Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6478911 Napisano: 03.04.2018 09:02:21 w Wkurza mnie...
Oglądałam wczoraj dzień świra. I tak bardzo wkurza mnie, że to jakby o mnie... 
"Jestem w proszku! W rozsypce! Wypalony! Rozmontowany! Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem! Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć! Odpocząć za wszelką cenę!" Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6478808 Napisano: 02.04.2018 08:00:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

anet napisał(a):

mia napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Próbuję wbić los na loterię Nescafe. Datę z paragonu mam 25.03, czy tam są jakieś etapy tygodniowe, że wyskakuje mi, że data jest zła?

U mnie tez nie akceptuje zgloszenia. Widocznie to blad na stronie.

Uff... Już myślałam, że moje paragony do kosza. Ja mam z 30.03, a wyskakuje, że data nie może być wcześniejsza niż 31.03. (!)

U mnie jest dokładnie to samo.

ma to samo emotka

Ja mam 31.03. i też nie wchodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6478399 Napisano: 30.03.2018 07:24:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Jakiś czas temu ktoś pisał o promocji Tiger na jakiejś stacji benzynowej bodajże 4 za 8 zł. Czy ktoś pamięta jaka to była stacja?

Tak ja pisałam  emotka BP;

Pamięć mam dobrą, ale wybiórczą. emotka  Dziękuję za pomoc. Na Was zawsze można liczyć. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6478397 Napisano: 30.03.2018 07:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakiś czas temu ktoś pisał o promocji Tiger na jakiejś stacji benzynowej bodajże 4 za 8 zł. Czy ktoś pamięta jaka to była stacja? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6477836 Napisano: 28.03.2018 13:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Jakie dane się podawało przy zgłoszeniu przez stronę w konku Jacobs w ITM?

Na stronie widoczny jest formularz. Imię, nazwisko i telefon.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6477787 Napisano: 28.03.2018 12:15:32 w Smolar
Czy do dzisiaj można wysyłac listy na zwroty z Listerine? Orientuje się ktoś, bo regulamin brzmi dość niejednoznacznie. Czy do dziś wysyłka czy do dziś list powinien być dostarczony? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6477713 Napisano: 28.03.2018 09:47:58 w Informują
Nivea wysyła maile o wygranych z pluszowymi zajcami. 
godz. 9:28
mail: fairytales@nivea.goldensubmarine.com Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6477320 Napisano: 27.03.2018 09:03:34 w Wkurza mnie...
aneta19790411 napisał(a):

Ja też nie wiem, czy na lepsze. Ale tak jest. I my jako rodzice musimy być pod telefonem, żeby odpowiednio szybko zgodzić się na udzielenie pomocy dziecku.

Jeśli chodzi o czynności ratujące życie to wykonywane są bez czekania na zgodę rodziców. Co więcej czynności te są wykonywane również gdy rodzic na coś nie wyraża zgody np. na przetaczanie krwi. Kiedyś myślałam, że takie sytuacje w ogóle nie następują, do czasu gdy moja mama przed operacją (a w zasadzie zwykłym rutynowym zabiegiem) nie wyraziła zgody na ratowanie życia w sytuacji zagrażającej życiu. Dowiadywałam się wtedy bardzo dokładnie co byłoby wtedy gdyby taka sytuacja nastąpiła. Życie ratowane jest bez względu na takie okoliczności. To samo tyczy się osób, które np. noszą opaski z napisami "nie reanimować" itp. itd. Generalnie nie chcę tu oceniać postępowania ludzi tylko informuję, bo nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji w życiu się znajdziemy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6475573 Napisano: 22.03.2018 08:27:26 w Kupię...
kupię w dobrej cenie karty podarunkowe do jubilerów - najchętniej do Kruka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6474390 Napisano: 19.03.2018 10:59:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Bądźmy dobrej myśli, może po obecnym zamieszaniu na naszym forum sponsor przypilnuje organizatora emotka

Prawdopodobnie organizator przypilnował ich tylko w pierwszym dniu losowania, bo jedna osoba z forum coś wygrała z tego dnia. A kolejne losowania odbywają się zapewne "po staremu".

Wątpliwe. Po prostu wklepanie miliona paragonów zajmuje sporo czasu. Dlatego na początku jest zawsze jakaś szansa żeby wygrać. Tak było w każdej edycji. Na początku coś wpadało na forum, a potem coraz mniej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6474275 Napisano: 18.03.2018 19:02:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał problem z wpisaniem danych do Knorra na darmowy pakiet przypraw? Mój numer domu ma cyfrę i literę tzn. 12A i nie chce mi przejść taki adres. Może ktoś wie jak to obejść?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6473816 Napisano: 16.03.2018 16:12:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy ktoś kto wygrał w winterfoch wysyłał wygraną fakturę jako ponowne zgłoszenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6473814 Napisano: 16.03.2018 16:07:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Witam
a czy w konkursie z kawą w Intermarche może być na zdjęciu więcej niż jedna osoba?

