Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mn112

mn112

#6328522 Napisano: 03.03.2017 19:33:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam rafaello, wyciągam kupon, zrywam cieniutką folię i...szara warstwa farby zostaje na miejscu. zdrapać jej nie idzie, kod nie jest do odczytania. I co z tym fantem zrobić? Dodam, że inne folie też jakoś super nie odchodzą Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

mn112

#6321464 Napisano: 13.02.2017 13:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleopatra napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy w Koralu tym konkursie koktajlowym wymagany jest zakup lodów?

http://koktajlowe...e_walentynki.pdf?v=2

Nie Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

mn112

#6320960 Napisano: 10.02.2017 19:04:08 w Wkurza mnie...
...a raczej smutna niż wkurzona. Kolejna nagroda z konkursu dotarła uszkodzona - tym razem cenniejsza bo wypasiony tablet. Z uszkodzoną matryca...najpierw Stegu, a teraz to. Heh... Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6320272 Napisano: 09.02.2017 00:41:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

marta_1234 napisał(a):

Mam nadzieję, ze piszę w odpowiednim wątku...
Do wszystkich osób z Indianinem w częściach!
Dostałam odpowiedź na maila, a w którym opisałam to co się stało.
Oto moim zdaniem najbardziej interesujący nas fragment: 
Niestety nie jesteśmy w stanie zrekompensować Pani tej straty dostarczając taką samą nagrodę, ponieważ jej ilość była określona i przekazana nam przez sponsora  - firmę Stegu.
Mamy nadzieję, że zechce Pani w ramach przeprosin przyjąć płytę CD oraz praktyczny gadżet.


A kto był nadawcą Waszej przesyłki? Znaczy się: na naklejce? Bo chyba trzeba mu publicznie obsmarować d*.
Co za idioci, żeby nie umieć odpowiednio opakować rzeźby, no szok emotka

Kurier Siódemka dostarczał. Wysyłał Murator. Ciekawe, czy komuś kurier dostarczył Indianina w całości...Kurczę sponsor się wykazał, ładne nagrody ufundował a kurierzy je poniszczyli. Kalendarze były zapakowane w firmowy karton z uchwytem (jak np. laptopy), w środku była cienka, piankowa wkładka...No ale jak firmy kurierskie ćpają paczkami po chodnikach, to o uszkodzenie nietrudno.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6320064 Napisano: 08.02.2017 14:18:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
marta_1234 napisał(a):

Wreszcie kalendarz Indianin z kalendarza Murator. Kurier 7 ( wg nalepki na paczce). Nagroda w częściach.

Do mnie też dotarł - piękny, ale niestety stłuczony.... Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6318279 Napisano: 03.02.2017 21:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja wpisałam systemowy, na dole po prawej się znajdował jak na obrazku. Kupowałam w Żabce i tez mam ten długi ciąg liter i cyfr na paragonie...ale tego nie wpisywałam. Nawet nie wiem co znaczy ten nr, ale raczej nr paragonu to nie jest.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mn112

#6313380 Napisano: 22.01.2017 12:30:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

mn112 napisał(a):

 
A ja zrobiłam z własnoręcznymi obrazkami i mi nie zaakceptowali jeszcze a zaraz minie 48 godzin. 
Szkoda tylko,z e jury nie docenia samodzielnego wkładu i zabawa staje się mało atrakcyjna.

emotka Naprawdę? Nie uznali, czemu? Jakoś to chociaż uzasadniają?  emotka

Nie wiem...napisałam na FB u nich i czekam za odpowiedzią...a wydawałoby się, ze akceptują jak leci. Łudzę się jeszcze, ze dziś niedziela i może dlatego nie przyjęli...prace wysyłałam w piątek po południu  Wyświetl w wątku >>

mn112

#6313377 Napisano: 22.01.2017 12:22:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=

darxxx]
PatrycjaRT napisał(a):

Miałam pisać to samo! To jest jakaś paranoja, już widać tą dokładną 'moderację'... Ciekawe tylko jak wybiorą takie kradzione zgłoszenie jako nagrodę główną, puszczą opakowania na Polskę, a zgłosi się prawdziwy autor pracy. Słowo 'nieprzyjemności' to pewnie będzie za mało, a skończy się na ładnym pozwie i sowitym zadośćuczynieniu   emotka  Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy z tego, co robią i jak łatwo w dzisiejszych czasach sprawdzić takie internetowe kradzieże  emotka  Już nie mówiąc o tym jakie to jest świństwo zgłaszanie czyjejś pracy jako swojej  emotka
Oczywiście ten folkowy wzór to nie jedyna wtopa organizatora, tutaj kolejne:
https://pl.pinterest.com/pin/440015826078216120/ autor: Eliana Ariel
https://pl.fotolia.com/id/66006385?by=serie
http://www.publicdomainpictures.net/view-image.php?image=50007&picture=pink-zebra-skin-background autor: Karen Arnold
http://www.houzz.com/photos/15331503/Tropical-Parrot-Fabric-Standard-Cut-tropical-drapery-fabric  autor: Barbara Newton
http://pl.deposit...tern-of-bananas.html
Zajęło to dosłownie 10 minut, a nawet nie sprawdziłam wszystkich wygranych prac!!!

