Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6496800 Napisano: 12.06.2018 08:58:45 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Być może chodziło jej o to czy dana rzecz może jest niepraktyczna, nie sprawdza się.. cokolwiek. (...)


No nie wiem, bo aż korci, żeby odpowiedzieć "Sprzedaję, bo się okazało, że to kompletne badziewie, śmierdząca najtańszym plastikiem chińszczyzna i tandeta dla ludzi pozbawionych gustu, ale oczywiście zachęcam Panią do zakupu!" emotka

Mnie takie durne pytania przypominają te ze sklepów.
Piekarnia. Przy kasie klientka pyta sprzedawczynię "A ten chleb żytni pełnoziarnisty to smaczny jest?" I jakiej odpowiedzi się spodziewa? Że ohydny? emotka

Oczywiście czasem takie pytania nie mają sensu. Ale np. sprzedawałam polaroida, bo wygrałam nowego - lepszego. Naprawdę zajarałam się robieniem zdjęć tymi aparatami. No i dziewczyna pytała mnie czemu po wykorzystaniu jednej kliszy sprzedaję aparat - to napisałam jej prawdę. Przesłałam jej fotki moich zdjęć na dowód, że wychodzą ładne. No i wszyscy byli finalnie zadowoleni. Czasem ludzie nie mają złych intencji tylko nie do końca potrafią sformułować o co im chodzi. Wyświetl w wątku >>
2 joan, mietowa 0

cherry_coke

#6496784 Napisano: 12.06.2018 08:24:33 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

Ludzie na olx temat był już wałkowany 
Ale dziś babka zaskoczyła mnie totalnie jej pytanie - Mogę prosić o powód sprzedaży nóż się w kieszeni otwiera a uj cię to obchodzi emotka

Być może chodziło jej o to czy dana rzecz może jest niepraktyczna, nie sprawdza się.. cokolwiek. No bo jeżeli ktoś sprzedaje np. raz użyty ekspres do kawy to istnieje podejrzenie jest jest po prostu kiepski, ale może być tak, że po prostu ktoś dostał drugi ekspres i pierwszego chce się pozbyć. Jeżeli ktoś sprzedaje nowy magnetofon to ktoś może się zastanawiać... kupił i sprzedaje nie użyty to pewnie beznadziejny sprzęt. Dlatego czasem warto odpowiedzieć po prostu, że dana rzecz jeśli jest nowa była prezentem, jeżeli używana to dlaczego faktycznie się sprzedaje. Poza dziwnymi ludźmi na olx kupują również Ci zupełnie normalni, którzy po prostu nie chcą wyrzucać pieniędzy w błoto. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6496417 Napisano: 11.06.2018 07:47:45 w WC - rozmowy o wszystkim
awi napisał(a):

Czy na allegro są opłaty za wstawienie lub sprzedanie książki (nie jest to żaden biały kruk)?

Za standardowe wystawienie nie płacisz. Chyba, że wybierzesz jakieś promowanie czy coś. Po sprzedaży musisz oddać aż 10%.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6495769 Napisano: 08.06.2018 10:56:41 w Kupię...
Kupię w okazyjnej cenie kapsułki Tchibo. Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6495057 Napisano: 06.06.2018 12:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ciekawe czy jakoś na paragonie będzie coś na temat krainy lodu... bo jakby kupić tę polędwice sopocka kraina lodu to chyba to to samo co zwykła polędwica sopocka od Henryka kani... robią konkurs a produktów nie ma po sklepach... dziwne emotka  


Polędwica Sopocka z Krainą Lodu... romantyzm nie z tej planety! emotka Ciekawe, czy mortadela z Elzą ma szansę lepiej się sprzedawać? emotka

Myślę, że są rodzice, którzy modlą się o postacie z bajek na warzywach, kotlecikach itd. emotka Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6495049 Napisano: 06.06.2018 11:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Ciekawe czy jakoś na paragonie będzie coś na temat krainy lodu... bo jakby kupić tę polędwice sopocka kraina lodu to chyba to to samo co zwykła polędwica sopocka od Henryka kani... robią konkurs a produktów nie ma po sklepach... dziwne emotka  

