Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6438109 Napisano: 06.12.2017 19:35:31 w Mam problem...
mastah napisał(a):

Zniknęły mi z profilu dodane konkursy - ktoś mi powie dlaczego?   emotka

Przeminęły z wiatrem... skończyły się i trzeba dodać nowe. Chyba o to chodzi. One nie są dodane raz na zawsze. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cherry_coke

#6437993 Napisano: 06.12.2017 17:07:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Czy ktoś wie KIEDY pojawi się lista laureatów z konkursu WAKACJE Z ORANGE? Chyba już grubooo po terminie.

Ja się pytałam... odpowiedzieli mi:
Zgodnie z Regulaminem konkursu „Wakacje z Orange 4”

§ 4 Wyłonienie Zwycięzców i przyznanie nagród 

ustęp 4. Wyłonienie Zwycięzców Konkursu nastąpi w terminie do 40 dni roboczych po jego
zakończeniu. Lista Zwycięzców Konkursu zostanie umieszczona na stronie
wakacjezorange.pl w ciągu 10 dni roboczych od dnia wyłonienia Zwycięzców (osoby
wskazane w liście Zwycięzców opublikowanej przez Organizatora zwane są w treści
Regulaminu „Zwycięzcami”). 

Konkurs odbywał się od dnia 1 sierpnia 2017 roku do dnia 30 września 2017 roku .

Prosimy o oczekiwanie na zamieszczenie listy. Niebawem się pojawi na stronie. Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6437868 Napisano: 06.12.2017 14:44:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie, nie, nie... jeszcze Garnier na dobicie idzie dzisiaj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6437851 Napisano: 06.12.2017 14:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może dziś ktoś będzie wiedział... Który numer paragonu wpisujemy w Blacku? Bo ja nie ogarniam tej ich podpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6437808 Napisano: 06.12.2017 13:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Teraz musicie zadbać aby towar był w sklepie. Dogadać się z kierownikiem i dać mu listę co ma zamówić.
Ja liczyłem  w jednym sklepie mieli może za 1200zł towaru  dużo z datami do stycznia/lutego 2018

W co niektórych lewiatanach można po 5 minutach skończyć zakupy emotka  

Niespodzianką pewnie jest reszta $$ z 2000zł która zostanie. emotka

Gorzej jak ktoś zaryzykuje i dostanie pamiątkowe zdjęcie z kierowniczką emotka Wyświetl w wątku >>
1 mugolinka 0

cherry_coke

#6437803 Napisano: 06.12.2017 13:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

Teraz musicie zadbać aby towar był w sklepie. Dogadać się z kierownikiem i dać mu listę co ma zamówić.
Ja liczyłem  w jednym sklepie mieli może za 1200zł towaru  dużo z datami do stycznia/lutego 2018

W co niektórych lewiatanach można po 5 minutach skończyć zakupy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6437718 Napisano: 06.12.2017 12:26:03 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

Agnes napisał(a):

moniazr napisał(a):

Agnes napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie że taki fajny konkurs przegapiłam z Tymbarka emotka  Dopiero dzisiaj go zobaczyłam -fajne nagrody ... Trudno

a ja nawet miałam zamiar zagrać poszłam do lewiatana ale....nie mieli takich soków jakie były wymienione w regulaminie

A ja kupiłam soki ale nie zagrałam, bo nie miałam "natchnienia". Nagrody, według mnie, nie takie fajne, bo te zakupy można robić tylko z wybranych marek.

no i w tym sklepie w którym się robiło zakupy a mój lewiatan to taki maluteńki sklepik ( na wsi gdzie mam działkę jest większy) tu z Tymbarka mieli 4 kartony ale same jabłkowe, myślę że za 2 tys miałabym problem z zakupami nawet nie wiem czy mieliby tam takie produkty za taką kwotę

a ja kupiłam, wysłałam (ostatniego dnia oczywiście), ale nie przyszło mi potwierdzenie po wysłaniu (pomyślałam że tak ma być i nie żadnego info), a następnego dnia wchodzę na ekonki i widzę, że jednak podziękowanie powinno przyjść...

