Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6092851 Napisano: 13.10.2015 14:40:47 w Biedronka
benasia napisał(a):

Ale gdy ktoś wygra więcej niż 760zł to chyba też się nie przyczepią bo przecież od każdej 50-siątki podatek organizator odprowadza, prawda?

tak, odprowadza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6092841 Napisano: 13.10.2015 14:33:02 w Biedronka
lolka182 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

lolka182 napisał(a):

anula81 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

co z tą mocą... ???  emotka  raz raz wyniki dawać !! emotka

moze przelewy pójdą ?

raczej po skończeniu konkursu emotka
ciekawi mnie tylko jak ktoś wygrał ileś tam razy czy poślą tyle przelewów po 50 zł ile wygranych czy poślą zbiorczą kwotę. Zbiorczo byłoby im pewnie łatwiej, ale nie wiem czy mogą tak zrobić, czy jakieś urzędy by się nie doczepiły bo w niektórych przypadkach z małej wygranej zrobi się konkretna kwota emotka

Dlaczego jakiś urząd miałby się doczepić? Przecież od każdej 50-tki płacą podatek, to nie jest podziemie loteryjne emotka

wydawało mi się, że jeżeli wartość nagrody nie przekracza chyba 760 zł to podatek od niej jest niższy lub nie ma go wcale, ale może się mylę emotka

Gdy wartość wygranych lub nagród nie przekracza kwoty 760 zł to nie trzeba płacić podatku, ale biedra płaci. Wszystko jest napisane w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6092837 Napisano: 13.10.2015 14:25:30 w Biedronka
lolka182 napisał(a):

anula81 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

co z tą mocą... ???  emotka  raz raz wyniki dawać !! emotka

moze przelewy pójdą ?

raczej po skończeniu konkursu emotka
ciekawi mnie tylko jak ktoś wygrał ileś tam razy czy poślą tyle przelewów po 50 zł ile wygranych czy poślą zbiorczą kwotę. Zbiorczo byłoby im pewnie łatwiej, ale nie wiem czy mogą tak zrobić, czy jakieś urzędy by się nie doczepiły bo w niektórych przypadkach z małej wygranej zrobi się konkretna kwota emotka

Dlaczego jakiś urząd miałby się doczepić? Przecież od każdej 50-tki płacą podatek, to nie jest podziemie loteryjne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6092621 Napisano: 13.10.2015 09:17:05 w Biedronka
brudny napisał(a):

gienek1 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

joan napisał(a):

mattadore napisał(a):

Moc nagród daję bany po IP komputera czy po nazwisku??? emotka emotka  Jak myślicie? 


Po niczym.

po "miałkich" hasłach

Ludzie trochę pokory. Widzę, że każdy myśli "moje hasła są najlepsze". Nie wygrałam to mam bana. Po co mieliby banować. Im to ryba czy K.... wygra 30 razy a L.... 1. Wybierają hasła i już.

haha, uśmiałem się z naiwności niektórych, że oni to czytają emotka
Jak za dużo razy wygrasz to dają ci odpocząć, przekonasz się emotka

Ja bym po prostu powiedziała, że prawdopodobieństwo wygrania po prostu nie jest 100% emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6092516 Napisano: 12.10.2015 22:32:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wioleczka83 napisał(a):

kiedy bedą wyniki z mocy nagród???

a skąd mamy wiedzieć? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6092483 Napisano: 12.10.2015 21:32:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy u was też tak muli strona Łaciatego? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6091983 Napisano: 12.10.2015 10:56:03 w Biedronka
kaskaderka1 napisał(a):

Czy z pralkami informują ? Ktoś się dziś już chwalił. Czekam na wyniki z 4 losowania .

4 już dawno było http://www.smolar.pl/loteria-persil Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6091945 Napisano: 12.10.2015 09:52:50 w Smolar
Mecz piękny, ale ... reklamacja nabazgrana. To moja pierwsza reklamacja i w sumie jestem ciekawa czy przyjmą czy odrzucą. Wydaje mi się, że nie ma podstaw do odrzucenia jej, chociaż nigdy nic nie wiadomo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6091570 Napisano: 10.10.2015 22:27:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
karolinamat napisał(a):

barbara900803 napisał(a):

Witajcie, trafiłam na waszą grupę przez przypadek, miałam okazję testować odkurzacze workowe. Ich testowanie skończyło się z dniem 05.10. Sukcesywnie wysyłałam opinie znajomych, ale do dziś nie otrzymałam kilku poprawionych z informacją gdzie mam je zamieścić. A link do filmiku, oraz linki do recenzji mam przesłać do 13.10. Jak u Was wygląda sytuacja z testowaniem? Szczerzę trochę się obawiam, bo recenzję muszę znajomym podesłać a wiadomo że nie każdy ma czas od razu je zamieścić. 

No kontakt z nimi jest fatalny. Też przede mną stworzenie filmiku. Nie wiem czy mi się uda ale spróbuję... Jaki będzie finał zobaczymy. Mój odkurzacz zniknął ze strony Philipsa więc opinie znajomi wrzucali tylko na ceneo...

