Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6444846 Napisano: 21.12.2017 11:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

A ja tez mam od nich sms z bonem a nie gralam tam wcale w tej edycji,ani lewiatan ami leclerc. To jest dopiero nie grac a wygrac 

Brawo Ty! emotka   Wyświetl w wątku >>
2 nkba, andii 0

cherry_coke

#6444841 Napisano: 21.12.2017 11:08:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

rkvi napisał(a):

Czyli wszystko jest w porządku i to moja wina bo wysłałam zgłoszenie w trakcie trwania obydwu konkursów?  emotka

Ciekawe jak to rozwiążą, chociaż mieli szansę wyjść z twarzą jak ludzie zgłaszali im takie problemy. Ale po co jak lepiej mówić, że wszystko jest ok emotka  

Ciekawe ile osob wygra w Leclercu zgloszeniami z Lewiatana emotka

W Leclercu jest jeden plus. Można było zagrać po zakończeniu Lewiatana i wtedy jest wiadomo, że to Leclerkowe zgłoszenie. Ale tak ogólnie to porażka. Agencje chyba się w ogóle nie uczą na swoich błędach.  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

cherry_coke

#6444835 Napisano: 21.12.2017 11:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

Czyli wszystko jest w porządku i to moja wina bo wysłałam zgłoszenie w trakcie trwania obydwu konkursów?  emotka

Ciekawe jak to rozwiążą, chociaż mieli szansę wyjść z twarzą jak ludzie zgłaszali im takie problemy. Ale po co jak lepiej mówić, że wszystko jest ok emotka   Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

cherry_coke

#6444823 Napisano: 21.12.2017 10:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

rkvi napisał(a):

To może oznacza, że wygrałam w Leclercu emotka  zaraz tam spróbuję zadzwonić...

W Leclercu bonów nie było. A skąd pracownik miał wiedzieć gdzie zrobiłaś zakupy? Jeśli wysłałaś smsa w trakcie trwania oby dwóch konkursów to pracownik losowo sobie wybrał. emotka

To chyba powinni wiedzieć z jakich konkursów nagradzają...

Ale skąd mają to wiedzieć? Przecież obydwa konkursy miały ten sam numer i prefiks. Dodatkowo twierdzili, że wszystko jest ok.   Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

cherry_coke

#6444819 Napisano: 21.12.2017 10:54:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

To może oznacza, że wygrałam w Leclercu emotka  zaraz tam spróbuję zadzwonić...

W Leclercu bonów nie było. A skąd pracownik miał wiedzieć gdzie zrobiłaś zakupy? Jeśli wysłałaś smsa w trakcie trwania oby dwóch konkursów to pracownik losowo sobie wybrał. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6444808 Napisano: 21.12.2017 10:49:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

rkvi napisał(a):

Dostałam sms o wygranym bonie Sodexo w konkursie Wedel Lewiatan, ale problem w tym, że ja tam nie grałam, grałam tylko w konkursie w Leclercu  emotka

serio? .... ale wstyd ..... 

Raczej było wiadomo, że tak to się skończy. Po co wmawiali ludziom, ze te same numery i prefiksy to nie jest żadna pomyłka. emotka   Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6444399 Napisano: 20.12.2017 12:34:32 w SZUKAM....
ace napisał(a):

Reni napisał(a):

ace napisał(a):

ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście)

To zależy. U mnie do bloku kurier przyjeżdżał ok 14-15. Do pracy - pomiędzy 11 a 13. Ale 2 tygodnie temu kurier przyjechał do biura ok 17, w dodatku na drugi dzień od wydania paczki do doręczenia. Kwestia większej ilości przesyłek przed świętami 

no mi dziś powiedział, że on pracuje tylko do 16, może nawet i przed 16 i że mam się bujać (inaczej to ujął). A przesyłka pobraniowa, więc nie może wrzucić za płot, podrzucić sąsiadowi czy zostawić w słynnej Żabce... No przecież nie będę się zwalniać z pracy by odebrać przesyłkę.... (a nie mogę nadać do biura bo ja mam taką pracę, że akurat teraz pracuję w terenie w różnych miejscach i nie wiem kiedy gdzie będę...). Dlatego pytam czy jest jakiś czas pracy kurierów, bo jeśli by się okazało, że np do 17 czy 18 to bym naskrobała taką reklamację...


hmmm mi kiedyś DPD dostarczył przesyłkę około godz 20  emotka  Wydaje mi się, że to pewnie zależy od kuriera ale ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym na infolinię i wówczas wszystko będzie jasne  emotka

No dzwoniłam i panienka mi powiedziała, że nie mają ustalonych godzin pracy... Dziwne...

