Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6449945 Napisano: 08.01.2018 10:01:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Agnes napisał(a):

jeden paragon moze byc zgłoszony tylko 1 raz czyli nie mozna kupic kilku jajek na jednym paragonie

i dodatkowo można wygrać jedną nagrodę w jednym etapie emotka  

o tego nie doczytałam
tzn w każdym etapie 1 raz? czy tylko raz ogólnie?

Ja rozumiem to tak, że po 1 nagrodzie w każdym etapie. Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

cherry_coke

#6449941 Napisano: 08.01.2018 09:51:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

jeden paragon moze byc zgłoszony tylko 1 raz czyli nie mozna kupic kilku jajek na jednym paragonie

i dodatkowo można wygrać jedną nagrodę w jednym etapie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6449936 Napisano: 08.01.2018 09:31:42 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

taalvikki napisał(a):

norweska20 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A mnie wkurza moje weekendowe wyczerpanie. W tygodniu emanuję siłą: robota, dom, dzieci, konki, no wszystko ogarnę, nie ma rzeczy niemożliwych. A w weekend? Jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze. Telepie mnie z zimna, głowa boli, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły, przerasta mnie nawet zrobienie herbaty... I tak jest co weekend. Co ze mną nie tak? emotka

Ostatnio jak byłam na szkoleniu z pracy kobitka mówiła że za to są odpowiedzialne hormony-tylko tak na szybko nie umiem sobie przypomniec , który to "pieron " jest za to odpowiedzialny. Jest on bardzo zdradliwy .Powoduje on że jak jestes na wysokich obrotach jest ok... i nie zachowujesz równowagi , gdy zaczynasz odpoczywac i jego poziom spada  -on nadal  chce wysokiego  poziomu i powoduje to że człowiek na wolnym zaczyna chorować -szybko łapie przeziebienie i nie ma sił na nic ....tylko jak ten hormon się nazywa- może ktoś bardziej w temacie 


obstawiam kortyzol. ale w sumie sami go u siebie wywołujemy zbytnim nakręcaniem się. praca,  dom, siłownia, konki, wszystko na raz. i po co? by później odchorować. tak więc proponuję nieco zluzować w tygodniu. bo - niestety - nie da się zrobić tak, że cykl dobowy się odeśpi w weekend i będzie ok. nie będzie. potrzebna jest równowaga na co dzień. 

Poczytałam i również to teraz obstawiam, dzięki Dziewczyny!  emotka emotka W necie piszą, że kortyzol reguluje dobra muzyka, śmiech, taniec, masaż... Muszę więc małżonkowi powiedzieć, co by się trochę zaangażował w walkę z nieujarzmionym kortyzolem - porozśmieszał, pomasował i ze mną potańczył emotka No i z synem-roczniakiem muszę pogadać, bo te setka pobudek w nocy też mi nie pomaga emotka

Czyli nie jestem sama. Ja w tygodniu żyję na wysokich obrotach. A gdy przychodzi wolne mam problem ze zrobieniem najprostszych czynności. Często boli mnie przy tym głowa. Nazywam to syndromem dnia wolnego. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6449935 Napisano: 08.01.2018 09:29:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

grandprix napisał(a):

Strasznie dziadowskie te nagrody w loterii Kinder. Nie mogli dać czegoś normalnego?

Albo choćby wzory nie kinderkowe. emotka  


no kiepsko... i jeszcze 95% nagród to jakiś zeszyt o wartości 3 zł emotka

zestaw 4 poduszek „Kinder Chocolate” o wartości 636,36 złotych - się cenią emotka   Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6449928 Napisano: 08.01.2018 09:16:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grandprix napisał(a):

Strasznie dziadowskie te nagrody w loterii Kinder. Nie mogli dać czegoś normalnego?

Albo choćby wzory nie kinderkowe. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

cherry_coke

#6449212 Napisano: 05.01.2018 10:50:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

olunka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

monisss napisał(a):

olunka napisał(a):

czytam teraz regulamin Astry i się wkurzyłam, bo wysłałam mailem bez podania nr telefonu zg z regulaminem (otrzymałam zrotnego maila), a informuja tylko telefonicznie, czyli moje zgłoszenie poszło na marne:((

ja tez tak zrobilam.. serio ? cudownie... kolejna agencja cud miod..

