Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yreks

yreks

#6477257 Napisano: 26.03.2018 20:56:47 w Dziś w telewizji polecam film...

yreks

#6477249 Napisano: 26.03.2018 20:44:20 w Dziś w telewizji polecam film...
Teraz pani Kaja w super polsat u Ibisza Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6477119 Napisano: 26.03.2018 14:44:37 w Czy informują/ informowali?
Kamis intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6476794 Napisano: 25.03.2018 08:56:51 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Dzwonią jeszcze z ŁOWICZA SOS ma głos?

a w ogole dzwonili???

tak, dzisiaj dzwonili.

i myślicie, że wszystkich poinformowali, czy dzwonią na raty?

A skad to info ze dzwonili? Z tego co wiem w mdw byly informacje z konkursu z dzemami Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6476546 Napisano: 23.03.2018 19:28:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

Pytanie, czy da sie wygrać w desperados? Tak zwyczajnie...

Musisz trafic wylosowany wczesniej kod a sadzac po ilosci sklepow i lokali w Polsce w ktorych mozna kupic to piwo to szanse ze akurat Ty trafisz taki kod sa minimalne. Wyświetl w wątku >>
2 pini, atyde25 0

yreks

#6476347 Napisano: 23.03.2018 13:25:03 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto uzupełnia ankiety w "Cennych opiniach" i wybierał za punkty kartę Tesco  Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6476224 Napisano: 23.03.2018 09:24:34 w Czy informują/ informowali?
Vivacia napisał(a):

Sos ma głos?

29 marca mają informować Wyświetl w wątku >>
1 Vivacia 0

yreks

#6475979 Napisano: 22.03.2018 18:06:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do laureatów z activi z biedronki. Wygrywała proza czy rym ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6475108 Napisano: 21.03.2018 08:50:40 w SZUKAM....
Można popróbować na grupach związanych z grami i konsolami na facebooku lub na stronie gametrade.pl  Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

yreks

#6475098 Napisano: 21.03.2018 08:36:08 w SZUKAM....
-Violka- napisał(a):

Jak na olx dodać grę z lays Need For Speed żeby mi moderator nie usuwał?  Nie za bardzo wiem czy w ogóle nie mogę sprzedawać, czy chodzi o jakiś szczegół  emotka

Sprzedaję się nię grę a klucz do gry który umożliwia jej pobranie się z platformy origin. Klucz był w wiadomości email od Awanti. Z tego co pamiętam klucz miał okres ważności. Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6474840 Napisano: 20.03.2018 13:35:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim mniej wiecej  czasie dodaja zdjecia do galerii w monster munch? Kiedys w ogole mojego zdj nie dodali ale moglo chodzic o regulamin. Wczoraj w nocy dodalem kolejne zgloszenie ale zdjecia brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6474517 Napisano: 19.03.2018 15:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

kkbt napisał(a):

ZetZ napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs na płyn do mycia szyb? emotka Wiosna idzie, okna umyć trzeba, a kupić bez konkursu tak trochę bez sensu emotka  

https://www.e-kon....html#.Wq9_Islltf5  -loteria emotka

Bojkotujmy tę loterię, agencja nie gra uczciwie!

Bojkotujemy?Ale w jakim sensie?Loteria jest nadal w naszej bazie konkursowej.
ps.na jedno zgłoszenie u mnie zestaw produktów, całkiem nie dawno więc może niech każdy sam zdecyduje czy chce się w to bawić czy nie.

Dziś dostałam odpowiedź od S.C.Johnson&Son, Inc

Szanowna Pani,


Dziekujemy za przeslana wiadomosci oraz za przedstawienie Pani watpliwosci
i zastrzezen do naszych loterii promocyjnych.

Wyjasniamy, ze od wielu lat wspólpracujemy przy organizowaniu tego typu przedsiewziec
z Loyalty Point sp. z o.o. i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen
dotyczacych naszej wspólpracy ani watpliwosci co do rzetelnosci i
profesjonalizmu firmy Loyalty Point Sp. Z o.o.

W zwiazku z tym, ze nasi Klienci i ich opinie sa dla nas niezwykle istotne a zarzuty
jakie Pani sformulowala sa powazne bardzo prosimy o skorzystanie z
formalnej procedury jaka jest zlozenie reklamacji do loterii. Opis tej
procedury znajduje sie w regulaminach obecnie trwajacych loterii, które
mozna znalezc na loteryjnych stronach www.rodzinawygrywa.pl oraz www.loteriaglade.pl oraz w siedzibie Organizatora.
Obowiazkiem Organizatora tj. Loyalty Point Sp. Z o.o. jest rozpatrzenie w przewidzianym
w regulaminie czasie wszystkich zlozonych reklamacji oraz wyjasnienie watpliwosci i niejasnosci, które Pani zglosila.