No niestety. Tak być nie powinno. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6437707 Napisano: 06.12.2017 12:20:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

Według mnie o to chodzi, że masz robić sama zakupy. Na czas. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

cherry_coke

#6437665 Napisano: 06.12.2017 11:44:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

dolly napisał(a):

jokan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tymbark z lewiatana smsy w jednym czasie poszły czy ślą na raty?

o jednym czasie

na raty

a jako zwykły sms ? MAm jakiegos MMs, ktorego nie moge odczytac z 11:00

ja mam coś co wygląda jak SMS ale trzeba otworzyć jak MMS

O nie mój iphone po aktualizacji nie odbiera mms-ów. Niech to gęś kopnie. Biednemu zawsze wiatr w oczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6437553 Napisano: 06.12.2017 08:03:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ogarnia, który numer paragonu podajemy na konkurs Blacka? Chciałam do nich maila napisać, ale mail wraca emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6437421 Napisano: 05.12.2017 18:38:46 w Kaufland konkursy
Agnes napisał(a):

czy na ten konkurs Looks to mam odręcznie pisac oświadczenia?
nigdzie nie mogę znaleźć do wydruku
i w końcu ile kupiliście produktów jeden czy dwa
ja jeden i ciekawe czy uznają?>

Zapisz sobie regulamin. Skoro w nim jest napisane o jednym produkcie to jest spoko. emotka  
A oświadczenie tworzymy sami. Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

cherry_coke

#6437205 Napisano: 05.12.2017 12:29:06 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

Jest taka sprawa na OLX.. chcę kupić coś za 55 zł, dzwonię do babki, żeby się upewnić, czy ma ten przedmiot na stanie itp.
Ona pyta, jaka cena jest w ogłoszeniu, bo ma wiele ogłoszeń.
Ja na to, że 55, a ona, że nie, musi być 60, bo inaczej zarobi na tym 6 zł.
Dodam, ze wystawia jako firma.

Jak byście na takie coś zareagowali??  emotka

Jak bym powiedziała, że w takim razie dziękuję, życzę miłego dnia i do widzenia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6436709 Napisano: 04.12.2017 13:21:33 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, że już informują z Pantene, a ja jeszcze nie zagrałam. emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, andii 0

cherry_coke

#6436556 Napisano: 04.12.2017 08:02:58 w Pomocy!!!!
marycha5565 napisał(a):

Rzadko tu bywam, dlatego może moje pytanie jest naiwne, ale...zapytam. Pamiętam, że kiedyś na e-konkursy była możliwość wymiany głosów w konkursach. Czy funkcjonuje to w dalszym ciągu? Pozdrawiam emotka

Chyba chodzi o wątek kliknijcie... https://www.e-kon...e/strona/12#p6436399 Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6436106 Napisano: 02.12.2017 08:48:13 w Wkurza mnie...
Anita26 napisał(a):

ktoś rąbnął mi telefon w sklepie  emotka szkoda tylko wszystkich zdjęć, kontaktów a telefonem niech się wypcha.. emotka

Nie ma monitoringu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6436052 Napisano: 01.12.2017 22:44:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Necafe C4 loteria - kawy czarne marki NESCAFE czyli jakie? W c4 są na promocji  kawy takie jak ta w makro - Kawa
To ona może być? emotka

chyba chodzi o to, że nie może być ta zielona. Nescafe green czy coś takiego  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cherry_coke

#6436032 Napisano: 01.12.2017 21:54:16 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto ma zbędny kod rabatowy do Mohito i chciałby się ze mną podzielić. Może ktoś, coś, bo w paczkach ostatnio dorzucają kody. Chyba, że wszystkie były ważne do wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6436024 Napisano: 01.12.2017 21:47:25 w SZUKAM....
kalajf napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kalajf napisał(a):

CZy w konkursie gdzie były do wygrania bilety na KSW Katowice(w Biedronce)w zgłoszeniu podawało się numer paragonu??? emotka

Nie, nie podawało się numeru paragonu. Tylko imię, nazwisko, mail, więcej nie pamiętam emotka  
A dlaczego pytasz?