Również u mnie ten sam problem. Brakuje mi trzech z sześciu poprawionych opinii do wystawienia. Problemy z wystawieniem na Philips, bo strona nie działa, nie widać wcześniej wystawionych opinii, dopiero wczoraj uzyskałam informacje gdzie zamieścić opinie, które wcześniej miały wylądować na philips. Niech każdy napisze maila z prośbą o przedłużenie terminu przesyłania wyzwania na stronie. W grupie siła!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6091051 Napisano: 09.10.2015 16:52:07 w Paragony
kupię paragon Finish z datą do 7.10 lub odprzedam/wymienię nagrodę  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090138 Napisano: 08.10.2015 14:55:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

Czy w Mocy nagród każde oświadczenie wysyłacie osobno, czy jeżeli więcej się wygrało to kilka do koperty?

wszystko w jednej. zgadzać ma się ilość oświadczeń, a nie ilość kopert Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090135 Napisano: 08.10.2015 14:52:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

Jaki jest teraz konkurs,  do wygrania pizza?Niektórzy chwalą się od rana wygraną pizzą emotka

http://pizzadlakibica.interia.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090133 Napisano: 08.10.2015 14:51:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pszczola napisał(a):

joan napisał(a):

pszczola napisał(a):

No ale jeśli agencja zapłaci podatek z fałszywym nr pesel to chyba urząd skarbowy zauważy,i ze coś jest nie tak.


Jasssne, bo pracownicy US mają czarodziejskie zdolności, jak gobliny w Banku Gringotta emotka

No szok, zburzyliscie mój światopogląd. Myślałam, ze aż takich przekrętów się nie robi. Nic dziwnego, ze tak rzadko wygrywam... 

Przynajmniej nie musisz martwić się, że kiedyś noga Ci się powinie i zaczną się problemy...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090124 Napisano: 08.10.2015 14:43:10 w Informują
moc 6.10 wrzucają powoli Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090123 Napisano: 08.10.2015 14:42:34 w Biedronka
marzencia2007 napisał(a):

hejo emotka  informowali o wygranych z wtorku (6.10)?

już zaczęli wrzucać Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090053 Napisano: 08.10.2015 12:49:39 w Biedronka
mahuska napisał(a):

15.500 paragonów na miesiąc... myślicie że beda sprawdzac jeszcze raz hasła??

Może tak, może nie... skąd ktoś ma wiedzieć?
Mi chodzi tylko o to, że pisanie, że nie trzeba pisać o zakupionych produktach jest na wyrost, bo trzeba. A to czy ktoś to sprawdzi to inna sprawa... Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090048 Napisano: 08.10.2015 12:46:48 w Biedronka
enfamka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

olunka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ale co za problem-Mirinda jest w wykazie regulaminu to czy to ważne ze, 7-up jest pod nazwa mirinda

no ale niby trzeba pisac o zakupionym produkcie:) czyli w tym wypadku o Mirindzie

no tak ale daje to nowe mozliwości -jakas odmiana po pisaniu o liptonie emotka

nie trzeba pisać o tym samy produkcie co na paragonie, przecież pisał już tu ktoś że nawet innymi produktami się wygrywa, a zresztą kto przy takiej ilości jest w stanie porównać o czym piszemy a co jest na paragonie, ważne żeby był produkt konkursowy i tyle, nie popadajmy w paranoję.

Bo nikt telepatycznie nie sprawdzi Twojego paragonu podczas pisania zgłoszenia. Kto co robi to jego sprawa, czy sprawdzą inna sprawa, ale nie wprowadzajmy w błąd. Zgodnie z regulaminem trzeba pisać o produkcie z paragonu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090018 Napisano: 08.10.2015 12:28:10 w Intermarche
falus napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

falus napisał(a):

Nie wiecie kiedy są wyniki z lajkonika, bo nie mogę znaleźć regulaminu.

http://intermarch...konika_regulamin.pdf

No i daty nie podali, kiedy wyniki.

Osoby, których rozwiązania zadania konkursowego zostaną wybrane przez Komisję Konkursową(„Laureaci”) zostaną poinformowane o tym fakcie drogą telefoniczną w ciągu 30 dni roboczych od dnia zakończenia Konkursu na numer telefonu, z którego nastąpiło przesłanie zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6090011 Napisano: 08.10.2015 12:20:23 w Intermarche
falus napisał(a):

Nie wiecie kiedy są wyniki z lajkonika, bo nie mogę znaleźć regulaminu.

http://intermarch...konika_regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6089969 Napisano: 08.10.2015 11:37:02 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

Zaczynam się  wkurzać,że znalazłam produkt w internetowym sklepie który szukałam w okazyjnej cenie (tak tanio nigdzie nie było) i pisało dostępność "OD ZARAZ"  ( istnieje szansa,  że ktoś kto wrzucał pomylił sie wpisując cenę) no i dziś dostałam wiadomość,że podobno towar wyprzedany i anulują mi zamówienie - wątpie żeby tak było (pewnie spostrzegli się,że kupę kasy by musieli dołożyć) - nie chce by mi anulowali zamówienia gotowa jestem poczekać na rzekomą dostawę - czy oni mogą mnie tak zbyć po prostu i nici z transakcji?  

Zależy od regulaminu sklepu.
Teoretycznie jeśli zawarto transakcję to tak jakby podpisano umowę, z której nie można się wycofać. Ale sklepy często mają zawartą furtkę w regulaminie (który zwykle zgadzasz się respektować zawierając transakcję), że mają możliwość anulować zamówienie z jakiś tam powodów np, że produkt został wyprzedany.
Wyświetl w wątku >>
0 0