Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika onagra

onagra

#6320750 Napisano: 10.02.2017 11:45:38 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie niekompetencja ludzi pracujących w mojej spółdzielni mieszkaniowej złożyłam skargę na studentki z góry, które już drugi rok zatruwają życie mojej rodzinie, a oni nic z tym nie robią. Sami sprawdzili i właścicielka nie zgłosiła faktu, że wynajmuje to mieszkanie i że liczba osób zwiększyła się do 5 osób, mając takie dowody ciągle nic nie robią. Co ja biedna mam począć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6231092 Napisano: 20.07.2016 10:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzieliście wpis pod konkursem Wedla "Woźna Natalia I wybierajcie więcej oszustów, którzy mają po kilka kont na fb...na forum ekonkursy jedna osoba (pazerna) chwali się już 4 nagrodą u was ( 2 paczki ciastek w tym konkursie i 2 paczki w poprzednim ).... " hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6229051 Napisano: 14.07.2016 13:02:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
cherry_coke napisał(a):

onagra napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

onagra napisał(a):

Miła26 napisał(a):

ja również zostałam wybrana do testowania tylko trochę obawiam się podania numeru i serii dowodu, a z drugiej strony jestem ciekawa kto je wcześniej używał.

Ja również nie lubię podawać takich danych oraz Pesel emotka szkoda, że trzeba, kiedyś wygrałam blender i nic takiego nie musiałam podawać, nie wiem od czego to zależy

To po co się zgłaszacie, skoro warunkiem testowania jest umowa użyczenia gdzie te dane są niezbędne?

ale ja nie napisałam, że zgłosiłam się do testowania

Generalnie nie ma się co bać. Poszukaj informacji na temat danych itp itd czego nie podawać osobom trzecim... A potem śmiało graj i bierz co dają emotka  

A czego nie podawać, co jeszcze zostało jak już wszystkiego wymagają Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6229041 Napisano: 14.07.2016 12:54:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

onagra napisał(a):

Miła26 napisał(a):

ja również zostałam wybrana do testowania tylko trochę obawiam się podania numeru i serii dowodu, a z drugiej strony jestem ciekawa kto je wcześniej używał.

Ja również nie lubię podawać takich danych oraz Pesel emotka szkoda, że trzeba, kiedyś wygrałam blender i nic takiego nie musiałam podawać, nie wiem od czego to zależy

To po co się zgłaszacie, skoro warunkiem testowania jest umowa użyczenia gdzie te dane są niezbędne?

ale ja nie napisałam, że zgłosiłam się do testowania Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6229030 Napisano: 14.07.2016 12:32:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
Miła26 napisał(a):

ja również zostałam wybrana do testowania tylko trochę obawiam się podania numeru i serii dowodu, a z drugiej strony jestem ciekawa kto je wcześniej używał.

Ja również nie lubię podawać takich danych oraz Pesel emotka szkoda, że trzeba, kiedyś wygrałam blender i nic takiego nie musiałam podawać, nie wiem od czego to zależy Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6226203 Napisano: 07.07.2016 10:58:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Vi. napisał(a):

też mam jednak kubek od liptona, tylko nie wiem, czy 3 maile to 3 kubki emotka

Też dostałam 3 maile i nie wiem czy to błąd, bo nie pamiętam czy było organicznie na osobę, ale pewnie tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6213328 Napisano: 14.06.2016 11:05:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam mam pytanie do osób, które wygrały pufy w Laysach, jakie komisja ma preferencję skupić się na piłce nożnej czy na chipsach czy coś jeszcze, próbuję i próbuję i nic nie wychodzi. Z góry dziękuję dobrej duszyczce o wskazówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6202884 Napisano: 28.05.2016 11:21:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej czy ktoś się orientuje czy w konkursie kibica w Kauflandzie trzeba mieć paragon z danego etapu czy to nie ma znaczenia?? Będę wdzięczna za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6201464 Napisano: 24.05.2016 14:14:17 w Wkurza mnie...
Miałam dwa paragony do Auchan i zapomniałam je zarejestrować wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6198717 Napisano: 18.05.2016 11:04:10 w Wkurza mnie...
pamal73 napisał(a):

joan napisał(a):

moniazr - a w jakim wieku masz dzieci? Pociągiem nie dacie rady podjechać? My - jak dotąd - zawsze nad morze jeździliśmy pociągami i było ok.

pamal73 - trudno mi zrozumieć Twoją sytuację. Nigdy nie dostałam od rodziców grosza kieszonkowego, ale nie robiłam scen, że inne dzieci to mają lepiej albo dlaczego ja. Bo dziecko nie ma na markowe ciuchy, nowy telefon czy prawko? To są "problemy" współczesnych nastolatków?

