Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6098805 Napisano: 22.10.2015 09:07:56 w Biedronka
wysyłałam teraz oświadczenie i paragon i mail przyszedł od razu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6098794 Napisano: 22.10.2015 08:45:49 w Biedronka
zezowaty_kot napisał(a):

Te wczorajsze zwrotki z Luksusu komuś doszły?

przeczytałam "zwłoki z Luksusu" emotka

nie, nie dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6098072 Napisano: 21.10.2015 13:29:04 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

druga fala luksusu w MDW emotka

no bo przecież wcześniej to była wygrana wirtualna a teraz jest już bardziej realna. To jakby dwa razy wygrać! Pomyśl, co się będzie działo w "dziś doszła nagroda z... za jakiś czas...emotka

Dodatkowo ledwo zaczęli powiadamiać, a już się zaczyna: ja jeszcze sms-a nie mam, a ciotka Wiolka już ma i co teraz... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6098054 Napisano: 21.10.2015 13:13:35 w SZUKAM....
hittmanka napisał(a):

dostalam takiego maila:

Drogi Ekspercie!Chcielibyśmy zaprosić Cię do naturalnego świata FINUUStrefa Finuu powstała z myślą o tych, którzy chcieliby poznać Finuu trochęlepiej, dowiedzieć się, jak podawać je na różne sposoby oraz odkryć
przepisy na smaczne i zdrowe przekąski.Gotowy na podróż z Finuu?Zapoznaj się z materiałami w Strefie Wiedzy i wraz z przyjaciółmi spróbujcie naturalnego połączenia masłafińskiego z olejami z rzepaku i lnianki. Podzielcie się wrażeniami
ze swoimi bliskimi, niech i oni dowiedzą się o Finuu!Życzymy Ci przede wszystkim samych smakowitych kulinarnychinspiracji, pysznych, zdrowych posiłków w gronie bliskich osób i
naturalnie, stałych zapasów Finuu!Pozdrawiamy,
Streetcom


ale to nie znaczy, że się zakwalifikowałam? w strefie eksperta nic nie mam?

To oznacza, że na stronie streetcom możesz sobie pocztać o Finuu . Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6098027 Napisano: 21.10.2015 12:55:27 w Wkurza mnie...
druga fala luksusu w MDW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097902 Napisano: 21.10.2015 11:06:31 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

A mnie wkurza mój mąż,
powiedziałam głośno i wyraźnie kup 3 nałęczowianki na jednym paragonie...
nałęczowianki przyniósł a paragonu oczywiście zapomniał wziąć emotka emotka
gdzie głowa? emotka

mój ostatnio kupując łaciate, kupił 5 kartonów każdy na osobny paragon. Tak na wszelki wypadek emotka
Każdego da się wychować. Potrzeba tylko czasu i cierpliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097781 Napisano: 21.10.2015 08:46:10 w Czy informują/ informowali?
kasia19 napisał(a):

Czy ten konkurs był rozwiązany już ??
http://intermarch...48f617ec871d24f832a5

A  możesz napisać nazwę konkursu, bo mi w linku krzaki wychodzą? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097779 Napisano: 21.10.2015 08:37:23 w Biedronka
magalan83 napisał(a):

alea napisał(a):

a co mają w Mocy nagród tam dopiero maja jazdę , a to hasła a to paragony a to nr konta ..a to czytanie @ a to odbieranie telefonów a to wór listów ... emotka

mam nadzieje, że wszystkie 50 tki wypłacą

Przecież oni nie robią tego za darmo. To jest ich praca, z którą dostaną grubą kasę. Swoją drogą ciekawe na czyim koncie leżą teraz nasze 50-tki i kto zgarnie niemałe odsetki z to 'leżenie'. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097649 Napisano: 20.10.2015 22:39:59 w Biedronka
erychta00 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Pierwszy raz wygrałam w Mocy nagród ja i mąż.Czy mogę w jednej kopercie przesłać dane nasze i gdzie mogę znaleźć jaką nazwę Banku wpisać?


