Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6144836 Napisano: 14.01.2016 11:11:00 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

barcza napisał(a):

Jeżeli wszyscy tutaj uczciwie gramy to może zamkniemy top bo nie jest potrzebny (wtedy może będą rezerwy) a jeżeli ktoś napisze w innym wątku  w sprawie kupna paragonu wywalać z forum. Tyle na forum piszecie o etyce uczciwym graniu tylko na siebie to taki top nie jest wcale potrzebny każdy ma paragon i gra .

emotka Dobrze gada, polać barczy! emotka emotka emotka (dawno już tak być powinno, skoro Regulamin nawołuje do uczciwego zachowania i piętnuje - TEORETYCZNIE - ciągoty do łamania zasad emotka ). A to (cwaniakowanie z udziałem w konkursach BEZ posiadania wymaganych paragonów) jakby nie patrzeć, jest elementarnie NIEUCZCIWE emotka

A co jeśli pies paragon zeżre !? emotka  Gdzie poszkodowany będzie mógł szukać ratunkuemotka     

Nie warto wszystkich wkładać do jednego wora. Bo jeśli np. trzeba kupić szampon do włosów, a ktoś jest łysy jak kolano, a jednak w konkursie chce wziąć udział to chyba lepiej pozwolić komuś żeby zyskał szampon poprzez zakup paragonu niż wydawać pieniądze w błoto.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6144756 Napisano: 14.01.2016 08:28:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy po wysłaniu danych z Actimela jest jakieś powiadomienie, że dane poszły, doszły lub cokolwiek?

Nie ma nic, pisałam do nich, bo myślałam, że dane nie dotarły, ale odpisali, że wszystko ok.

A wystarczyłby zwykły komunikat - dziękujemy za przesłane dane... Ułatwiłoby to i nam życie. Dziękuję za pomoc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6144754 Napisano: 14.01.2016 08:18:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy po wysłaniu danych z Actimela jest jakieś powiadomienie, że dane poszły, doszły lub cokolwiek? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6144280 Napisano: 13.01.2016 12:36:35 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

"Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z organizacji Warsztatów Kulinarnych w przypadku gdy liczba zwycięzców nagród I stopnia zebranych w 6 edycjach konkursu które zamierza przeprowadzić Organizator i którzy zadeklarują gotowość uczestnictwa w Warsztatach Kulinarnych
okaże się być mniejsza niż 6 osób. " 

Były 4 edycje, w każdej 2 osoby wygrały warsztaty co daje łącznie 8 osób. Co więcej znam jeszcze jedną osobę, która wygrała warsztaty i jej również nikt nie pytał o gotowość do uczestnictwa w warsztatach. Pewnie będą zasłaniać się regulaminem, ale nie zostawię tego całkiem bez słowa i napiszę gdzie trzeba

Obciach i żenadaemotka  Jeśli nie mogą (faktycznie) zorganizować warsztatów, to mogliby zaproponować coś w zamian, organizują konkurs, angażują cudze środki i czas, a potem olewają ludzi emotka  
A co to za firma? 

Organizator Piotr i Paweł
https://www.e-kon...ja.html#.VpY1tvnhCUk
Nawet na forum dogrzebałam się do info że było 5 edycji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6144278 Napisano: 13.01.2016 12:31:12 w Konkursy ABC
nataszka napisał(a):

aerdna napisał(a):

No to co... emotka
Jest już "jutro rano" i za moment powinny być smski emotka

już prawie południeemotka

oj wy nic nie rozumiecie, pani B. wstała i nie jest żadne 'jutro', jest dziś. a wyniki będą jutro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6144221 Napisano: 13.01.2016 11:05:35 w Wkurza mnie...
"Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z organizacji Warsztatów Kulinarnych w przypadku gdy liczba zwycięzców nagród I stopnia zebranych w 6 edycjach konkursu które zamierza przeprowadzić Organizator i którzy zadeklarują gotowość uczestnictwa w Warsztatach Kulinarnych
okaże się być mniejsza niż 6 osób. " 

Były 4 edycje, w każdej 2 osoby wygrały warsztaty co daje łącznie 8 osób. Co więcej znam jeszcze jedną osobę, która wygrała warsztaty i jej również nikt nie pytał o gotowość do uczestnictwa w warsztatach. Pewnie będą zasłaniać się regulaminem, ale nie zostawię tego całkiem bez słowa i napiszę gdzie trzeba. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6144151 Napisano: 13.01.2016 08:59:40 w Wkurza mnie...
W zeszłym roku wygrałam warsztaty kulinarne z Tomkiem Woźniakiem z Piotra i Pawła. Tak się cieszyłam... i napisałam żeby podali mi przybliżoną datę kiedy się odbędą, a oni mi napisali, że wcale się nie odbędą i że to zgodne z regulaminem, bo napisali w nim, że w uzasadnionych przypadkach mogą odwołać warsztaty. Zapytałam więc dlaczego nie odbędą się? Odpisali, że za mała liczba osób wygrała warsztaty (przecież sami przyznawali ustaloną liczbę tych warsztatów, więc nie wiem skąd zaskoczenie). Cóż, jak człowieka coś cieszy to jest wielka cenzura. Nie wspominając, że nikt o tym nie poinformował i gdybym nie zapytała to zapewne bym czekała i czekała.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6143674 Napisano: 12.01.2016 11:46:45 w Konkursy ABC
aleksiak napisał(a):

alita napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Morti84 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

ależ kobieta jest zakręcona emotka  dziś maja zostać wysłane pozostałe smsy z Przed świętami ciesz się prezentami! 

