Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cherry_coke

cherry_coke

#6501593 Napisano: 23.06.2018 22:25:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

@ivanotta pokolenie jednorożców rośnie... bo część rodziców uważa, że jeszcze dadzą radę utrzymać dziecko (dzieci), więc latorośle nie będą musiały pracować poniżej swojej godności i możliwości finansowych... stąd te kolosalne wymagania finansowe osób z zerowym doświadczeniem. 

Obecnie w branżach fizycznych, typu budownictwo, jest bardzo mało ludzi. Jest boom budowlany, robotnicy są rozrywani, albo mają takie terminy i ceny, że szok. Nawet ci kiepscy.
Ale jak jakiś chłopak ma iść na pomocnika budowlanego, to popracuje kilka dni i zaraz jest słaby. Część dnia pracy przesiedzi z nosem w telefonie a po tygodniu już go nie ma. 

Np. bratu za postawienie domu z poddaszem, 160 m2 po parterze jedni zażyczyli sobie 100 tys! za stan surowy otwarty. A na naszym terenie jedni klienci za podobny dom zapłacili 25-30 tys... 

W centralnej Polsce trzeba po niektóre materiały budowlane ustawiać się w kolejki nawet z 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Ale nie ma się co dziwić. W moim mieście w tej chwili mieszkanie 60-70 m2 w nowym budownictwie kosztuje tyle co dom 150m2 pod miastem. No to o czym my tu mówimy. Już nie mówię o jakiś apartamentach w centrum miasta, których ceny sięgają i miliona przy metrażach 100 m2.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501538 Napisano: 23.06.2018 17:47:59 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzaja mnie posty na FB - wystawka świadectw z czerwonym paskiem, wyroznien, pucharow, nagrod, dyplomow...etc.

Tiaa.. też mnie to wkurza.
W ogóle dziwię się, jakim cudem skończyłam różne szkoły i studia BEZ udostępniania zdjęć wszystkim wokoło, nawet jeśli nie byli zainteresowani. 
Jak podstawówkę jeszcze rozumiem, tak zdjęć z obrony pracy na studiach nie rozsyłałam wszystkim mailem i nie zrobiłam zdjęcia na ścianę  emotka emotka

A mnie wkurza to, że przez wiele lat wmawiano mi, że to 5 i 6, te wzorowe świadectwa to moja przyszłość.  Wyświetl w wątku >>

cherry_coke

#6501530 Napisano: 23.06.2018 17:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jako że mam pomroczność jasną... emotka  
Czy w stokrotce AVANTI piszemy rymowankę z użyciem słów "kibicuję z nagrodami" czy zaczynającą się od słów "kibicuję z nagrodami" (i ich już w odpowiedzi wtedy nie piszemy)?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501472 Napisano: 23.06.2018 11:12:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Cheetosów trzeba trzymać opakowania?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501371 Napisano: 22.06.2018 21:19:02 w Wkurza mnie...
iszhara napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wiem, że ludzie mają różne zainteresowania i różne rzeczy się im podobają, ale...
Przyszła koszulka z Biedry z 4Move. Super, sportowa, oddychająca, z boku wstawki materiału dziurkowanego, nawet rozmiar mojego starego... No i kuźka zachodzę w głowę kto wymyślił żeby mi pierdyknąć na tej zarąbistej koszulce podpis Nawałki. 



O tym samym dokładnie pomyślałam - a może by spróbować zastosować jakieś pranie chemiczne - bo napis jest chyba wykonany flamastrem, prawda? emotka

Już sobie wyobrażam jak prosisz w pralni żeby usunęli Ci z koszulki podpis jakiego tam Nawałki emotka  
Poza tym myślę że jakiś ślad zostanie i będzie po koszulce, a dopóki jest dobry podpis można sprzedać za dobrą cenę.  Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

cherry_coke

#6501300 Napisano: 22.06.2018 18:02:19 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

to jest koszulka kolekcjonerska, więc z założenia nie jest do noszenia.