możesz tylko dokładnie oznacz a najlepiej wrzuć w dwie oddzielne i to zapakuj do jednej emotka

http://numerkonta.com/  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097643 Napisano: 20.10.2015 22:35:31 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Że każdy z osobna musi pisać, że wygrał w Luksusie w MDW ...

mnie to wkurza z mocą, codziennie to samo...

mnie to w ogole wkurza, po co sie wpisuja chwalipięty!  emotka

A tak serio, to irytuje mnie, takie wpisywanie 5,10, 15 osoby w "informują" i"dziś dotarła nagroda". Jezeli organizator dzwoni, to rozumiem wpis za godzine "nadal dzwonia" ale nie jedno za drugimemotka

Naprawdę cieszę się z wygranych nas wszystkich, ale wydaje mi się, że idea MDW jest inna, a w tym momencie trzeba się przebijać przez 10 stron "u mnie też luksus" żeby znaleźć coś poza luksusem... To samo dotyczy pisania, że dziś dotarła jakaś nagroda, ale już ciężko jest napisać kto wozi. Oczywiście nie zawsze każdy wie, ale...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097475 Napisano: 20.10.2015 19:41:43 w Wkurza mnie...
Że każdy z osobna musi pisać, że wygrał w Luksusie w MDW ... Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097338 Napisano: 20.10.2015 18:05:16 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

Wyniki z Luksusu w. Biedronce. Umowilam sie ze znajoma, ze w razie wygranej dołożymy kosemtyki do paczek swiatecznych dla potrzebujących. Ale oczywiscie kupiła zly produkt emotka  pokazała mi swoja odpowiedz pomyslalam, ze moze nie wygra bo taka malo konkursowa i chwytliwe a tu jak na zlosc emotka  

ostatnio wszystko za co sie wezme sie nie udaje emotka  

Głowa do góry, małymi kroczkami zawsze można wyjść na prostą. Zacznij od zorganizowania paragonu na forum. Na pewno ktoś ma nadmiarowy...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6097206 Napisano: 20.10.2015 16:59:27 w Smolar
Reklamacja w sprawie biletów z meczu Polska Irlandia rozparzona satysfakcjonująco! Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096846 Napisano: 20.10.2015 12:12:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

anika1989 napisał(a):

Nie, że się czepiam.... Ale w konkursie http://www.miasto...onkurs-smak-wakacji/ dwie odpowiedzi są dłuższe niż 500 znaków bez spacji. A ja tak skracałam swoją wypowiedź, żeby się zmieścić co do znaku emotka



Mnie też to strasznie mierzi. Przez takie "akcje" odpuściłam dużo konkursów na FB. W opisie konkursu stoi jak byk: dokończ zdanie... Po czym w komentarzach widzę 6 zwrotkowy wiersz, koniecznie każdy wers zaczynający się od litery z np. nazwy produktu, a do tego zdjęcie tegoż produktu które narysowała "córcia". Czekam na konkurs gdzie do wygrania będzie wibrator i jakaś "mądra" wklei zdjęcie z rysunkiem "córci".


PS. Oczywiście nic do owych "córci" nie mam. emotka Zdecydowanie moje "ale" skierowane jest do ich matek emotka

Idealnie wpasowuje się w konkurs, który ostatnio mnie wkurzył emotka
https://www.faceb.../?type=3&theater
Konkurs brzmiał - Dokończ zdanie, a wygrała odpowiedź:

Kuchnia francuska kojarzy mi się z moją współlokatorką, a zarazem serdeczną przyjaciółką S. Po przeprowadzce do Warszawy na studia, S. radziła sobie z tęsknotą za domem poprzez pichcenie różnych francuskich smakołyków. Żadne tam ślimaki, czy żabie udka – francuskie stereotypy kuchenne odkładamy na bok! S. kocha tradycyjną francuską kuchnię domową i często przyrządza dania tak, jak robiła to jej mama, czy babcia mieszkające w przepięknej Prowansji. Pamiętam, kiedy pewnego wieczoru po powrocie z pracy zastałam ją w wypełnionej cudownymi aromatami kuchni przy przygotowywaniu warzywnego Ratatouille. Zasugerowałam dodanie kilku grzybów i paru listków polskiego lubczyku, który hoduję w moim ziołowym ogródku. Tak oto powstała nasza cotygodniowa tradycja przygotowywania polsko-francuskich przysmaków Emotikon smile I tak na naszej liście widnieje na przykład Hachis Parmentier z dodatkiem buraczków, czy croissant zapiekany z oscypkiem i żurawiną. Taka właśnie jest dla mnie kuchnia francuska – nie pompatyczna, stworzona dla snobów, jak ją maluje większość świata, lecz ciepła, domowa, przywodząca na myśl aromaty Prowansji i mile spędzone chwile przy kucharzeniu.