Ja też pisałam maila bez nr telefonu i tak rozumiem regulamin. Albo mail albo sms

a gdzie masz w reg,że powiadomią mailem?

Ale nie było też napisane, że trzeba podać numer telefonu. Może powiadomią telefonicznie tych co wysyłali sms, a mailem tych co mailem. Może lepiej poczekać...

no nie ma innego wyjścia, czekamy, tylko człowiek sie wkurza jak takie coś poczyta po fakcie emotka

Konkurs bez numerów paragonów i jeszcze możliwość wysyłania odpowiedzi mailem... To nie może skończyć się dobrze emotka Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6449209 Napisano: 05.01.2018 10:47:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

monisss napisał(a):

olunka napisał(a):

czytam teraz regulamin Astry i się wkurzyłam, bo wysłałam mailem bez podania nr telefonu zg z regulaminem (otrzymałam zrotnego maila), a informuja tylko telefonicznie, czyli moje zgłoszenie poszło na marne:((

ja tez tak zrobilam.. serio ? cudownie... kolejna agencja cud miod..

Ja też pisałam maila bez nr telefonu i tak rozumiem regulamin. Albo mail albo sms

a gdzie masz w reg,że powiadomią mailem?

Ale nie było też napisane, że trzeba podać numer telefonu. Może powiadomią telefonicznie tych co wysyłali sms, a mailem tych co mailem. Może lepiej poczekać... Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

cherry_coke

#6449205 Napisano: 05.01.2018 10:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

olunka napisał(a):

czytam teraz regulamin Astry i się wkurzyłam, bo wysłałam mailem bez podania nr telefonu zg z regulaminem (otrzymałam zrotnego maila), a informuja tylko telefonicznie, czyli moje zgłoszenie poszło na marne:((

ja tez tak zrobilam.. serio ? cudownie... kolejna agencja cud miod..

Ja też pisałam maila bez nr telefonu i tak rozumiem regulamin. Albo mail albo sms Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6449163 Napisano: 05.01.2018 09:17:38 w SZUKAM....
sssylwiaaa napisał(a):

Pilnie szukam osób, które pisały, że wybierają się w najbliższym czasie na wakacje i mogłyby przekazać ubogim dzieciom artykuły i przybory szkolne. Chętnie zorganizuję akcję zbiórki! Pozdrawiam i czekam na odzew tych osób  emotka

To była Nataszka
https://www.e-kon...rofile/user/nataszka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cherry_coke

#6449160 Napisano: 05.01.2018 09:12:51 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Niebieska_Laguna
Przemiła osoba, z którą zawsze można się dogadać. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

cherry_coke

#6448973 Napisano: 04.01.2018 16:57:50 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

W celu uczestniczenia w konkursie, uczestnik konkursu powinien posiadać numer telefonu komórkowego, który jest aktywny w jednej z sieci GSM operatorów telefonii komórkowej w Polsce oraz nie ma włączonej blokady SMS Premium

POSIADAĆ, nie "użytkować". Nie sądzę, by chcieli się upierać i robić pod górkę, ale trzeba mieć na uwadze, że mogą. To formalnie jest różnica.

Ja rozumiem to inaczej. Po prostu żeby wysłać smsa musisz mieć aktywny numer i tyle. Nie ma tu mowy o tym, że musisz być właścicielem numeru. Gdyby tak każdy miał się czepiać to słowo powinien nie znaczy że musi. emotka
Ja wiem, że smolar ma jakieś tam zapisy o tym, że masz poświadczać, że masz ileś tam numerów zarejestrowanych. Według mnie to palcem na wodzie pisane.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6448860 Napisano: 04.01.2018 14:54:58 w Pomocy!!!!
wena napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie

A skąd by mieli wiedzieć kto jest właścicielem danego numeru? Przecież to są dane poufne. 