Taaakie buty... popaczpan, nigdy tak na to nie patrzyłem. Ale ja prosty chłop jestem, pragmatyczny nad wyraz, by nie powiedzieć wyrachowany emotka Jak koszulka, to do noszenia! Tylko sprawdzam zawsze, czy nadruki to nie jakieś chińskie przekleństwa w tłumaczeniu i już. Poprzednio wygrane koszulki z podpisami oddawałem chłopakom znajomej, bo aż kwiczeli na wieść, że takie coś jest. Nawet nie wiem, czy noszą emotka nigdy w to nie wnikałem. Czyli kolekcjonerska, powiadasz... Ciekawe emotka

To samo tyczy się piłek z Pepsi. Co ciekawe reklamowałam jedną bo była uszkodzona (rozpruta w sensie) i pani z Avanti napisała mi żeby na przyszłość pamiętać, że ta piłka nie służy do grania. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

cherry_coke

#6501299 Napisano: 22.06.2018 18:00:49 w Wkurza mnie...
amelka2013 napisał(a):

A mnie wkurza,że podpis sądząc po zdjęciu miał być na dole koszulki a nie na samym środku przy znaczku Nike emotka

Też prawda, chociaż tym razem przynajmniej widać, że to podpis Nawałki. Bo jak dostałam z Avanti piłkę z podpisem Błaszczykowskiego to mój facet się mnie pytał czy sama sobie ją czymś białym popisałam  emotka  Szczególnie że trafił mi się taki mocno rozmazany podpis.   Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501292 Napisano: 22.06.2018 17:55:39 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Po zdjęciu nie widać czy jest to zwykła bawełniana koszulka Nike czy sportowa termoaktywna, taka z wyżej półki. Wiem, o co grałam. Ubolewam, że porządna koszulka nie będzie noszona

Eeee, tego... nie, żebym się czepiał. Naprawdę tego nie rozumiem emotka
Czyli jakby była nieporządna, zwykła bawełniana, z podpisem, o którym wiedziałaś, to byłaby noszona? emotka
Ale że jest porządna, termoaktywna, z podpisem, o którym wiedziałaś, to już nie będzie noszona?
Musze się kawy napić. emotka

Nie, to jest koszulka kolekcjonerska, więc z założenia nie jest do noszenia. Zwykłej bawełnianej nie byłoby mi żal, bo mam ich na pęczki, a do biegania termoaktywna zawsze się przyda. Szczególnie, że ta ma bardzo fajny materiał i wstawki po bokach żeby człowiek się tak nie pocił i tyle. A zwykle szkoda mi kasy na takie ekstra koszulki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501289 Napisano: 22.06.2018 17:45:54 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wiem, że ludzie mają różne zainteresowania i różne rzeczy się im podobają, ale...
Przyszła koszulka z Biedry z 4Move. Super, sportowa, oddychająca, z boku wstawki materiału dziurkowanego, nawet rozmiar mojego starego... No i kuźka zachodzę w głowę kto wymyślił żeby mi pierdyknąć na tej zarąbistej koszulce podpis Nawałki. 

Generalnie rozumiem zawartą we wpisie myśl, zachodzę tylko w głowę, po kiego grzyba grałaś, WIEDZĄC (mam nadzieję, że wiedząc? emotka ) iż nagrodą jest koszulka właśnie z tym podpisem?! emotka

Po zdjęciu nie widać czy jest to zwykła bawełniana koszulka Nike czy sportowa termoaktywna, taka z wyżej półki. Wiem, o co grałam. Ubolewam, że porządna koszulka nie będzie noszona.  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501273 Napisano: 22.06.2018 17:26:40 w Czy informują/ informowali?
basiag napisał(a):

czy informują na bieżąco z „Konkurs Kibica Kaufland" (pepsi, lays) ?
jeśli tak to za jaki dzień i kiedy było ostatnie info ze stówkami ?

Ostatni poinformowany dzień to 17.06. emotka  
jeśli dobrze pamiętam to informowali za te dni od początku do 17.06 wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6501271 Napisano: 22.06.2018 17:24:11 w Wkurza mnie...
Wiem, że ludzie mają różne zainteresowania i różne rzeczy się im podobają, ale...
Przyszła koszulka z Biedry z 4Move. Super, sportowa, oddychająca, z boku wstawki materiału dziurkowanego, nawet rozmiar mojego starego... No i kuźka zachodzę w głowę kto wymyślił żeby mi pierdyknąć na tej zarąbistej koszulce podpis Nawałki.  Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

cherry_coke

#6501188 Napisano: 22.06.2018 14:54:28 w Lay's
mundek2004 napisał(a):

emotka emotka u mnie były a nie ma

Spróbuj wyczyścić ciasteczka, historię itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6500918 Napisano: 21.06.2018 20:16:06 w SZUKAM....
Kiedy odsyła się oświadczenia z regulaminów Kiory? Czy jak oni poproszą czy przy odbiorze nagrody?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6500835 Napisano: 21.06.2018 17:02:15 w Czy informują/ informowali?
frodo napisał(a):

nique napisał(a):

Xboxy Kiora też poszły?