Myślę, że za jakiś czas produkty będą pojawiać się w sklepach. Najpierw trzeba zjeść stare emotka  
A czy Kiora robiła kiedyś komuś problemy z opisem paragonów? Ja na Disneya/Marvela ślę zawsze paragony opisane w Leclercu Zeszyt A5, nagrody wygrywałam i nigdy nikt nie podważał paragonów, więc sądzę, że i tu nie będzie problemów. Jeśli będzie zgadzał się produkt/gramatura itp według mnie będzie ok.  Wyświetl w wątku >>
2 nkba, pioge7 0

cherry_coke

#6494357 Napisano: 04.06.2018 13:02:41 w DARMOWE minuty i startery
calliope napisał(a):

4.06. „100% więcej na 20-lecie Plus na kartę"
W tym dniu za doładowanie online w Plusie na kartę (Abonenci na kartę, simplus, sami swoi, 36i6) w przedziale 30-99 zł otrzymają bonus w postaci 100% wartości dokonanego doładowania
http://www.telepo...ie-plus-na-karte.pdf


przypominam dla zapominalskich. Dziś doładowujemy konta w Plusie. 100% więcej trafia na konta emotka Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6494307 Napisano: 04.06.2018 10:09:03 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Zobacz godzinę otrzymania maili z przegraną. Może masz inną strefę czasową emotka  Ja też czatowałam z sekundnikiem, a potem patrzę na godzinę w mailu - 7 minut po pełnej emotka  

Strefy czasowe oddalone są o godzinę, nie 7 minut. emotka

No co Ty nie powiesz emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6494294 Napisano: 04.06.2018 09:15:37 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

...mój brak refleksu (lub zła taktyka) w Belrisowym klikaniu po RYŻne nagrody emotka Ile ja już razy próbowałam... ani torby, ani ręcznika! emotka I nie wiem, czy to już jakieś starcze spowolnienie mnie ogarnęło, że wydaje mi się, że klikam z sekundnikiem w punkt o podanej godzinie i nic, czy tam po prostu trzeba to zrobić jakoś inaczej...? No pęknę od tego Belriso i tego nie rozgryzę, przysięgam! emotka emotka

Zobacz godzinę otrzymania maili z przegraną. Może masz inną strefę czasową emotka  Ja też czatowałam z sekundnikiem, a potem patrzę na godzinę w mailu - 7 minut po pełnej emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

cherry_coke

#6494284 Napisano: 04.06.2018 08:08:15 w Wkurza mnie...
jagoda napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że konkurs Puma to jakieś Deja Vu zeszłorocznej edycji. emotka  

To samo zauważyłam emotka
Nie wiem, co ci ludzie mają w głowach, nie dość, że w kółko wrzucają TE SAME zdjęcia na różne konkursy, to tu  na dodatek wrzucili TE SAME zdjęcia na konkurs TEJ SAMEJ agencji w TEJ SAMEJ sieci sklepów co w ubiegłym roku. Zgłaszacie to gdzieś? To już nawet nie jest śmieszne, żenada, muł i wodorosty... Na moje oko ponad 50% to dokładnie TE SAME zdjęcia, co w ubiegłym roku.

W galerii są również osoby, które wygrały tymi zdjęciami. Mam nadzieję, że będą to weryfikować i nie wygrają te same zdjęcia. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6494113 Napisano: 03.06.2018 09:39:22 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że konkurs Puma to jakieś Deja Vu zeszłorocznej edycji. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6493399 Napisano: 30.05.2018 13:24:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To już koniec z Hebe? Strasznie mało jak na 160 nagród  Wyświetl w wątku >>
1 alita 0

cherry_coke

#6493079 Napisano: 29.05.2018 12:19:09 w Kupię...
żelazko w okazyjnej cenie. oferty poproszę na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6492272 Napisano: 25.05.2018 12:13:01 w Dziś cieszę się z.....
slonko365 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Spotkała mnie dziś kakaowa apokalipsa.
Przy wyciąganiu czegoś tam z górnej szafki wyleciało mi świeżo otworzone i niezamknięte opakowanie kakao.
Złapałam, ale gwałtowne ściśnięty pełny kartonik zrobił PUF! 
I wszystko mam kakaowe: szafki, blat, gazówkę, okap, ścianę a nawet sufit  emotka
A dlaczego się cieszę?
Bo dziś miałam w planach mycie sufitu i ściany przed malowaniem.
Gdyby zrobiło PUF! po umyciu - to by była kakaowa złośliwość.
Ale jakby zrobiło PUF! na świeżo pomalowany sufit i ścianę, to sama bym pufnęła z wściekłości...  emotka   emotka

 

Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale... dostałam ostatnio w prezencie szampana, którego otworzył mój facet. Spróbował i stwierdził, że tak niedobry, że pić się nie da. Odstawił i kolejnego dnia chciał go wylać, żeby wynieść butelkę do szklanych śmieci i przy otwieraniu korka szampan wybuchł oblewając całą kuchnię i salon z takim impetem, że aż korki wywaliło. Następnie wszystko ściekło z samej góry na sam dół. Kakao przynajmniej się nie klei emotka  

emotka  ojoj...  emotka
My kiedyś daliśmy rodzinie domowej roboty czerwone wino, osobiście przez nas zakorkowane i zalakowane. Położyli je sobie w nowej, pięknej białej kuchni na specjalnej poziomej półeczce na wino. I pewnej nocy "się odkorkowało"... Widok prawdopodobnie był podobny do tego co u Ciebie, tylko było bardziej czerwono... Do dziś na imprezach rodzinnych "wspominają" jak ich piękne białe meble i piękne białe ściany i piękny biały sufit trzeba było czyścić z naszego CZERWONEGO wina...  emotka emotka   emotka

Czerwonego wina nic nie przebije. Szczególnie takiego, które cieknie po ścianie od sąsiada z góry, któremu wybuchł balon jak akurat był na działce emotka Złote czasy, a komórek jeszcze nie było emotka   Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

cherry_coke

#6492257 Napisano: 25.05.2018 11:45:43 w Dziś cieszę się z.....
slonko365 napisał(a):

Spotkała mnie dziś kakaowa apokalipsa.
Przy wyciąganiu czegoś tam z górnej szafki wyleciało mi świeżo otworzone i niezamknięte opakowanie kakao.
Złapałam, ale gwałtowne ściśnięty pełny kartonik zrobił PUF! 
I wszystko mam kakaowe: szafki, blat, gazówkę, okap, ścianę a nawet sufit  emotka
A dlaczego się cieszę?
Bo dziś miałam w planach mycie sufitu i ściany przed malowaniem.
Gdyby zrobiło PUF! po umyciu - to by była kakaowa złośliwość.
Ale jakby zrobiło PUF! na świeżo pomalowany sufit i ścianę, to sama bym pufnęła z wściekłości...  emotka   emotka

 

Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale... dostałam ostatnio w prezencie szampana, którego otworzył mój facet. Spróbował i stwierdził, że tak niedobry, że pić się nie da. Odstawił i kolejnego dnia chciał go wylać, żeby wynieść butelkę do szklanych śmieci i przy otwieraniu korka szampan wybuchł oblewając całą kuchnię i salon z takim impetem, że aż korki wywaliło. Następnie wszystko ściekło z samej góry na sam dół. Kakao przynajmniej się nie klei emotka   Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6491896 Napisano: 24.05.2018 12:39:38 w Wkurza mnie...
mika287 napisał(a):

wea86 napisał(a):

mika287 napisał(a):

Wkurza mnie, że w żaden sposób nie mogę "ustrzelić" ręcznika z Belriso a torby mam już 3. emotka  

Hmm, to czemu grasz w godzinach, gdy są torby?

wkurzam się, ze nie zglosiłam gotowego tekstu w auchan, i skończył się etap

Gram już tylko o ręcznik.

Stawiam, że ręczniki mają większe wzięcie niż torby. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6491873 Napisano: 24.05.2018 11:58:58 w Czy informują/ informowali?
ninakow7712 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

tchibo-  żabka? chyba mają czas do dziś? emotka

Nie, a mój paragon już zdążył zblednąć mocno. emotka  

ale jak to nie? emotka

Jeszcze chyba nie, przynajmniej nie widziałam żeby ktoś się chwalił Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6491823 Napisano: 24.05.2018 10:44:43 w Czy informują/ informowali?
ninakow7712 napisał(a):

tchibo-  żabka? chyba mają czas do dziś? emotka

Nie, a mój paragon już zdążył zblednąć mocno. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

cherry_coke

#6491578 Napisano: 23.05.2018 12:20:19 w Smolar
wesola napisał(a):

Czy miał może ktoś tak, że dostał smsa o wygranej od Smolara, a na stronie z wynikami wyświetla Nic nie wygrałeś? emotka

Dzieje się np. wtedy gdy najpierw wysyłają smsy a późnią uzupełniają bazę. Sprawdź na stronie za jakiś czas.  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cherry_coke

#6491571 Napisano: 23.05.2018 11:43:58 w Informują
Smolar „Wyrusz w podróż marzeń” - zgłoszenie z 17.05. - nagroda tygodniowa Wyświetl w wątku >>