Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6233024 Napisano: 26.07.2016 08:19:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

...

 I TYLE PUNKTÓW ????????? Przecież nowe były niegdyś i tańsze emotka

Właśnie. Nie kwestionuję tego, że tak się dzieje, że używane wystawiają, bo np. mi to nie przeszkadza. Chętnie bym go przygarnęła. Ale niech punkty będą adekwatne. Kupując produkt np. powystawowy też płacimy niższą cenę...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6233014 Napisano: 26.07.2016 07:34:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy tylko ja to zauważyłam? emotka
  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6232577 Napisano: 24.07.2016 13:29:11 w Kupię...
Kupię PS4 w atrakcyjnej cenie. Konkretne oferty z cenami poproszę na PW. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6231599 Napisano: 21.07.2016 11:26:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
pinakoladka napisał(a):

Potrzebuję rady - w jakim programie tworzycie/obrabiacie filmiki z recenzjami? emotka

youtube posiada opcje do edytowania filmów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6231515 Napisano: 21.07.2016 09:04:55 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

"Jedz i Wygraj edycja II "wkurza Mnie że konkurs zakończył się wczoraj,a w bazie jest do jutra emotka Zakupiłam chipsów a wysłąłam tylko 1 zgłoszenie emotka

Też mnie to wkurza... ostatnio dużo promocyjnych konkursów miało błędnie daty wprowadzone, co wprowadzało w błąd. Konkursy kończyły się przed czasem wskazanym na ekonkach. Jak ktoś korzystał z bazy i grał na sam koniec konkursu to tylko mógł obejść się smakiem...
Nie wiem czy to niestaranność czy celowe zagranie emotka

Zawsze możesz sprawdzić kto dodał konkurs. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6230734 Napisano: 19.07.2016 10:45:20 w NA CO CZEKAMY?
nataszka napisał(a):

leclerc -gdzie było 290 pilek też nie było chyba...?

Mój chłopak wygrał piłkę w L'eclerku i sms'a o wygranej dostał kilka dni po wysłaniu zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6230336 Napisano: 18.07.2016 13:16:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy wiadomo coś o multicookerach czy wszystkie już się rozeszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6229321 Napisano: 14.07.2016 20:30:10 w Smolar
aneta19790411 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Przecież można brać udział w różnych konkursach i wygrywać w nich nagrody. Choćbyś innymi długopisami podpisała koperty to przecież oni to wiedzą. 
Po co wydawać bez sensu kasę na tyle listów... za 6 listów to z 25 zł a za jeden to trochę ponad 4 zł. Za 20 zł to można porządną imprezę zrobić emotka  

Agencje zwykle prosza o to, by na kopercie napisac nazwe konkursu. Zapewne po to, by szybciej, sprawniej obslugiwac dany konkurs. Jesli na kopercie nic nie wpiszesz albo wpiszesz nazwe 1 konkursu narobisz im zamieszania. Jak ktos bedzie chcial to posegreguje te paragony a jak nie bedzie mial ochoty to nie. I jak zlozysz reklamacje?? Skoro nie dopelnilas postanowien regulaminu, tzn.na kopercie nie wpisalas nazwy konkursu? 

Smolar przecież ma pięknie opisane papiery, które odsyłamy i niczego nie trzeba na kopertach opisywać. No chyba, że ktoś luzem wrzuca 100 paragonów do koperty, ale to inna sprawa - zszywacze są zdecydowanie tańsze niż kolejne listy polecone.
A poza tym nikt nie ma prawa Ci odebrać nagrody za to, że na kopercie nie napiszesz nazwy konkursu. To nie jest wiążące, robi się to dla ułatwienia pracy osobom w agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6229309 Napisano: 14.07.2016 20:14:29 w Smolar
Monika11 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy Smolar jest bardzo rygorystyczny odnoście dat odsyłania paragonów, czy może zerka na datę stempla pocztowego ? Wysłałam do Nich 7 lipca poleconym priorytetem kopertę zbiorczą z sześcioma paragonami i oświadczeniami z różnych konków, a ona krążyła do dziś  po Łodzi... Z Urzędu Pocztowego 58 przekierowywano ją na Łódź 7 przez 3 dni...   emotka

liczy się data stempla, ale zazwyczaj mają 1 nagroda na 1 gospodarstwo, więc skąd tyle paragonów w jednej kopercie?

Bo z różnych konkursów. 
Liczy się data nadania, a nie dostarczenia.

Mi nawet nie przyszło by na myśl, żeby wysyłać z innych konkursów w jednej kopercie -nie ryzykowała bym emotka ) Raz przejdzie innym razem nie -szkoda nagrody

Przecież można brać udział w różnych konkursach i wygrywać w nich nagrody. Choćbyś innymi długopisami podpisała koperty to przecież oni to wiedzą. 
Po co wydawać bez sensu kasę na tyle listów... za 6 listów to z 25 zł a za jeden to trochę ponad 4 zł. Za 20 zł to można porządną imprezę zrobić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6229305 Napisano: 14.07.2016 20:07:00 w Smolar
kadett33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy Smolar jest bardzo rygorystyczny odnoście dat odsyłania paragonów, czy może zerka na datę stempla pocztowego ? Wysłałam do Nich 7 lipca poleconym priorytetem kopertę zbiorczą z sześcioma paragonami i oświadczeniami z różnych konków, a ona krążyła do dziś  po Łodzi... Z Urzędu Pocztowego 58 przekierowywano ją na Łódź 7 przez 3 dni...   emotka

liczy się data stempla, ale zazwyczaj mają 1 nagroda na 1 gospodarstwo, więc skąd tyle paragonów w jednej kopercie?

