Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#7135668 Napisano: 02.11.2023 11:19:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

kejm napisał(a):

A jeśli chodzi o tego żubra, czy ktoś się chwalił? Już dawno powinny być wyniki.
https://zubrijegonatura.pl/

Piszcie do agencji.

Agencja odpisała że laureaci zostali poinformowani w regulaminowym terminie Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135189 Napisano: 31.10.2023 08:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was kto brał udział w konkursie Nivea Black&White nie otrzymał do dziś potwierdzenia udziału na maila? Jeśli do tej pory nie dotarł do znaczy że odrzucili moją pracę?

U mnie pechowo nie było powiadomienia więc do nich napisałam wczoraj i dostałam info że mojego zgłoszenia nie ma w bazie emotka  a na pewno zgłaszałam i wszystko było ok i żadnych wątpliwości nie miałam póki tu nie przeczytałam że dostajecie pozytywne weryfikacje

Nie było powiadomienia po wysłaniu zgłoszenia czy mailowego o weryfikacji?

Tam jest tylko powiadomienie o weryfikacji. U mnie jej nie było. Okazało się że zgłoszenia w bazie też nie ma. Ale to chyba tylko u mnie, bo inni nie dostali tylko weryfikacji jeżeli mają pocztę na interii Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135183 Napisano: 31.10.2023 08:07:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was kto brał udział w konkursie Nivea Black&White nie otrzymał do dziś potwierdzenia udziału na maila? Jeśli do tej pory nie dotarł do znaczy że odrzucili moją pracę?

U mnie pechowo nie było powiadomienia więc do nich napisałam wczoraj i dostałam info że mojego zgłoszenia nie ma w bazie emotka  a na pewno zgłaszałam i wszystko było ok i żadnych wątpliwości nie miałam póki tu nie przeczytałam że dostajecie pozytywne weryfikacje Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135121 Napisano: 30.10.2023 21:45:24 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka

Ja nie mam dwóch weryfikacji... oba zgłoszenia z Interii.

Ciekawe czy ktoś wygra w tym konkursie mając pocztę na Interii Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7135083 Napisano: 30.10.2023 20:18:41 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka

Ja nie mam dwóch weryfikacji... oba zgłoszenia z Interii.


Ja również emotka Też Interia

Ja też Interia. Rozumiem że weryfikacja mogła do mnie nie dotrzeć, ale zgłoszenie było przez formularz przecież więc powinni mieć emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7135051 Napisano: 30.10.2023 18:46:26 w Wkurza mnie...
Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

ktosiek1

#7134876 Napisano: 30.10.2023 08:45:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Koagawaga napisał(a):

Catcat napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

agawaga napisał(a):

Nivea Black&white. Czy na stronie po wysłaniu zgłoszenia pojawia się jakieś potwierdzenie? U mnie pojawiło się logowanie emotka

Tak, że dziękują za zgłoszenie i weryfikacja w ciągu 5 dni. Widocznie pisałas na żywca, długo ci zajęło i w tym czasie cię wylogowalo?

Ja nigdzie sie nie logowalem, a zgloszenie poszlo

Bo chyba bez konta też można było wysłać z tego, co widziałam....

Też się nie logowałam i normalnie poszło. Później przyszedł mail o weryfikacji.

Dziękuję Wam bardzo. U mnie też już poszło 🙂

Kurcze, ja już dawno pisałam i żadnej weryfikacji nie otrzymałam..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7134645 Napisano: 28.10.2023 21:01:31 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#7133951 Napisano: 25.10.2023 18:23:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#7133752 Napisano: 25.10.2023 10:47:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kauflandzie, czekam - czy się doczekam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7133597 Napisano: 24.10.2023 17:58:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate86 napisał(a):

Czy na konkurs Kiora książeczki Lego w Empiku, jeśli zrobiłam zdjęcie synka to zgłaszać jako ja, czy jako on ze zgoda rodziców? Wg mnie ja jako autor zdjęcia ale trochę mnie niepokoi zapis o nienaruszaniu praw osób trzecich i nie wiem za bardzo jak to ugryźć…a w agencji nikt nie odbiera telefonu:(

Moim zdaniem jeżeli na zdjęciu jest dziecko, albo dzieci to nie naruszasz praw osób trzecich - bo jesteś ich prawnym opiekunem. Co innego gdyby był zapis, że na zdjęciu nie może być osoby trzeciej, a takiego nie ma. Dawno już nie brałam udziału w ich konkach, ale wydaje mi się że zgłaszałam się jako ja. Tak samo jak konkursy plastyczne Amooco (ale tam chyba nie było innej opcji?), gdzie rysowały moje dzieci - ale zgłoszenie na mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7133352 Napisano: 23.10.2023 19:20:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Amooco i Avanti olało, tylko Kaufland piłkę z coli dał  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7132942 Napisano: 22.10.2023 14:45:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zozole 50 zł, po raz pierwszy w historii tych loterii emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

ktosiek1

ktosiek1

#7132051 Napisano: 18.10.2023 17:59:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Adrian_odlewnik napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Do zbierających paragony, głównie chodzi mi o konkurs Kaufland, czy potem nie robią problemów, że to nie twój paragon ?


a jak niby dojdą, czy paragon jest Twój czy nie?

No jeżeli jest czyjaś karta Kaufland nabita, to będą wiedzieć że nie Twój paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7131499 Napisano: 16.10.2023 18:09:55 w Czy informują/ informowali?
martostarek napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zubr-i-jego-natura-zabka-18

dostał ktoś info z tego konkursu?

Ja nie Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7130340 Napisano: 11.10.2023 18:07:09 w Czy informują/ informowali?
Żubr w Żabce? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7129486 Napisano: 08.10.2023 16:02:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
a czy z oszczędzaj stylowo w Biedronce poszły już bony ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7128894 Napisano: 05.10.2023 19:21:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
PrincessaK napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Exim tours emotka , a tak mi się marzył voucherek:/

Ja też nie, a też miałam nadzieję. Pocieszające jest to, że było ponoć ok. 12 000 zgłoszeń.

A wygrało np. jednozdaniowe o biegunce.....to już wiem czemu coraz trudniej ostatnio coś wygrać Wyświetl w wątku >>