Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mn112

mn112

#6307800 Napisano: 04.01.2017 21:58:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
koper napisał(a):

Halszka napisał(a):

Może trafi się rezerwa emotka
choć to pewnie marzenie hi hi 

Nie wydaje mi się. Nie po to agencja robi takie schody, żeby tę kasę dać komuś innemu, tylko raczej, żeby nic nie wypłacać...

w tym konkursie nie ma rezerwy...nagrody nie wydane przechodzą na rzecz organizatora jak dobrze pamiętam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6307762 Napisano: 04.01.2017 20:06:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
alea napisał(a):

erot napisał(a):

qst napisał(a):

co takiego było w tym komentarzu emotka

Nic takiego: W skrócie, że nic z tej ich informacji nie wynika i dalej nie wiem czy mam czekać na jakieś info od nich na maila, czy jednak i tak lecieć do notariusza. I napisałem, że czas na wysłanie tego oświadczenia mija za pare dni i co wtedy nagle napiszą że nagroda przepada ?

Irytuje mnie to bo to drugi konkurs w tym momencie gdzie musze walczyć o swoje z agencją i firmą którą realizuje.

Wygraliśmy z rodziną kuchnię marzeń z Loterii Mission Wraps ( w sierpniu ). Do tej pory nie rozpoczęli prac i tuż przed planowanym rozpoczęciem okazało się, że 40 000zł jakie agencja przekazała do biura na jej realizację nie starczy na AGD i mamy im dopłacic 5000zł na podstawowe AGD.  Dodam że chodzi o prostą malutką kuchnię prawie 6m kwadratowych w bloku bez skomplikowanych systemów itd.
Gdyby ktoś wygrał i miał do zrealizowania większy metraż kuchni w domu to pewnie musiałby dopłacić im z 20 000 jeszcze...

Dopiero dzisiaj po obsmarowaniu ich na FB Mission Wraps błyskawicznie odezwała się do mnie Pani z agencji ( wcześniej od świąt telefon i mail agencji milczał ), która była wyraźnie niezadowolona, że naskrobałem na nich na fb bo przecież ona właśnie miała do mnie pisać w tej sprawie... emotka

a Ferrero na bank gra na zwłokę . Ja podpisałam za córkę bo ona w pracy była i teraz idąc do notariusza nagrodę swoją daje mi a że wygrałam na siebie...  ona przepada wiec błędne koło się robi  i tak nie dadzą , bo nie mogę mieć 2 x .. i cenzurablada emotka  Czy mam rację?? Zła jestem bo gdybym wiedziała o tym na pewno córa odebrałaby list na poczcie  emotka

Zdążyłam przeczytać twój komentarz na FB. Faktycznie już zniknął. Napisałam teraz to samo, ciekawe, czy mój komentarz  Ferrero też usuną... Wyświetl w wątku >>
0 1 olunka

mn112

#6307083 Napisano: 03.01.2017 10:59:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
Szanowna Pani, mając na uwadze zapewnienie wszystkim naszym Konsumentom równych szans wygrania nagród w loterii promocyjnej „1001 nagroda”, podjęliśmy stosowne kroki w celu wyjaśnienia autentyczności niektórych zgłoszeń. W ten sposób chcemy zagwarantować, aby nagrody trafiły do rzeczywistych laureatów loterii. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za ewentualne niedogodności jakie mogą wywołać nasze działania. Z poważaniem, Serwis KonsumenckiFerrero Polska Commercial Sp. z o.o.   Takiego maila dostałam od nich. Jak mam to rozumieć???


Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305280 Napisano: 28.12.2016 15:49:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
anula81 napisał(a):

erot napisał(a):

Instrukcja dla poszkodowanych z Loterii Fererro:
1. Tel pod numer: 22 ***

2. Mail z opisem sprawy poprzez formularz: https://www.ferrerorocher.pl/

3. Warto dać też krótki komentarz na fanpagu:
https://web.faceb...herPoland/?fref=ts 

mi się wydaje że ta str jest błędna bo to konkursowa, więc @ trafi do agencji co konkurs organizowała, czy się mylę ? ja pisałam tutaj  https://www.ferrero.pl/

Z ferrero.pl przychodzi zwrotka ze moj mail nie dotarł do adresata. Musza miec przepełniona skrzynkę...ja pisałam na ten recepcja@ferrero.com. Napisałam tez post na FB...napiszcie tez coś...dajcie sygnał. Zawsze to mozna potem usunąć przecież... Wyświetl w wątku >>
1 erot 0

mn112

#6305272 Napisano: 28.12.2016 15:31:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

loczeq napisał(a):

kalka napisał(a):

assal napisał(a):

Mi się wydaje, że problem zrobił się w tym, że niektórzy mieli kilka nagród na różne osoby w domu, odbierała jedna i podpisała się po kolei za każdego. Ci z automatu rozesłali mail do wszystkich, bo ktoś zauważył, że coś im nie gra.

Aaaa, to bardzo możliwe !

Podpisywanie się za kogoś jest czymś tak naturalnym, że mało kto zdaje sobie sprawę, że może zakończyć się w sądzie 

Ale tylko wtedy, gdy osoba odbierająca przesyłkę podpisze się za laureata jego nazwiskiem, a ten laureat oskarży go o podrobienie podpisu. Tutaj przecież nie ma tego problemu.
Możliwe natomiast, że zamiast nazwisk laureatów widnieją na potwierdzeniach odbioru inne nazwiska. A druga sytuacja, o której piszesz, a która "zaintrygowała" organizatora i stąd poruszenie to właśnie to, że na kilka nagród na różne nazwiska (na "słupy") obiera jedna osoba, a regulamin zakłada, że jeden uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę:
cyt: "Każdy Uczestnik (jedna osoba biorąca udział w Loterii) ma prawo tylko do jednej Nagrody II stopnia uzyskanej, jako wygrana w Loterii. W przypadku stwierdzenia przypisania więcej niż jednej Nagrody II
stopnia do tego samego Uczestnika, Uczestnikowi przysługuje prawo tylko do pierwszej przypisanej"
I może stąd to całe poruszenie? emotka


No ale laureat a osoba odbierająca przesyłkę z nagrodą to dwie zupełnie różne sprawy

Próbuję dociec skąd pomysł organizatora na notarialne poświadczenia i być może skłoniło ich to, że przykładowo pan Kowalski, który wygrał zgodnie z regulaminem jedną kartę odebrał ich 25 (na różne nazwiska). To jest tylko przykładowa hipoteza, która może tłumaczyć nagły pomysł z notariuszem, ale co tak naprawdę ich skłoniło, to tego na 100% nikt chyba nie wie emotka       

To chyba po to, zeby Ci teściowa listu nie odebrała, wsadziła kartę pod poduszkę i potem twoją kasę przerąbała...widocznie wychodzą z założenia, ze i w rodzinie są konflikty na tle finansowym...owszem bywają i takie sytuacje...ale jeżeli ja osobiście z konkursowego maila piszę im, ze kartę mam w ręce a nie moja babcia, ciocia, teściowa, wujek to powinni to przyjąć jako fakt. Co jak co, ale hakerów internetowych to raczej mało osób ma w rodzinie, coby sie na skrzynki włamali. Rozumiem nawet ten druczek wypełniony i z odręcznym podpisem wysłany...ale notariusz??? Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305271 Napisano: 28.12.2016 15:27:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Kalka: Jakieś podstawy mieli. Jedna z wersji? Potrzebują podpisanych oświadczeń, by z agencją się rozliczyć. A tu lista laureatów inna jak co drugi podpis  emotka
Słyszałam już, że były luki w tej aplikacji. Jeśli byli tacy, co je wyniuchali, to i mogli co niektórzy przekombinować za bardzo.
Ja tam się nie angażuję, nic nie piszę, nie dzwonię...
Wiem, że wszystko się wyjaśni szybko  emotka

