Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika witekziem

witekziem

#6178431 Napisano: 31.03.2016 14:53:52 w Oddam za darmo
gienekzkotlowni napisał(a):

Mam jeszcze dwa kody do Multikina do dzisiaj, jakby ktoś był zainteresowany...

ja też... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6177152 Napisano: 26.03.2016 16:33:24 w TESCO konkursy
Czy próbował ktoś dziś wysłać smsa na konkurs Jacobsa? Wysyłam i ciagle się nie udaje tylko info "ponów"  Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6165811 Napisano: 26.02.2016 19:46:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka napisał(a):

a kiedy w takim razie z Milki informuja o wygranej?

oni informują "jak im zawieje", bo u znajomej mail był o 17.30 Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6164418 Napisano: 24.02.2016 12:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

logos89 napisał(a):

Rzućcie jeszcze jakiś fajny pomysł na konkurs ciachnij selfie . Tym razem go zrealizuje emotka  

Jeszcze na kiblu nie było...

było, było....emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6164393 Napisano: 24.02.2016 11:51:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

Ahahaha 19.02 ciachnijselfie w wannie! Jednak miałam nosa emotka

i nawet ciastek do wanny nie trzeba było wrzucać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6163955 Napisano: 23.02.2016 14:37:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

luko922 napisał(a):

W wypadku tego akurat zdjęcia mam baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo złe skojarzenia emotka

to zdjęcie wybaczcie, ale dla mnie jest niesmaczne emotka

nie ma czego wybaczać.... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6163874 Napisano: 23.02.2016 12:17:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

witekziem napisał(a):


noisy0000 napisał(a):

Ja się kładę nago w wannie pełnej ciastek! emotka
nie papugujcie! 

ale wtedy nie wygrasz!!! w tym konnkursie niestety nie o to chodzi emotka

taa, serio? 

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6163869 Napisano: 23.02.2016 12:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

noisy0000 napisał(a):

Ja się kładę nago w wannie pełnej ciastek! emotka
nie papugujcie! 

ale wtedy nie wygrasz!!! w tym konnkursie niestety nie o to chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6163855 Napisano: 23.02.2016 12:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stifler napisał(a):

leona napisał(a):

lola.lola napisał(a):

defed napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jest już w galerii ciachnijselfie zwycięzca z soboty 20.02  emotka  

O - znowu pościelówa emotka  Nie mam nic przeciwko, może jednak sama spróbuję, bo jest to temat w zasięgu moich możliwości fotograficznych emotka

Też odnoszę wrażenie, że jury preferuje opcję "na leżąco" emotka  

To chyba nie jest takie proste - ja się położyłam kilka razy i wciąż nic. Prostsze koncepcje chyba wolą od wymuskanych. 

Do mnie to zdjęcie nie przemawia emotka

kreatywność bije po oczach, hehhe Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6162784 Napisano: 19.02.2016 23:13:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

boom30 napisał(a):

Halszka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

CIACHNIJSELFIE - zdjęcie pana z rowerem jest takie.... takie.... zwykłe...  nie krytykuję absolutnie bo jest oczywiście poprawne ale... ciekawi mnie czy naprawdę nikt nie zgłasza ciekawszych zdjęć? Bardziej oryginalnych? Takich WOW! emotka  jednak szkoda, że widoczne są tylko zdjęcia zwycięzców (choć dobre i to)

a jak dla mnie to właśnie daje cień nadziei, że zwykły "Kowalski" nie mający pojęcia o obróbce zdjęć (tak jak ja emotka )tez ma szanse!! Uważam, że dobrze, że organizatorzy starają się utrzymać jakąś równowagę zwycięskich prac.


No właśnie, ale czy nie o to chodzi by właśnie nagradzać najlepszych? U Ciebie w pracy też nagradzają za "byle co" ? Wkurza mnie niemiłosiernie jak się przegrywa z "miernoctwem". Rozumiem z lepszym ale z gorszym? Gdzie tu jest sens a gdzie logika, po co się starać - trzepnę sobię fotkę przez okno i jest wygrana.

ŻAL

Tylko co znaczy najlepsze ???
Zamiast pomysłowego selfie człowieka nagrodzona PACYNKA, To jest ŻAL

Też tak uważam.... Jednak organizatorzy chyba wyszli z innego założenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6162219 Napisano: 19.02.2016 10:06:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

A jak to jest z wynikami z ciachnijselfie? te z wczoraj będą dopiero w poniedziałek?

różnie jest, mogą też być dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6161229 Napisano: 17.02.2016 14:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

witekziem napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

mam pytanie do zwycięzców konkursu https://ciachnijselfie.pl z milki, o której otrzymaliście maila z informacją o wygranej?

w tym tygodniu wcześnie maile wysyłają - tak przypuszczam, bo wyniki z dnia poprzedniego  na stronie są wczesnym popołudniem, w ubiegłym tygodniu mail przyszedł  ok. 17.30

witekziem a co pojawia się pierwsze mail czy imię na stronie w zwyciezcach? 

najpierw e-mail, bo muszą zweryfikować paragon, także na stronie są informacje, już po odesłaniu skanu paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6161176 Napisano: 17.02.2016 12:53:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwek2015 napisał(a):

mam pytanie do zwycięzców konkursu https://ciachnijselfie.pl z milki, o której otrzymaliście maila z informacją o wygranej?