Bo z różnych konkursów. 
Liczy się data nadania, a nie dostarczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6229054 Napisano: 14.07.2016 13:06:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
onagra napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

onagra napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

onagra napisał(a):

Miła26 napisał(a):

ja również zostałam wybrana do testowania tylko trochę obawiam się podania numeru i serii dowodu, a z drugiej strony jestem ciekawa kto je wcześniej używał.

Ja również nie lubię podawać takich danych oraz Pesel emotka szkoda, że trzeba, kiedyś wygrałam blender i nic takiego nie musiałam podawać, nie wiem od czego to zależy

To po co się zgłaszacie, skoro warunkiem testowania jest umowa użyczenia gdzie te dane są niezbędne?

ale ja nie napisałam, że zgłosiłam się do testowania

Generalnie nie ma się co bać. Poszukaj informacji na temat danych itp itd czego nie podawać osobom trzecim... A potem śmiało graj i bierz co dają emotka  

A czego nie podawać, co jeszcze zostało jak już wszystkiego wymagają

Niektórzy organizatorzy wymagają skanu dowodu osobistego. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6229044 Napisano: 14.07.2016 12:58:13 w Ambasadorinnowacji - Philips
onagra napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

onagra napisał(a):

Miła26 napisał(a):

ja również zostałam wybrana do testowania tylko trochę obawiam się podania numeru i serii dowodu, a z drugiej strony jestem ciekawa kto je wcześniej używał.

Ja również nie lubię podawać takich danych oraz Pesel emotka szkoda, że trzeba, kiedyś wygrałam blender i nic takiego nie musiałam podawać, nie wiem od czego to zależy

To po co się zgłaszacie, skoro warunkiem testowania jest umowa użyczenia gdzie te dane są niezbędne?

ale ja nie napisałam, że zgłosiłam się do testowania

Generalnie nie ma się co bać. Poszukaj informacji na temat danych itp itd czego nie podawać osobom trzecim... A potem śmiało graj i bierz co dają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6229031 Napisano: 14.07.2016 12:38:14 w Ambasadorinnowacji - Philips
onagra napisał(a):

Miła26 napisał(a):

ja również zostałam wybrana do testowania tylko trochę obawiam się podania numeru i serii dowodu, a z drugiej strony jestem ciekawa kto je wcześniej używał.

Ja również nie lubię podawać takich danych oraz Pesel emotka szkoda, że trzeba, kiedyś wygrałam blender i nic takiego nie musiałam podawać, nie wiem od czego to zależy

A czego tak konkretnie się boicie podając pesel i nr dowodu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6228950 Napisano: 14.07.2016 10:24:30 w Wkurza mnie...
Quiz kibica zwiesił mi się po pierwszym pytaniu i paragon poszedł się... Szczęście mi nie sprzyja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6228949 Napisano: 14.07.2016 10:22:18 w Biedronka
agniecha1985 napisał(a):

Ja właśnie na nic innego z Nestle nie wysyłałam

To może ja pokiciałam. W moim wieku różnie to bywa emotka   Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6228947 Napisano: 14.07.2016 10:17:10 w Biedronka
agniecha1985 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

shell napisał(a):

czy przychodzi Wam zwrotka z lodow Nestle?
nr 4031

Parę dni temu jak wysłałam to zwrotka przyszła dopiero po paru godzinach.

A jaka zwrotka Ci przyszła? Mnie się wydaje, że tam w ogóle nie ma zwrotek

Dziekujemy za udzial w konkursie Nestle Scholler. Twoje zgloszenie zostalo przyjete.
Tylko nie z tego numeru 4031, tylko Nestle

Ja taką zwrotkę dostałam z innego konkursu Nestle, a z Biedry żadnej. Widocznie... czeski film emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6228942 Napisano: 14.07.2016 10:09:57 w Biedronka
agniecha1985 napisał(a):

shell napisał(a):

czy przychodzi Wam zwrotka z lodow Nestle?
nr 4031

Parę dni temu jak wysłałam to zwrotka przyszła dopiero po paru godzinach.

A jaka zwrotka Ci przyszła? Mnie się wydaje, że tam w ogóle nie ma zwrotek Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6228795 Napisano: 13.07.2016 19:56:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
londeku napisał(a):

Zostałeś wybrany do przetestowania Vivanotta Collection Philips Multicooker HD3037/70!

godzina 17:31


Takie pytanie,bo to mój pierwszy raz
Umowa Użyczenia (do odesłania droga mailową z uzupełnionymi danymi
w tym samym dokumencie) Umowa wymaga pospisu jednak dodali wzmianke by nie skanować dokumentu .Więc jak mam podpisać ?

Wypełniasz dane, następnie ten protokół przywozi kurier wraz z produktem i wtedy dopiero do podpisujesz, a kurier zwraca go do Philipsa emotka Wyświetl w wątku >>
1 londeku 0

cherry_coke

#6228777 Napisano: 13.07.2016 19:24:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

Czy w Waszych DC jest to nieszczęsne Vibe???  Byłam w 3 sklepach i nigdzie nie słyszeli o takim produkcie. No przyznam, że super konkurs emotka   i dzisiaj się kończy więc mimo chęci -nie ma jak zagrać:(

U mnie są wystawione na szczycie tam gdzie inne promocyjne rzeczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6228600 Napisano: 13.07.2016 12:23:03 w Informują
Odido ostatni etap Wyświetl w wątku >>
0 0