić zestawik mebli - w salonie facet powiedział (w dobrej wierze) że od dziś promocja, żeby poczekać. I sprawdzam dziś ceny - a tu sie okazało że mój zestaw w promocji podrożał o 150zł. Jeden element potaniał a na 3 cena urosła. A żeby było ciekawiej to ten który potaniał - podali cenę sprzed promocji wyższą, niż faktycznie była w sklepie. Marketing w BRW to oszuści.

Dlatego ja do wszelkich promocji już od jakiegoś czasu podchodzę z dystansem,bo prawda jest taka niestety,że sklepy coraz częściej robią ludzi w tzw.bambuko.Trzeba być czujnym na każdym kroku.Kilka razy już się nacięłam na takie "okazje".Kiedyś w jednym z marketów upatrzyłam sobie kurtkę,jednak stwierdziłam,że dość wysoka cena jest nieadekwatna do jakości.A że często robię tam zakupy,postanowiłam poczekać,licząc na jakąś przecenę.I się doczekałam.Po jakiś dwóch miesiącach znalazłam ją w takim wielkim koszu,stłoczoną z innymi ubraniami sprzedawanymi na wagę.Była dość lekka więc zapłaciłam za nią jakieś niecałe 15zł.Byłam zadowolona,że zrobiłam taki dobry interes.I wyobraźcie sobie,jakież było moje zdziwienie,kiedy na początku kolejnego sezonu zobaczyłam dokładnie takie same kurtki w promocji,ale w cenie jeszcze wyższej,niż ta o której pisałam na początku.I gdzie tu sens i logika ?
  Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6104462 Napisano: 31.10.2015 18:01:24 w Wkurza mnie...
dolly dzięki za to,że zamiast krytykować,spróbowałaś zrozumieć sens moich słów

pamal73 absolutnie nie dopuszczaj do siebie myśli,że jesteś nic nie warta,bo to droga donikąd.W moich oczach nic nie jest wart człowiek,który jest sprawcą Twojego zwolnienia po tylu latach pracy.Zobaczysz, że jeszcze będzie sobie pluł w brodę,że stracił tak doświadczonego pracownika.Pocieszający jest fakt,że od jakiegoś czasu większość firm zaczęła podczas rekrutacji stawiać właśnie na ludzi,którzy przepracowali wiele lat u poprzedniego pracodawcy,bo to oznacza,że są sumienni i nie zechcą za chwilę odejść gdzie indziej.Trzymaj się tej myśli,a ja będę zaciskać kciuki,aby Ci się udało.

cudaczek121
-nie masz za co przepraszać.Nie nas pierwsze poniosło na tym forum i pewnie nie ostatnie emotka .
Wyświetl w wątku >>
0 0

tosca

#6104429 Napisano: 31.10.2015 15:59:06 w Wkurza mnie...
cudaczek121 szanuję Twoje zdanie (każdy ma do niego prawo) i nie mam zamiaru traktować Twojej wypowiedzi,jako atak w skierowany w stronę mojej osoby,jednak jest czuję odrobinę żalu na myśl o tym,że oceniłaś mnie,jako osobę,która chce "mówić ludziom,co jest problemem,a co nim  nie jest,co ich może wkurzać,a co nie".Wierz,mi to jest chyba ostatnia rzecz na jaką miałabym ochotę.Mam świadomość,że czytając mój wpis można odnieść takie wrażenie (niestety czasami na skutek zmęczenia własnymi problemami zbyt ponoszą mnie emocje).Uważam jednak,że przytaczanie na siłę argumentów,służących do obrony mija się z celem,bo to tylko wywoła kolejne niepotrzebne dyskusje.

Jest mi bardzo przykro z powodu Twojej siostry,bo wiem,co oznacza niepewność w takich przypadkach.Przechodziłam to w ostatnim czasie.Najbliższa mi osoba przeszła pięć operacji,z których każda następna miała już na pewno pomóc.Niestety tak się nie stało i dziś lekarze bezradnie rozkładają ręce,nie wiedząc,co dalej począć,a my żyjemy w ciągłym w strachu o to,co przyniesie kolejny dzień.
Z całego serca życzę,aby dla Twojej siostry los okazał się bardziej łaskawy.Nie możecie ani przez chwilę dopuszczać do siebie czarnych myśli,głęboko wierząc w to,że się uda i nigdy nie wątpić,że mogłoby być inaczej.Najważniejsze w tym wszystkim jest to,że ma dziewczyna Was przy sobie.Wsparcie bliskich w takich momentach ma ogromne znaczenie,bo to dodaje siły do walki.Szczerze trzymam kciuki,za to,abyś mogła już niedługo wyraźnymi literami w każdym z wątków na forum napisać "UDAŁO SIĘ".







Wyświetl w wątku >>
0 0