Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6110912 Napisano: 12.11.2015 21:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moniazr napisał(a):

ajulitka napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie Loreal? I ta lista zwycięzców.... emotka
http://podrozdoswiatagwiazd.pl/Zwyciezcy

U mnie na 7 zgłoszeń same pudła. A na liscie wciąż te same osoby ...

Ja wygrałam zestaw do pielęgnacji i stylizacji włosów pierwszym zgłoszeniem. Drugie zgłoszenie pudło. Więcej nie grałam. Rzeczywiście na ostatnich listach wciąż te same osoby.

U mnie podobnie - pierwsze zgłoszenie kosmetyki, drugie pudło. Paryż nie był mi pisany widocznieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6110172 Napisano: 10.11.2015 21:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś brał udział w konkursie Prosecco Mionetto? Nie działa mi formularz, tzn. dane można wpisać, ale zdjęcia załączyć już nie. Też tak macie? Napisałam do organizatora, ale na razie cisza.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6104539 Napisano: 31.10.2015 22:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszałekopałek napisał(a):

edi999a napisał(a):

koszałekopałek napisał(a):

O ile się nie mylę to jest tak, że przez te 8 etapów łaciatego nagrody się powtarzają, czyli w w sumie jest jeszcze jedna szansa na każdy element "zastawy", jest 8 etapów a rodzajów nagród 4 czyli np kubek można wygrać w dwóch różnych etapach. Jak komuś zależy może jeszcze spróbować.

Oczywiście- masz rację. Nagrody się powtarzają, jednak jeśli to prawda z "niewybieraniem" zgłoszeń tych, którzy już wcześniej wygrali, to raczej marne szanse na zdobycie kubka, czy talerza w kolejnym etapie. 

Osoba, która wygrała talerz wcześniej wygrała kubek, więc moim zdaniem to nieprawda z tym "niewybieraniem". Albo poziom jakoś wzrósł znacząco, albo mają jakiś problem z mailami.

Dokładnie, jeżeli wybierają "nowych" to bezcelowe jest wysyłanie zgłoszeń w kolejnych etapach. Ja mam nadzieję, że faktycznie jakiś problem z mailami nastąpił.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6104502 Napisano: 31.10.2015 20:30:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli faktycznie tylko osoby nowe wygrywają w Łaciatym to wielka niesprawiedliwość. W regulaminie nic nie wspominają o ograniczeniu na osobę czy gospodarstwo. A wręcz przeciwnie - sami zachęcają do wielokrotnego grania i wygrywania rozrzucając na poszczególne etapy części zastawy i zachęcając do skompletowania całości zestawu. Jestem zła, bo poświęciłam swój czas, którego mam bardzo mało na ten konkurs, a wychodzi na to że moje 4 zgłoszenia odpadły w przedbiegach bo wygrałam już 2 miski....:( Rozumiem, że moje życzenia mogły nie przypaść do gustu komisji, ale żeby tak nagle wszystkich z forum? Chyba odpuszczę sobie kolejne etapy..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6095679 Napisano: 17.10.2015 15:32:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
arya napisał(a):

Żenada, nawet kubek z Łaciatego nie wpadł emotka

To chociaż nie jestem sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6095627 Napisano: 17.10.2015 12:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy w Łaciatym ktoś wygrał więcej niż raz na jedne dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6083123 Napisano: 28.09.2015 21:03:57 w Konkursowiczki w ciąży
lena5_1985 napisał(a):

Kochane czy miała któraś z Was podwyższone leukocyty w ciąży? Mam poziom 17,3 wcześniej nie przekraczało to14 i wiem że wtedy było w normie, ale teraz?

W ciąży często poziom leukocytów jest wyższy. U mnie oscylował w okolicach 16 z tego co pamiętam. Natomiast po porodzie miałam leukocytoze prawie 19 i byłam na antybiotyku przez następne 2 tygodnie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6078786 Napisano: 22.09.2015 20:47:32 w Czy informują/ informowali?
migi napisał(a):

luckymen napisał(a):

migi napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Niebieski Miś? emotka

nikt się nie chwalił, a to już mi brzydko pachnie, bo 2 losowania, 50 fotelików + samochód i zupełnie nikt z forum ;o

informowali już przecież

gdzie?