w tym tygodniu wcześnie maile wysyłają - tak przypuszczam, bo wyniki z dnia poprzedniego  na stronie są wczesnym popołudniem, w ubiegłym tygodniu mail przyszedł  ok. 17.30 Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6160418 Napisano: 15.02.2016 18:41:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

witekziem napisał(a):

Taaa...jasne, tylko będąc autorem takiego "zdjęcia" w życiu bym sie do niego nie przyznal. I nie mów, że komisja musi dokonać wyboru pomiędzy super pomysłowymi zdjęciami a takimi, które już na wstępie należałoby odrzucić. Ja też szanuje wybór komisji, ale wtedy, gdy rzeczywiście  jest on wyborem a nie totalną porażkąemotka

Do czego ?? do tego,że tak wyglądasz ?
Brawo za odwagę dla tej pani i brawo dla Organizatora, że zaprzestał nagradzania  ......"artystów-plastyków, fotoszopowców..... " (cytat ultrixx )

Boże, "łapanie za słowa" to też dobry sposób.....naprawdę widzicie kreatywność w tym zdjęciu?? wyraziłem tylko swoją opinię-bo chyba do tego służy ten wątek? to tyle w temacie..... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6160394 Napisano: 15.02.2016 18:16:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

co do zdjęcia Milki i Pana w traktorze - prostuję - to nie traktor, choć auto gabarytowo do traktora pasuje emotka  a to nasza amerykańska zabawka GMC <3

Tak mi sie wydawało, że to nie traktor bo za dobrze wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6160383 Napisano: 15.02.2016 18:04:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ultrixx napisał(a):

witekziem napisał(a):

ultrixx napisał(a):

witekziem napisał(a):

Trzeba naprawdę docenić kreatywność osoby ze zdjęcia z konkursu Milki (mam na myśli sobotę 13.02.) mega szacun !!!! Jednak potrafią zniechęcić do udziału w tym konkursie...

A jak dla mnie galeria jest ok. Sto razy wolę "zwykłe" estetyczne zdjęcie pana w traktorze niż kolejne ciastka wytaplane we włosach, dywanach, trawie, makietkach czy w czym tam jeszcze. A i zapomniałam o pluszakach. Less is more emotka

Edit: I mnie tą galerią zachęcili do udziału.

Ja nic nie mowię o zdjęciu pana w traktorze - bo akurat to mi sie podoba. Ale bez jaj, nie mów że zdjecie z soboty jest kreatywne...

Ja bym pewnie wybrała coś innego, ale szanuję wybór komisji, która chce "pogodzić interesy" artystów-plastyków, fotoszopowców, właścicielek długich włosów, mamusiek, co to na zdjęciu bez dziecka nie wystąpią, czy wreszcie mugoli (tu zawsze jest ogromny znak zapytania). I akurat padło, że ma być fotka w stylistyce zimowej emotka

Taaa...jasne, tylko będąc autorem takiego "zdjęcia" w życiu bym sie do niego nie przyznal. I nie mów, że komisja musi dokonać wyboru pomiędzy super pomysłowymi zdjęciami a takimi, które już na wstępie należałoby odrzucić. Ja też szanuje wybór komisji, ale wtedy, gdy rzeczywiście  jest on wyborem a nie totalną porażkąemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6160366 Napisano: 15.02.2016 17:42:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ultrixx napisał(a):

witekziem napisał(a):

Trzeba naprawdę docenić kreatywność osoby ze zdjęcia z konkursu Milki (mam na myśli sobotę 13.02.) mega szacun !!!! Jednak potrafią zniechęcić do udziału w tym konkursie...

A jak dla mnie galeria jest ok. Sto razy wolę "zwykłe" estetyczne zdjęcie pana w traktorze niż kolejne ciastka wytaplane we włosach, dywanach, trawie, makietkach czy w czym tam jeszcze. A i zapomniałam o pluszakach. Less is more emotka

Edit: I mnie tą galerią zachęcili do udziału.

Ja nic nie mowię o zdjęciu pana w traktorze - bo akurat to mi sie podoba. Ale bez jaj, nie mów że zdjecie z soboty jest kreatywne... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6160360 Napisano: 15.02.2016 17:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trzeba naprawdę docenić kreatywność osoby ze zdjęcia z konkursu Milki (mam na myśli sobotę 13.02.) mega szacun !!!! Jednak potrafią zniechęcić do udziału w tym konkursie... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6138503 Napisano: 29.12.2015 19:54:21 w Rossmann
xxmarzaxx napisał(a):

czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał maila z kodem odbioru nagrody z pachnące inspiracje??

ja kod dostałam-jakiś tydzień temu, ale jak poszłam po odbiór nagrody to okazało się, że jest jakaś pomyłka pomiędzy sklepami...i muszą czekać na kolejną dostawę..... Wyświetl w wątku >>
0 0

witekziem

#6127363 Napisano: 08.12.2015 19:51:30 w Carrefour konkursy
witekziem napisał(a):

shell napisał(a):

Kiedy dzwonil z ekspresami? emotka
Serio nawet kawy nie dostane...? emotka

Ok 16.00...tylko tak naprawdę nie wiadomo czy to z ekspresami...

Wyświetl w wątku >>
0 0