Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6702601 Napisano: 12.05.2020 15:34:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wino z Lazy Wheel z wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6700070 Napisano: 29.04.2020 20:54:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Mysia napisał(a):

kate86 napisał(a):

ikropka napisał(a):

kate86 napisał(a):

jak Wam idzie w Żywcu? kurczaki ja jak do tej pory 20 kodów i nic  emotka  

Nie idzie. Wpisujemy z mężem i jak do tej pory wpadła nam torba i zniżka. Nie to co rok temu emotka

A by się wydawało, ze skoro knajpy zamknięte to będzie prościej coś ugrać...

W zeszłym roku zebrałam sporo 30, w tym póki co nie wygrałam NIC też ok. 20 kodów...

A u mnie pierwszego dnia voucher 30zł Empik!
Wbijam dziennie Tylko 5 ! emotka

Ja póki co od początku codziennie po 3 kody i na razie nie wygrałam nic. Zgłoszeń musi być multum - bo licząc średnio liczbę nagród, to wypada 1 nagroda częściej niż co 1 minutę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6699992 Napisano: 29.04.2020 15:25:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Czy W Goralkach nagroda główna zgranie ktoś spośród osób które wygrały hulajnogę?

O nagrodzie głównej decyduje odpowiedź na pytanie, więc chyba nie  emotka

Ciekawe czy będą wybierać z tych co wygrali plecaki i hulajnogi, czy pokuszą się o przeczytanie wszystkich odpowiedzi....  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

ktosiek1

ktosiek1

#6697971 Napisano: 20.04.2020 19:26:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
avanti99 napisał(a):

jejku mialam takie marzenia odnosnie tego ekspresu i juz nie mowie o kasie. jestem gorzko rozczarowana, a Smolar nie skomentuje, godzine stalam przed sklepem tylko po ta paste. tak malo ludzi w tym dino wygralo, mam wrazenie. co za benadzieja

Do pasma porażek doliczamn Dino i Tymbark C4. Mam wrażenie że w obu konkach dziwnie mało osób się chwaliło w stosunku do ilości nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6697895 Napisano: 20.04.2020 15:15:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do osób, które wygrały w konkursie Jacobs/Prima w Dino i wysyłały zgłoszenie konkursowe przez formularz na stronie - faktyczne zawarliście imię, nazwisko i treść odpowiedzi w 160 znakach? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6697856 Napisano: 20.04.2020 14:03:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tak dawno już nic nie wygrałam, buuuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6697266 Napisano: 17.04.2020 09:40:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
po 5 miesiącach od wygranej jest i ona - z Delicji karta przedpłacona emotka (Fedex) Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6696486 Napisano: 13.04.2020 18:30:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Góralki, nagroda główna: jak zgłaszacie hasła konkursowe (dokończ zdanie: Z góralkami każdy stan to stan dobrej zabawy...) to kończycie zdanie, czyli wpisujecie hasełko małą literą czy zaczynacie nowe zdanie? Ja pisałabym z małej, skoro kończę zdanie, ale jak przyszła mi zwrotka z potwierdzeniem mojego hasła, to podane było bez tej pierwszej części zdania i wyglądało to jak niepełne wypowiedzenie. Nie wiem, czy ktoś zrozumie, co mam na myśli, ale może emotka

piszę z małej kończąc zdanie. Organizatorzy już dobrze wiedzą jaki jest początek i o co pytają.... emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

ktosiek1

#6694289 Napisano: 02.04.2020 10:01:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Persil oczywiście nic.... na co ja liczyłam...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6694193 Napisano: 01.04.2020 18:53:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiejesien napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka emotka Persil biedronka emotka  Może ktoś wygrał więcej zgłoszeń niż ma paragonów i chce oddać jedną wygraną? Bo mam paragon A nie wygrałam emotka emotka  A co...Tak się mnie dziś dowcip trzyma  emotka emotka emotka  

Podpinam się  emotka

ale w regulaminie chyba coś o rezerwach wspominają....? Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

ktosiek1

#6693360 Napisano: 30.03.2020 09:14:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Ving - to kiedyś było duże biuro, zniknęło zanim nadeszła realizacja pomysłu na voucher - 5 tys zł
Triada - to kiedyś też duże biuro sytuacja jak wyżej zmarnowało się 3 tys zł
Wiem że są wygrane vouchery po 10 czy 20 tys zł,, ale mi szkoda było i tych w sumie 8 tys,.,.(i jeszcze trzeba było z własnej kasy zapłacić podatek 10%) myśle że to było ok 15 lat temu lub więcej

darog, nie stresuj mnie please emotka  bo osiwieję. 

Lub chociażby zeszłoroczne bankructwo Thomas Cook i Neckermanna - jedno z największych biur podróży. Ale nie ma co się martwić na zapas, myślę jednak, że teraz organizatorzy konkursów powinni wziąć pod uwagę różne opcje i może jednak zrezygnować z voucherów wakacyjnych. Z drugiej strony to kolejny mały gwoździk do trumny branży turystycznej... i tak źle i tak niedobrze emotka

Ja mam bony do Rainbow - pierwszy raz w mojej karierze konkursowej trafiły mi się tak zacne wygrane, a tu może być różnie. W każdym bądź razie nie śpię spokojnie jak edzia21, mając na względzie chociażby zeszłoroczny upadek Neckermanna. Z drugiej strony upaść wszyscy nie mogą.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6693220 Napisano: 29.03.2020 10:09:25 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

W zaciszu domowym mam takie informacje telef.. Jedna koleżanka pracuje zdalnie, brak klientów, druga koleżanka zmiana zasad pracy 400zl do tyłu, kuzyn i kuzynka pracują w Niemczech, ich zasoby się kończą, nie ma mowy o zatrudnieniu, kuzyn kupił bratki plus hodowla własną za 50000,00zl zostało )  mu za 25000,00zl nie do sprzedania, bratanek otworzył foto. Baner video itp. - serce się kroi, jeszcze z 3 tygodnie i nie pozbieramy się przez lata. 

Już teraz mówi się, że dużo więcej ofiar będzie z powodu głodu, bezrobocia i samobójstw spowodowanych ogromnym kryzysem gospodarczym po zwalczaniu wirusa niż samym wirusem. Lekarstwo może okazać się w tym przypadku dużo gorsze od choroby. Ale tu nie ma dobrego wyjścia niestety. Trochę potrwa zanim świat się z tego pozbiera.... emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6692758 Napisano: 26.03.2020 16:40:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

Tak źle dawno nie było, Rimmel wielkie nic, bic nic, Tmobile nawet doładowania. Sytuacja w kraju i przymusowe wolne zdecydowanie złe na mnie działają....

U mnie też Rimmel pudło 0/2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6692755 Napisano: 26.03.2020 16:37:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
mama-l-k-m napisał(a):

Biżuteria dla dziecka z konkursu Coccodrillo na instagramie emotka

u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

ktosiek1

#6690764 Napisano: 18.03.2020 11:35:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
Pioge7, mario74, gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

ktosiek1

#6690619 Napisano: 17.03.2020 17:49:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miła niespodzianka w ten kiepski czas - bon Apart z Woseby Itm emotka  sms. o 15.06 Wyświetl w wątku >>