Ano właśnie?

Tak, mail był o podobnej godzinie jak książki  Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6500815 Napisano: 21.06.2018 16:16:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nique napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

No wydawało mi się że takie fajne masełko na Candi wymyśliłam i nic emotka
Nawet piłka z CC w Biedrze nie wleciala! 

Ja i masełko i wazelinkę dla Candi, opiewając ich produkty i tez nie pomogło emotka  no cóż, trzeba grać dalej...

Polecam zupełnie się tym nie przejmować bo Candy był konkursem bez numeru paragonu.  Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

cherry_coke

#6500638 Napisano: 21.06.2018 11:15:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Do Balcerzaka na deski trzeba dać kserokopię dowodu tożsamości  emotka

nie grałam w to ale od wejscia RODO nie powinno się kserować dowodów przynajmniej tak jest w urzędach

Może ktoś mi przy okazji podpowie czy wystarczy jak wyślę pierwszą stronę dowodu przekreśloną? Skoro ma być potwierdzona tylko data urodzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6500592 Napisano: 21.06.2018 08:50:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do Balcerzaka na deski trzeba dać kserokopię dowodu tożsamości  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6500587 Napisano: 21.06.2018 08:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

FBagata14 napisał(a):

FBagata14 napisał(a):

Wiesz, jak najedziesz kursorem na FORUM na pasku, to pojawia się ,,Wątpliwości,chwila wolnego czasu? Wejdź i zaprzyjaźnij się  z innymi konkursomaniakami". No i weź tu się zaprzyjaźnij. Wyleczyłam się. Dobrej nocy. I dobrego samopoczucia.

O Jezu! Można i tak po ludzku zareagować!?  A poza tym dzięki za radę. Żeby nie zaśmiecać tego wątku- jeśli możesz napisz mi w Dyskusjach - co da mi wycofanie zgłoszenia? Tak przynajmniej będę wiedziała, czy było dobre. 

Oczywiście jeśli wolisz wiedzieć to nie pisz, ale ja bym chyba wolała nie wiedzieć, że auto odjechało mi sprzed nosa. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

cherry_coke

#6500580 Napisano: 21.06.2018 07:47:45 w Kaufland konkursy
FBagata14 napisał(a):

Wiesz, jak najedziesz kursorem na FORUM na pasku, to pojawia się ,,Wątpliwości,chwila wolnego czasu? Wejdź i zaprzyjaźnij się  z innymi konkursomaniakami". No i weź tu się zaprzyjaźnij. Wyleczyłam się. Dobrej nocy. I dobrego samopoczucia.

Głowa do góry. Każdemu się to zdarza. Oprócz cb oczywiście. Nie przejmuj się tym bardziej, że zwykle był tam Finish. Napisz do organizatora o usunięcie zgłoszenia, a sól zatargaj do Kaufa i poproś o zwrot. Myślę, że uda się załatwić jeśli opakowanie jest nienaruszone. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cherry_coke

#6500579 Napisano: 21.06.2018 07:38:50 w Pomocy!!!!
aneciaa napisał(a):

Co robicie z paragonami (z nierozwiązanych konkursów) gdy wyjeżdżacie na zagraniczną wycieczkę?Pierwszy raz wybieram sie na 2 tyg. za granice i nie wiem jak rozwiązać kwestię paragonów (bo nikt z mojej rodziny zostającej w Polsce nie ogarnia moich paragonów ). Przekazujecie zaufanej osobie czy zabieracie ze sobą i tam ewentualnie poszukujecie poczty. I czy można w razie wygranej wysłać paragon będąc poza granicami Polski. czy organizatorzy zwracają na to uwagę? proszę o podpowiedz doświadczonych w tej kwestii konkursowiczów

Zostawiam komuś zaufanemu bez zbędnego tłumaczenia co i jak żeby się nikt nie przestraszył. Co najwyżej tak ogólnie, a w razie wygranej tłumaczę dokładnie co należy zrobić dzwoniąc na skype lub przez facetime czyli tam gdzie mogę patrzeć komuś na ręce czy wszystko robi poprawnie emotka   Wyświetl w wątku >>