Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6082769 Napisano: 28.09.2015 14:00:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w odpowiedzi konkursowej (chodzi Luksus, na który możesz sobie pozwolić) można użyć znaku "&" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6082731 Napisano: 28.09.2015 12:43:41 w Biedronka
stoneface napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Od czwartku 1 października w promocji Lipton Ice Tea 2l  za 2,99 - na konkurs "Moc Nagród" oczywiście emotka

A masz gdzieś link do nowej gazetki Biedronki? emotka

http://www.opinio...dronka-zapowiedzi-i/

Bardzo Ci dziękuję emotka

strona nie istnieje

opiniodajnia . p l / biedronka-zapowiedzi-i/
bez spacji oczywiście Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6082573 Napisano: 28.09.2015 09:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Hiacynta1 napisał(a):

pingu4 napisał(a):

Hej, Chciałem dziś wziąć udział w konkursie cheetos hotel transylvania 2 i w paczce cheetosów z biedronki (oznakowanej promocyjnie) nie znalazłem kodu. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem ? 

W innej promocji cheetosów z biedronki jest informacja o naklejce w co drugiej paczce, ja jeszcze ani razu się nie spotkałem z taką naklejką, a kupiłem już z kilkanaście paczek. 

Czy jest możliwe że produkty z biedronki nie posiadają promocyjnych dodatków, mimo że taka informacja widnieje na opakowaniu ?

Kod znajduje się w środku na zgrzewie, musisz podnieść do góry taki odstający na 0,5 cm kawałek folii. Przynajmniej u mnie tak jest, a też kupowałam w Biedronce

Kod na pewno jest tylko trzeba się czasami namęczyć żeby go znaleźć. Zgrzew paczki czasem idealnie przylega do reszty paczki emotka
A co do naklejek to... legenda głosi, że owszem można je znaleźć w biedronkowych paczkach, ale raz na ruski rok. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6081235 Napisano: 25.09.2015 13:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pingu4 napisał(a):

Witam serdecznie mam pytanie odnosnie promocji wedel-biedronka (zakupy za min 20 zł) Czy jeżeli podało się nr paragonu zamiast numeru systemowego to czy da się to jeszcze jakoś odkręcić czy nie bardzo emotka  ?

Raczej nie bardzo, dało się przed zakończeniem konkursu. Teraz po prostu nie da się ponownie wysłać zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6081044 Napisano: 25.09.2015 11:08:19 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

Czy w Mocy nagród jest jakieś ograniczenie(oprócz dziennego) na osobę?

Dopóki mieścisz się w spodnie możesz śmiało wygrywać ile chcesz, nawet kilka razy dziennie!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6081031 Napisano: 25.09.2015 11:03:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, gdy ludzie wpisują w wątku gfk ile otrzymały punktów za ankietę, ale żeby się podzielić co trzeba wybrać żeby nie wyrzucili z ankiety to już nie... eh  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6081023 Napisano: 25.09.2015 10:58:34 w GFK
usługi finansowe - chodziło o Avivę 
 

Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6080987 Napisano: 25.09.2015 10:14:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

...

To co oni informują nawet jak się nie wygra? To dziwne, ja nie dostałam żadnej wiadomości a grałam we wtorek...

No ja też żadnej informacji nie dostałam, że się nie udało.

u mnie ich maile zawsze lądują w spamie Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6080943 Napisano: 25.09.2015 08:33:55 w Biedronka
mixik napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy ktoś posiada paragon z WEDLEM z Biedronki z nr systemowym 749 ? (data nieważna) 


to jak trafiejka 6 w totka emotka

nawet jeśli ktoś by miał to wątpię żeby nie zużył akurat Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6080157 Napisano: 24.09.2015 11:17:08 w Wkurza mnie...
kubatbg napisał(a):

mnie osobiście przeraża takie zdanie... kązdy ma swoje sumienie ? czyli jak moje sumienie pozwala mi zabijać ludzi, znęcać się nad zwierzętami uwiązujac je do auta na łańcuchu i wozić az mu łebek odpadnie, czy latać na golasa w autobusie to też powinniśmy mieć na to mówić kolokwialnie wy***ne bo to jego sumienie ?!

Kiedyś usłyszałam zdanie, które mogłoby podsumować to wszystko ...
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. 
Oczywiście nie chodzi tylko o ludzi, ale o ideę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6080135 Napisano: 24.09.2015 11:03:49 w Biedronka
darog napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mam problem z Leonem, wygrałam 4 walizki, wyslalam po 2 na 2 gospodarstwa. Dzisiaj dotarły tylko 2, po 1 na gospodarstwo. W regulaminie nie był ograniczeń, ale ktoś chyba dostał takie info telefonicznie. Jak jest u was?

Z tego co pamiętam było ograniczenie 1 na 1 gosp. bo czekałam na rezerwę. Ale nie jestem pewna na 100%

i mi się wydaje, że to ograniczenie na gospodarswo było..tylko gdzie ta rezerwa?? CZEKAM!

