Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#7193526 Napisano: dzisiaj o 18:46:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy już dostaliście przelewy z ognistych laysow z Auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193413 Napisano: dzisiaj o 13:04:22 w Smolar
moskala22 napisał(a):

Hold-em napisał(a):

Luudzie, gdzie jakiś instynkt samozachowawczy, żeby takie rzeczy pisać do agencji emotka  Jaki autor miał w tym cel? Mam nadzieję, że się podpisał nazwiskiem i wysłał to z maila konkursowego emotka

Ja myślę że nasz konkursowicz właśnie strzelił sobie w kolano

Czytam i nie wierzę emotka  podziwiam Smolara, że chce im się odpisywać na takie maile. Ciekawi mnie jak brzmiało pytanie… „na jakimś forum przeczytałem ze jest czarna lista, czy można kogoś do niej dopisać?” emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7193368 Napisano: dzisiaj o 11:17:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A dopiero co 2 dni temu o tym trąbiliśmy na forum emotka  
Niestety, jak podałaś dane karty, to raczej została już obciążona, tylko efekty będą za jakiś czas.
Musisz to zgłosić na policję, blokada karty to jedno, ale jak za 2 miesiące będą Ci przychodzić rachunki, to bank pierwsze o co zapyta, to czy zgłosiłaś to na policję. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193319 Napisano: dzisiaj o 08:36:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Ostatnia sztuka podwójnego zaproszenia na koncert Smolastego 50 zł 

Nieaktualne Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7193181 Napisano: 21.07.2024 12:54:08 w Kupię...
Kupię 2 bilety do kina Helios Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7192244 Napisano: 17.07.2024 13:54:51 w Smolar
masza napisał(a):

olunka napisał(a):

a o które loterii jest mowa?

chyb aogólnie....Te zapisy sa w kazdym regulaminie

Akurat wzięłam pod lupę pierwszy z brzegu Crispers Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7192236 Napisano: 17.07.2024 13:47:58 w Smolar
isiulka napisał(a):

Aż sie pofatygowałam i przeczytałam sobie regulamin, gdzie jak byk jest napisane, ze mogą tego wymagać:

 Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy uczestnik/laureat spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. W tym celu organizator może żądać (żądaniem skierowanym za pośrednictwem wiadomości e-mail, na adres e-mail, który uczestnik/laureat podał w formularzu zgłoszeniowym do konkursu lub formularzu dla laureatów) od uczestnika/ laureata złożenia/przesłania dodatkowych oświadczeń na piśmie, podania dodatkowych danych bądź przedłożenia dokumentów niezbędnych do prawidłowego uczestnictwa w konkursie, zaświadczenia/umowy z operatorem telefonii komórkowej uczestnika lub innego dokumentu/dowodu potwierdzającego, że podany numer telefonu należy do uczestnika (z zakryciem/zamazaniem/wycięciem niepotrzebnych danych uczestnika takich jak nr PESEL, seria i nr dowodu osobistego), zaświadczenia z banku laureata nagrody III-go stopnia lub innego dokumentu/dowodu potwierdzającego, że podany rachunek bankowy należy do laureata nagrody III-go stopnia (z zakryciem/zamazaniem/wycięciem niepotrzebnych danych laureata takich jak nr PESEL, seria i nr dowodu osobistego). Uczestnicy/laureaci mogą zostać zobowiązani przez organizatora do przesłania ww. dodatkowych informacji, dokumentów na adres siedziby organizatora lub na adres poczty elektronicznej organizatora wskazany przez niego w żądaniu. Brak możliwości kontaktu z uczestnikiem/laureatem skutkuje negatywną weryfikacją i powoduje usunięcie podejrzanego zgłoszenia/podejrzanych zgłoszeń uczestnika/laureata do konkursu. Każdy uczestnik/laureat konkursu zobowiązany jest do regularnego sprawdzania czy wiadomość e-mail od organizatora nie trafiła do skrzynki mailowej uczestnika/laureata zawierającej wiadomości zakwalifikowane jako „wiadomości śmieci”/„spam”. W przypadku braku pozytywnej weryfikacji – niespełnienia warunków wynikających z niniejszego regulaminu lub niespełnienia wszystkich żądań organizatora, w terminie wyznaczonym przez organizatora (nie dłuższym niż 5 dni od daty wysłania żądania przez organizatora) lub próby naruszenia przez uczestnika/laureata regulaminu lub przepisów powszechnie obowiązujących, organizator może (po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego) wykluczyć danego uczestnika/laureata z konkursu, w tym mogą zostać usunięte wszystkie zgłoszenia uczestnika/laureata do konkursu, uczestnik/laureat może zostać pozbawiony prawa do nagrody w konkursie. W takim przypadku określona nagroda pozostaje w dyspozycji organizatora.W przypadku stwierdzenia nieuczciwej ingerencji w systemy organizatora bądź nieuczciwego lub niezgodnego z regulaminem i przepisami prawa wpływu na przebieg konkursu, organizator może zgłosić ww. praktykę do odpowiednich organów ścigania.