 Tak też podejrzewałam, że nie jest to jedyne skradzione zgłoszenie, które wygrało w tym konkursie...  emotka  Na pewno byłyby konsekwencje i ktoś by się zgłosił, a organizatorzy następnym razem sprawdzaliby po 10 razy pracę, zanim ją nagrodzą. Szkoda tylko osób, które chcą być uczciwe i wymyślają/malują/tworzą własne grafiki, po to żeby zobaczyć jak nagrody zgarniają nieuczciwi konkursowicze  emotka


A ja zrobiłam z własnoręcznymi obrazkami i mi nie zaakceptowali jeszcze a zaraz minie 48 godzin. Tylko jedno z 5 chyba....moze faktycznie lepiej pójść na łatwiznę i sciągnąć obrazek z pixabay za free, tym bardziej ze takie właśnie u jury znajdują uznanie. emotka  na fotolia tez jest chyba darmowa licencja do użytku komercyjnego, więc ludzie korzystają. A to nie narusza praw autorskich. Szkoda tylko,z e jury nie docenia samodzielnego wkładu i zabawa staje się mało atrakcyjna. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mn112

#6312231 Napisano: 18.01.2017 17:54:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do mnie też;)))
PatrycjaRT napisał(a):

mn112 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

mn112 napisał(a):

Czy brał ktoś z was udział w tym konkursie i wygrał cukierki? Czy dotarła do was nagroda z tego konka? Bordo mnie nie i dlatego pytam...a trochę czasu minęło....   http://80latptasi...ko.wedel.pl/konkurs/

U mnie też brak..

Widocznie nie wysyłali jeszcze...myślałam, ze jestem sama do ktorej nagroda nie doszła

Melduję, że moja paczka dzisiaj dojechała emotka  Szczerze mówiąc nawet mnie zaskoczyli, bo myślałam że tylko jedno opakowanie tego Ptasiego Mleczka będzie ;D

Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6312191 Napisano: 18.01.2017 16:03:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Suszarka Murator, ptasie mleczko z konkursu 80 lat Wedel 
Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6311452 Napisano: 16.01.2017 18:11:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

mn112 napisał(a):

Czy brał ktoś z was udział w tym konkursie i wygrał cukierki? Czy dotarła do was nagroda z tego konka? Bordo mnie nie i dlatego pytam...a trochę czasu minęło....   http://80latptasi...ko.wedel.pl/konkurs/

U mnie też brak..

Widocznie nie wysyłali jeszcze...myślałam, ze jestem sama do ktorej nagroda nie doszła Wyświetl w wątku >>

mn112

#6311440 Napisano: 16.01.2017 17:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy brał ktoś z was udział w tym konkursie i wygrał cukierki? Czy dotarła do was nagroda z tego konka? Bordo mnie nie i dlatego pytam...a trochę czasu minęło....   http://80latptasi...ko.wedel.pl/konkurs/ Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6311407 Napisano: 16.01.2017 16:10:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon superprezent 50 zł.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6310563 Napisano: 13.01.2017 11:16:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wpisz Czaruś - na pewno wygra Hihi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6310429 Napisano: 12.01.2017 21:28:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

erot napisał(a):

Cytowanie Koordynator Loterii <[email protected]>:

Szanowna Pani,

Chcemy zapewnić, że jako Organizator dokładamy       wszelkich starań,
by upewnić się, że przed zasileniem kart       przedpłaconych na
okaziciela, trafią one do rąk rzeczywistych       laureatów loterii
„Tysiąc i jedna nagroda”.

 

W związku z tym, że do tej pory nie       otrzymaliśmy od Pani
podpisanego pełnomocnictwa, chcielibyśmy       ułatwić Państwu
spełnienie tego wymogu. Na koszt Organizatora       zapewnimy Państwu
kompleksową obsługę notarialną w miejscu Państwa       zamieszkania.
Notariusz przyjedzie do Pani miejsca zamieszkania       podanego w
oświadczeniu laureata nagrody. Proponujemy wstępnie       termin
31.01.2017.

Prosimy o potwierdzenie terminu najpóźniej do       dnia 15 stycznia
2017.

 
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z par 19 ust. 3 ustawy o grach
hazardowych, ze względu na konieczność usunięcia wątpliwości co do
 uprawnień do odbioru nagród wstrzymujemy czas ich wydawania na okres
30 dni.