Jak nie dostałeś emaila, to nie masz potrzeby się angażować... Widocznie u Ciebie wszystko gra. Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305257 Napisano: 28.12.2016 15:12:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
A ja jedna nagrodę i jeden podpis 
anula81 napisał(a):

loczeq napisał(a):

kalka napisał(a):

assal napisał(a):

Mi się wydaje, że problem zrobił się w tym, że niektórzy mieli kilka nagród na różne osoby w domu, odbierała jedna i podpisała się po kolei za każdego. Ci z automatu rozesłali mail do wszystkich, bo ktoś zauważył, że coś im nie gra.

Aaaa, to bardzo możliwe !

Podpisywanie się za kogoś jest czymś tak naturalnym, że mało kto zdaje sobie sprawę, że może zakończyć się w sądzie 

Ale tylko wtedy, gdy osoba odbierająca przesyłkę podpisze się za laureata jego nazwiskiem, a ten laureat oskarży go o podrobienie podpisu. Tutaj przecież nie ma tego problemu.
Możliwe natomiast, że zamiast nazwisk laureatów widnieją na potwierdzeniach odbioru inne nazwiska. A druga sytuacja, o której piszesz, a która "zaintrygowała" organizatora i stąd poruszenie to właśnie to, że na kilka nagród na różne nazwiska (na "słupy") obiera jedna osoba, a regulamin zakłada, że jeden uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę:
cyt: "Każdy Uczestnik (jedna osoba biorąca udział w Loterii) ma prawo tylko do jednej Nagrody II stopnia uzyskanej, jako wygrana w Loterii. W przypadku stwierdzenia przypisania więcej niż jednej Nagrody II
stopnia do tego samego Uczestnika, Uczestnikowi przysługuje prawo tylko do pierwszej przypisanej"
I może stąd to całe poruszenie? emotka


No ale laureat a osoba odbierająca przesyłkę z nagrodą to dwie zupełnie różne sprawy

ja trzymałam się regul. i mam karty na zupełnie inne nazwiska i adresy po 1 na każdy i też mam takie @

teraz sie zastanawiam przez jaki ten formularz do nich pisać bo str konkursowa jest stworzona przez agencję, a oficjalna to taką znalazłam https://www.ferrero.pl/ więc chyba tutaj nalezy przez formularz pisać swoje żale ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305220 Napisano: 28.12.2016 14:25:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Mnie cieszy, że się zrobił teraz szum.
Do tej pory agencje, nawet jak odbierały auta, bo ktoś podrobił paragon, robiły to po cichu.
A tu jest sygnał co do niektórych, że zaczynają coraz mocniej kontrolować wszystko.
Wolę, by byli nadgorliwi, niż przymykali oczy i udawali, że wszystko gra  emotka

Bo to wszystko jest żenujące, mam starą matkę po notariuszach ciągać, bo w domu siedzi i listy odbiera? Jej pesel podawać??? I co jeszcze?" Zabierz babci dowód???" Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305213 Napisano: 28.12.2016 14:18:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
reolo3 napisał(a):

mn112 napisał(a):

[quote=Ja wysłałam dluuugiego maila do organizatorów loterii. ciekawe czy coś odpiszą...


do organizatorów, czyli do kogo? Mam nadzieję, że nie do Unlimited, a do Ferrero 

Już do obydwu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305199 Napisano: 28.12.2016 13:59:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=Ja wysłałam dluuugiego maila do organizatorów loterii. ciekawe czy coś odpiszą...



alea]
rpk napisał(a):

aurorcia napisał(a):

reolo3 napisał(a):

targicola napisał(a):

Skoro do unlimited dodzwonić się nie można,trzeba dryndać masowo do właściciela Ferrerocher:
FERRERO POLSKA COMMERCIAL SP. Z O.O.Siedziba firmyUl. Wiertnicza 126, 02-952 WARSZAWATEL. +48 22 *** FAX  +48 22***


Może ktoś się u nich obudzi i wstrząśnie tymi unlimitedowcami  z Wiertniczej

 Ja się dodzwoniłem do FERRERO i Wam też radzę zadzwonić  emotka

To może napisz co Ci powiedzieli?