Pewnie nie są zatrudniani na umowę o pracę tylko umowę zlecenie albo inne cuda wianki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6444395 Napisano: 20.12.2017 12:30:41 w SZUKAM....
ace napisał(a):

ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście)

To zależy. U mnie do bloku kurier przyjeżdżał ok 14-15. Do pracy - pomiędzy 11 a 13. Ale 2 tygodnie temu kurier przyjechał do biura ok 17, w dodatku na drugi dzień od wydania paczki do doręczenia. Kwestia większej ilości przesyłek przed świętami 

no mi dziś powiedział, że on pracuje tylko do 16, może nawet i przed 16 i że mam się bujać (inaczej to ujął). A przesyłka pobraniowa, więc nie może wrzucić za płot, podrzucić sąsiadowi czy zostawić w słynnej Żabce... No przecież nie będę się zwalniać z pracy by odebrać przesyłkę.... (a nie mogę nadać do biura bo ja mam taką pracę, że akurat teraz pracuję w terenie w różnych miejscach i nie wiem kiedy gdzie będę...). Dlatego pytam czy jest jakiś czas pracy kurierów, bo jeśli by się okazało, że np do 17 czy 18 to bym naskrobała taką reklamację...

To jest właśnie lipa. Bo on przyjedzie dwa razy i powie, że Ciebie nie było. Nie ma obowiązku przyjechać np. po 16. To jedynie dobra wola kurierów. A nie masz w okolicy jakiegoś magazynu żeby tam paczkę odebrać? Albo w portierni lub komuś w pracy zostawić pieniądze? Ja jeszcze testowałam metodę z zostawianiem pieniędzy pod wycieraczką, ale nie wiem czy takie rzeczy mieszczą się w granicach przyzwoitości emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6444391 Napisano: 20.12.2017 12:22:49 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście)

To zależy. U mnie do bloku kurier przyjeżdżał ok 14-15. Do pracy - pomiędzy 11 a 13. Ale 2 tygodnie temu kurier przyjechał do biura ok 17, w dodatku na drugi dzień od wydania paczki do doręczenia. Kwestia większej ilości przesyłek przed świętami 

Mój kurier, którzy przyjeżdża do firmy nie ma limitowanych godzin pracy, ale ma obowiązek rozwieźć do firm paczki do 15. Za to tam gdzie mieszkam jest dwóch kurierów DPD. Jeden który jeździ do 15, a drugi pracuje wieczorami, co jest w sumie dziwne, ale bardzo praktyczne. Czy tak jest wszędzie... nie mam pojęcia. Często kurierzy mają własne firmy, więc nikt im nie wytycza godzin pracy...  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6444118 Napisano: 19.12.2017 19:34:01 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto realizował bilety do kina z Woah... Czy jest ktoś taki? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6444112 Napisano: 19.12.2017 19:27:50 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Opłacone zamówienie z 13 grudnia sklep ma zamiar dostarczyć mi 3 stycznia... a przy zamawianiu miało dojść na 15...  emotka

Z H&M-u dopiero docierają zamówienia z czarnego piątku także luzik. Magia świąt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6443892 Napisano: 19.12.2017 11:45:45 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Nie ma wątku "nie wkurza mnie", więc napiszę tu...
Czy tylko ja kupiłam na konkurs Liptona na CicleK Nestea ?  emotka
Także tego... Lidzia czujna jak gajowy. Jak to dobrze, że kamerki nie nadają się generalnie do niczego emotka

A to co naprawdę mnie wkurza to praca. Ze względu na koniec roku pracuję prawie całodobowo. Już nawet praca mi się śni. A tak bardzo chciałabym poczuć atmosferę świąt. Ja tak kocham świąteczne piosenki, filmy, porządki, pakowanie prezentów, pieczenie ciast, nawet mycie okien. A kiedy przyjdzie upragnione wolne - wymarzona sobota to ja padnę ze zmęczenia, a w Wigilię nastąpi druga fala zmęczenia i wieczorem zamiast cieszyć się całą sobą z pięknych rodzinnych chwil to ja będę przysypiała nad pierogami. Rany, powiedzcie, że nie tylko ja tak mam... emotka   