Bo mam dwa paragony i nie wiem który wysłać,ale skoro się nie podawało to obojętnie.
Dziękuję emotka

Tylko musi się data zgadzać w sensie najpierw zakup, potem zgłoszenie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6435993 Napisano: 01.12.2017 20:56:53 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie moja choroba - atopowe zapalenie skóry- czy ktoś na to choruje,może mi powiedzieć jakie bierze leki itd?Wszystko mnie ciągle swedzi, cała skóra pali,piecze, nie mogę przez to spac ani nic,jak się drapie jest jeszcze gorzej ;/ Czytam różne fora na ten temat,ale ich sposoby mi nie pomagają.

Ja choruję na atopowe zapalenie skóry. Teraz jest taki niesprzyjający okres, przynajmniej dla mnie. Gdy jest bardzo źle stosuję Nanobase i Cutibaza. Ale tylko krótkotrwale i miejscowo. Te mazidła mają mega ciężką konsystencję, więc raczej stosuję je na noc/w domu. Z moich obserwacji wynika, że najbardziej pogarsza sprawę woda dlatego staram się nie myć wodą z kranu przynajmniej twarzy. Mało korzystam z kosmetyków, detergentów ... 
No i tak jak piszą u góry stres robi swoje. W sumie to też zależy... ja mam azs od urodzenia. Kiedyś lekarka powiedziała, że jeśli się z tym urodziłam to nie da się wyleczyć całkiem. Można zaleczyć jedynie. Jeśli ktoś nabył chorobę w trakcie życia to może ją wyleczyć. Ale nie wiem czy to prawda.

Ale jak mnie swędzi i buzia i ręce,nogi ,plecy to wszystko mam smarowac?
Dziekuje Wam za rady, juz nawet zaczelam brac codziennie hydroksyzyne,bo czytalam,ze to troche uspokaja i niby ugasza..Ale slabo dziala,niestety wlasnie u mnie ten okres jesienno-zimowy strasznie przechodze emotka

U mnie to samo. Czasami nie mogę usiedzieć w pracy tak mnie wszystko swędzi. Staram się też nosić bawełniane rzeczy. W domu luźne, żeby nic nie obcierało. Na całe ciało stosuję jeszcze Lipikar firmy La roche posay, a na twarz cetaphil. Nie stosuję raczej drogeryjnych kosmetyków. A na pękającą skórę między palcami dłoni zimą i jesienią stosuję krem ochronny z witaminą A z apteki. Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6435966 Napisano: 01.12.2017 20:10:29 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie moja choroba - atopowe zapalenie skóry- czy ktoś na to choruje,może mi powiedzieć jakie bierze leki itd?Wszystko mnie ciągle swedzi, cała skóra pali,piecze, nie mogę przez to spac ani nic,jak się drapie jest jeszcze gorzej ;/ Czytam różne fora na ten temat,ale ich sposoby mi nie pomagają.

Ja choruję na atopowe zapalenie skóry. Teraz jest taki niesprzyjający okres, przynajmniej dla mnie. Gdy jest bardzo źle stosuję Nanobase i Cutibaza. Ale tylko krótkotrwale i miejscowo. Te mazidła mają mega ciężką konsystencję, więc raczej stosuję je na noc/w domu. Z moich obserwacji wynika, że najbardziej pogarsza sprawę woda dlatego staram się nie myć wodą z kranu przynajmniej twarzy. Mało korzystam z kosmetyków, detergentów ... 
No i tak jak piszą u góry stres robi swoje. W sumie to też zależy... ja mam azs od urodzenia. Kiedyś lekarka powiedziała, że jeśli się z tym urodziłam to nie da się wyleczyć całkiem. Można zaleczyć jedynie. Jeśli ktoś nabył chorobę w trakcie życia to może ją wyleczyć. Ale nie wiem czy to prawda. Wyświetl w wątku >>
0 0