Też dzwoniłem. Kazali napisać do siebie meila z opisem problemu i swoimi danymi oni się z tą agencją krzak skontaktują i na nich wpłyną.

Skrzynka im się zapcha a ruszą i tak po Nowym Roku z tym . Teraz ludzie są na urlopach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305147 Napisano: 28.12.2016 13:10:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Chodziło mi o kwotę nagrody, nie o kwotę u notariusza...notariusz kojarzy mi sie z poważnymi sprawami jak sprzedaże, kupno nieruchomosci a nie pełnomocnictwo do odebrania 500 zł z loterii z czekoladek...chyba tam śmiechem parskną jak z tym pójdę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305139 Napisano: 28.12.2016 13:00:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia napisał(a):

Wysłałam im maila z informacją, że kartę odebrał domownik, który niezwłocznie, jeszcze w tym samym dniu przekazał ją osobie, która widniała na kopercie emotka  Ciekawe czy odpiszą.

Kochana daj znać o tym jak odpiszą, bo nie wiem co robić... Do notariusza o kwotę 500 zł ? To jakieś jaja Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6305123 Napisano: 28.12.2016 12:35:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ferrero mnie rozwaliło. Kartę od listonosza odebrała moja mama o tym samym nazwisku co ja. Żądają oświadczenia potwierdzonego notarialnie, wtedy doładują mi kartę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6304855 Napisano: 27.12.2016 14:18:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Filmy od muratora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6304806 Napisano: 27.12.2016 12:06:51 w Kalendarze adwentowe 2016
agniehaha89 napisał(a):

slavek napisał(a):

Czy ktoś brak udział w kalendarzu adwentowym Jyska i ma komplet punktów?  Dostaliście już dzisiaj newsletter?

dziś przyszło pytanie finałowe. Tak swoją drogą to nie trzeba mieć kompletu poprawnych odpowiedzi żeby wygrać.

To prawda...ja nie miałam odpowiedzi na pytanie z pierwszego dnia a pytanie finałowe przyszło...odpowiedz juz wysłałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6302826 Napisano: 19.12.2016 22:46:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

rpk napisał(a):

Czy ktokolwiek dostał zasilenie karty z ferrero? U mnie minie 3 tydzień a ich niezwłocznego zasilenia brak. Próbowałem się dodzwonić do Unlimited Sp. z o.o. ale telefony milczą. Pozostaje chyba kontakt z producentem ferrero tylko.
 

Moja też pusta i żadnej informacji emotka

A moze by na FB spróbować ...chyba mają swój fanpage ...? Tzn Ferrero ma Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6302763 Napisano: 19.12.2016 20:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

Ja się pytam, kiedy wysyłają nagrody z Wypasionego, tablet z Leclerca, kiedy zasilą karty Ferrero, o paczkach sprzątaczkach nie wspomnę emotka   emotka  

Tez czekam na ferrero ;( kasa na święta tak potrzebna... Wyświetl w wątku >>

mn112

#6301724 Napisano: 16.12.2016 23:48:39 w Informują
Karolajna88 napisał(a):

@ Akcja Tubądzin&Hoover Wygraj łazienkę marzeń i... 22:59 Ale nie napisali jaka kwota bonu ;/

I u mnie to samo  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6299859 Napisano: 13.12.2016 17:15:57 w Czy informują/ informowali?
Czy dostał ktoś mail o doładowaniu kart ferrero?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6296990 Napisano: 06.12.2016 20:14:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś doładowali juz kartę z Ferrero? Wyświetl w wątku >>
0 0