Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6442672 Napisano: 15.12.2017 14:46:55 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Tak się czasem zastanawiam czemu Ty nie jesteś psychologiem...
Chyba że jesteś emotka  

Ty jesteś jakaś wyjątkowa chyba... emotka wszyscy inni nazywają mnie psycholem emotka
emotka

nie wpadłabym na psychola, raczej specyficzną osobowośc emotka

Czytam... i patrzę na zdjęcie pod nickiem cb... i.... ja też bym nie wpadła emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

cherry_coke

#6442660 Napisano: 15.12.2017 14:35:34 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Dlaczego wyrzucasz paragony... przecież to czysta złośliwość

Złośliwość ma w swoją naturę wpisaną nieczystość emotka

Tak się czasem zastanawiam czemu Ty nie jesteś psychologiem...
Chyba że jesteś emotka   Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

cherry_coke

#6442635 Napisano: 15.12.2017 14:08:19 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Wymieniłes kody do CinemaCity na paragony 22/11.

30/11 - sam sobie część kinowych kodów użyłeś, fajny był film "Miedzy nami góry"?

WKURZAJ sie Lukasz na siebie, ze najpierw sie wymieniasz a pozniej sam idziesz do kina - na moje bilety, bez mojej zgody.
I CHCESZ JESZCZE PARAGONY??? 
Zmieniłeś zasady UMOWY. Ty dokonałeś wyboru. 

W świetle prawa sam sie PRAWA  pozbyles, jak poszedles do kina na moje bilety.

Jeśli faktycznie zaszła taka pomyłka, a użytkownik następnie wysłał Ci prawidłowe kody wystarczyło np. poprosić o rekompensatę w postaci dodatkowych kodów. Dlaczego wyrzucasz paragony, których ktoś potrzebuje i dobrze o tym wiesz... przecież to czysta złośliwość.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6442534 Napisano: 15.12.2017 11:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje czy telefony z wakacji z orange otrzymamy przed świętami? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6442106 Napisano: 14.12.2017 14:39:58 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Jestem w szoku..... w domu nikogo nie ma poza psem bo albo w pracy albo pojechali na pogrzeb.. a dostałem 10 minut temu emaila że paczka odebrana na mnie....  emotka  mój pies umiał otworzyć dom zamknięty na dwa spusty i odebrać paczkę ....  emotka  
a tak naprawdę... ciekawe co z moją paczką... kurier nie dzownil w ogóle... teraz mam ją szukać czy co... jak przyjdę do domu?  emotka

być może zmieściła się do skrzynki pocztowej emotka
a pieseł tylko ogonem machnął podpis  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6442078 Napisano: 14.12.2017 14:08:07 w WC - rozmowy o wszystkim
norweska20 napisał(a):

Sprzedawał z was ktoś rower -zapakowany w duży karton ? potrzebuje pomocy -jakim kurierem wysłać katron o wymiarach wysokość 112 , szerokość 31 , długośc 198 waga ok. 23 kg 
jaki jest koszt ?
dpd na czacie informuje że gabaryty za duże i nieprzyjmie paczki ...

Musisz zapakować na paletę - wtedy przyjmą. I tak wyceniaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441961 Napisano: 14.12.2017 11:56:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy może ktoś coś więcej powiedzieć na temat biletów na KSW? Czy są dwa pojedyncze bilety, jaka trybuna itp. Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441451 Napisano: 13.12.2017 13:26:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
lager napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

(...) I zastanawiam się co w przyszłości zrobić żeby uniknąć takiej sytuacji...


Ci sami "geniusze" organizowali (nierozstrzygnięty jeszcze) konkurs Jesienna mobilizacja emotka

Internet jak zawsze pomocny - polecam aplikację do nagrywania rozmów. emotka

Ale żeby nagrać rozmowę to druga osoba chyba musi wyrazić na to zgodę? Zawsze przynajmniej ktoś pyta czy wyraża Pan/Pani zgodę na nagrywanie rozmowy, jeśli nie, to się rozłącza

Jeśli o tym nie wie to nie musi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441438 Napisano: 13.12.2017 13:15:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

(...) I zastanawiam się co w przyszłości zrobić żeby uniknąć takiej sytuacji...