Dla nieświadomych, nie ma tu łamania prawa, nielegalności, jest regulamin a udział w konkursie jest dobrowolny.Gdyby wymagali tych dokumentów poza regulaminem to można sie szarpać, jak jest to literalnie napisane i ktoś oświadcza , ze akceptuje regulamin, to się na to zgadza.

W sumie dziękuje loteryjny , ze wyciągnąłeś ten temat bo chciałam tam zagrać ale z powodu 200 zł na pewno nie będę sie bawić w wyciąganie danych z banku czy operatora emotka  

Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7192204 Napisano: 17.07.2024 12:32:46 w Smolar
Fajna taka burza w szklance wody emotka

Jak pojawia sie lista laureatów i ktoś sie dopatrzy 3 osoby z tej samej miejscowości ( nie mówiąc o tym samym nazwisku) , to już co niektórzy (żeby nie napisać większość) stawiają szubienice.
Ja oczywiście popieram, jestem za zniesieniem jakichkolwiek limitow i i jestem za tym aby jedna osoba mogla wygrywać bez ograniczeń emotka  Wtedy wygrają ci co zainwestują najwiecej i będzie uczciwie. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7192195 Napisano: 17.07.2024 12:24:15 w Smolar
masza napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

emotka znowu odpłynęli- jak ktoś dostanie list (niestety nie widziałem takiego pisma, więc odnoszę się nie znając szczegółów) o tym numerze telefonu, to proponuję im zgodnie z prawdą odpisać, że nie są władni do decydowania, kto komu udostępnia swój numer telefonu. Nie ma takiego zakazu.

Albo jeśli nagroda jest tego warta, to cesja numeru zajmuje 30 sekund emotka
EDIT: Pod warunkiem, ze nie jest to firmowy emotka

cesja kosztuje

Robiłam cesje wczoraj w playu i nic nie płaciłam, więc skąd info że kosztuje?

W kwietniu placilam 50 zł

Być może zależy od sieci, w playu na 100% jest za free.
Natomiast ja w ciąż nie dowierzam w takie praktyki Smolara, bo większość sieci oferuje pakiety „rodzinne” gdzie płatnikiem jest jedna osoba. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7192180 Napisano: 17.07.2024 12:13:01 w Smolar
masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

emotka znowu odpłynęli- jak ktoś dostanie list (niestety nie widziałem takiego pisma, więc odnoszę się nie znając szczegółów) o tym numerze telefonu, to proponuję im zgodnie z prawdą odpisać, że nie są władni do decydowania, kto komu udostępnia swój numer telefonu. Nie ma takiego zakazu.

Albo jeśli nagroda jest tego warta, to cesja numeru zajmuje 30 sekund emotka
EDIT: Pod warunkiem, ze nie jest to firmowy emotka

cesja kosztuje

Robiłam cesje wczoraj w playu i nic nie płaciłam, więc skąd info że kosztuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7192168 Napisano: 17.07.2024 12:04:47 w Smolar
visserarthur napisał(a):

emotka znowu odpłynęli- jak ktoś dostanie list (niestety nie widziałem takiego pisma, więc odnoszę się nie znając szczegółów) o tym numerze telefonu, to proponuję im zgodnie z prawdą odpisać, że nie są władni do decydowania, kto komu udostępnia swój numer telefonu. Nie ma takiego zakazu.

