Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika onagra

onagra

#6164441 Napisano: 24.02.2016 12:53:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
hejka mam pytanie to moje początki na portalu i chciałam się zapytać odnośnie testowania sprzętu, jak jest napisane aby potem przekazać 3 znajomym, robicie to, dajecie 3 znajomym czy np. tylko jednemu czy 2 i resztę sami piszecie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6161731 Napisano: 18.02.2016 12:14:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

onagra napisał(a):

edzia21 napisał(a):

onagra napisał(a):

edzia21 napisał(a):

onagra napisał(a):

były już wyniki Biedronka ,,odjazdowy uśmiech" chodzi mi o te zestawy past,a nie o główną nagrodę

to jest pytanie, czy zdanie oznajmujące?

pytanie

nie, nie było

Dziękuję za odpowiedź

Wyniki mają być podane do 23 marca jednak kontakt sms z laureatami ma być w ciągu 3 dni licząc od dnia końca posiedzenia komisji czyli w ciągu 3 dni od dziś emotka

Super dziękuje za informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6161152 Napisano: 17.02.2016 12:13:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

onagra napisał(a):

edzia21 napisał(a):

onagra napisał(a):

były już wyniki Biedronka ,,odjazdowy uśmiech" chodzi mi o te zestawy past,a nie o główną nagrodę

to jest pytanie, czy zdanie oznajmujące?

pytanie

nie, nie było

Dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6161150 Napisano: 17.02.2016 12:09:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

onagra napisał(a):

były już wyniki Biedronka ,,odjazdowy uśmiech" chodzi mi o te zestawy past,a nie o główną nagrodę

to jest pytanie, czy zdanie oznajmujące?

pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6161147 Napisano: 17.02.2016 12:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
były już wyniki Biedronka ,,odjazdowy uśmiech" chodzi mi o te zestawy past,a nie o główną nagrodę?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6138758 Napisano: 30.12.2015 12:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejka czy Winiary informuje jakoś czy wysłane dane są zaakceptowane czy trzeba czekać aż prześlą nagrodę albo nie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6125536 Napisano: 05.12.2015 12:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejka wygrał ktoś w mące szymanowskiej dzienną nagrodę ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6108339 Napisano: 06.11.2015 20:36:26 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

onagra, na głośne studentki proponuję poranne, sobotnie budzenie Laibachem albo innymi noisami, płynącymi z głośników. oczywiście po 6.00., żeby przyczepić się nie mogły.

to będą robić na złość, jak była z nimi rozmowa żeby się ciszej zachowywały, to one na to, że jak będę to zgłaszać to będą po złości jeszcze gorzej się zachowywały, więc nie wiem co robić Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6108332 Napisano: 06.11.2015 20:21:26 w Wkurza mnie...
A mnie denerwują głośne studentki, które wynajmują mieszanie nade mną, żyć nie dają, tylko hałasują, a człowiek bezsilny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6097914 Napisano: 21.10.2015 11:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

onagra napisał(a):

benasia napisał(a):

myślę, że chyba takie "kwiatki" to pisali ludzie prości, co robią zakupy i przy okazji wzięli udział w konkursie, bo chyba żaden szanujący się konkursowicz by nie robił takich byków w pisowni...


"to pisali ludzie prości" to, że ktoś bierze udział w konkursach nałogowo nie czyni go człowiekiem wybitnym, a nazywanie osób, które sporadycznie biorą udział prostymi to przesada.


Dla mnie: prostacy emotka

To, że ktoś - jak to napisałaś - nie bierze udziału w konkursach nałogowo, w niczym nie tłumaczy bidy umysłowej. Szczególnie, że w świecie panuje opinia, jakoby konkursowicze kupowali produkt danej marki wyłącznie przy okazji konkursu, a jej stały wielbiciel... podczas każdych cotygodniowych zakupów. Powinien zatem dokładnie wiedzieć, co kupuje.

Ludzie prości, chyba spod budki z piwem... :zakrec

a skąd pewność, że osoba, która popełniła ten błąd to nie jest "stały" konkursowicz? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6097893 Napisano: 21.10.2015 10:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

benasia napisał(a):

myślę, że chyba takie "kwiatki" to pisali ludzie prości, co robią zakupy i przy okazji wzięli udział w konkursie, bo chyba żaden szanujący się konkursowicz by nie robił takich byków w pisowni...

"to pisali ludzie prości" to, że ktoś bierze udział w konkursach nałogowo nie czyni go człowiekiem wybitnym, a nazywanie osób, które sporadycznie biorą udział prostymi to przesada.
Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6090688 Napisano: 09.10.2015 10:46:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
saszetka Danio już w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6083278 Napisano: 29.09.2015 09:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

giulietta napisał(a):

asiatko napisał(a):

jolidlo napisał(a):

bzowapani napisał(a):

stoneface napisał(a):

lusienka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

aurorcia napisał(a):

taalvikki napisał(a):

przeraża mnie, że ludzie zbierają czyjeś paragony i jeszcze na farcie chcą na nie grać i kombinować... tak trudno samemu zrobić zakupy zgodne z regulaminem? a zgodne z regulaminem jest wydanie 20 złotych.