Ci sami "geniusze" organizowali (nierozstrzygnięty jeszcze) konkurs Jesienna mobilizacja emotka

Internet jak zawsze pomocny - polecam aplikację do nagrywania rozmów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441412 Napisano: 13.12.2017 12:55:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
xpac napisał(a):

joan napisał(a):

freyja88 - jeśli rozmowa nie była nagrywana, niczego nie udowodnisz emotka

Z ich wypowiedzi wynika, że "w przypadku braku możliwości kontaktu z uczestnikiem konkursu, traci on możliwość wydania nagrody na rzecz innego uczestnika", ale w Twoim przypadku nie miało to miejsca, bo udało im się z Tobą skontaktować. A skoro tak, to pierwotnie przyznana Twojemu zgłoszeniu nagroda nie może zostać przekazana innemu uczestnikowi.

Jeszcze raz podkreślam -> aby do Ciebie zadzwonić, do Twojego zgłoszenia musiano uprzednio przypisać konkretną nagrodę, którą mogłabyś utracić jedynie w przypadku braku kontaktu (albo działań sprzecznych z regulaminem).

Najlepiej, żeby wszyscy poszkodowani walczyli ramię w ramię, tak więcej zdziałacie. Powodzenia emotka

ja mam to samo emotka  ale.. dzwoniąc do mnie babka jasno i wyraźnie mówią  "Dzień dobry tu agencja ta i ta wygrał pan nagrodę Galaxy S8" sam nie pytałem jaka to nagroda tylko dostałem jasną informację na starcie .... 

No właśnie wygrał czy został wytypowany do nagrody... Może to miała być rezerwa, a komuś się pochrzaniło.
I zastanawiam się co w przyszłości zrobić żeby uniknąć takiej sytuacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441303 Napisano: 13.12.2017 10:59:03 w Pomoc potrzebującym!
nataszka napisał(a):

lecę w stczniu  na Filipiny ,rodzina ma 4 dzieci (1 chłopczyk ma 8 lat) może ktoś ma i chciałaby podarować piłkę do nogi emotka  

Ja emotka  Napiszę za dłuższą chwilę na pw emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

cherry_coke

#6441265 Napisano: 13.12.2017 10:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w duracellu przechodzą słabo opisane paragony?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441261 Napisano: 13.12.2017 09:55:52 w Wkurza mnie...
karkocka napisał(a):

defed napisał(a):

synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

poczta na tlenie..chyba znowu ma jakąś awarie, nie mogę sie zalogować na pocztę. Ma ktos jeszcze na tlenie pocztę?

taaaa moje jedno konto nie istnieje, inne pisze że hasło złe.

a u mnie Twoje konto jest chwilowo niedostępne

na wp poczta tez nie działa

To ja dodam swoje trzy grosze. Permanentnie wkurza mnie poczta na onecie. Dzień bez awarii to dzień stracony. Na dodatek mając więcej niż jedno konto nie mogę swobodnie przełączać się z konta na konto bo często wyrzuca błędy. To samo z działaniem wyszukiwania. Niby po coś jest wyszukiwarka, ale podczas wpisania czegokolwiek w lupkę wyrzuca, że przykro nam, ale w tej chwili nie można wyszukać tego, ale proszę spróbować za chwilę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441242 Napisano: 13.12.2017 09:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziuuu napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

biokoo napisał(a):


to ile jeszcze tych samochodow zostalo? juz bylo z niedzieli?

Wczoraj był ostatni etap w którym były trzy samochody do wygrania. emotka

Wczoraj ostatni etap przyjmowania zgłoszeń i dziś będą dzwonić rozumiem? emotka

Tak. emotka Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

cherry_coke

#6441225 Napisano: 13.12.2017 08:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):


to ile jeszcze tych samochodow zostalo? juz bylo z niedzieli?