Z poważaniem
Koordynator loterii

Mój ojciec jest jednym z notariuszy wrocławskich i jak mu powiedziałam,czego od Was wymagają z Ferrero, to mnie wyśmiał.Zresztą paragonu konkursowego za zgodność z oryginałem też by raczej nie poświadczył.Naprawdę nie widzicie,że Organizator sobie robi z Was jaja i celowo utrudnia wydanie nagród, aby się nachapać emotka

To chyba najdziwniejszy konkurs w jakim wzięłam udział. Przy ich następnej promocji głęboko zastanowię się nad tym, czy brać w niej udział... A za tę kompleksową usługę notarialną w domu to kto płaci? Też organizator? Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6308276 Napisano: 05.01.2017 21:09:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
rpk napisał(a):

mn112 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Ferrero poszło po rozum do głowy emotka

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam,że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

zobaczymy, czy teraz doładują...a propo tych laureatów, co mają doładowaną tę kartę - można nią w końcu płacić, czy nie? jak to jest z tym limitem?

To oświadczenie trzeba im wydrukować wypełnic i wysłać czy w meilu wpisać dane?

Tekst oświadczenia wklejasz w tekst maila. Wpisujesz imię i nazwisko i nr karty. Ten 16-cyfrowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6308207 Napisano: 05.01.2017 17:45:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
grzybekmalutki napisał(a):

Ferrero poszło po rozum do głowy emotka

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam,że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

zobaczymy, czy teraz doładują...a propo tych laureatów, co mają doładowaną tę kartę - można nią w końcu płacić, czy nie? jak to jest z tym limitem? Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6307841 Napisano: 05.01.2017 00:46:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

nie mam czasu czytać forum, ale jak na przesyłce było zastrzeżenie, że odbiór osobisty czy tam do rąk własnych to listonosz? nawet nie mógł zostawić takiej przesyłki, a jak nie było zastrzeżenia to każda osoba pełnoletnia może odebrać  emotka

Nie było zastrzeżenia. Dopiero po otwarciu koperty!!! z przesyłka w środku była kartka, ze list trzeba było podpisać osobiście. Bo niby kazdy ma rentgen w oczach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6307801 Napisano: 04.01.2017 22:00:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
mczarna napisał(a):

mn112 napisał(a):

alea napisał(a):

erot napisał(a):

qst napisał(a):

co takiego było w tym komentarzu emotka

Nic takiego: W skrócie, że nic z tej ich informacji nie wynika i dalej nie wiem czy mam czekać na jakieś info od nich na maila, czy jednak i tak lecieć do notariusza. I napisałem, że czas na wysłanie tego oświadczenia mija za pare dni i co wtedy nagle napiszą że nagroda przepada ?

Irytuje mnie to bo to drugi konkurs w tym momencie gdzie musze walczyć o swoje z agencją i firmą którą realizuje.

Wygraliśmy z rodziną kuchnię marzeń z Loterii Mission Wraps ( w sierpniu ). Do tej pory nie rozpoczęli prac i tuż przed planowanym rozpoczęciem okazało się, że 40 000zł jakie agencja przekazała do biura na jej realizację nie starczy na AGD i mamy im dopłacic 5000zł na podstawowe AGD.  Dodam że chodzi o prostą malutką kuchnię prawie 6m kwadratowych w bloku bez skomplikowanych systemów itd.
Gdyby ktoś wygrał i miał do zrealizowania większy metraż kuchni w domu to pewnie musiałby dopłacić im z 20 000 jeszcze...

Dopiero dzisiaj po obsmarowaniu ich na FB Mission Wraps błyskawicznie odezwała się do mnie Pani z agencji ( wcześniej od świąt telefon i mail agencji milczał ), która była wyraźnie niezadowolona, że naskrobałem na nich na fb bo przecież ona właśnie miała do mnie pisać w tej sprawie... emotka

a Ferrero na bank gra na zwłokę . Ja podpisałam za córkę bo ona w pracy była i teraz idąc do notariusza nagrodę swoją daje mi a że wygrałam na siebie...  ona przepada wiec błędne koło się robi  i tak nie dadzą , bo nie mogę mieć 2 x .. i cenzurablada emotka  Czy mam rację?? Zła jestem bo gdybym wiedziała o tym na pewno córa odebrałaby list na poczcie  emotka

Zdążyłam przeczytać twój komentarz na FB. Faktycznie już zniknął. Napisałam teraz to samo, ciekawe, czy mój komentarz  Ferrero też usuną...

Dlaczego jest tyle komentarzy z fejkowych /sztucznych kont?To jest śmieszne.Dlaczego nie napiszecie ze swoich prawdziwych?

To jest akurat moje jedyne i nie fejkowe konto. Wyświetl w wątku >>
0 0