Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Bimbusia

Bimbusia

#6147573 Napisano: 19.01.2016 16:25:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jak to....znowu nic?:(  a ja bym chciała,chociaż coś malutkiego... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6147277 Napisano: 19.01.2016 11:05:49 w Konkursy ABC
misiamisiam napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

sosna napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Ja chcę sztućce!
Bardzo proszę, zostawcie mi jedne...

Ja też chciałam sztućce , a mam zestaw gier  emotka

Ciesz się grami. U mnie nic!
Buuuu
A wygrane to same długie anegdoty? Ja mieściłam się w jednym smsie, więc slabiutko...

U mnie podobnie, anegdota jednoesemesowa. Nie popisałam się, oj nie.

mój krótki 1 sms zasłużył na sztućce, ale jak go teraz przeczytałam to aż wstyd się przyznać emotka

a tam wstyd...teraz już wiem, że skoro mój sms nie wygrał to Pani Beatka nie lubi czarnego humoru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6147276 Napisano: 19.01.2016 11:03:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ni ma nic tak jak wczoraj emotka łeeee...co za pechowy czas Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6147226 Napisano: 19.01.2016 10:24:40 w Konkursy ABC
lager napisał(a):

shell napisał(a):

shell napisał(a):

ja wysyłałam 23 grudnia...
Czy ktoś wygrał  tego dnia?

ja też grałam tego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6147221 Napisano: 19.01.2016 10:20:16 w Konkursy ABC
wojowniczka napisał(a):

sosna napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Ja chcę sztućce!
Bardzo proszę, zostawcie mi jedne...

Ja też chciałam sztućce , a mam zestaw gier  emotka

Ciesz się grami. U mnie nic!
Buuuu
A wygrane to same długie anegdoty? Ja mieściłam się w jednym smsie, więc slabiutko...

U mnie podobnie, anegdota jednoesemesowa. Nie popisałam się, oj nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6146101 Napisano: 15.01.2016 22:38:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

O której godzinie dostaliście maile od Laysów, w sprawie meczy? bo mnie strasznie zwodzą, i już nie wiem sama co mam myśleć.


Czy tylko my nie dostaliśmy maili, czy ktoś jeszcze czeka?

O tej porze już nie ma co liczyć na maila od nich. Zawiodłam się na nich na całej linii, niestety.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6146094 Napisano: 15.01.2016 22:17:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O której godzinie dostaliście maile od Laysów, w sprawie meczy? bo mnie strasznie zwodzą, i już nie wiem sama co mam myśleć. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6145053 Napisano: 14.01.2016 15:51:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Whisky Grand's, zestaw zimowy z Leszka od Stokrotki i kod z Tyskiego emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144810 Napisano: 14.01.2016 10:32:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Ooo zaczynają się teorie spiskoweemotka
Ja wysłałam 6 kodów, wygrałam bilety i 3 koszulki. Maile wysłałam rano, popołudniu i wieczorem.Hasło za które mamy bilety było świetneemotka
Nie napiszę jakie,  bo to moje zmóżdżenie. emotka
A kto to wie czy losowali, czy komisja z jakiejś dziennej puli wybierała zwycięskie hasło.

Tak, hasło które wygrało bilety było wysłane późno wieczorem, ok 23 chyba i też było dobre, było to pierwsze zgłoszenie jakie wysłałam. Później chciałabym wygrać koszulki i wysyłałam chyba z 6 kodów z hasłami i dopiero dwa ostatnie wygrały koszulki, a podobnie jak nelunia wysyłałam o różnych porach dnia i nocy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144800 Napisano: 14.01.2016 10:17:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
anika1989 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

monkakk napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

monkakk napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

http://swiateczne...e.pl/tmobile/winners
Tu wygrać miały selfie. A wygrały zwykłe zdjęcia.
A Pani z drugiego miejsca, to widać, że jedno zdjęcie przerabia i bierze udział, we wszystkich konkursach
http://zblogowani...ravita-zawsze-ze-mna

Z jednej strony to irytuje, ale z drugie nie jest zabronione ... no ale selfie to nie są ...

W większości konkursów wygrywając przekazujemy prawa autorskie. Nie wiem jak ma się to potem do wykorzystywania tej samej formuły/pomysłu w następnych konkursach, skoro pomysł się już sprzedał.

erychta00 dzieci w takich konkursach to jest straszne. Ale jak widać żyri się podoba emotka

Wg mnie to nie jest zdj regulaminowe po pierwsze to nie jest selfie, po drugie nie jest to zdjęcie tylko fotomontaż... no ale co my mozemy ...

taaa....jeszcze w Wedlu "poczuj dziecięcą radość" też było to zdjęcie, tam gdzie dodawało się elementy graficzne do swojego zdjęcia to Pani dodała sobie na te włosy kokardki...

