Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ferdia

Ferdia

#6810444 Napisano: 24.09.2021 11:28:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
malaczarna223 napisał(a):

Czy osoby które dostały mejla od Vanisch z wygrana tygodniowa 100 zł dostały już przelew???? Chcialam sprawdzić w regulaminie,ale nie mogę go odtworzyć.

Ja dostałam przelew 8 września. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6810434 Napisano: 24.09.2021 11:09:02 w Reflinki
Mój kod polecający Lipton 72703957  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6797848 Napisano: 28.07.2021 16:22:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie bon Kaufland 50 zł. Wyświetl w wątku >>

Ferdia

#6795596 Napisano: 16.07.2021 16:16:04 w SZUKAM....
rare85 napisał(a):

Czy ktoś już widział gdzieś batony KitKat w promocyjnym opakowaniu? Są już?

Są. Widziałam w Leclercu. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

Ferdia

#6795326 Napisano: 15.07.2021 15:38:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed momentem 100zł z "Zakręceni na kasę". Wyświetl w wątku >>

Ferdia

#6794690 Napisano: 12.07.2021 19:55:42 w SZUKAM....
malgol napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

malgol napisał(a):

Czy komuś udało się wysłać zgłoszenie na konkurs "strumień nagród"? 

nie działa przycisk wyslij

no właśnie nie działa, myślałam że tylko u mnie

U mnie po wczytaniu paragonu (jak się uda, bo czasami nawet paragonu wczytać nie chce) to pojawia się napis "anuluj" i przycisk wyślij nie działa. Wysłałam im dzisiaj maila, ale oczywiście nie odpisali.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6788907 Napisano: 16.06.2021 18:29:29 w WC - rozmowy o wszystkim
nataliii napisał(a):

glena napisał(a):

pecia napisał(a):

Witam kochani, jakiś czas temu wygrałam przedpłaconą kartę z Jacobsa, włożyłam do portfela i zapomniałam. Kilka dni temu przeglądając karty natknęłam się na nią i chciałam nią zapłacić niestety transakcja została odrzucona. Czy ktoś z forumowiczów może mnie poinstruować jak taką kartę należy aktywować?

o ile dobrze kojarzę loterię (Barista Edition?), to do tych kart przychodził PIN sms-em plus były do nich papiery z którymi można było karty rejestrować, żeby sprawdzić saldo, ale nie pamiętam na jakiej stronie - jeśli nie masz tych papierów to i tak nieistotne, bo tam był kod nik potrzebny do rejestracji. Rejestracja nie była konieczna, by z karty korzystać. A data ważności karty już nie upłynęła?

Moja mama ma to samo.Próbowała już na kilka sposobów. PIn ma SMSem który nie działa. Karta nadal niby jest ważna. 

Sprawdziłam swoją kartę i też tak mam. Zarejestrowałam ją na tej stronie upkarty i jest info, że karta jest zablokowana. Chyba trzeba z tym pisać do agencji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6681038 Napisano: 08.02.2020 15:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Konkurs Wawel. Aby grać o auto trzeba kupić na jednym paragonie 5 produktów czy zsumuje się one z kilku zgłoszeń?

Wg mnie sumuja sie zgloszenia. Ja tak rozumiem reg. Niech ktos jeszcze potwierdzi?

Sumują się. Też tak rozumiem regulamin, ale dla pewności do nich napisałam i dostałam odp: "Może być 5 produktów na 5 różnych paragonach".  Wyświetl w wątku >>

Ferdia

#6680101 Napisano: 05.02.2020 14:16:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy dobrze rozumuje Regulamin Wawelu "DOBRZE NADZIANE"ze zglaszajac pojedyncze szt. gdy uzbieram 5 dostane 1 los!czy musze za jednym zgloszeniem miec 5 szt na paragonie?niby proste ale wyslalam 1 i nie było info zachowaj paragon,czy zbieraj zgloszenia itp. emotka
Jakby chcialo sie komus mnie oswiecic bylabym happy emotka


Musisz mieć 5 batoników na 1 paragonie, żeby grać o samochód

Jesteś pewna? Ja w regulaminie znalazłam tylko info w punkcie 3.4., które moim zdaniem wskazuje na to, że te losy się kumulują: "Uczestnik za każde zebrane 5 Losów otrzymuje 1 los finałowy (''Los Finałowy'') uprawniający do udziału w Losowaniu Finałowym."   



Jeżeli tak by było, to nie widzę sensu pola "ilość produktów "  przy zgłoszeniu paragonu

Jeśli jest tak jak piszesz, to zapis w regulaminie wprowadza w błąd. 