Wczoraj był ostatni etap w którym były trzy samochody do wygrania. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441221 Napisano: 13.12.2017 08:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś korzystał już z karty podarunkowej z ostatniego konkursu Douglasa? Denerwuje mnie, że nie można sprawdzić salda bez zdrapywania zdrapki. Chcę dać ją na prezent i wole żeby nie było potem jakiś jaj że jest pusta albo coś emotka

juz dawno kupowalam, wszystko bylo ok emotka

Super, dzięki za pomoc emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441219 Napisano: 13.12.2017 08:47:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś korzystał już z karty podarunkowej z ostatniego konkursu Douglasa? Denerwuje mnie, że nie można sprawdzić salda bez zdrapywania zdrapki. Chcę dać ją na prezent i wole żeby nie było potem jakiś jaj że jest pusta albo coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6441217 Napisano: 13.12.2017 08:39:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tadziuuu napisał(a):

Dziś jeszcze nic ale wierząc w magię wątku i marząc o autku z allegro się wpisuje na szczęście:)

Ja się dopisuję na drugie. Ale ktoś będzie miał szczęście. Nawet trzy ktosie. I to przed świętami taka niespodzianka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6440856 Napisano: 12.12.2017 13:29:33 w Mam problem...
delvitto napisał(a):

joan napisał(a):

delvitto napisał(a):

(...) gość przysłał mi zdjęcia rękawiczek, że niby jest naderwana część tego opuszka co jeździ po smartfonie, i to ma być wada fizyczna czy jakoś tak. 


Ale to uszkodzenie mechaniczne. Pisał wcześniej o tym naderwaniu? Bo jeśli nie, to specjalnie teraz uszkodził, żebyś mu zwróciła kasę...

no nie napisał, tylko że towar jest słabej jakości, na smartfonie źle działają, a w sklepach są lepsze. A teraz że niby uszkodzone były od początku. że takie otrzymał. Ale przez 14 dni nie poinformował mnie o tym niby uszkodzeniu, dopiero teraz.

Jak będziesz w razie co to opisywała to pisz wszystko z datami.... Mam wrażenie, że niektórzy naciąganie ludzi uznali za bardzo dobre zajęcie. emotka Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6440821 Napisano: 12.12.2017 13:03:16 w Mam problem...
delvitto napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

hej, dzięki. ma tylko 3 komentarze, i 100 % ok, ale na allegro jest od 15. Allegro, gdy ostatnio się zmieniało, wykasowało znaczną część komentarzy i ocen, ja też jestem z 10 lat chyba, miałam dużo pozytywnych komentarzy, a teraz zaledwie kilkanaście:( gość przysłał mi zdjęcia rękawiczek, że niby jest naderwana część tego opuszka co jeździ po smartfonie, i to ma być wada fizyczna czy jakoś tak. 

Sprawa nie jest łatwa i nie wiadomo czy się uda czy nie, ale nie opuszczaj. Powiedz żeby założył spór na allegro. Każdy niech przedstawi swoje racje, a allegro niech rozstrzygnie kto ma rację.
Napisz, że jako osoba prywatna sprzedawałaś pełnowartościowy produkt tzn. nowy, w oryginalnym opakowaniu, z metkami itp. na który jako osoba prywatna nie udzielałaś gwarancji - dlatego cena produktu była atrakcyjna.  Następnie allegrowicz po jakimś czasie użytkowania napisał Ci że produkt jest słabej jakości za co Ty nie możesz odpowiadać. Jest to wina producenta rękawiczek, a nie Twoja. Nie możesz też odpowiadać za niespełnienie oczekiwań kupującego. Opuszek w momencie sprzedaży nie był naderwany, więc wada powstała na skutek prawdopodobnie złego użytkowania. Przecież nie można smartfonem naderwać materiału. Jeszcze raz podkreślam - nie jestem sklepem. Gdybyś sprzedała dziurawą rękawiczkę - ok. A nie takie coś...  Wyświetl w wątku >>