co do konkursy z TV, to cos o opóźnieniu mówiła, że mają być wyniki w czwartek - ale nie dopytałam o KTÓRY CZWARTEK chodzi  emotka

Powyżej cytat z ostatniej rozmowy z Nią z 5 stycznia . Raczej na pewno miała na myśli nową milkę.

tak, pani Beata zapytana o wyniki nowego konkursu mówiła o czwartku, w sumie to motała się strasznie w zeznaniach emotka

bardzo miła kobietka emotka  zwycięzcy mają być poinformowani dziś lub jutro z rana to sobie jeszcze trochę poczekamy emotka  

oby dziś oby dziś emotka no to czekamy

Jej dziś to często nasze pojutrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6143662 Napisano: 12.01.2016 11:20:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
milkaaa13 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy wie ktoś gdzie stacjonarnie kupię Dosię w opakowaniach 9 kg ?


w kaflu do jutra w promocji po 26,99

dzięki za info. polecę jeszcze dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6143598 Napisano: 12.01.2016 09:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wie ktoś gdzie stacjonarnie kupię Dosię w opakowaniach 9 kg ? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6143275 Napisano: 11.01.2016 14:08:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  zapomnieli o mnie całkiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6143147 Napisano: 11.01.2016 11:35:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
toka napisał(a):

DPD-czapa.rękawiczki i szalik od Lecha ze Stokrotki emotka  Brawa za szybkość!

Z Mili DPD również wozi Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6143066 Napisano: 11.01.2016 08:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marysia1970 napisał(a):

Czy z belVity wysyłacie skan paragonu od razu, czy dopiero jak jesteście na liście zwyciezców?

Ja rozumiem, że od razu, ale mogę się mylić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6142142 Napisano: 08.01.2016 12:44:44 w Wkurza mnie...
malgol napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

escada napisał(a):

swoją drogą pytanie do okularników - czy szkła progresywne się sprawdzają w praktyce czy to wyrzucenie kasy?

Chyba zależy od człowieka więc trzeba wypróbować. Wiem że w vision mogą do okularów założyć ci progresy a jak się nie sprawdzą to w ramach jakby reklamacji wymienią na zwykłe. 
Moja mama uważa, że progresywne szkła były najgorszą z okularowych decyzji, bo pogorszył się po nich bardzo wzrok. Nie potrafię zacytować mamy słów, ale sens jest taki, że uważa, że te okulary spowodowały, że oczy nie są tak bardzo pobudzane do pracy (oczy, mózg, sama nie wiem:) ) i niepostępująca wcześniej wada stała się mocno postępująca.

A ja bez progresów nie wyobrażam sobie życia, według mnie to jeden z najlepszych wynalazków, wreszcie nie szukam okularów:)

Dlatego nie ma się co sugerować innymi, bo każdy będzie odczuwał to inaczej. Wada wadzie nierówna.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6142135 Napisano: 08.01.2016 12:39:54 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

swoją drogą pytanie do okularników - czy szkła progresywne się sprawdzają w praktyce czy to wyrzucenie kasy?

Chyba zależy od człowieka więc trzeba wypróbować. Wiem że w vision mogą do okularów założyć ci progresy a jak się nie sprawdzą to w ramach jakby reklamacji wymienią na zwykłe. 
Moja mama uważa, że progresywne szkła były najgorszą z okularowych decyzji, bo pogorszył się po nich bardzo wzrok. Nie potrafię zacytować mamy słów, ale sens jest taki, że uważa, że te okulary spowodowały, że oczy nie są tak bardzo pobudzane do pracy (oczy, mózg, sama nie wiem:) ) i niepostępująca wcześniej wada stała się mocno postępująca. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6141645 Napisano: 07.01.2016 13:35:04 w Czy informują/ informowali?
Czy wie ktoś coś na temat rysunkowego konkursu z Kaufa z Mikołajem i o konkursie Disney w Pepco? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6140180 Napisano: 04.01.2016 12:52:09 w Paragony
Może ma ktoś zbędny paragon na konkurs Disney w L'eclerku i chciałby niedrogo odsprzedać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6135845 Napisano: 22.12.2015 13:10:03 w TESCO konkursy
rkvi napisał(a):

Na jakich dniach są już z Nestle? Interesuje mnie 27.11:/

Nie wiem czy informują dniami. Ja dziś miałam tel z 2.12. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6135724 Napisano: 22.12.2015 10:11:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimolotek napisał(a):

czy Milka z ABC informuje na bieżąco czy mają święta już?

oni mają święta cały rok.
Mowa jest o Milce starej czy nowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6135693 Napisano: 22.12.2015 08:43:58 w Wkurza mnie...
Inpost - w ciągu 12 dni paczce nie udało się dotrzeć do sortowni głównej... a pan z infolinii mówi, że mój problem jest zbyt trudny do rozwiązania...  Wyświetl w wątku >>
0 0