Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6179657 Napisano: 04.04.2016 12:40:47 w Smolar
Kojarzy ktoś na którym dniu skończyli informować z coca coli z P&P/Almy? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6173032 Napisano: 15.03.2016 13:56:20 w Informują
mail z Kiory z Disneya z Biedry Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6168170 Napisano: 03.03.2016 08:16:09 w Kaufland konkursy
Monika11 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy do kaufa można odesłać adres zamieszkania a nie zameldowania? 

Niby można , ale mogą zawołać skan dowodu i po bonie emotka

a niby dlaczego? Dowodu nie trzeba wymieniać po zmianie adresu zameldowania, można z niego korzystać do końca daty ważności.
Może nie otrzymać nagrody tylko jak będą chcieli dowód, a pod adresem zameldowania ktoś inny także wygrał.

,,Może nie otrzymać nagrody tylko jak będą chcieli dowód'' -dlatego napisałam że jak zawołają skan  (mi się kilka razy tak zdarzyło że zawołali -to lepiej mieć ten sam adres, chyba że ma się nowy dowód bez adresu emotka - bo bon przepadnie

Dla formalności to nie są jakieś alpejskie kombinacje tylko chciałam żeby mi dotarło tam gdzie mieszkam, kiedyś podałam im zameldowania i zamieszkania, ale nie wysłali na zamieszkania. emotka
Ale wyślę, po Bożemu... jak w dowodzie na wszelki wypadek. Do mamusi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6168034 Napisano: 02.03.2016 20:43:48 w Kaufland konkursy
Czy do kaufa można odesłać adres zamieszkania a nie zameldowania?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6164740 Napisano: 24.02.2016 22:04:52 w Biedronka
bezaczek7 napisał(a):

nie straszcie tym disneyem, bo dopiero wydrukowałam papiery...
pomóżcie proszę:
mam wysłąć skan oświadczen ze strony 9, 10, 11 i 12, przy czym str 12 dwa razy, za mnie i za synka? we dwoje jesteśmy na zdjęciu, które chcę wysłąć.

Cały czas wracają maile.
A co do skanów to tak jak piszesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6164718 Napisano: 24.02.2016 21:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

No właśnie! I co teraz emotka

Ciemna doopa emotka  
A zawsze sobie mówię, że następnym razem wyślę wcześniej...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6164710 Napisano: 24.02.2016 21:24:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Czy ktoś wysyłał dziś foto na konkurs Kiory w Biedronce? Były jakieś problemy? Bo wraca mi mejl....

Ja wysyłałam przed chwilą. Skrzynka zapchana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6164708 Napisano: 24.02.2016 21:22:28 w Biedronka
Czy wysyłał ktoś pracę na disneya jakoś teraz? Bo mi przychodzi zwrotka, że zapchana skrzynka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6159240 Napisano: 12.02.2016 09:09:05 w Biedronka
ita1987 napisał(a):

Mysia napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Kupując produkty magnetic nie mam nazwy na paragonie, tylko czekolada nadziewana, pralinki itd. emotka  juz tak w drugiej biedronce a te kobiety tam nie potrafią pomoc.. Wypelnilam formularz kontaktowy na stronie konkursu kilka dni temu, w ktorym zapytalam czy takie paragony sie licza, ale zero odp. jak myslicie w razie wygranej taki paragon przejdzie? emotka

W ostateczności możesz podbić pieczątką w sklepie z napisem: zakupiono czekolady i pralinki magnetic:-), gdzie zakupilas słodkości  jeśli agencja nie będzie chciała uznać paragonu. Ale wg mnie skoro sklep jest biedronką na paragonie, piszę, że czekolada i na dodatek cena się zgadza to nie martwilabym się tym paragonem, będzie ok emotka  

Dzięki za pomoc emotka  na jednym paragonie mam adnotacje ale bez pieczątki ech miejmy nadzieje ze to wystarczy w razie czego emotka

Kiedyś miałam jedynie adnotacje i nie wystarczyło, stwierdzono, że taka adnotacja może być wykonana przez każdego i proszono o pieczątkę. Jednak Twój paragon jest ok. Na moim widnialy wtedy kompletnie od pały rzeczy niż zakupilam.

