Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6483516 Napisano: 20.04.2018 17:31:51 w Informują
“ Ulubiona Bajkowa Postać ”
mail o 17:28 - puzzle  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6483390 Napisano: 20.04.2018 09:37:14 w Kupię...
Kapsułki cafissimo z tchibo i miskę na kapsułki. W atrakcyjnej cenie oczywiście. Oferty z cenami poproszę na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6483389 Napisano: 20.04.2018 09:33:42 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już z Mixy na instagramie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6481849 Napisano: 13.04.2018 23:04:44 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

slonko365 napisał(a):

delvitto napisał(a):

cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

 Rzekomo nie podlega gwarancji, bo został poddany jakiejś modyfikacji

A co ma Smolar do tego drugiego egzemplarza? To Serwis wymienił, nie Smolar. Tam uderzaj.

w sensie, że smolar jest tak jakby "sprzedawcą", i u niego powinno być 2 lata gwarancji, na podstawie dokumentu zastępującego paragon? W serwisie zajęto się gwarancją producenta, czymś trochę innym, jak rozumiem. To, że wymieniono wcześniej sprzęt na nowy, czy ma to znaczenie? 

A czy córka na pewno nie zainstalowała jakiejś "nieautoryzowanej" aplikacji omijającej jakieś iphonowe zabezpieczenia czy czegoś w tym stylu? 
Smolar jest raczej przekazującym nie sprzedawcą, jeśli jest gwarancja producenta, a problem nie leży w tym że dotarł do Ciebie jakiś rozbity, albo niezgodny z regulaminem itp, tylko po jakimś czasie użytkowania się zepsuł, to nie sądzę żeby musieli coś z tym robić. 
Właściwie opcje są dwie - albo Twoja córka coś z nim zrobiła - być może nieświadomie, ale to serwis powinien określić o co konkretnie chodzi, albo serwis kombinuje.

córka jest dorosła, wcześniej miała starszy model iphona i umiała się z nim obchodzić bez zarzutu. Twierdzi, że nie instalowała nic co mogłoby zaszkodzić. Po wymianie tamtego telefonu dostała nówkę, w zafoliowanym pudełku, więc też raczej nie jest możliwe by w serwisie coś tam zamienili;( nie wiem co można modyfikować w sprzęcie, aby producent odmówił gwarancji emotka  spróbujemy powalczyć.

Jak to zwykle bywa z gwarancjami albo Ty jesz albo Ciebie jedzą. Żądaj pisemnego oświadczenia co to jest za modyfikacja. Idź z tym do rzecznika praw konsumenta. Odwołuj się. Tym bardziej jak nikt w oprogramowaniu nie grzebał. I bez przesady. Przeciętny użytkownik żadnej nielegalnej modyfikacji nie zrobi nieświadomie, bo nawet nie wie jak... Nie po to iphony kosztują miliony monet żeby ludzi w bambuko robili.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6481617 Napisano: 13.04.2018 10:03:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

pikantny napisał(a):

kreatia napisał(a):

To, że w regulaminie nie jest napisane, to nie znaczy, że bank puści. Przecież jak przelew idzie to następuje weryfikacja danych na przelewie z danymi właściciela konta. 

Dlatego negatywna weryfikacja jest jak najbardziej na miejscu. Co to za pomysły, żeby dawać dane do przelewu nie właściciela konta?  emotka

Dziwne jest to, co piszesz. Dochodzą do mnie wszystkie przelewy, które są na dane np. znajomych. I nigdy nie byo żadnej "weryfikacji banku" emotka

Ja też nie jestem "właścicielką" konta, a dochodzą do mnie wszystkie przelewy. Z tego, co mi kiedyś Pani w banku mówiła, to weryfikacja jest na poziomie numeru konta i tyle. Nawet z wygraną w formie przelewu na 5 tysięcy nie było żadnego problemu.

