Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6096692 Napisano: 20.10.2015 07:46:55 w Biedronka

Dlatego zazwyczaj pisze hasła na Cheetosy, a inne produkty do końca nie wiemy czy przejdą weryfikację. Choć przy takiej ilości, czy będą aż tak dokładnie to sprawdzać...?

Jak nie wiemy jak wiemy.
Sama przecież napisałaś "Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z regulaminem musi Pani dokonać zakupu dwóch Produktów Promocyjnych  - jednego Frito Lay oraz jednego Pepsi:"  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6095437 Napisano: 16.10.2015 21:17:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wioleczka83 napisał(a):

mam pytanie czy w emailu od łaciatego macie sformułowanie " Twoje życzenia w konkursie zostały wyłonione......" czy pisze wam w liczbie pojedyńczej???? Twoje zyczenie??

liczba pojedyncza i mnoga jest taka sama - życzenia, a życzenie to jest wtedy jak zażyczę sobie tort na kolację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6095020 Napisano: 16.10.2015 13:23:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bc14 napisał(a):

raczej nie sa "tabletowe" na pierwszym zdjeciu bo ja wysałam dwie prace siostrzenic w jednej kopercie i sa obok siebie i własnie na pierwszym zdjeciu

watpie aby dwóm dziewczynkom
(siostrą) dali po tablecie zwłaszcza,ze jedna praca jest dwulatki

emotka  siostrom  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6095003 Napisano: 16.10.2015 13:03:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
chyba napisałam w złym dziale, dlatego przenoszę się tutaj:

hm. Jak patrzę na wyniki konkursu wygraj weekend w Paryżu to się zastanawiam czy tylko ja zrozumiałam tak zadanie konkursowe, że należało napisać łącznie jedno zdanie? Dokończ zdanie to dla mnie nie to samo, co napisz całą historię zaczynając od słów... 

Tu cytat z regulaminu: "Wykonać zadanie konkursowe (dalej „Praca Konkursowa”) polegające na dokończeniu zdania: „Kuchnia francuska kojarzy mi się z …” "

https://www.e-kon...ur.html#.ViDWLfntlBc

wyniki: https://www.faceb.../?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094992 Napisano: 16.10.2015 12:52:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hm. Jak patrzę na wyniki konkursu wygraj weekend w Paryżu to się zastanawiam czy tylko ja zrozumiałam tak zadanie konkursowe, że należało napisać łącznie jedno zdanie? Dokończ zdanie to dla mnie nie to samo, co napisz całą historię zaczynając od słów... 

Tu cytat z regulaminu: "Wykonać zadanie konkursowe (dalej „Praca Konkursowa”) polegające na dokończeniu zdania: „Kuchnia francuska kojarzy mi się z …” "

https://www.e-kon...ur.html#.ViDWLfntlBc

wyniki: https://www.faceb.../?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094971 Napisano: 16.10.2015 12:35:52 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

po jakim czasie informują z Finish?

o ile dobrze pamiętam ja miałam telefon po dwóch dniach Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094778 Napisano: 16.10.2015 08:29:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
dotti25 napisał(a):

constanza napisał(a):

Czy przy testowaniu konieczne jest wyslanie filmiku i opinii znajomych w jednym mailu?czy moge wyslac najpierw opinie a potem dostac swoja recenzje?boje sie, ze im sie cos zagubi a jak zwykle pewnie filmik zrobie w ostatniej chwili emotka

filmik wysyła się poprzez wyzwanie specjalne, które pojawi się na twoim profilu. Dostaniesz też info na maila, że takie wyzwanie jest już dostępne. Pojawia się pod koniec testu. Oczywiście mogło coś się zmienić, ale do tej pory było właśnie tak emotka

Opinie możesz wysyłać po jednej

Wysyła się przez wyzwanie, ale dopiero po akceptacji  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094770 Napisano: 16.10.2015 07:54:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

Czy przy testowaniu konieczne jest wyslanie filmiku i opinii znajomych w jednym mailu?czy moge wyslac najpierw opinie a potem dostac swoja recenzje?boje sie, ze im sie cos zagubi a jak zwykle pewnie filmik zrobie w ostatniej chwili emotka

Możesz wysyłać osobno, jak tam chcesz... i tak im się zgubi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094330 Napisano: 15.10.2015 12:32:22 w Kaufland konkursy
silvia8 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy z tego konkursu https://kaufland200.pl/ informują jakoś na bieżąco czy dopiero po zakończeniu całego konkursu? 