Ale o rezerwie nie było w regulaminie ani słowa. Mimo to też czekam, bo żadnej walizki nie ustrzeliłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6080107 Napisano: 24.09.2015 10:50:40 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

Mam problem z Leonem, wygrałam 4 walizki, wyslalam po 2 na 2 gospodarstwa. Dzisiaj dotarły tylko 2, po 1 na gospodarstwo. W regulaminie nie był ograniczeń, ale ktoś chyba dostał takie info telefonicznie. Jak jest u was?

Z tego co pamiętam było ograniczenie 1 na 1 gosp. bo czekałam na rezerwę. Ale nie jestem pewna na 100% Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079814 Napisano: 23.09.2015 22:01:37 w Biedronka
joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Zapytałam swojego z ciekawości... Pytam się ładnie: kiedy Kochanie czujesz się szczęśliwy jak dziecko? A on na to... jak chodzę po drzewach. Really? emotka  
 http://demotywato...moj-przyjaciel-debil


Ależ to świetny pomysł na zgłoszenie - aż się dziwię, żę go tutaj zamieściłaś, na pewno ktoś się zainspiruje...

Nagród tyle, że się podzielimy ... spokojnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079808 Napisano: 23.09.2015 21:55:44 w Biedronka
jackk76 napisał(a):

marzenier napisał(a):

visserarthur napisał(a):

marzenier napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym hasłem na Wedla...? Odkryć dziecięcą radość w sobie (osobie dorosłej), czy w swoim dziecku... Zapewne, przy takiej ilości nagród nie ma to znaczenia, ale chyba o np. proszku do prania pisać nie będę...

Innymi słowy... co sprawia, że czasem czujesz się szczęśliwa/y jak dziecko

Zapytałam o to mojego męża,w celu świeżego spojrzenia na temat.
Wiecie,głową czysta,niekonkursowa to myślalam ze mi pomoże 
I g...oemotka nie chce pisać co mi odp.goopek jeden .

Dziękuję cherry_coke.
Mąż zapewne rzucił podtekstem seksualnym emotka

Właśnie nie emotka
To byłoby zbyt proste emotka
Raczej miało to związek z toaleta niż sypialnia emotka

Pewnie z dzieciństwa ma takie wspomnienia - nażarł się Wedla i dostał zatwardzenia emotka

Zapytałam swojego z ciekawości... Pytam się ładnie: kiedy Kochanie czujesz się szczęśliwy jak dziecko? A on na to... jak chodzę po drzewach. Really? emotka  
 http://demotywato...moj-przyjaciel-debil Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079780 Napisano: 23.09.2015 21:22:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
flinta_13 napisał(a):

W związku się sypie...
Wygranych brak...
Gdzie.tu sens???
Płakać tylko...

Nie płakać. Zostawić w cholerę konkursy i naprawiać to, co popsuło się w związku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079775 Napisano: 23.09.2015 21:16:46 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

A ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym hasłem na Wedla...? Odkryć dziecięcą radość w sobie (osobie dorosłej), czy w swoim dziecku... Zapewne, przy takiej ilości nagród nie ma to znaczenia, ale chyba o np. proszku do prania pisać nie będę...

Innymi słowy... co sprawia, że czasem czujesz się szczęśliwa/y jak dziecko Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079364 Napisano: 23.09.2015 14:39:13 w Biedronka
emanuela24 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

dolly napisał(a):

buncia88 napisał(a):

A skąd wiecie, że nie czytają? Może wlaśnie zajmują się czytaniem w czasie gdy zatrudnione małe chińskie rączki zajmują się otwieraniem i kompletowaniem oświadczeń? emotka

Oni nie czytają, otwieraja haselko, patrzą na znaki interpunkcyjne i te z wykrzyknikami wygrywają emotka

Trzy wykrzykniki na końcu to pewniak    emotka

No i wypeplali

Wy też? A ja myślałam, że tylko ja tak robię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079322 Napisano: 23.09.2015 14:09:48 w Biedronka
magdalena1020 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

nie widzę związku, paragon mam dobry

Może jeszcze raz lukną na hasło.

Nie wydaje mi się by mieli na to czas emotka

Po miesiącu będą mieli 15 000 haseł wygranych. Gdyby mieli jeszcze raz ( o ile w ogóle) 'luknąć' musieliby poświęcić na każde hasło minutę (wziąć oddech, zerknąć na paragon, przeczytać hasło, porównać, wypuścić powietrze z płuc, odhaczyć), co daje 15 000 minut co daje 250 godzin czyli ponad 30 dni roboczych... a wszystko po to żeby złapać Rafiego na tym, że pisał o Fancie! I jeszcze wyślą mu maila pt. 'i co... nie spodziewałeś się...'   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079199 Napisano: 23.09.2015 12:40:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ryba6969 napisał(a):

czy była/ będzie rezerwa z walizek leona?

Wydaje mi się, że nie było, ale myślałam/myślę że będzie, bo jednak było ograniczenie na gospodarstwo...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6079193 Napisano: 23.09.2015 12:38:05 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Teraz mam połowiczny ban w mocy nagród.. 

Lepszy rydz niż nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0