Są banki, które nie tylko wymagają pełnego adresu to jeszcze w danych odbiorcy nie może być błędu bo przelew zostanie odrzucony. A są banki takie, że wszystko przyjmie nawet przelew do misia gogo byle zgadzał się numer konta. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

cherry_coke

#6480943 Napisano: 10.04.2018 19:30:10 w WC - rozmowy o wszystkim
awi napisał(a):

awi napisał(a):

bridget napisał(a):

awi napisał(a):

Jak wam idzie z dzisiejszą promocją w biedronce?

a co to za promocja?:)  w sumie byłam dzis w sklepie  ale nie wiem  o co chodzi?:)

Przepraszam, komputer mi muli...
Trwa tylko dziś, 10 kwietnia
Za zakup min. 5 róznych ppromocyjnych produktów otrzymuje się voucher na dowolne zakupy w maju. Przeczytajcie dokładnie regulamin

U mnie w sklepie produkty były oznaczone. Z każdego produktu można brać 1 szt. Było sporo dostępnych rzeczy, ale brałam tylko to co normalnie bym kupiła. Płyn do płukania prania, ręczniki papierowe, folię aluminiową, mąki, cukier, ketchup, przecier pomidorowy, ser mozarrella, ser camembert, ser w plastrach, jakieś jogurty, kaszę gryczaną, chlebek chrupki, mleko... No takie normalne, przydatne rzeczy, nie byle co.  Całość 45 zł. Wydrukował się bon na 45 zł. Ogólnie myślałam, że po południu będą puste półki, ale nie widziałam nikogo tak nawiedzonego jak ja. emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480826 Napisano: 10.04.2018 14:10:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Był ktoś dzisiaj na promocji w biedrze z bonami? Czy te produkty oznaczone są jakimiś znaczkami czy trzeba iść z listą?

Wszystkie produkty są super oznaczone emotka   kartki ze zdjęciem , ceną wisza obok produktu

Dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480805 Napisano: 10.04.2018 13:25:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Był ktoś dzisiaj na promocji w biedrze z bonami? Czy te produkty oznaczone są jakimiś znaczkami czy trzeba iść z listą? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480702 Napisano: 10.04.2018 10:17:34 w Pomocy!!!!
joasiunia napisał(a):

Czy jak wgrywacie zdjęcie na konkurs MUS Kubuś w Żabce, to gdziekolwiek widać, że ono się załadowało? Pokazuje się w ramce obok?

Tak, pojawi się w tej ramce polaroida emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

cherry_coke

#6480580 Napisano: 09.04.2018 18:43:49 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Czy ktoś kupował na konkurs Kiory na poczcie rzeczy z Trefla? Będę wdzięczna za popodpowiedź, co jest najtańsze.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480566 Napisano: 09.04.2018 17:43:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zresztą jak ktoś widział wyniki losowania Fiata Tipo z Gralla to może odnieść wrażenie, że to te same osoby. Mam nadzieję, że Smolar sprawdzi ich wiarygodność. Chociaż nadzieja matką głupich. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480564 Napisano: 09.04.2018 17:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calliope napisał(a):

korekk napisał(a):

calliope napisał(a):

korekk napisał(a):

A cóż to się stało,że zniknęły wszystkie wyniki losowań?

https://www.loteriaglade.pl/#zwyciezcy

Czyżby ktoś poszedł po rozum do głowy?  emotka

yyy jak to zniknęły, u mnie się normalne wyświetlają  emotka

u mnie nie wyświetlają się, jest tylko napis WYNIKI LOSOWAŃ WKRÓTCE! 

No to ja nie wiem dlaczego tak masz

W innej przeglądarce też widzę wyniki. Może Twój komputer wie, że to postu wszystkie jedno i chce oszczędzić Ci tego widoku. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 atka7 0

cherry_coke

#6480556 Napisano: 09.04.2018 17:35:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
korekk napisał(a):

A cóż to się stało,że zniknęły wszystkie wyniki losowań?

https://www.loteriaglade.pl/#zwyciezcy

Czyżby ktoś poszedł po rozum do głowy?  emotka

U mnie wszystko w najlepszym (nie)porządku. Wyniki widoczne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480458 Napisano: 09.04.2018 13:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z itm chwila z kawą do wszystkich dzwonili? Ja mam wygraną kartę i nikt nie dzwonił.mam im odsyłać paragon czy nie?

a to ktoś pisał, że do niego dzwonili? ja wygrałam kawę i był tylko sms

Tak, dzwonili i prosili o przesłanie paragonu w celu weryfikacji. Na logikę jak do kogoś dzwonili to wysyła, jak nie to nie. Wiadomo.