W tym konkursie pisałam do organizatorów  czy jest limit na znaki i czy ma być tylko 1 zdanie czy kilka,bo dla mnie "Dokończ zdanie "to 1 zdanie...Odpisali,że może być kilka zdań. ..Finalnie nie wzięłam  udziału. 

Cóż... regulamin swoje, a organizator swojego, bo czytam zwykle regulamin od deski do deski żeby żadnych jaj nie było i tam jest napisane, że praca konkursowa to jedynie dokończone zdanie. Ale przecież nie ma się co kopać z koniem w sensie z organizatorem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096798 Napisano: 20.10.2015 11:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

ma ktoś maila do organizatorów konkursu http://podrozdoswiatagwiazd.pl ? emotka
z góry serdecznie dziękuję emotka

[email protected] Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096791 Napisano: 20.10.2015 10:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika1989 napisał(a):

Nie, że się czepiam.... Ale w konkursie http://www.miasto...onkurs-smak-wakacji/ dwie odpowiedzi są dłuższe niż 500 znaków bez spacji. A ja tak skracałam swoją wypowiedź, żeby się zmieścić co do znaku emotka

Pozostaje pisać reklamacje...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096788 Napisano: 20.10.2015 10:55:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Hiacynta1 napisał(a):

anika1989 napisał(a):

Nie, że się czepiam.... Ale w konkursie http://www.miasto...onkurs-smak-wakacji/ dwie odpowiedzi są dłuższe niż 500 znaków bez spacji. A ja tak skracałam swoją wypowiedź, żeby się zmieścić co do znaku emotka



Mnie też to strasznie mierzi. Przez takie "akcje" odpuściłam dużo konkursów na FB. W opisie konkursu stoi jak byk: dokończ zdanie... Po czym w komentarzach widzę 6 zwrotkowy wiersz, koniecznie każdy wers zaczynający się od litery z np. nazwy produktu, a do tego zdjęcie tegoż produktu które narysowała "córcia". Czekam na konkurs gdzie do wygrania będzie wibrator i jakaś "mądra" wklei zdjęcie z rysunkiem "córci".


PS. Oczywiście nic do owych "córci" nie mam. emotka Zdecydowanie moje "ale" skierowane jest do ich matek emotka

Idealnie wpasowuje się w konkurs, który ostatnio mnie wkurzył emotka
https://www.faceb.../?type=3&theater
Konkurs brzmiał - Dokończ zdanie, a wygrała odpowiedź:

Kuchnia francuska kojarzy mi się z moją współlokatorką, a zarazem serdeczną przyjaciółką S. Po przeprowadzce do Warszawy na studia, S. radziła sobie z tęsknotą za domem poprzez pichcenie różnych francuskich smakołyków. Żadne tam ślimaki, czy żabie udka – francuskie stereotypy kuchenne odkładamy na bok! S. kocha tradycyjną francuską kuchnię domową i często przyrządza dania tak, jak robiła to jej mama, czy babcia mieszkające w przepięknej Prowansji. Pamiętam, kiedy pewnego wieczoru po powrocie z pracy zastałam ją w wypełnionej cudownymi aromatami kuchni przy przygotowywaniu warzywnego Ratatouille. Zasugerowałam dodanie kilku grzybów i paru listków polskiego lubczyku, który hoduję w moim ziołowym ogródku. Tak oto powstała nasza cotygodniowa tradycja przygotowywania polsko-francuskich przysmaków Emotikon smile I tak na naszej liście widnieje na przykład Hachis Parmentier z dodatkiem buraczków, czy croissant zapiekany z oscypkiem i żurawiną. Taka właśnie jest dla mnie kuchnia francuska – nie pompatyczna, stworzona dla snobów, jak ją maluje większość świata, lecz ciepła, domowa, przywodząca na myśl aromaty Prowansji i mile spędzone chwile przy kucharzeniu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096743 Napisano: 20.10.2015 10:12:50 w Czy informują/ informowali?
zubi napisał(a):

czy informowali z I etapy z "10 lat tchibo"?