Albo jeśli nagroda jest tego warta, to cesja numeru zajmuje 30 sekund emotka
EDIT: Pod warunkiem, ze nie jest to firmowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7192165 Napisano: 17.07.2024 12:02:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda z Palmolive w Carrefour - los mejores Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7192133 Napisano: 17.07.2024 11:20:11 w Smolar
monia0303 napisał(a):

Situation napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar wysyła podobno listy, że chce oświadczenia z banku i od operatorów komórkowych, że jest się właścicielem rachunku bankowego i numeru telefonu  emotka  Chyba troszkę zaczynają przesadzać ale cóż nagroda niewydana jak ktoś nie odeśle zostaje u nich a rezerw u nich raczej brak. To chyba nie tak powinno wyglądać emotka

Nie chcę mi się to w to wierzyć. Wygram 20 zł i mam jechać do banku później do operatora komórkowego może jeszcze wysłać poleconym stracić kasę aby odebrać 20 zł? emotka

Nie wiem jak do tego podejść bo jestem właścicielem 7 numerów telefonów na abonament zarejestrowanych na moją firmę a jest w rzeczywistości 7 różnych użytkowników tych numerów.

Spokojnie, loteryjny wrzucił niepełną informację, nie wiemy o jaki konkurs chodzi, o jaka nagrodę, jakie były zapisy w regulaminie, ile nagród było wygranych na ten sam adres, ze Smolar chciał to zweryfikować. Nikt tez tego pisma nie widział na żywo, wiec rozmawiamy o Yeti emotka  Jeśli w regulaminie nie było o tym mowy, to Smolar nie może tego wymagać. Jak była, to biorąc udział w konkursie się godzicie na zapisy. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7192009 Napisano: 16.07.2024 21:11:24 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
isiulka napisał(a):

Podwójne Bilety na Smolastego w Warszawie z Rockstar 50 zł 

Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7191967 Napisano: 16.07.2024 18:02:03 w Smolar
loteryjny napisał(a):

notta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Smolar wysyła podobno listy, że chce oświadczenia z banku i od operatorów komórkowych, że jest się właścicielem rachunku bankowego i numeru telefonu  emotka  Chyba troszkę zaczynają przesadzać ale cóż nagroda niewydana jak ktoś nie odeśle zostaje u nich a rezerw u nich raczej brak. To chyba nie tak powinno wyglądać emotka

Podobno czy wysyła?

Wysyła.

I mnie osobiście to bardzo cieszy emotka
chociaż nie do końca w to wierzę, bo  oby na jakiej podstawie mieli by wymagać takich informacji? Chyba, że ktoś zrobił przekręt i wygrał większość nagród na wymyślone dane. Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

isiulka

#7191860 Napisano: 16.07.2024 14:16:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Podwójne Bilety na Smolastego w Warszawie z Rockstar 50 zł 
Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7191854 Napisano: 16.07.2024 14:09:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłają bilety na Smolastego, czy ktoś może mi wytłumaczyć gdzie to się właściwie odbywa? Nie jestem z Warszawy emotka

Harmonogram wydarzenia (godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)21:00 – Start w strefie VIP22:00 – Start na dziedzińcu – DJ23:00 – Postój w strefie VIP – zapowiedź koncertu23:00 – 24:00 – Występ Smolasty24:00 – 3:00 – So Hard w strefie VIP24:00 – 3:00 – Zuza OK na dziedzińcu Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7191775 Napisano: 16.07.2024 11:04:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

isiulka

#7191695 Napisano: 15.07.2024 22:24:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

No czyhają na takich co pod wpływem emocji wyłącza myślenie. Tutaj ewidentnie widać, że ktoś założył konto i dodał tylko zdjęcie Eti, jako imię i nazwisko są przecinki. A ludzie jeszcze wklejają info, że nie mogą podać danych bo ich karta kredytowa została odrzucona 🙈  a najgorsze jest to że Eti Polska na to wgl nie reaguje. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7191687 Napisano: 15.07.2024 22:04:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

isiulka napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.

Widziałam dzisiaj podobny komunikat pod jakimś innym konkursem na fb i tam firma pisał, że to oszustwo i aby nie podawać danych. Ta 1 w linku, który podałaś też raczej sugeruje wirusa i próbę kradzieży danych. Myślę że tu też warto byłoby tego linka usunąć, żeby ktoś z ciekawości nie klikał.

 Edit: sprawdziłam ich fb i faktycznie wysyłają takie linki 🥴  podejrzane

Masz rację usunęłam link. Co za dziady jedne, no brak mi słów, żeby pod firmę się podszywać. Pierwszy raz spotkałam się sama osobiście z tym. Dzięki za info.emotka

Poczytałam te komentarze ludzi i aż mi słabo. Wymagają podania nr karty bankomatowej i ludzie faktycznie to robią 🙈🙈🙈 nikt nawet nie kliknął , żeby sprawdzić kto napisał ten komunikat. To zupełnie inne konto. Wyświetl w wątku >>
0 0