Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6079192 Napisano: 23.09.2015 12:37:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

bethan napisał(a):

Mnie dziwi, że Ty się dziwisz. Co dziwnego? Polecam lekturę regulaminu, a nie zawracanie głowy Organizatorowi.

Mam takie zawodowe zboczenie,że absolutnie niczego nie podpisuję zanim nie przeczytam, to samo się tyczy regulaminów konkursowych.Aczkolwiek nie na darmo mam pierwszą grupę ze względu na wzrok,więc czasem zdarza mi się przeoczyć pewnie jakiś punkt regulaminu. U nas w biurze jestem naczelnym "korektorem".Na szczęście numer systemowy wpisałam jak należy, mam nadzieję,że chociaż na marne bilety do kina się załapię emotka

Kochana nie takie marne bo aż dla 4 osób emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079003 Napisano: 23.09.2015 09:56:37 w Biedronka
magdalena-1989 napisał(a):

Pora myśleć nad Wedlem. Jakieś porady? emotka

Radzę od razu chować czekoladę, bo uzależnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6077506 Napisano: 21.09.2015 12:51:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

Wiem, zę to pytanie już było, ale nie mogę odnaleść tego na forum . Moge prosic link gdzie wpisywalo sie nr konta i pojawiał się adres???

http://numerkonta.com/ Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6077380 Napisano: 21.09.2015 10:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

snowflake napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Nic to nie da, że pójdziesz z paragonami bo Ci ich nie nabije. Ja jej podałam kartę zanim zapłaciłam i było za późno(mimo, że przejechała nią przez czytnik) bo karte musi nabić przed otwarciem szuflady. U nas karty sami oferowali od pierwszego dnia i jest sporo grających. Jeśli nabije karte pojawia się dodatkowy napis u dołu paragonu.


Jak to jest, żeby dostać kartę trzeba zrobić zakupy za 10 zł a potem po każdym zakupie z kartą dostaje się los? Oprócz alko i papierosów, to wiem.

Tak, najpierw zakupy za 10zł, dostajesz kartę, rejestrujesz ją i przy kolejnych zakupach ją podajesz, żeby Ci się losy nabijały.
Już mnie ta loteria zdążyła wkurzyć, bo nie wiem jak muszą ją skanować, żeby się zapisywałaemotka z 3 paragonów tylko na jednym mam zapisaną kartę, choć kasowały ją przed zakończeniem zakupów. eh

a o jakim konkursie mówicie ? emotka

http://www.delika...kupy-wielkie-wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6077353 Napisano: 21.09.2015 09:45:17 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

emotka Dobre z tą netią
Czy w Biedronce widział ktoś krakersy na konkurs moc nagród?

Tak emotka  U mnie cały kosz krakersików emotka

Jakie krakersy? Coś przeoczyłam... powiedzcie, bo na Cheetosy to już patrzeć nie mogę

sunbites emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6077335 Napisano: 21.09.2015 09:20:43 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

mia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

A czy ktoś może próbował dowiadywać się kiedy planują puszczać pierwsze przelewy z mocy nagród?
Logika pozwala mi sądzić, że im szybciej to zrobią tym ludzie więcej zainwestują w te wszystkie konkursy. 

Logika może i tak, ale logistyka radzi raczej zrobić wszystko na koniec (przy takim systemie jaki przyjęli)... emotka
Kwestia, czym się będą kierować. emotka

dzwonimy zapytać emotka emotka emotka

apropo dzwonienia. może mało w temacie, ale nie mogłam się oprzeć... na poprawę humoru emotka
https://www.youtu.../watch?v=n3yWzQZfvuQ Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6077322 Napisano: 21.09.2015 08:37:12 w Czy informują/ informowali?
glowa420 napisał(a):

anik01 napisał(a):

Na jakim dniu stanęli z informacją o biletach MILA???...bo jakoś  nie widać na forum, by ktoś ostatnio wygrał bilety

dolanczam sie do pytania  !!!

dołączam ściślej rzecz ujmując emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6077317 Napisano: 21.09.2015 08:15:08 w Biedronka
A czy ktoś może próbował dowiadywać się kiedy planują puszczać pierwsze przelewy z mocy nagród?
Logika pozwala mi sądzić, że im szybciej to zrobią tym ludzie więcej zainwestują w te wszystkie konkursy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076216 Napisano: 18.09.2015 13:25:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

trampek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

defed napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś ma potwierdzone info, że z bryzy już nie będzie zwrotów?

no własnie... w regulaminie nie znalazłam wzmianki o limicie, tylko info, że Promocja trwa od dnia 15 czerwca do dnia 31 grudnia 2015 r. włącznie.
ale faktycznie ktoś zasiał tu taką plotkę(?), więc... jak to jest na prawdę?