Tchibo twierdzi, że tak  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096733 Napisano: 20.10.2015 10:01:21 w SZUKAM....
trampek. napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

trampek. napisał(a):

Co mam zrobić kupiłam kurtkę na vinted i chyba mnie oszukano:( przysięgam publicznie nigdy zakupów na tablica i innych portalach jedynie za pobraniem, glupia ja ze tak nie zrobilam. Kupilam kurtke wplacilam 45 zł i okazalo sie ze jakas druga osoba tez ja kupila i tez wplacia. Mi napsiala, ze przelew jeszcze nie dotarl cale na pewno dotar az tak dlugo nie idzie. A po 2 jej tez nie chce zwrocic pieniedzy. Kurcze nie chce bawic sie z policja;/ a co Policja  wtakiej sytuacji zrobi? masakra nie wiem jak to rozwiazac.

Generalnie nie ma możliwości nie dotarcia przelewu. Jest to mega rzadkość. Najpierw należy poinformować osobę od której kupiłaś, że oczekujesz informacji i wysyłki przedmiotu do dnia określonego, później zgłaszasz na portalu opisując całą sytuację, jeśli nic się nie zmieni informujesz, że zgłaszasz sprawę na policję. Potrzebujesz wtedy skanów rozmów itp, potwierdzenia przelewu... Przede wszystkim nie odpuszczaj, bo takie osoby nie oszukują raz czy dwa, ale jeśli naciągają to robią to regularnie. A ta osoba do przelewu podała adres czy tylko imię, nazwisko i nr konta?

Właśnie tylko imię nazwisko i konto, ale zazwyczajna fourum tutaj tez tak podaja i wszystko ok. emotka ale wiem, moglam poprosic a w ogole to moglam za pobraniem wziasc ;/ ale mam nauczkę na przyszłość

Znając samo imię i nazwisko człowiek jest jakby częściowo anonimowy, znając adres już nie. Ale radzę zgłosić na policję, większa szansa, że osoba się wystraszy i sama odda pieniądze.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6096719 Napisano: 20.10.2015 09:39:56 w SZUKAM....
trampek. napisał(a):

Co mam zrobić kupiłam kurtkę na vinted i chyba mnie oszukano:( przysięgam publicznie nigdy zakupów na tablica i innych portalach jedynie za pobraniem, glupia ja ze tak nie zrobilam. Kupilam kurtke wplacilam 45 zł i okazalo sie ze jakas druga osoba tez ja kupila i tez wplacia. Mi napsiala, ze przelew jeszcze nie dotarl cale na pewno dotar az tak dlugo nie idzie. A po 2 jej tez nie chce zwrocic pieniedzy. Kurcze nie chce bawic sie z policja;/ a co Policja  wtakiej sytuacji zrobi? masakra nie wiem jak to rozwiazac.

Generalnie nie ma możliwości nie dotarcia przelewu. Jest to mega rzadkość. Najpierw należy poinformować osobę od której kupiłaś, że oczekujesz informacji i wysyłki przedmiotu do dnia określonego, później zgłaszasz na portalu opisując całą sytuację, jeśli nic się nie zmieni informujesz, że zgłaszasz sprawę na policję. Potrzebujesz wtedy skanów rozmów itp, potwierdzenia przelewu... Przede wszystkim nie odpuszczaj, bo takie osoby nie oszukują raz czy dwa, ale jeśli naciągają to robią to regularnie. A ta osoba do przelewu podała adres czy tylko imię, nazwisko i nr konta? Wyświetl w wątku >>
0 0