Znaleziony nie kradzionyemotka  Ja zawsze zerkam czy aby się nie przyda, a moje 5 letni synek gdy zobaczy paragon to od razu pyta czy mi się nie przyda, a przy kasie czeka na wydanie paragonu jak rasowy konkursowicz!emotka

ja raz znalazłam masło ekstra pasłęcki w koszyku na zakupy...no co wzięłam sobie emotka

A ja dziś kupowałam w Biedronce karmę dla psa...przychodzę do domu,patrzę a do opakowania przykleił sie paragonik...z pasta colgate emotka mam nadzieję że przyniesie mi szczęścieemotka

pasta colgate... a to z palmolive jest też jakiś konkurs w biedrze?

Colgate jest loteria ogólnosklepowa

hehe, ja to jestem tak zboczona ze mimowolnie patrzę na towar na taśmie klientów stojących w kolejce do kasy przede mną.
Ost w Eko babka miała w zakupach dużą Wosebę za 11,99 i moja pierwsza myśl to była: jaka głupia, zmarnuje paragon

ja tak samo i mimowolnie  emotka emotka  a nawet mówię takim ludziom, co mogą wygrać, ale najczęściej spotykam się z tym, że wolą oddać paragon niż uwierzyć, że się wygra, dziwne  

ja ostatnio też widziałem babeczkę jak kupowała 8 Persili na jeden paragon i też było mi jej żal że marnuje paragon, takie zboczenieemotka

mam dokładnie tak samo, mój syn też zbiera paragony,w  sumie dziecku bardziej wypada emotka a zwykli ludzie nie wierzą w konkursy !

He he poprawiliście mi humor, myślałam, że tylko ja tak mam, wczoraj w kauflandzie 2 mężczyzn kupiło 10 prince polo od razu sobie pomyślałam 3 zgłoszenia jak nic emotka a co do rachunków jakoś nie mam odwagi zbierać, głupio się czuję, a szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6082291 Napisano: 27.09.2015 11:42:26 w Kaufland konkursy
W tym nowym konkursie od razu przy zgłoszeniu trzeba podać pesel, a jak nic nie wygram to po co im mój pesel, teraz to wszyscy go wymagają masakra jakaś, nie lubię podawać takich danych ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6082070 Napisano: 26.09.2015 19:02:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

ksantypa napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

W Prince Polo górą Przemyśl i Aleksandrów Łódzki, ciekawe czy przypadek emotka

Widziałam właśnie. A jeden Pan wygrał każdy z bonów heh.

coś czuję, że będzie ciężko wygrać

jak Aleksandrów łódzki wszedł do gry to ptakach-jedno pocieszenie , że ich interesują bonu to media marktu

Dla mnie konkursy organizowane przez IQ to jakaś ściema...Milka, Halls,Prince Polo i pewnie inne  ( wszystko producenta Mondelez ) - zobaczcie ,że zawsze wygrywa pan Lesio, a także inne te same osoby...Rozumiem,że raz ale jak można wygrywać non stop po kilka nagród dziennych , tygodniowych , głównych...Zasady są słabe- ok- można mieć 20 paragonów dziennie ale nagroda powinna być 1, a nie tyle ile wylosują.Nie biorę już udziału w tych konkursach i niestety zraziłam się do nich i nawet przestaję kupować produkty tej firmy. Tak właśnie się zniechęca ludzi do siebie. Nie mam ochoty kupować już ich produktów.Wiem jedno- nauczyło mnie to sprawdzania jaka firma organizuje konkurs.Dziękuję za wysłuchanie ( a właściwie przeczytanie) . emotka

A to nie można nic z tym zrobić gdzieś zgłosić, że taka sytuacja ciągle się powtarza? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6080977 Napisano: 25.09.2015 10:07:19 w Kaufland konkursy
z ostatniego budżetu będzie rezerwa czy z tego nie ma rezerw?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6074356 Napisano: 16.09.2015 10:23:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Witam chciałam się dowiedzieć czy jak trzeba odsyłać testowane rzeczy to na swój koszt, czy oni go pokrywają ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6071562 Napisano: 11.09.2015 14:08:15 w Biedronka
a z coca coli kiedy informują?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6067371 Napisano: 04.09.2015 20:29:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś zamawiał wyprawkę dla kota z Royala, jest jakieś organicznie na gospodarstwo domowe?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6063431 Napisano: 30.08.2015 17:16:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
były już wyniki z megaturnieju ?? Wyświetl w wątku >>
0 0