Zadzwoniłabym... ale nie wiem gdzie emotka J

Ja tak samo ale ani telefonu ani @ nic nie znalazlam w regulaminie i nie wiem czy kupować ten proszek bo jak nie ma zwrotu to wole persil emotka

Dlatego wątpliwe jest aby ktoś miał informację, że kasa się skończyła. Bo skąd? 

może po prostu z braku zwrotów?Wcześniej chwaliło się kilka osób że dostali zwrot a od jakiegoś czasu cisza.

Może księgowa wyjechała na Malediwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076177 Napisano: 18.09.2015 12:36:46 w Biedronka
olivkap napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

W wedlu można wygrać tyle nagród ile dusza zapragnie? Bo widzę, że nie ma ograniczenia w regulaminie. 

Jest ograniczenie na osobę. 1 nagroda 1 osoba. Nie ma chyba na gospodarstwo.

Jeden Uczestnik ma prawo do zdobycia wyłącznie jednej nagrody (spośród wszystkich NagródI, II i III stopnia). W przypadku, gdy dany Uczestnik prześle w Konkursie więcej niż jedno
zgłoszenie, Organizator przy wyborze Zwycięzców weźmie pod uwagę

Faktycznie, teraz widzę. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076173 Napisano: 18.09.2015 12:30:56 w Biedronka
W wedlu można wygrać tyle nagród ile dusza zapragnie? Bo widzę, że nie ma ograniczenia w regulaminie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076171 Napisano: 18.09.2015 12:27:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

defed napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś ma potwierdzone info, że z bryzy już nie będzie zwrotów?

no własnie... w regulaminie nie znalazłam wzmianki o limicie, tylko info, że Promocja trwa od dnia 15 czerwca do dnia 31 grudnia 2015 r. włącznie.
ale faktycznie ktoś zasiał tu taką plotkę(?), więc... jak to jest na prawdę?

Zadzwoniłabym... ale nie wiem gdzie emotka J

Ja tak samo ale ani telefonu ani @ nic nie znalazlam w regulaminie i nie wiem czy kupować ten proszek bo jak nie ma zwrotu to wole persil emotka

Dlatego wątpliwe jest aby ktoś miał informację, że kasa się skończyła. Bo skąd?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076150 Napisano: 18.09.2015 12:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś ma potwierdzone info, że z bryzy już nie będzie zwrotów?

no własnie... w regulaminie nie znalazłam wzmianki o limicie, tylko info, że Promocja trwa od dnia 15 czerwca do dnia 31 grudnia 2015 r. włącznie.
ale faktycznie ktoś zasiał tu taką plotkę(?), więc... jak to jest na prawdę?

Zadzwoniłabym... ale nie wiem gdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076114 Napisano: 18.09.2015 11:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma potwierdzone info, że z bryzy już nie będzie zwrotów? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6076080 Napisano: 18.09.2015 10:59:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

Kochani, a może by tak założyc osobny wątek "Moje wygrane z loterii"
bo ostatnio pojawia sie coraz więcej loterii z dużą ilością nagród i wątek" Moje dzisiejsze wygrane" jest nimi tak napiętnowany,że aby znaleźć informacje o wygranej z innego konkursu to trzeba trochę czasu. Ja osobiście nie wiem jak tworzy się nowe tematy,dlatego taka propozycje tutaj proponuję.
Co wy na to  emotka

już kiedyś był poruszany ten temat i w sumie nie opłaca się tworzyć wątku "Moje wygrane z loterii", ponieważ wiele osób nie rozróżnia loterii od konkursów (choć od dawien dawna zachodzę w głowę jak mozna tego nie wiedzieć emotka  )

Na jakiś czas świetnie sprawdził by się wątek: "Moje wygrane w Biedronce". tam sporo by się działo emotka

Wystarczyłoby zakazać wpisywania wygranych z mocy nagród (a przynajmniej wpisywania ich codziennie w nowym wpisie), bo i tak wszyscy wiedzą kiedy, jak i gdzie informują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6075795 Napisano: 17.09.2015 20:07:53 w GFK
Czy ktoś w skrócie może mi powiedzieć co robi ten cały internet monitor? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6075466 Napisano: 17.09.2015 13:44:06 w Biedronka
mmagd napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

Myślicie, że pozycja na liście zwycięzców zależy od czasu przesłania zgłoszenia?