Joan - jest mi po prostu przykro, że nie mogę zapewnić córce tego co mają inni. No a co do nastolatków no cóż ja też nie miałam, czasy się zmieniły. Kiedyś w sklepach nie było a kasa była, teraz cóż że półki pełne jak nas nie stać. 

pamal73 Twoja córka jest już wystarczająco duża żeby zrozumieć sytuację w domu, u mnie też kokosów nie było ale nie płakałam rodzicom, że ktoś coś ma a ja nie , musisz wytłumaczyć córce, że rzeczy markowe nie są najważniejsze. Nie chce mi się wierzyć, że rodzice oddają całe 500 zł dzieciom na ciuchy. Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6196517 Napisano: 13.05.2016 17:54:14 w GFK
zuzola napisał(a):

onagra napisał(a):

a zdjęcia tych serków topionych o obojętnie jakiej firmy czy musi być almette bo takie mam w załączniki dodane

obojętnie,jakie masz w lodówceemotka

Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6196511 Napisano: 13.05.2016 17:37:55 w GFK
a zdjęcia tych serków topionych o obojętnie jakiej firmy czy musi być almette bo takie mam w załączniki dodane Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6185086 Napisano: 18.04.2016 11:27:50 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

onagra napisał(a):

informowali z "Szczypta Wielkanocnych inspiracji" carrefour ??

Tak, 5 lub 6 kwietnia emotka

Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6185075 Napisano: 18.04.2016 11:12:26 w Czy informują/ informowali?
informowali z "Szczypta Wielkanocnych inspiracji" carrefour ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6182442 Napisano: 11.04.2016 11:18:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Hebe ostatni etap Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6171586 Napisano: 11.03.2016 11:51:12 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

dolly napisał(a):

staszek napisał(a):
Moim zdaniem zdecydowanie nie, i brawo dla elotty emotka bo większość komentarzy była właśnie nieuszanowaniem decyzji cudaczka.


No to mnie zaskoczyłaś, bo ja nie odniosłam wrażenia,  że ktoś narzucał swoje zdanie, a jedynie pisał jak jest w Jego przypadku.

Pisałam o nieuszanowaniu decyzji. Bo nie została uszanowana, komentarze były np. takie: "Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować " lub "nie wiesz o czym mówisz" lub "Tylko Ci się wydaje, że się cieszysz". To tylko pierwsze z brzegu, było ich więcej.
A to, że ktoś napisał na pw do cudaczka, że skoro nie ma męża i dzieci to z nią musi być coś nie tak, to... nawet nie mam komentarza na to emotka

Jak nie uszanowałam decyzji przecież nie napisałam: nie rozumiem czemu ta Pani nie ma dzieci, tylko tego co napisała, można byłoby to inaczej napisać, że to duży obowiązek, a nie że nie wyśpi się i już. Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6171054 Napisano: 10.03.2016 12:19:35 w Wkurza mnie...
@asante napisał(a):

onagra napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Z tych właśnie powodów bardzo się cieszę,że nie mam dzieci

Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować

Jednym rekompensuje, innym nie. I cieszę się, że jest coś takiego jak wolność wyboru i że nawet pani onagra nie ma na to wpływu emotka  A wszystkim mamom życzę dużo cierpliwości i radości płynącej z macierzyństwa  emotka  

 Ale mi nie chodzi, że każdy musi mieć dzieci, ale mówienie, że nie mam dzieci bo trzeba się nimi zajmować i się nie wyśpię to przesada, rozumiem inne powody ale ten nie Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6171003 Napisano: 10.03.2016 11:07:15 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Z tych właśnie powodów bardzo się cieszę,że nie mam dzieci

Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6170278 Napisano: 08.03.2016 15:42:31 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

onagra napisał(a):

Mnie wkurzają ludzie na facebooku, którzy ciągle w komentarzach pytają się kiedy wyniki danego konkursu, a wystarczy przeczytać regulamin albo komentarze poniżej. Również irytujące jest jak ktoś piszę "biorę udział, ale i tak wiem, że u Was nic nie wygram" ludzie myślą, że takimi komentarzami coś zyskają - masakra.

emotka
Zaiste, masakra, żenua, dno i pięć metrów mułu emotka

sarkazm to lubię, ale nie mów już niektórzy ludzie naprawdę mają irytujące komentarze Wyświetl w wątku >>
0 0

onagra

#6169460 Napisano: 06.03.2016 20:48:21 w Wkurza mnie...
Mnie wkurzają ludzie na facebooku, którzy ciągle w komentarzach pytają się kiedy wyniki danego konkursu, a wystarczy przeczytać regulamin albo komentarze poniżej.
Również irytujące jest jak ktoś piszę "biorę udział, ale i tak wiem, że u Was nic nie wygram" ludzie myślą, że takimi komentarzami coś zyskają - masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0