Ja w razie wątpliwości zawsze kwitowałam, że jestem pełnoprawnym klientem i skoro sklep bierze udział w konkursie to ja mam prawo w nim kupić produkty bez względu na to w jaki sposób są opisane na paragonie, paragon po to jest dowodem zakupu z pełnymi danymi sklepu, a nawet konkretnej kasy, aby można było zwrócić się do sklepu o weryfikację czy dane produkty w systemie są produktami konkursowymi czy paragon jest prawdziwy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6159234 Napisano: 12.02.2016 08:57:45 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Paragony schowalam w bezpieczne miejsce i nie wiem gdzie one są. Macie jakieś pomysły gdzie mogłam je ukryć? Cała chata już przeszukana 

Niedawno przekopałem pół mieszkania w poszukiwaniu paragonu i już byłem załamany, że przy ostatnich porządkach w tych papierach wrzuciłem go razem ze starymi do niszczarki, ale odnalazł się... na szybie skanera, gdy chciałem kilka dni później zeskanować jakieś zdjęcie emotka

Przypomniała mi się historia brata, któremu złodzieje chcieli okraść mieszkanie w domu studenckim, przegrzebali każdy zakątek, ale nic cennego nie wynieśli gdyż pieniądze, dokumenty, 'złote' karty i inne cenne rzeczy mój brat trzymał w zamrażalniku emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6159211 Napisano: 12.02.2016 08:11:41 w SZUKAM....
ika1 napisał(a):

 czy ktoś wygrał w mila główne

nawet siatka nie wpadła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6158260 Napisano: 10.02.2016 11:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leman8 napisał(a):

czy ktoś nie dostał jeszcze w ogóle info o wysyłce Pieluchy z testmetoo a zakwalifikował się do testów ?

Tak, mój facet miał info że dostał się do testów a teraz z jego profilu wynika, że nie bierze udziału bo nie ma żadnych info o testowaniu pieluch. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6157728 Napisano: 09.02.2016 10:59:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Biedronka zwrot pieniędzy z kropki Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6157692 Napisano: 09.02.2016 10:01:43 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

milax88 napisał(a):

Do mnie też dotarł protokół ze styczniowej licytacji, odesłałam wypełniony i odpisali, że format pliku niepoprawny. Spojrzałam szybko w wysłane i plik jest .doc, tak jak sobie życzyli. Nie wiem o co chodzi, może ktoś z Was mi coś podpowie?

U mnie chyba ok. Wypełniłam, zapisałam i odesłałam ten sam plik...

Ja miałam podobną sytuację przy testowaniu. Umowę w pliku nie mogli otworzyć. Więc wina jest po ich stronie.
W końcu im jej nie wysłałam bo każda próba kończyła identycznie.
Sami dopisali dane i wysłali z urządzeniem.

Może zapisujecie w nowszej wersji niż oni mają. Najbezpieczniej jest zapisywać w wersji 97-2003 Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6155884 Napisano: 05.02.2016 12:36:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skarb888 napisał(a):

brudny napisał(a):

brudny napisał(a):

Na tesco listerine odsylacie formularz o zwrot i o nagrodę w postaci płynu? 

Na płyn nie bardzo opłaca się odsyłać paragon (koszt płynu 10zł, znaczek 4,20). Ja chyba wybiorę zwrot kasy i tam odeślę paragon.

Z tego co pamiętam tam dla odmiany trzeba puste pudełka też odesłać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6155870 Napisano: 05.02.2016 12:30:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

toka napisał(a):

nie wiecie do kiedy można odbierać nagrody w tym konku Auchan?

Chyba do końca lutego .

super.Dzięki za info emotka

Odebrac trzeba w ciagu 7 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6155737 Napisano: 05.02.2016 11:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy oni przy odbiorze tych bonów sprawdzaja czy się wygrało w innym sklepie? Czy można sobie odebrać bony z kilku różnych Auchanow?

Identyfikacja po peselu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6155706 Napisano: 05.02.2016 11:28:31 w Kupię...
bon do go sport o wartości 200 zł emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6155628 Napisano: 05.02.2016 10:06:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slipknoot napisał(a):

trzeba mieć do tego konkursu skarbonke i ten numer wpisać? Kurde szybka byłam wczoraj i cenzura nic.

Nie trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6155597 Napisano: 05.02.2016 09:42:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj dostałam potwierdzenie po kilku godzinach, a wygrałam bon w obleganym sklepie, odpowiedź wysłana równo o 12. Więc raczej liczy się czas kliknięcia na stronie.  Wyświetl w wątku >>
0 0