Rzuć okiem na stronę konkursową. Tam są jakieś przykładowe zdjęcia. I na jednym jest dwoje ludzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6473737 Napisano: 16.03.2018 13:28:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy realizował ktoś kod z winterfoch na rzeczy inne niż evree? Bo może na inne rzeczy też wchodzi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6473728 Napisano: 16.03.2018 13:04:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malibunek napisał(a):

Chciałam podpytać o konkurs kawy w Intermarche a dokładnie o to czy robiąc zadanie konkursowe robicie zdjęcie kawy np na jakimś tle czy raczej selfie tak jak jest napisane w nawiasie w regulaminie. Z góry bardzo dziękuje za wskazówki.

Raczej selfie, bo tak jest i w regulaminie i na materiałach reklamowych emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6473720 Napisano: 16.03.2018 12:54:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaki był finał rozważań na temat zakupów konkursowych na konkurs: "Pięknie być kobietą" Biedronka? Kupujemy jeden produkt colgate lub palmolive czy obydwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6473658 Napisano: 16.03.2018 11:10:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

atka79 napisał(a):

Eureka! Olśniło mnie jak prawdopodobnie działa Loyalty Point.
Połączyłam sobie kilka faktów:
- korekk nie wygrała na żaden z fikcyjnych paragonów (a zgłosiła ich 500)
- kkbt pisze, że już kiedyś nagrody z ich loterii sprzedawano zanim je rozlosowano
- Loyalty Point nie przesłało mi skanu jakiegokolwiek wygranego paragonu
- Loyalty Point w odpowiedzi na reklamacje nie podało mi ile nagród faktycznie wydano

No i w mojej ocenie wygląda to tak:
- oni sami wprowadzają sobie fikcyjne numery paragonów (a firmie SC Johnson chwalą się potem jak dużo mają zgłoszeń)
- potem "losują" wyłącznie te swoje numerki
- nie odbierają nagród, bo przecież nie mają paragonu (dlatego nie przesłali mi ich skanów)
- nagrody (zgodnie z regulaminem) pozostają do dyspozycji organizatora (dlatego nie odpisali mi ile nagród wydali, bo wtedy wyszłoby, że w rzeczywistości wydali jakieś nieliczne nagrody, a większość nagród pozostała u nich)

Ja wcześniej sugerowałam się trochę tą Waszą teorią o drukarzach paragonów, ale chyba powyższe rozwiązanie zagadki jest równie prawdopodobne. Jak myślicie?


Jedna teoria nie wyklucza drugiej. NORMALNA agencja podejmuje akcje widząc jakieś nieścisłości, tymczasem LP brnie dalej w to bagno. Dwolny regulamin konkursu czy loterii zwykle zawiera zapis o tym, że organizator ma prawo podjąć pewne kroki w przypadku podejrzenia próby oszustwa, obejścia systemu itp. A u LP przez tyle lat nic się nie dzieje, chociaż ewidentnie ktoś tu kogoś robi w uja -> oni oficjalnie problemu nie widzą. I teraz: albo nie chcą widzieć oszustów, albo sami nimi są.

Jedynym rozwiązaniem jest załatwić to raz, a dobrze. Tej sprawy się nie da zamieść pod dywan. Statystyki wbijają w fotel.

A ktoś zna dane sprzedawcy z allegro tych przedmiotów? Przecież na allegro musza być (chyba) prawdziwe dane, bo trzeba je potwierdzić przelewem. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6472329 Napisano: 12.03.2018 18:54:17 w Dziś cieszę się z.....
Niebieska_Laguna napisał(a):

A cóż to za model telefonu robi takie zdjęcia? Może jakaś ładniejsza na takich wyjdę  emotka

Mój facet ma Xiaomi mi 6. Ten telefon ma dwa obiektywy w wyniku czego można robić nim portrety z efektem jaki dawniej był możliwy tylko lustrzanką czyli Ty jesteś wyostrzona, a tło rozmyte. Mega. I cena jest bardziej przystępna niż telefonów typu Samsung, Iphone... 
Zastanawiam się teraz tylko skoro telefony maja już takie opcje i po co mi ta cholernie wielka i ciężka lustrzanka, której już nigdzie nie opłaca mi się zabierać.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6472296 Napisano: 12.03.2018 17:41:07 w SZUKAM....
ladyinred napisał(a):

Czy cos nadane PP z wloclawka to termos Milki?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

cherry_coke

#6472096 Napisano: 12.03.2018 10:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

synk napisał(a):

jokan napisał(a):

synk napisał(a):

jak to możliwe że w Heinekenie, przy ograniczeniu 5 zgłoszeń na dzień, gość trafia 3 piłki?

znajomy królika

na to wygląda - bo właśnie mi odpisali że wygranie 3 piłek w ciągu dnia jest możliwe. Absurd totalny

Statystycznie jest to możliwe. Można nawet pokusić się o obliczenia, czy przypadkiem nie ma większej szansy na trafienie w totolotka emotka  

Widocznie gość zna się na statystyce, a nie wierzy w szczęście i zwiększył swoje szanse za pomocą większej liczby zgłoszeń. Także tego...  Wyświetl w wątku >>
0 0