Znam to! Człowiek pracuje, pracuje, z doskoku wieczorami sprząta, ogarnia jedzenie na święta, a potem gdy przychodzi już TEN moment, że można w końcu usiąść, ucieszyć się rodzinnym czasem, to następuje energetyczny zjazd. I zamiast się cieszyć, to mam ochotę się położyć, nakryć kołdrą i leżeć emotka

Tak zwany syndrom dnia wolnego emotka  Choruję na to często, jednak w święta najbardziej mi żal tych uciekających chwil... Obiecuję nigdy więcej nie godzić się na coś takiego. emotka  I tak w pracy nikt tego nie doceni... Eh.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

cherry_coke

#6443879 Napisano: 19.12.2017 11:34:38 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

ja kiedyś kupiłam gillette na konkurs whilkinson emotka   zajarzyłam kilka sekund po wysłaniu odpowiedzi konkursowej i... dyla do Biedry po maszynkę emotka  Wygrałam wtedy nagrodę główną za 6.000 zł emotka   uznali paragon ( może 3 minuty różnicy było ) 

Ale szczęście emotka
No u mnie ewidentnie wtopa... na paragonie Lipton, Lipton i Nestea... emotka  Jak to Lidka ujęła produkt konkurencyjny emotka   Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6443877 Napisano: 19.12.2017 11:32:52 w Smolar
kalmia86 napisał(a):

To niefajnie. Znając życie w mojej biedronce nikomu sie nie będzie chciało nic szukać i powiedzą że nie ma.... a tak czekam na tego xboxa...

Dlaczego mieliby nie sprawdzić? Przecież na paragonie są numery które pozwalają w szybki sposób zweryfikować paragon czy jest prawdziwy czy podrobiony. Trzeba się cieszyć, że taka jest procedura bo eliminuje to ewidentnych oszustów. Oby więcej takich działań. Odrobinę cierpliwości, a radość będzie większa. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

cherry_coke

#6443867 Napisano: 19.12.2017 11:26:13 w Wkurza mnie...
Nie ma wątku "nie wkurza mnie", więc napiszę tu...
Czy tylko ja kupiłam na konkurs Liptona na CicleK Nestea ?  emotka
Także tego... Lidzia czujna jak gajowy. Jak to dobrze, że kamerki nie nadają się generalnie do niczego emotka

A to co naprawdę mnie wkurza to praca. Ze względu na koniec roku pracuję prawie całodobowo. Już nawet praca mi się śni. A tak bardzo chciałabym poczuć atmosferę świąt. Ja tak kocham świąteczne piosenki, filmy, porządki, pakowanie prezentów, pieczenie ciast, nawet mycie okien. A kiedy przyjdzie upragnione wolne - wymarzona sobota to ja padnę ze zmęczenia, a w Wigilię nastąpi druga fala zmęczenia i wieczorem zamiast cieszyć się całą sobą z pięknych rodzinnych chwil to ja będę przysypiała nad pierogami. Rany, powiedzcie, że nie tylko ja tak mam... emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6443477 Napisano: 18.12.2017 14:44:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie czemu kody do Zalando z WOAH przestały spływać na bieżąco? Nie żebym się niecierpliwiła, ale święta już tuż tuż emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6443462 Napisano: 18.12.2017 14:22:48 w Informują
poprostuanette napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

deva napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

wakacje z orange wysyłają maile, że jeszcze poczekamy 14 dni emotka

ale ja juz w zeszłym tygodniu miałam doładowany telefon emotka

telefonów niestety Gwiazdor pod choinkę nie przyniesie emotka

JUŻ DOŁADOWALI KWOTĄ NA KONTO PROMOCYJNE ...

Pisałam o telefonach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6443456 Napisano: 18.12.2017 14:04:50 w Informują
deva napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

wakacje z orange wysyłają maile, że jeszcze poczekamy 14 dni emotka

ale ja juz w zeszłym tygodniu miałam doładowany telefon emotka

telefonów niestety Gwiazdor pod choinkę nie przyniesie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6443446 Napisano: 18.12.2017 13:52:38 w Informują
wakacje z orange wysyłają maile, że jeszcze poczekamy 14 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6443414 Napisano: 18.12.2017 12:48:57 w Czy informują/ informowali?
Kret informuje wszystkich naraz czy nagrodami czy jeszcze jakoś inaczej? Wyświetl w wątku >>
0 0