Jednak to regulamin jest prawnie wiążący.  Najlepiej zapytać u źródła

Chyba tak, trochę to niejasne. Moja pierwsza myśl to było dokładnie tak jak ty piszesz, ale ten zapis z regulaminu sugeruje co innego. Wyślę maila, ciekawe czy odpiszą.  Wyświetl w wątku >>

Ferdia

#6680047 Napisano: 05.02.2020 12:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy dobrze rozumuje Regulamin Wawelu "DOBRZE NADZIANE"ze zglaszajac pojedyncze szt. gdy uzbieram 5 dostane 1 los!czy musze za jednym zgloszeniem miec 5 szt na paragonie?niby proste ale wyslalam 1 i nie było info zachowaj paragon,czy zbieraj zgloszenia itp. emotka
Jakby chcialo sie komus mnie oswiecic bylabym happy emotka


Musisz mieć 5 batoników na 1 paragonie, żeby grać o samochód

Jesteś pewna? Ja w regulaminie znalazłam tylko info w punkcie 3.4., które moim zdaniem wskazuje na to, że te losy się kumulują: "Uczestnik za każde zebrane 5 Losów otrzymuje 1 los finałowy (''Los Finałowy'') uprawniający do udziału w Losowaniu Finałowym."   



Jeżeli tak by było, to nie widzę sensu pola "ilość produktów "  przy zgłoszeniu paragonu

Jeśli jest tak jak piszesz, to zapis w regulaminie wprowadza w błąd.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6679975 Napisano: 05.02.2020 09:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy dobrze rozumuje Regulamin Wawelu "DOBRZE NADZIANE"ze zglaszajac pojedyncze szt. gdy uzbieram 5 dostane 1 los!czy musze za jednym zgloszeniem miec 5 szt na paragonie?niby proste ale wyslalam 1 i nie było info zachowaj paragon,czy zbieraj zgloszenia itp. emotka
Jakby chcialo sie komus mnie oswiecic bylabym happy emotka


Musisz mieć 5 batoników na 1 paragonie, żeby grać o samochód

Jesteś pewna? Ja w regulaminie znalazłam tylko info w punkcie 3.4., które moim zdaniem wskazuje na to, że te losy się kumulują: "Uczestnik za każde zebrane 5 Losów otrzymuje 1 los finałowy (''Los Finałowy'') uprawniający do udziału w Losowaniu Finałowym."    Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6677171 Napisano: 25.01.2020 19:50:40 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Na jakiej stronie sprawdza się karty  z Lidla ? Jutro miałam jechać na zakupy.....

Na głównej stronie, tak trochę niżej (pod napisem "sprawdź") jest kwadracik z napisem karty prezentowe. Link do strony z kartami.
https://www.lidl....-promocje/karta-lidl Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

Ferdia

#6677157 Napisano: 25.01.2020 19:11:32 w Smolar
xpac napisał(a):

Katy Lidl Tymbark niestety saldo 0zł ... ktoś już odstał doładowanie ??

To saldo to sprawdzane na stronie Lidla czy w sklepie przy zakupach? Moja karta też miała saldo 0 zł jak chciałam zapłacić w sklepie, kasjer powiedział, że trzeba aktywować kartę na stronie Lidla. W zakładce karty prezentowe wpisałam dane z karty i przy następnych zakupach normalnie zapłaciłam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6656686 Napisano: 13.11.2019 11:17:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
blender ręczny z Winiar Lidl, przed chwileczką Wyświetl w wątku >>

Ferdia

#6653189 Napisano: 31.10.2019 14:54:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mama2006 napisał(a):

czy tylko ja nie wygralam w urodzinowej loterii w INT?  emotka

Nie, nie tylko... ja na kilka zgłoszeń nic nie trafiłam.. coż, takie szczęście Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6624860 Napisano: 29.07.2019 16:53:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ach ta nutella, tyle nagród i nic...
Somersby też nic. I Tymbark nic.  Załamka. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6611176 Napisano: 18.06.2019 17:52:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jasminum napisał(a):

ikropka napisał(a):

Żywiec się na mnie obraził emotka

Na mnie też emotka

A mnie nie lubił od początku... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6591831 Napisano: 20.04.2019 21:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pipi99 napisał(a):

A w temacie: zgłaszam GELLWE, pomijając, że w regulaminie nagroda główna znowu ma wartość łączną, to jest też zapis dyskwalifikujący paragon, gdy "data wystawienia okazanego Dowodu Zakupu nie będzie pokrywała się z miesiącem Zgłoszenia" : Zbaraniałam. To dopiero moje konkursowe początki, ale nie widzę tam nic o etapach miesięcznych, no i co, paragonu z marca nie mogę zgłosić w kwietniu? emotka Jak to rozumiecie?

Fajnie wiedzieć...ja wysłałam paragon z marca w kwietniu...Tak to jest jak nie czyta się dokładnie regulaminów emotka

Sami chyba nie wiedzą, bo w punkcie 8 d) jest napisane  "dokonać Zgłoszenia stosując zasadę, iż Zgłoszenie powinno zostać dokonane w terminie trwania konkursu, czyli od dnia 18.03.2019 r. do dnia 20.04.2019 r ". 
Ja sugerowałam się tym zapisem i też w kwietniu wysłałam paragon z marca...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ferdia

#6584302 Napisano: 27.03.2019 12:23:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trasza napisał(a):

Co wozi dhl?  Czyżby termos milka?

Może Barilla? Do mnie przyjechał garnek. Wyświetl w wątku >>
1 trasza 0

Ferdia

#6584301 Napisano: 27.03.2019 12:22:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Garnek z Barilli, DHL Wyświetl w wątku >>
0 0