Z powazaniem,

Czyli w skrócie: Dzięki ale nic nas to nie obchodzi...  Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

yreks

#6474377 Napisano: 19.03.2018 10:17:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs na płyn do mycia szyb? emotka Wiosna idzie, okna umyć trzeba, a kupić bez konkursu tak trochę bez sensu emotka  

https://www.e-kon....html#.Wq9_Islltf5  -loteria emotka

Nie polecam tej loterii. Do poczytania na wczesniejszych stronach co wyrabia ta agencja. 
Alternatywą jest Makro i Topaz - produkty Henkel (Clin) Wyświetl w wątku >>

yreks

#6473850 Napisano: 16.03.2018 17:25:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Iikropka napisał(a):

Agnes napisał(a):

ikropka napisał(a):

ania1 napisał(a):

korekk napisał(a):

Może oceńmy loterie prowadzone przez Loyalty Point w sposób oceny ich profilu na facebooku? Zakładka recenzje, można dać gwiazdki i napisać komentarz  emotka

https://web.faceb...m/LoyaltyPointSpzoo/

Puścić wici na wykop.pl i już samo pójdzie emotka

Chyba usunęli możliwość dodawania oceny na fb

to wyglada jak walka z wiatrakami

ale nadal można dodawać opinie w google

Sa tez strony sponsora dla ktorego organizowali loterie i jego marek i produktow. Tam tez mozna wyrazic swoja opinie Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6473295 Napisano: 15.03.2018 12:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 Szacunek!! Fajnie, że ktoś się tym zajął. Wiem że na forum kilka osób wyłapywał kwiatki w ich loteriach i jest to na wcześniejszych postach ale nie wiem na ile to może być dowód. Ogólnie warto wspomnieć sponsorowi, że przez takie "dziwne" praktyki tracą sporą część kilentów. Bo umówmy się, przeciętny Kowalski kupi plyn do okien który używa przez kilka miesięcy - czego nie można powiedzieć o konkursowiczach. Wyświetl w wątku >>

yreks

#6473196 Napisano: 15.03.2018 09:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

shineoff napisał(a):

korekk napisał(a):

FBilona napisał(a):

xpac napisał(a):

korekk napisał(a):

RODZINNALOTERIA I LOTERIAGLADE 

Postanowiłam być bystra jak zwycięzcy tej i poprzednich edycji. Zgłosiłam więc 500 paragonów, których fizycznie nie posiadam. Ale czemu nie mogę tego zrobić, skoro pewni panowie otrzymują nagrody za druknięte paragoniki? Jaki wniosek? Niestety nie jestem chyba bystra,bo nie wygrałam nawet zestawu produktów. Ciąg zgłoszonych paragonów idący w tysiącach jak nie kilkunastu tysiącach aż bije po oczach (zwłaszcza w Glade). Loyalty Point wprowadza zabezpieczenia typu max 3 zgłoszenia dziennie, max 15 w całej loterii. I co to daje? Nie zniechęca to naszych zawziętych drukarzy do gry, jest jedynie trochę trudniej. Nagrody już powystawiane na Allegro. Wielka szkoda,że tak ciężko pracownikom Loyalty potwierdzić autentyczność paragonu. 
Współczuję bardzo osobom, które wysyłają jedno, dwa , pięć zgłoszeń i łudzą się że wygrają. Może jeden-dwa zestawy produktów trafią w ich ręce, bo te duże nagrody wiadomo w jakie ręce muszą wpaść emotka

Te konkursy  to loterie czy kreatywne? Bo jeśli to loterie to przecież są organy państwowe, do których można się w tej sprawie zwrócić...

Przecież korekk kilka razy zaznaczył, że chodzi o loterie emotka

Ciekawe co na to sponsor. Czy go to w ogole interesuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6471495 Napisano: 09.03.2018 14:42:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te dzisiejsze wygrane w Kaufland to z dzisiejszego losowania za okres 1-7 marzec? Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6471487 Napisano: 09.03.2018 14:31:13 w Czy informują/ informowali?
infatne napisał(a):

Zabka Redds -bilety do kina ktoś dostał ?

o biletach pisalem na poprzedniej stronie. Jak ogarną do końca łańcuszki będą dzwonić z biletami. Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6471326 Napisano: 09.03.2018 08:18:26 w Pomocy!!!!
Frama napisał(a):

yreks napisał(a):

Mamy pytanie odnośnie pieczątek na paragonach. Mama zakupiła podravkę na konkurs jednak na paragonie widnieje tylko napis "Makaron". Jak powinna wygladac adnotacja sklepu ze to jest produkt podravka. Czy trzeba dopisać coś w stylu "zakupiono makaron podravka" i wtedy pieczątka z BOKu? 

Ja piszę np Kamis i proszę o pieczątkę. Jak jest miejsce to na gorze paragonu, a jak nie to z tylu. 

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yreks

#6471320 Napisano: 09.03.2018 07:42:03 w Pomocy!!!!
Mamy pytanie odnośnie pieczątek na paragonach. Mama zakupiła podravkę na konkurs jednak na paragonie widnieje tylko napis "Makaron". Jak powinna wygladac adnotacja sklepu ze to jest produkt podravka. Czy trzeba dopisać coś w stylu "zakupiono makaron podravka" i wtedy pieczątka z BOKu?  Wyświetl w wątku >>
0 0