Ja też kojarzę to zdjęcie. To nie jest legalne, ponieważ wykorzystując pracę w jednym konkursie, przekazujemy na rzecz organizatora prawa autorskie, dlatego nie powinniśmy jej już więcej używać, a szczególnie w innych konkursach. Dodatkowo selfie to rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego,kamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku fotografa) lub jego odbicie w lustrze. https://pl.wikipedia.org/wiki/Selfie

Gdybym brała udział w konkursie, na pewno byłabym poirytowana wynikami emotka

oj też by mnie to zdenerwowało... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144793 Napisano: 14.01.2016 10:11:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
monkakk napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

monkakk napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

http://swiateczne...e.pl/tmobile/winners
Tu wygrać miały selfie. A wygrały zwykłe zdjęcia.
A Pani z drugiego miejsca, to widać, że jedno zdjęcie przerabia i bierze udział, we wszystkich konkursach
http://zblogowani...ravita-zawsze-ze-mna

Z jednej strony to irytuje, ale z drugie nie jest zabronione ... no ale selfie to nie są ...

W większości konkursów wygrywając przekazujemy prawa autorskie. Nie wiem jak ma się to potem do wykorzystywania tej samej formuły/pomysłu w następnych konkursach, skoro pomysł się już sprzedał.

erychta00 dzieci w takich konkursach to jest straszne. Ale jak widać żyri się podoba emotka

Wg mnie to nie jest zdj regulaminowe po pierwsze to nie jest selfie, po drugie nie jest to zdjęcie tylko fotomontaż... no ale co my mozemy ...

taaa....jeszcze w Wedlu "poczuj dziecięcą radość" też było to zdjęcie, tam gdzie dodawało się elementy graficzne do swojego zdjęcia to Pani dodała sobie na te włosy kokardki... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144764 Napisano: 14.01.2016 08:42:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

a ja nadal nie mam maila emotka

Też czekam, gdzie pisać do nich?

To jest mail z którego rozsyłali wiadomości o biletach: kibicujzlays@lays.pl

dziękujemy nelunia emotka  jak dziś maila nie dostaniemy to do nich napiszę na tego właśnie maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144761 Napisano: 14.01.2016 08:36:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

a ja nadal nie mam maila emotka

Też czekam, gdzie pisać do nich?

no właśnie się też zastanawiam, ale może poczekajmy jeszcze chwilę, może po prostu wszystkich nie wysłali... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144752 Napisano: 14.01.2016 08:11:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

carissma napisał(a):

Ja mam Rosję juhu emotka


a myślałam, że mecze na wschodzie sobie podarują..

ja też tak myslalam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144750 Napisano: 14.01.2016 08:05:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja nadal nie mam maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144689 Napisano: 13.01.2016 22:38:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciekawe, czy oni te maile nadal rozsyłają dziś, bo ja nadal czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144654 Napisano: 13.01.2016 21:59:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luk1990 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na maile odnośnie meczu? emotka

chyba tylko my...


Czy wiecie gdzie można do nich pisać w sprawie braku maila?



a z jakiego dnia nie macie maila ?

bo mi sie wydaje ,ze z osttaniego dnia konkursu tez jeszcze nie mam....

ja nie mam z 22 listopada Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144641 Napisano: 13.01.2016 21:42:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na maile odnośnie meczu? emotka

chyba tylko my... Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144639 Napisano: 13.01.2016 21:41:23 w Carrefour konkursy
A wiecie coś o konkursie Carlsberga w C4, który się kończył na początku stycznia? Wyświetl w wątku >>
0 0

Bimbusia

#6144615 Napisano: 13.01.2016 21:22:46 w Konkursy ABC
Ashedalka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Chyba trzeba będzie jutro Panią Beatkę ruszyć - bo ani Tv, ani walizek, ani gier, ani sztućców nie zobaczymy na oczy... (nawet w smsie) emotka

No właśnie, już zdążyłam zapomnieć o tym konkursie. Apelujmy: Pani Beatko, do dzieła!

Nie zapominajmy, tylko upominajmy się o swoje emotka  

Tak jest! masz rację!  Wyświetl w wątku >>
0 0