No właśnie gdzie? nikt się nie chwalił... dziwna sprawa.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6077007 Napisano: 20.09.2015 13:11:14 w Biedronka
buncia88 napisał(a):

toka napisał(a):

najlepsze że każda kolejna jego praca jest lepsza od poprzedniej!Super talent.Mam nadzieję że to "nasz" człowiek.Trzymam kciuki -mini dla tego pana raz,dla mnie to samo poproszę emotka

Będzie miał dwie fury to i większy garaż. A większy garaż w tym wypadku to nic innego jak większa powierzchnia do popisu! emotka

A jak dla mnie to jest kopia wykorzystanego pomysłu i tak można w nieskończoność zgłaszać prace do konkursów, dopasowując się tylko do tematyki. Jak go zobaczą inni grafficiarze to konkurencja wzrośnieemotka . I żeby nie było, nie jestem zazdrosna:) Jak dla mnie niech wygra samochód i jeszcze 5 innych, ale ja osobiście bym nie wybrała takiego zgłoszenia, bo już ten pomysł widziałam - choć rysunek faktycznie ładniejszy niż z Korala emotka emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6074041 Napisano: 15.09.2015 20:09:36 w Rossmann
baxter napisał(a):

czy ktos czeka jeszcze na odbiór Gerbera z pocztówki z wakacji? u mnie w miescie do jednego rossmana juz w zeszlym tygodniu dojechala nagroda a w innym kuzynka nadal czeka na @ z kodememotka

ja dostałam info o wysyłce do rossmanna juz z tydzień temu a o odbiorze do tej pory nie....chyba muszę do nich napisać... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6071189 Napisano: 10.09.2015 20:45:30 w Czy informują/ informowali?
migi napisał(a):

norweska20 napisał(a):

A co z niebieskim misiem z Nestle-kompletnie nikt z forum nie wygrał fotelika, jakoś mi się nie chce wierzyć

napisałam @ do organizatora i taka jest odp.Witam, tak, laureaci pierwszego etapu w dniu dzisiejszym powiadamiani są telefonicznie

Też mnie ciekawi, że tak zupełnie nikt nie trafił emotka

Też czekałam...ale tam chyba 25 fotelików tygodniowo, więc może nikt z forum akurat nie trafił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6068654 Napisano: 07.09.2015 17:24:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Biedronka 0/3...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6068068 Napisano: 06.09.2015 20:56:16 w Biedronka
A jak myślicie, jakie macie doświadczenia, czy jest różnica dla prawdopodobieństwa wygrania, czy wysyła się zgłoszenie przez formularz internetowy czy sms? (na którym przecież oni zarabiają).... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6067982 Napisano: 06.09.2015 18:47:38 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

karkocka napisał(a):

u mnie też na kilka paczek ani jednej naklejki

To kto te naklejki ma? u  mnie też w żadnej paczce nie było, ale mnie akurat niepotrzebne  emotka

U mnie też nie było żadnej naklejki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6067400 Napisano: 04.09.2015 21:05:05 w Rossmann
stoneface napisał(a):

Czy wysyłali już maile z gerbera tego ze zdjęciami na głosy?

Dziś dostałam maila o wysyłce nagrody do drogerii Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6064964 Napisano: 02.09.2015 09:23:04 w SZUKAM....
awi napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie czy jest obecnie jakiś konkurs, na który trzeba kupić proszek do prania/kapsułki bo mi wyszły emotka , a byłam na wakacjach i nie jestem na bieżąco w temacie konkursowym....

Tutaj są takie konkursy:
http://www.e-konk.../wyniki?item1=Persil

Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6064809 Napisano: 01.09.2015 21:38:14 w SZUKAM....
Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie czy jest obecnie jakiś konkurs, na który trzeba kupić proszek do prania/kapsułki bo mi wyszły emotka , a byłam na wakacjach i nie jestem na bieżąco w temacie konkursowym.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6060329 Napisano: 24.08.2015 08:26:24 w Biedronka
agakaka13 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Ja dziś w Biedronce spotkałam Panią, która przy wyjściu prosiła wszystkich o paragony. Zastanawia mnie, po co? Czy to żebractwo po paragony bo a nuż zdarzy się konkursowy? Spotkałyście się z takim czymś?

Kochani, w październiku ma wystartować loteria Ministerstwa Finansów, trzeba będzie rejestrować paragony od 10 pln w górę, nie wiadomo jaki okres będą obejmowały, może trzeba już zbierać:-)))))))))))))))))

Ale loteria MF ma z tego co wiem obowiązywać tylko na usługi, (np. fryzjer, dentysta czy machanik samochodowy). Chodzi o to by zwiększyć wydawalność paragonów i ściągalność VAT tam, gdzie jak wiadomo z paragonami krucho emotka W sklepach det. takich problemów nie ma.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6060144 Napisano: 23.08.2015 11:51:07 w Biedronka
michałek131 napisał(a):

Słuchajcie a ten Leon Biedronka... ja mam jedną komórkę, można wysłać kilka zgłoszeń? Ale na logikę to chyba oni z jednego numeru, kilku nagród nie dadzą jak myślicie?

Wysłać można dowolną ilość zgłoszeń na jedne dane, ale wygrać tylko jedną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6059987 Napisano: 22.08.2015 16:27:39 w Biedronka
Biedronka sie postarała z okazji 20-lecia emotka   w przyszły czwartek rusza kolejny konkurs emotka Trzeba będzie kupić czteropak Tyskiego. Do wygrania 8 samochodów Mini, 800 aparatów i chyba 10 tys. kufli. Tym razem to chyba nie loteria, trzeba będzie wysłać zdjęcie. Wyświetl w wątku >>
0 0