Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6458472 Napisano: 01.02.2018 11:21:18 w Lay's
slonko365 napisał(a):

Nie chcę Was martwić, ale zgrzanie chipsów gdy już dostanie się do paczki powietrze za dużo nie pomoże. I tak sklapcieją. Może ciut później, ale to już nie będzie to samo, co nieotwarta paczka, bo producenci dają do środka mieszankę gazów, wspomagającą utrzymanie świeżości i chrupkości.

Ale przynajmniej doopa nie urośnie emotka   Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6458455 Napisano: 01.02.2018 11:05:50 w Smolar
olunka napisał(a):

kinia1503 napisał(a):

Tiger Polo czy jest jakiś zapis, że na 1 gospodarstwo domowe 1 nagroda?

wydaje mi się że nie, czytałam to własnie kilka razy teraz i tylko że jedna osoba amoże 2 różne nagrody wygrac, niech mnie ktos jeszcze sprawdzi

Cóż za wyjątek u Smolara. Czyżby w zamian za wątpliwej jakości skarpetki i czapki chcieli się dowiedzieć kto, gdzie i z kim emotka   Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

cherry_coke

#6458439 Napisano: 01.02.2018 10:53:53 w Pomocy!!!!
pink086 napisał(a):

kokii napisał(a):

Otrzymałam sms od smolara z informacją, że jestem laureatem, żeby wypełnić oświadczenie.. 

Weszłam na stronę z wynikami i wpisuje nr, paragonu i pojawia się informacja "niestety nie wygrałeś". 

O co tu chodzi? Pomylili się, czy co? Powinnam wysłać te oświadczenie, czy nie? 

też tak mam:(

Czasami zdarza się tak, że najpierw wysyłają smsy a potem uzupełniają w bazie. Sprawdź za jakiś czas. Spokojnie odsyłaj oświadczenie emotka  
Jak Smolar nawali i wysyła źle smsy to wysyła sprostowanie smsem.  Wyświetl w wątku >>
1 kokii 0

cherry_coke

#6458409 Napisano: 01.02.2018 10:22:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U Smolara w zakładce wyniki jest Tiger - Polo Market... Jakby ktoś coś. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cherry_coke

#6458122 Napisano: 31.01.2018 14:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

A Belvita powinna dzisiaj informować??

Pewnie będą, godzina jeszcze młoda emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6458051 Napisano: 31.01.2018 12:52:50 w Pomocy!!!!
arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Niezbyt się znam na takich sprawach, ale mój partner miał takie same objawy jak Ty. Non stop leki, płukanie solą fizjologiczną itp. W zasadzie oddychał tylko jedną dziurką, a druga niedrożna. Codzienny ból zatok. Męczarnia straszna. Zdecydował się operacyjne udrożnienie zatok i korektę przegrody nosowej (chyba tak to się nazywa - tam między brwiami łamali kość). Wszystko na NFZ. Operacja była ciężka i po niej parę tygodni ciężkiego dochodzenia do siebie. Ale teraz... zero jakichkolwiek problemów. 

Choć w sumie nie wiem czy u Ciebie to chwilowe problemy czy długotrwałe... tak teraz pomyślałam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6458017 Napisano: 31.01.2018 11:56:13 w Karlsbad
Z białego szaleństwa dziś znów informują o goglach czy główne?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6457945 Napisano: 31.01.2018 08:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś wie do kiedy ważne są kody do allegro z 18 urodzin? Czy one mają jakąś datę ważności?

Kody, który otrzymaliśmy w mailu są ważne 6 miesięcy ( liczone od dnia, w którym był mail).

Dziękuję za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
1 yolka123 0

cherry_coke

#6457937 Napisano: 31.01.2018 08:20:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie do kiedy ważne są kody do allegro z 18 urodzin? Czy one mają jakąś datę ważności? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6457904 Napisano: 30.01.2018 22:12:01 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Proszę o poradę, nie wiem czy dobry wątek wybieram. Mam w najbliższym czasie wysłać rower kurierem. Nigdy nie korzystałam z usług kuriera ,,w drugą stronę" i zastanawiam się ile mnie taka usługa wyniesie. Powiem ,że rower ma koła 20ki- może ktoś podobny kiedyś wysyłał i (po)wie jak to organizacyjnie ugryźć. Problem 2- czy firmy kurierskie mają opakowania na taki towar. Oryginalne opakowanie zostało zjedzone przez myszy. Z góry dziękuję z odpowiedzi

Z brakiem "oryginalnego" opakowania to żaden problem - Smolar przysłał mi rower opakowany jedynie folia pęcherzykową, bez kartonu. Można? emotka
Co do firmy kurierskiej, to zerknij na przykład do pośredników korzystających z usług innych - dzięki pośrednictwu masz szansę zapłacić mniej, niż indywidualny klient bezpośrednio u danego przewoźnika. Przykład: https://furgonetk...cennik/dpd/oferta/1#

przypominam że na pierwszą paczkę jest rabat dla firm -20% z kodem FUR20 i dla konsumentów 5% z kodem FUR5 Wyświetl w wątku >>
1 mugolinka 0

cherry_coke

#6457748 Napisano: 30.01.2018 14:47:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

W reg. Jest napisane ze dzwonią dwa razy , ja ktoś nie odbierze nagroda przepada, dziwne to jest.