Dlatego na wstępie zaznaczyłam, że to jest być może głupie pytanie.  emotka Dzięki za rozwianie wątpliwości. Wolałam się upewnić  emotka

Nie ma takich mocy sprawczych, które pozwoliłyby sprawdzenie tego przez organizatora konkursu. Nie ma też w regulaminach obowiązku, że musisz być właścicielem numeru. Więc możesz być użytkownikiem i z niego wysyłać sms-y. No chyba, że byłby to konkurs np. danej sieci telefonicznej i byłby taki wymóg zapisany w regulaminie. Ale generalnie nie ma takiej opcji, że ktoś się będzie Ciebie czepiał, bo po prostu nikt nie wie kto jest właścicielem Twojego numeru.  Wyświetl w wątku >>
2 wena, nkba 0

cherry_coke

#6448840 Napisano: 04.01.2018 14:27:50 w Pomocy!!!!
agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie

A skąd by mieli wiedzieć kto jest właścicielem danego numeru? Przecież to są dane poufne.  Wyświetl w wątku >>
2 nkba, wena 0

cherry_coke

#6448807 Napisano: 04.01.2018 13:58:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Jak cenowo wychodzi surf w lidlu?

ceny zapewne wg gazetki i plakatu o konkursie emotka

W gazetce nie znalazłam surfa, tylko persil. A na plakacie to zapewne w sklepie. Ok, tylko ja nie chcę na marne jechać do Lidla jak mam zrezygnować z zakupu ze względu na cenę. Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

cherry_coke

#6448803 Napisano: 04.01.2018 13:52:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak cenowo wychodzi surf w lidlu? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6448505 Napisano: 04.01.2018 07:50:32 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach...



promocja trwaŁA w dniach 18-24 listopada

Mówimy o innej akcji. Ta, o której ja mówię, tak jak napisałam wyżej trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.

to dla wybranej grupy miało być, jak nie poinformowali Cię to chyba nici z tego, że Ci się należy

Poinformowano mnie, że kupujący na moich aukcjach mają taką możliwość. Ale mnie interesuje kupowanie u innych. Tylko być może jest tak, że dowiadujesz się dopiero jak kupisz przedmiot. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6448450 Napisano: 03.01.2018 21:04:54 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach...



promocja trwaŁA w dniach 18-24 listopada

Mówimy o innej akcji. Ta, o której ja mówię, tak jak napisałam wyżej trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6448447 Napisano: 03.01.2018 20:52:07 w WC - rozmowy o wszystkim
mastah napisał(a):

To chyba było w okresie okołoświatecznym i nie dotyczyło wszystkich sprzedawców.

Nie chodzi mi o tą akcje z urodzinami allegro. Jakiś czas temu dostałam maila jako sprzedawca, że jak będę wybierała wysyłkę przez inpost to kupujący u mnie będą mieli tą wysyłkę za darmo. 
A mail brzmiał:
Wkrótce ruszymy z promocją darmowej dostawy dla wybranej grupy klientów kupujących na Allegro. Wybierając Twoją ofertę - spełniającą opisane niżej warunki promocji - kupujący otrzyma kupon, którym opłaci dostawę. Koszt dostawy pokrywa Allegro, Ty otrzymasz pełną kwotę (za towar i za dostawę).
Co zrobić, aby Twoje oferty wzięły udział w promocji:
Włącz w swoich ofertach metody dostawy płatne z góry w cenie nie wyższej niż:
8,60 zł dla paczkomatów (Allegro Paczkomaty InPost oraz Paczkomaty 24/7)9 zł dla zewnętrznych punktów odbioru (Paczka w Ruchu, Przesyłka24 Odbiór w punkcie, Przesyłka48 Odbiór w punkcie)14 zł dla przesyłki kurierskiejW promocji mogą wziąć udział wyłącznie oferty z opcją “Kup teraz”, w których cena pojedynczego produktu wynosi minimum 25 zł. Promocją nie są objęte płatności “na raty”. Minimalny koszt dostawy objęty promocją to 0,01 zł.
Akcja trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.
Życzymy owocnej sprzedaży 
Allegro
Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6448442 Napisano: 03.01.2018 20:37:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy orientuje się ktoś czy jest jakaś darmowa dostawa na allegro do paczkomatów inpost? Allegro jakiś czas temu informowało, ale ja nic takiego nie widzę na aukcjach... Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6448245 Napisano: 03.01.2018 12:55:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Składam modły o najbardziej pożądany miecz. Jak będzie robot też się nie obrażę. Wąteczku działaj! Wyświetl w wątku >>