Ja wysyłam po 17 i jestem zawsze w okolicach 200-250

chyba jest, bo ja zawsze około 23 wrzucam zgłoszenia i zwykle okupuję tyły listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6075421 Napisano: 17.09.2015 13:11:04 w Wkurza mnie...
fino napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Pozostaje rozmowa z kierownikiem poczty. Może jest szansa na znalezienie przesyłki. A jeśli nie to zgłoś reklamację z solidnym opisem i wyjaśnieniem wartości jaki miał list.
Wiem, że w szczególnych przypadkach jeśli napisze się odpowiednie pismo (i w Twoim przypadku można dołączyć reklamację z poczty) można wystąpić z pismem do sklepu o to, żeby wydali duplikat paragonu, ale to musiałabyś znać numery paragonów. (Można by je pewnie uzyskać od agencji konkursowej)

Kierownik mojej Poczty pomaga w taki sposób, że odczytuje statusy, które ja sama mogę sobie przeczytać (na stronie śledzenia) i nic poza tym. Oficjalną reklamację można złożyć dopiero po 14-stu dniach. emotka

Ja jeszcze posłużyłabym się kimś kto ma dominujący charakter i umie dosadnie wytłumaczyć takiej kierowniczce to i owo. emotka
No to udokumentuj porządnie co i jak i zażądaj zwrotu pieniędzy od PP z tytułu strat. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6075407 Napisano: 17.09.2015 12:59:45 w Wkurza mnie...
lena5_1985 napisał(a):

Oświadczenia to ja bez problemu mogę wypisać jeszcze raz. A kopii nie mam...Zresztą Organizator nie akceptuje kopii czy skanu...

Pozostaje rozmowa z kierownikiem poczty. Może jest szansa na znalezienie przesyłki. A jeśli nie to zgłoś reklamację z solidnym opisem i wyjaśnieniem wartości jaki miał list.
Wiem, że w szczególnych przypadkach jeśli napisze się odpowiednie pismo (i w Twoim przypadku można dołączyć reklamację z poczty) można wystąpić z pismem do sklepu o to, żeby wydali duplikat paragonu, ale to musiałabyś znać numery paragonów. (Można by je pewnie uzyskać od agencji konkursowej) Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6075394 Napisano: 17.09.2015 12:55:01 w Wkurza mnie...
lena5_1985 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

fino napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

fino napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

fino napisał(a):

Wkurza mnie Poczta Polska. Kolejny w tym miesiącu list polecony priorytetowy zaginął! emotka  emotka

Twój też??

Dwa tygodnie temu wysłałam list do Unique One, szedł 9 dni z winy Poczty (wysłali jak się okazało nie do tego Urzędu, na który wskazywał docelowy kod pocztowy i cud, że w końcu dotarł, bo nikt nie umiał mi pomóc). Dwa dni temu wysłałam do Smolara, jest już 12:19 i nie ma statusu, że "przekazano do doręczenia", obawiam się, że znowu zrobili coś nie tak. emotka  Dodam, że adresy drukuję, więc nie ma mowy o tzw. nieczytelnym piśmie.

Spokojnie, pewnie jeszcze dojdzie dzisiaj lub jutro. Niestety mój wysłany do Smolara został 9 dni temu i nadal nie dotarł...A było tam 9 oświadczeń z paragonami,....

Najlepsze jest to, że na Poczcie nie potrafią nawet poprawnie odczytać statusów przesyłek. Status "decyzja o dosłaniu" + nawa Urzędu = dla nich wysłana do tego Urzędu, a oznacza wysłanie Z tego Urzędu do prawidłowego, to też mi wówczas nieźle ciśnienie podniosło, bo wynikało z tego, że list będzie dłużej krążył. Przeprosiny dostałam dopiero po doręczeniu listu. 5,50 to nie tak mało i jednak chciałoby się, żeby usługa była wykonana jak należy. emotka  Pozostaje mieć nadzieję, że nasze listy jednak dotrą do adresatów. emotka  

Jeszcze w to  wierzę, choć coraz mniej...

Czasem jest tak że informacje nie są na bieżąco wpisywane do systemu.
Polecony dawno doszedł , ale nadal figuruje że nie dotarł do adresata.

No niestety nie doszedł, pytałam Odbiorcę czyli Organizatora konkursu...

A masz kopie oświadczeń/paragonów?  Wyświetl w wątku >>
0 0