To na naszą logikę ,ale wiadomo jak to jest  z agencjami.Powiedzą ,że w regulaminie jest zapis ,że mamy odesłać im paragon i koniec .I jak nie odeślemy to nagrody nie wyślą i dlatego pytam czy im wysyłać czy nie?

Być może będą jeszcze dzwonić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480455 Napisano: 09.04.2018 12:57:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z itm chwila z kawą do wszystkich dzwonili? Ja mam wygraną kartę i nikt nie dzwonił.mam im odsyłać paragon czy nie?

a to ktoś pisał, że do niego dzwonili? ja wygrałam kawę i był tylko sms

Tak, dzwonili i prosili o przesłanie paragonu w celu weryfikacji. Na logikę jak do kogoś dzwonili to wysyła, jak nie to nie. Wiadomo. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6480238 Napisano: 08.04.2018 17:43:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A na onet przychodzą Wam linki z blikomanii? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6479859 Napisano: 06.04.2018 13:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

pikantny napisał(a):

masza napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

masza napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

a ja dzisiaj byłam w biedrze i jak przewidywałam pudełka z ptasim mleczkiem porozrywane - tragedia

Przecież   w przypadku wygranej trzeba zachować kartonik z kodem 

sprawdzi środek i wtedy dopiero kupi

hmm, jak sprawdzi? Trzeba wpisać kod przecież na nagrody , a pianka łaciata na REJS to może być każda w pudełku- to co zjadaja w sklepach całe ptasie Mleczko? Nielogiczne przecież emotka

Czemu? emotka chyba wszystkie w opakowaniu są wtedy w zebre, a nie tylko 1 ukryta pianka? Wystarczy przycisnąć czekoladę, ukruszy się i widać będzie. Każdego dnia w sieci oglądam mnóstwo filmików jak ludzie biją się o towary np. lidl wszystkim znany, o promocje, o każdy grosz, albo kradną na potęgę nawet listek gumy balonowej, więc co to za sztuka odpakować pudełko ptasiego mleczka. Nic mnie nie zdziw

Nawet , gdyby było tak jak piszesz emotka , to zebra jest tylko na Rejs - a to są raptem 4 nagrody, na nagrody dzienne potrzebny jest kartonik z kodem emotka , więc jak dla mnie bez sensu niszczyć opakowania w sklepie emotka

Niektórzy niszczą w sklepach opakowania bez większego celu. Zwykły brak szacunku. Oczywiście jak już się zdecydują to nie biorą tego podartego, otwartego, wymacanego, a czasami nawet spróbowanego tylko takie ładniutkie, nietknięte.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6479785 Napisano: 06.04.2018 08:27:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy na ten mail kontakt@twojachwilazkawa.pl wysyłamy paragony z Twojej chwili  z kawą?

pani przez telefon powiedziała, że paragon wysyłamy na adres który można znaleźć na dole strony z konkursem. ja wysłałem na ten właśnie adres

To ten sam co w regulaminie więc nie wiem skąd u mnie te wątpliwości. Chyba za mało kawy wypiłam emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

cherry_coke

#6479780 Napisano: 06.04.2018 08:19:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na ten mail kontakt@twojachwilazkawa.pl wysyłamy paragony z Twojej chwili  z kawą? Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6479497 Napisano: 04.04.2018 20:44:06 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Czy ktoś orientuje się co wychodzi najtaniej na poczcie firmy Trefl? Wyświetl w wątku >>
0 0