po zakończeniu konkursu

Ehh to kiepsko, bo można wygrać tylko raz. Znaczy to nie jest kiepskie tylko to, że można wygrać w I etapie, a grać aż do końca...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094323 Napisano: 15.10.2015 12:25:51 w Kaufland konkursy
Czy z tego konkursu https://kaufland200.pl/ informują jakoś na bieżąco czy dopiero po zakończeniu całego konkursu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094225 Napisano: 15.10.2015 10:41:31 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Czas pożegnać się z mocą nagród. Odwołuję wszelkie teorie o blokadach nazwisk. Zmieniłem nazwiska, ba - nawet miejscowości i nic. No cóżżżżż emotka

mają Twoje odciski palców w bazie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094176 Napisano: 15.10.2015 09:57:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hacker napisał(a):

czytam i podziwiam zazdrośników,chcesz grac to graj ,ze w oczęta kłuje ,ze  ktoś wygrywa?bzdury pisze ten co zielonego pojęcia nie ma ,a skoro nie masz to nie oczerniaj kogoś,po prostu -masz kase -temat prosty !wykladaj na stół i kupuj ile chcesz i graj ,jesli masz czas i pieniądz to nikt ci w tym nie zabroni!Prosto i jasno!a co sie robi z kupionym towarem....obdarowuje sie caaaała rodzine i nie tylko....i wszyscy są szczesliwi! cZy tez kogos zabolalo?powodzenia !

Racja leży zawsze gdzieś po środku, ale dla jasności... nie chodzi o to, że ktoś ma komuś czegoś zabraniać, ale owszem prawo zabrania pewnych rzeczy oraz regulaminy też mogą zabraniać pewnych praktyk. Nieznajomość prawa oczywiście nie zwalnia z jego przestrzegania.   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6094136 Napisano: 15.10.2015 07:42:33 w Żegnamy zmarłych
Na mojej uczelni podczas imprezy rozpoczynającej rok akademicki wybuchła panika w wyniku której śmierć poniosła dziewczyna... I choć jej nie znałam to czuję, że ta śmierć była kompletnie niepotrzebna. (*)

Anioły dadzą Ci nowy dom...
Niech ziemia Ci lekką będzie... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

cherry_coke

#6093854 Napisano: 14.10.2015 17:19:40 w Biedronka
iwonciaaa napisał(a):

macie maile z Biedry 10.10?

Jeszcze nie skończyli 10-tego:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6093663 Napisano: 14.10.2015 13:38:55 w SZUKAM....
wesoyromek napisał(a):

Szukam informacji co wchodzi w skład paczki z EVERYDAYME - z projektu Vizir. Kurier zostawił w punkcie , nie wiem jakie to jest ciężkie, czy przytargam to na piechotę.

w postach gości znajdziesz zdjęcia https://www.faceb...zji-156417347772072/ Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6093626 Napisano: 14.10.2015 13:07:39 w DARMOWE minuty i startery
ziolko napisał(a):

a ja doładowałam bez problemu prosto z mojego banku emotka  60, czyli 102 zł emotka

poszłam za ciosem i przez bank bez problemu przeszło. 
Ile kasiory... dawno tyle nie dawali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6093586 Napisano: 14.10.2015 12:22:17 w DARMOWE minuty i startery
wiosenka83 napisał(a):

PLUS na kartę!
70% gratis do doładowania!
http://www.biurop....pl/note.php?id=1263

:D

U mnie wyświetla ' Wystąpił błąd podczas próby doładowania następującego numeru... ' Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6093501 Napisano: 14.10.2015 11:12:39 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

175DOMINIKA  KONIN

a nazwisko to gdzie ?

Incognito emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6093398 Napisano: 14.10.2015 09:40:47 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Kaufland200: Chciałam wysłać zgłoszenie na kogoś z rodziny, poprosiłam ich, aby podali mi swój PESEL, ale mi go nie podali.
Czy ktoś z Was też waha się, aby wysłać zgłoszenie, bo trzeba podać PESEL ? 


Skoro ktoś nie jest łaskaw podać Ci PESEL, to Twoje relacje z tą osobą chyba nie są najlepsze i nie ma sensu brać jej pod uwagę w konkursach.

Pojęcie 'ktoś z rodziny' jest dość szerokie. Ciężko oceniać, ale gdyby mnie poprosiła osoba bez wyjaśnienia w jakim celu danej firmie mój pesel i do czego będzie wykorzystywany (bo nie każdy przecież musi mieć pojęcie o konkursach) to również bym odmówiła. Zwyczajnie nigdy nie godzę się na coś o czym nie mam zielonego pojęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6093004 Napisano: 13.10.2015 17:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam na colgate pastę w Lidlu i patrzę, a tu na paragonie mam napisane 'Pasta do zębów'. Gdzieś widziałam, że ktoś pisał na ten temat, ale nie mam pojęcia gdzie. Czy colgate respektuje paragony, gdzie nie jest napisane Colgate? Wyświetl w wątku >>
0 0