I tak też było w wakacjach z orange...  Jakby nie mogli wysłać sms-ów.  Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

cherry_coke

#6457621 Napisano: 30.01.2018 10:45:53 w Karlsbad
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

lav7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Gdyby ktoś nie potrzebował gogli z konkursu, z którego dziś informowali to jestem zainteresowana. Do mnie Karlsbad niestety nie zadzwonił  https://www.e-kon...ur.html#.Wm8-zeciHYA

a to już pewne, że wszyscy powiadomieni?

Myślę, że nic nie jest pewne, jak chodzi o Karlsbad. emotka Stawiam raczej na to, że mają niezłą polewkę, iż wrazili kij w mrowisko (czyt. w forum) i jutro będą kontynuować/dawkować telefony...

czytają forum na bank (pozdrawiam  emotka
Kiedyś, kiedyś miły Pan z agencji dyktując mi stronę z regulaminem loterii (chyba to była BelVita) popełnił gafę: "Regulamin znajdzie Pani na stronie e-konkurrrrrrs..., przepraszam (i tutaj podał właściwą stronę dedykowaną loterii)."  emotka emotka emotka  Kopara opada emotka


Mogliby główne na jutro zostawić...ale to chyba nierealne ;-( że zaczeli od II stopnia

A z drugiej strony jedne gogle na całe e-konki emotka  Wiem, że nie wszyscy się chwalą, ale konkurs do tanich nie należał... liczyłam na więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6457616 Napisano: 30.01.2018 10:25:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Jesiennamobilizacja zadzwoniła... niestety o tym co wygrałem dowiem się z listy zwycięzców i e-maila pod koniec lutego!


I to mnie wkurza -> po uja w ogóle dzwonią i zawracają d* osobom pracującym, chyba tylko celem przepadku nagrody emotka

Ale z dwojga złego lepiej nie wiedzieć i miło się zaskoczyć niż wiedzieć, że masz 1 miejsce, a potem na liście patrzysz a tu zonk, coś zupełnie innego. Choć nie wiem co im sprawia taką trudność.  Wyświetl w wątku >>
1 inter81 0

cherry_coke

#6457463 Napisano: 29.01.2018 20:55:23 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

POMOŻE KTOŚ? w Minionkach o jaką pakę chodzi? paka że więzienie czy paka jako paczkę tą tekturową?

Ogranicza nas tylko wyobraźnia emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

cherry_coke

#6457289 Napisano: 29.01.2018 12:40:29 w SZUKAM....
FBdominika napisał(a):

szukam odpowiedzi na pytanie - ile znaków może mieć biedronkowe zgłoszenie z somat? regulamin nie chce mi się otworzyć, stąd to pytanie

SMS konkursowy może zawierać łącznie maksimum 160 znaków (włącznie zespacjami oraz włącznie z prefiksem SOMAT.). Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6456961 Napisano: 27.01.2018 18:29:36 w Smolar
milkaaa13 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

W mojej okolicy otwarto pierwszy Carrefour Express i tu rodzi się moje pytanie: czy na konkurs FA, gdzie w regulaminie jest napisane "dowolny sklep sieci Carrefour" mogę robić zakupy w takim sklepie?

a ja pytam czy wedel mozna tez tam kupic?

Jeśli chodzi o Wedla to tak, jest napisane w regulaminie "we wszystkich sklepach sieci Carrefour, w tym: Hipermarketach Carrefour, Supermarketach Carrefour Market, sklepach Carrefour Express i sklepach Globi (dalej Sklepy Promocyjne)." Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cherry_coke

#6456954 Napisano: 27.01.2018 18:01:57 w Smolar
W mojej okolicy otwarto pierwszy Carrefour Express i tu rodzi się moje pytanie: czy na konkurs FA, gdzie w regulaminie jest napisane "dowolny sklep sieci Carrefour" mogę robić zakupy w takim sklepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6456464 Napisano: 26.01.2018 07:58:01 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy jesienna mobilizacja T-mobile jeszcze długo myśli wybierać nazwy krain?
Czy jak w wakacje z Orange wszystko będzie po terminie jeśli chodzi o listę laureatów oczywiście.

Pewnie jeszcze trochę im to zajmie. 50 dni roboczych od 30 listopada to wg mnie około 13 lutego. Niech zrobią to późno, ale porządnie, żeby nie było takich jaj jak w Orange. 

teraz jest tylko 20 nagród materialnych, więc jakaś godzina informowania
w Orange było 86

21 x 2 bo były dwie drużyny do wyboru. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6456462 Napisano: 26.01.2018 07:54:04 w Czy informują/ informowali?
magisterek napisał(a):

Czy jesienna mobilizacja T-mobile jeszcze długo myśli wybierać nazwy krain?
Czy jak w wakacje z Orange wszystko będzie po terminie jeśli chodzi o listę laureatów oczywiście.

Pewnie jeszcze trochę im to zajmie. 50 dni roboczych od 30 listopada to wg mnie około 13 lutego. Niech zrobią to późno, ale porządnie, żeby nie było takich jaj jak w Orange.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6456085 Napisano: 25.01.2018 07:38:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zonka78 napisał(a):

Chyba zacznę wysnuwać przypuszczenia, że belVita nie czyta tylko losuje emotka  miałam trzy pewniaki  emotka  a walizki nie widac. 

Przy tej ilości nagród to śmiałe stwierdzenie... Wyświetl w wątku >>